Świat pędzi do przodu, a my podążając za nim staramy się go dogonić i to dosłownie. Początkowo wykorzystywaliśmy do tego siłę naszych nóg, później rowery. Następnie przyszedł czas na samochody, które zostały wyparte ponownie przez rowery. Wszystko to za sprawą większej wygody, w szczególności, gdy mówimy o poruszaniu się po zatłoczonych miastach. Niemniej jednak rower – choć jest łatwy w użytkowaniu, lekki w przenoszeniu, szybki w przemieszczeniu się po wąskich ulicach to ma jedną kluczową wadę. Wymaga naszej energii/naszych sił by móc jechać. Ile razy przydarzyła się wam sytuacja, w której to jadąc do pracy skorzystaliście z roweru, by następnie odkryć, że wasze ubrania są pogniecione, a wy sami dosłownie „mokrzy” od wysiłku. Na szczęście pora to zakończyć. Od dziś rowery służyć będą tylko do przejażdżek rekreacyjnych lub treningów, a wszystko to za sprawą pojazdów jakimi są hulajnogi elektryczne. Rozwiązania te są bezpieczne, szybkie i proste w obsłudze. Jednakże zanim ruszycie do sklepów by zakupić takie urządzenie, warto zastanowić się jaka jest dobra hulajnoga elektryczna dla dorosłych.

Hulajnoga elektryczna- sprawdź jaką kupić w roku 2024

Poniżej specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ranking hulajnóg elektrycznych, które naszym zdaniem są najlepsze na rynku. Oczywiście może ona także posłużyć jako punkt wyjścia do poszukiwania swojej własnej, idealnej hulajnogi elektrycznej.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hulajnoga Xiaomi M365

9.9

Droga


 

 

Ninebot Kickscooter Es2

9.8

Średnia


 

 

 

Hulajnoga Motus Scooty

9.7

Średnia


 

 

 

Hulajnoga Skymaster Moonster

9.5

Tania


 

 

Hulajnoga Kugoo S1

9.3

Średnia

Poszukując najpopularniejszych rozwiązań- Xiaomi m365

ranking fotelików samochodowych 15-36

Marka Xiaomi zdominowała już wiele obszarów elektroniki. Najbardziej popularne są jej telefony, co jednak nie stanowi, żadnej przeszkody, by Xiaomi stało się najlepszym wyborem wśród elektrycznych hulajnóg. Produkt Xiaomi m365 z jakim się tutaj spotykamy jest niezwykle elegancki. Wszystko to za sprawą unikalnego designu, który nadaje mu niepowtarzalny wygląd. W efekcie bez obaw może nam ona posłużyć zarówno jako transport do pracy, oficjalne spotkanie, czy też codzienną przejażdżkę. Hulajnoga Xiaomi została wyposażona w kilka przydatnych funkcji mających za zadanie zwiększyć komfort podczas jazdy. Mowa tutaj w szczególności o solidnej (składanej) konstrukcji wykonanej z aluminium klasy lotniczej z teksturowaną antypoślizgową warstwą, stabilnej kierownicy, czy też specjalistycznych oponach pneumatycznych, które pochłaniają wstrząsy. Produkt ten cechują się bardzo kompaktowymi wymiarami, a także niewielką wagą (tylko 12,5 kg), co czyni go jedną z najlżejszych hulajnóg na rynku. Stwarza to także wysokie pole możliwości, gdyż bez problemu można ją przenosić, zabierać do samochodu/autobusu, czy też pociągu. Przyglądając się bliżej funkcjom, zauważymy obecność m.in. pojemnego akumulatora, który pozwala na przejechanie 30 km na jednym ładowaniu, a jego maksymalny czas ładowania to 5h.m, połączony układ hamulcowy, który obejmuje wentylowany hamulec tarczowy i układ ABS zapobiegający blokowaniu kół, tym samym korzystnie wpływając na bezpieczeństwo, a także tempomat, pozwalający na utrzymanie jednostajnej prędkości. Warto podkreślić także obecność unikalnej technologii jaką jest Mi Electric Scooter będący systemem odzyskiwania energii podczas hamowania.

R

Zalety

-korzystny stosunek jakości do ceny;
-jakość wykonania;
-trwałość;
-wszystkie informacje o hulajnodze są w aplikacji;
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 10
-SZYBKOŚĆ JAZDY – 9
-OBSŁUGA – 10

Wybierając markę z renomą- Ninebot by Segway KickScooter ES2 Black

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Segway to marka z dużą renomą na rynku urządzeń elektrycznych służących do transportu. Hulajnoga Ninebot by Segway KickScooter ES2 Black jest tego doskonałym przykładem. Dostajemy tutaj porządne i piękne w każdym calu rozwiązanie, które z pewnością zachwyci każdego. Hulajnoga ta osiąga maksymalnie 25 km/h, co pozwala na szybkie przemieszczanie się między dwoma punktami. Całkowita waga to 12,5kg, dzięki czemu (podobnie jak w przypadku Xiaomi) bez problemu zabierzemy owe urządzenie ze sobą. Zasięg to 25 km i mogłoby się wydawać to niewiele, lecz Segway daje nam coś, czego nie mają inni. Możliwość domontowania dodatkowej baterii, wydłużając tym samym możliwość przejazdu do 45 km. W efekcie daje nam to ogromne możliwości jazdy. Poszukując dalszych zalet naszym oczom ukazuję się obecność mocnych ledowych lamp zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, a także amortyzacji przedniego i tylnego koła, która podnosi komfort jazdy. Fajnym dodatkiem jest możliwość dostosowania koloru światła spod hulajnogi, wg. własnego upodobania. Całość jest kontrolowana przy pomocy specjalnej aplikacji.

