Każdy kto ma dzieci, stara się jak najlepiej o nie dbać, zapewniając im przy tym odpowiednie bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy jesteśmy w domu, na podwórku, w szkole, czy też jedziemy samochodem, to staramy się chronić nasze pociechy, tak by nic im się nie stało. Oczywiście nie na wszystko mamy wpływ, niemniej jednak są takie rzeczy, które możemy zrobić w tym kierunku. Mowa tutaj w szczególności o zakupie odpowiedniego fotelika do samochodu, tak by nie tylko zagwarantować dziecku wygodną podróż, ale także dać mu bezpieczeństwo. Foteliki takie są nie tylko bardzo bezpieczne, ale także wygodne i funkcjonalne, stając się przy tym produktem godnym zakupu. Nim jednak ruszymy na łowy, w celu zdobycia takiego produktu, warto zapoznać się z jego podstawowymi cechami i funkcjami.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Kinderkraft COMFORT UP

9.9

Tani


 

 

Kinderkraft EXPANDER ISOFIX

9.8

Drogi


 

Kinderkraft Junior Plus

9.7

Średnia


 

Kinderkraft SAFETY ISOFIX

9.5

Średnia


 

 

Kinderkraft Gravity

9.3

Drogi

Foteliki samochodowe dla dzieci ranking w roku 2024

Poniżej specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ranking 2024 pokazujący, jaki fotelik jest aktualnie najlepszym na rynku. Ranking ten można także wykorzystać jako punkt wyjścia w celu poszukiwania swojego własnego idealnego fotelika samochodowego.

Gdy zależy nam na komforcie

ranking fotelików samochodowych 15-36

Fotelik samochodowy 9-36 kg Kinderkraft COMFORT UP to znakomite rozwiązanie dostarczające wysoki poziom komfortu dla użytkownika. Wszystko do za sprawą, dużej funkcjonalności pod kątem regulacji zarówno zagłówka, jak i oparcia. Sam fotelik przeznaczony jest dla dzieci ważących od 9 do 36kg. Co więcej przy jego projektowaniu zastosowano wysokiej jakości materiały, co widać już na pierwszy rzut oka. Ciężko się też nie zgodzić, że sam fotelik jest też bardzo wygodny pod kątem zachowania czystości. Wszystko to za sprawą możliwości zdejmowania tapicerki. Sam fotelik jest też wyposażony w wzmocnioną konstrukcję stelażu, jak i szereg dodatkowych zabezpieczeń. W efekcie decydując się na zakup takiego produktu, z pewnością nie można przejść obojętnie, wobec tego produktu.

OCENA PRODUKTU:
-KOMFORT – 8
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-FUNKCJONALNOŚĆ – 8
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania;
-duża funkcjonalność;
-estetyka;
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;

Poszukując funkcjonalności

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Fotelik samochodowy Kinderkraft EXPANDER ISOFIX to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają dużej funkcjonalności. Produkt ten będzie można idealnie dostosować do potrzeb Twojego dziecka. Wszystko to za sprawą niezwykle rozbudowanej możliwości regulacji. Poczynając na 7-stopniowej regulacji zagłów, a kończąc na regulacji pochylenia i szerokości oparcia. Co więcej znajdziemy tutaj także drobną szufladę na liczne drobiazgi niezbędne podczas podróży. Sam fotelik posiada także atest ECE R44/04 oraz jest kompatybilny z ISOFIX. Doszukując się dalszych zalet, to w szczególności należy podkreślić, że w momencie gdy pojawi się jakakolwiek plam lub zabrudzenie, bez problemu można zdjąć tapicerkę i ją wyprać. Co więcej do samej oferty, gratisowo dołączane są zasłonki na szyby, by ochronić nasze dziecko przed nieznośnymi promieniami słońca.

OCENA PRODUKTU:
-KOMFORT – 7
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-FUNKCJONALNOŚĆ – 9
R

Zalety

-estetyka wykonania;
-dużą liczba regulacji;
-możliwość dostosowania go do wielkości dziecka;
Q

Wady

-produkt z wyższej półki cenowej;

Poszukując uniwersalnego rozwiązania

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Fotelik samochodowy Junior Plus, to znakomite rozwiązanie, gdy szukamy czegoś uniwersalnego. Jest on po prostu dobry pod każdym katem. Dostajemy tutaj regulację zagłówków (7-stopniową), oraz oparcia (2-stopniową), a także funkcję Seat Combo, pozwalające na rozmontowanie fotelika, dzięki czemu jest jednocześnie fotelikiem, jak i podstawką dla starszych dzieci. Oferowane rozwiązanie jest przeznaczone dla dzieci o wadze od 15 do 36kg. Co więcej zetkniemy się tutaj z ekonomiczną konstrukcją, która gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystko to za sprawą szerokich zabezpieczeń bocznych chroniących nasze dziecko przed wypadnięciem.

