Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki chodzik dla dzieci wybrać
Average rating:  
 4 reviews
 by Pati

Super pchacz drewniany, starannie i masywnie wykonany. Niemowlę zainteresowane panelem przednim, próbuje wstawać przy zabawce. Jeździk nie jest wywrotny, kółka nie ślizgają się, tylko jeżdzą po dywanie, panelach, płytkach. Córeczka ma 7 miesięcy, ale jest zainteresowana :).

 by Olga

My kupiliśmy ten z Pico jest ładny, jakość dobra, wytrzymałość też spoko, w użytkowaniu sprawdza się syn lubi w nim siedzieć i hopsac. Posiada regulację w siedzeniu co daje możliwość użytkowania od 6miesaca. Ja jestem zadowolona z zakupu.

 by Nela

Chodzik drewniany zgodny z opisem. Jako pchacz - strzał w dziesiątkę! O wiele lepsza opcja od popularnych "chodzików" które mogą przysporzyć dziecku różnych wad postawy itd. W mieszkaniu dziewczynki nie ma zbyt wiele miejsca do nauki chodzenia - nie może za bardzo łapać się mebli i samodzielnie przy nich wstawać i przemieszczać się.

 by Malwina

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Chodzik drewniany okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziecko nie tylko swobodnie przy nim staje stawiając pierwsze kroczki . Jeśli ktoś się waha to mogę z pewnością polecić jako prezent dla dziecka. Poza tym produkt okazał się prosty w złożeniu czy ew. demontażu.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online