-KOMFORT – 7
-BEZPIECZEŃSTWO – 7
-FUNKCJONALNOŚĆ – 7

R

Zalety

-estetyka wykonania – fajny design;
-dużą liczba regulacji;
-możliwość czyszczenia;
-możliwość dostosowania go do wielkości dziecka;
Q

Wady

-słaba jakość wykonania;
-dla dzieci od 15kg;

Szukając najwyższej jakości

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Jeśli poszukujecie najwyższej jakości, to nie sposób przejść obojętnie wobec produktu, jakim jest Fotelik samochodowy 9-36 Kinderkraft SAFETY ISOFIX. Choć należy on do rozwiązań z wyższej półki cenowej, to oferuje wysoką jakości, znakomite wykonanie i dużą funkcjonalność. Sam fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 kg do 36 kg, co tym samym pozwala na używanie go przez kilka lat życia naszego dziecka. Co więcej pod kątem technologicznym jest także znakomity. Mowa tutaj o 10 poziomowej regulacji zagłówka, która daje nam całkowity zakres na poziomie 17 cm, będąc tym samym jednym z największych zakresów na rynku. Dodatkowo dostajemy tutaj 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowo wzbogacone od matki antypoślizgowe oraz ochraniacze pasów barkowych, tak by nie powodowały ucisków. Producenci zastosowali tutaj również technologie Top-Tether, która zmniejsza odchylenie głowy dziecka, w przypadku czołowego zderzenia, oraz system ISOFIX, pozwalający na zachowanie stabilnej pozycji fotelika na siedzeniu.

OCENA PRODUKTU:
-KOMFORT – 9
-BEZPIECZEŃSTWO – 10
-FUNKCJONALNOŚĆ – 9
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania;
-duża funkcjonalność;
-duże bezpieczeństwo;
Q

Wady

-produkt z wyższej półki cenowej;

Szukając najlepszego z najlepszych

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

KINDERKRAFT Fotelik Samochodowy 9-36 kg Gravity to coś więcej niż zwykły fotelik. To wręcz idealna fotelik z jakim możemy spotkać się na rynku. Dostajemy tutaj wszystko to czego brakuje konkurencji. Jest wręcz kompatybilny do każdego dziecka o wadze od 9 do 36kg. Posiada szereg udogodnień, zarówno dla pasażera, jak i osoby go mocującej, a także ma niepowtarzalny design. Zacznijmy od aspektów technicznych. Sama baza fotelika pozwala na 3-pozycujną regulację nachylenia siedziska oraz głęboki zagłówek z regulacją wysokości. Oprócz tego zetkniemy się tutaj z aż 4-poziomową regulacją wysokości 5-punktowych pasów. Sam fotelik ma też szerokie boczne skrzydła, by zwiększyć bezpieczeństwo naszego dziecka podczas jazdy. Całość jest wykonana z wysokiej jakości materiałów dając w efekcie znakomity fotelik.

OCENA PRODUKTU:
-KOMFORT – 10
-BEZPIECZEŃSTWO – 10
-FUNKCJONALNOŚĆ – 10
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania;
-trwałość;
-funkcjonalność;
-dużą możliwość regulacji;
Q

Wady

-produkt z wyższej półki cenowej;

Fotelik samochodowy Kinderkraft opinie

Fotelik samochodowy, to nieodzowny element wyposażenia każdego pojazdu, oczywiście jeśli posiadamy dziecko. Ma on istotne znaczenie dla bezpieczeństwa naszej pociechy, a co za tym idzie, niezwykle istotne jest odpowiednie jego dopasowanie do naszych potrzeb. W praktyce możemy spotkać się z wieloma rodzajami fotelików. Istnieje też szereg cech jakimi powinniśmy się kierować, by wybrać ten najlepszy. Dlatego też prześledzimy je, by wskazać to co jest istotne.

Fotelik samochodowy jaki wybrać?

Decydując się na zakup fotelik, w pierwszej kolejności powinniśmy się kierować wagą naszego dziecka oraz wzrostem. Te dwa parametry mają istotne znacznie, gdyż w przypadku kolizji mogą one nie spełnić swojej funkcji, jeśli będą źle dopasowane. W efekcie, jeśli waga naszego dziecka będzie zbyt mała lub zbyt duża, sam fotelik może sobie nie poradzić z powstrzymaniem całej siły przy uderzeniu. Podobnie jest ze wzrostem. Jeśli główka naszego dziecka wystaje poza fotelik, to warto pomyśleć o wymianie go na nowy, gdyż istnieje spore ryzyko, że ten aktualny nie ochroni jej odpowiednio. Oprócz tego powinniśmy zwrócić uwagę na dodatkowe zabezpieczenia.

W praktyce jest och wiele i są w pełni zależne od rodzaju, jak i ceny fotelika, niemniej jednak można wyróżnić kilka podstawowych, które będą w stanie zagwarantować największe bezpieczeństwo. Mowa tutaj w szczególności o pasach. Ze wszystkich modeli warto wybierać te, które oferują 5-punktowy system zapinania, gdyż pozwoli to na lepsze rozłożenie siły przy uderzeniu. Z drugiej strony są one dość niewygodne, dlatego tez należy pamiętać, by było one obite miękkimi materiałami, które ochronią skórę dziecka. Kolejnym aspektem jest system mocowania do fotela. Najlepszym wyborem jest trzypasmowy system. Który gwarantuje największa stabilność fotelik. Jest to także swego rodzaju standard. Jeśli więc dany fotelik go nie posiada, cóż warto poszukać czegoś innego (dowiedz się więcej na: https://bakusiowo.pl/jaki-fotelik-samochodowy-wybrac/).

Innym istotnym aspektem jest komfort jazdy, który uzyskuje się poprzez odpowiednią regulację. Cóż nie da się ukryć, że im więcej aspektów możemy regulować w naszym foteliku, tym wygodniej będzie miało nasze dziecko podczas podróży, a co więcej pozwoli to na dłuższe wykorzystywanie fotelika przez nasze dziecko (będzie można go dostosowywać wraz ze wzrostem naszej pociechy).

Dodatkowe funkcje fotelika samochodowego

Oprócz podstawowych elementów, które warunkują bezpieczeństwo naszego dziecka, warto zwrócić uwagę na kilka dodatkowych funkcji, które mogą być przydatne. Jedna z nich jest m.in. możliwość rozczepiania fotelika i zrobienia z niego samego siedziska – dla starszych dzieci. Kolejnym istotnym aspektem są dodatkowe schowki. Choć nie jest to wymagane, to pozwala na przechowywanie licznych drobiazgów, jak np. kolorowanek, które zajmą nasze dziecko podczas podróży. Ostatni aspekt, dość przydatny to możliwość zdejmowania tapicerki, po to by ją wyprać. Nie da się zaprzeczyć, że tam, gdzie dzieci, tam często jest bałagan i zabrudzenia. Ściągana tapicerka pozwoli je łatwo usunąć.

FUNKCJA

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

5-punktowe pasy

X

Funkcja spania

X

System ISOFIX

X

Zdejmowana tapicerka

X

Osłonki boczne zagłówka

X

Regulacja zagłówka/podparcia

X

Dodatkowe schowki

X

 

Jaki fotelik kinderkraft warto wybrać w 2024?

Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kinderkraft oferuje najlepsze foteliki samochodowe na rynku. Praktycznie każdy model z jakim przyjdzie nam się spotkać z tej marki, będzie posiadał wszystkie podstawowe cechy, które dadzą odpowiednie bezpieczeństwo dla naszego dziecka. Niemniej jednak jeśli mielibyśmy wskazać ten najbardziej godny uwagi, to nie sposób przejść obojętnie wobec rozwiązania, jakim jest Kinderkraft SAFETY ISOFIX. Choć należy do wyższej półki cenowej (ale i tak nie najwyższej), daje duże pole popisu pod katem regulacji samego fotelika. Jest też znakomicie wykonany, trwały i co ważniejsze łatwy w obsłudze. Wybierając ten produkt możemy być pewni, że naszemu dziecku nic nie grozi, jak i będzie czerpało duża przyjemność z samej jazdy.

[kkratings]

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki fotelik dziecięcy Kinderkraft wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by tiktak

Znacie może markę Kinderkraft fotelików samochodowych? Bo ja nie, ale po zapoznaniu się z opiniami na ich temat zdecydowałam się na zakup właśnie takiego modelu fotelika. Także czasami warto jest sobie poczytać opinię na dany temat a potem dokonać wyboru

 by kwiatuszek

Nie wiedziałam, że teraz jest tyle różnych rankingów i to bardzo pomocnych. Bo jednak często szukamy jakiś podpowiedzi w internecie. A takie rankingi tworzone są na podstawie opinii innych którzy już takie foteliki mieli. Także jak dla mnie świetne rozwiązanie

 by Frunia

Fotelików dziecięcych jest bardzo dużo i jak tu dokonać słusznego wyboru? Oczywiście w internecie jest mnóstwo różnych informacji ale taki ranking najlepszych fotelików zdecydowanie nam się przyda. W każdym razie ja jestem takiego zdania i korzystam z takich podpowiedzi

 by Intego

Dostałam fotelik od znajomej ale nie jestem z niego zadowolona. Dlatego też szukam lepszego, ale nie wiem jakie teraz są najbardziej cenione. I wtedy dotarłam do tego rankingu. Jestem bardzo zadowolona z ich podpowiedzi. Z pewnością nie raz skorzystam z takich porad

 by przedmieś

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych dzieci chcemy kupić bardzo dobry fotelik, ale jaki wybrać skoro jest ich bardzo duży wybór. I tak dowiedzieliśmy się o tym rankingu. W sumie to warto poczytać na ten temat i dowiedzieć się wielu cennych informacji

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online