R

Zalety

-design;
-trwałość i jakość wykonania;
-wszystkie informacje o hulajnodze są w aplikacji;
-obecność drugiej baterii;
Q

Wady

-produkt z wyższej półki cenowej;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 9
-SZYBKOŚĆ JAZDY – 9
-OBSŁUGA – 9

Pełne pole wyboru- hulajnoga elektryczna Motus Scooty

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Ciekawe możliwości oferuje hulajnoga elektryczna Motus Scooty. Stykamy się tutaj z niezwykle funkcjonalnym urządzeniem. Zacznijmy od najważniejsze możliwości czy opcji wyboru trybu pracy. Z jednej strony możemy wybrać tryb ECO z maksymalną prędkością do 12 km/h i oszczędzać przy tym energię. Z drugiej zaś możliwość wyboru trybu NORMAL rozwijającego prędkość do 25km/h. To jednak jeszcze nie wszystko co oferuje nam owe rozwiązanie. Całość została wykonana ze stopu aluminium, dzięki czemu jest lekka, a zarazem trwała. Waga hulajnogi to 12,5 kg co pozwala na maksymalny udźwig w wysokości 100 kg. Oczywiście całość jest wyposażona w przednie i tylnie Ledy, a także prosty panel sterowania. W stosunku do swoich konkurentów, nie stykamy się tutaj z połączniem z aplikacją, lecz z obecnością ledowego wyświetlacza prezentującego prędkość, bieg, czy też poziom naładowania baterii. Oprócz tego hulajnoga posiada funkcję tempomatu.

R

Zalety

-korzystny stosunek jakości do ceny;
-młodzieżowy wygląd
-ledowy wyświetlacz;
Q

Wady

-możliwość wyboru trybu jest mało praktyczna;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-SZYBKOŚĆ JAZDY – 7
-OBSŁUGA – 10

Poszukując tanich rozwiązań- hulajnoga Skymaster Moonster

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Mała, szybka, poręczna i tania tak właśnie można określić hulajnogę Skymaster Moonster. Stykamy się tutaj z solidną konstrukcją mającą za zadanie zapewnić najwyższy komfort jazdy, jak i bezpieczeństwo. Naszym punktem informacji jest ledowy wyświetlacz, prezentujący wiele przydatnych informacji takich jak: prędkość, przebieg, stan baterii. Znajdziemy tutaj także zintegrowany system sterowania zwiększający komfort jazdy, a także przednią lampę led. Hulajnoga waży tylko 8kg, co sprawia, że jest najlżejszą hulajnogą na rynku. Co więcej jej maksymalna prędkość to 25km/h zaś bateria ma jedyne 5200 mAh, co sprawia, że niestety, ale zbyt długo i daleko na niej nie pojeździmy. Produkt został w całości wykonany z aluminium. Jest solidny, choć nie należy do najtrwalszych na rynku. Patrząc jednak całościowo na to urządzenie dostajemy bardzo dużo, w szczególności, gdy zwrócimy uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny. Dlatego też poszukując prostej, acz przyjemnej do jazdy hulajnogi warto się nad tym zastanowić.

R

Zalety

-korzystny stosunek jakości do ceny;
-ciekawy wygląd
-Ledowy wyświetlacz;
-niewielka waga
Q

Wady

-mało trwała;
-niska jakość wykonania;
-słaba bateria;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 7
-SZYBKOŚĆ JAZDY – 7
-OBSŁUGA – 7

Gdy zależy nam na szybkości- hulajnoga Kugoo S1

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Hulajnoga Kugoo S1 to rozwiązanie wręcz idealne dla osób lubiących szybkość i wiatr we włosach. . Mamy możliwość rozwinięcia tutaj maksymalnej prędkości na poziomie 30 km/h. Co więcej wszystko to w otoczce bezpieczeństwa, które zostało uzyskane za sprawą wysokiej jakości materiałów, trwałej konstrukcji, jak i doskonałych opon. Dostajemy tutaj m.in. 8 calowe, odporne na zużycie i przeciwpoślizgowe opony, jak i możliwość ustawienia trzech różnych trybów prędkości, tak by móc dostosować ją do warunków pogodowych. Na jednym ładowaniu możemy przejechać, aż 30 km. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny ekran LCD, który pozwala na sprawdzenie prędkości, przebiegu, czasu jazdy, mocy, napięcia i wielu innych informacji. Oprócz tego hulajnoga posiada system łagodzenia wstrząsów, składany uchwyt, regulowaną wysokość, czy też oświetlenia. Obciążenie maksymalne to 120kg, waga produktu to 11 kg.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 10
-SZYBKOŚĆ JAZDY – 10
-OBSŁUGA – 9
R

Zalety

-korzystny stosunek jakości do ceny;
-dużą trwałość;
-wioską
jakość wykonania
-dużo informacji na ledowym wyświetlaczu
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;
-brak aplikacji;

Hulajnogi elektryczne opinie

Hulajnogi elektryczne do rozwiązania, na które decydujemy się coraz częściej. Z jednej strony dla dzieci jest to znakomita zabawka, która pozwala im świetnie spędzać czas i bawić się ze znajomymi. Z drugiej strony dla dorosłych jest to bardzo atrakcyjny środek transportu w szczególności w zatłoczonych miastach, który pozwala na to, aby bez zmęczenia i dużego wysiłku dotrzeć z jednego do drugiego punktu. Oczywiście na rynku coraz częściej możemy spotkać różnych producentów oferujących hulajnogi elektryczne. Nic w tym dziwnego, gdyż owe pojazdy zdobywają coraz większe poparcie wśród społeczeństwa, choćby przez wzgląd na swoje możliwości. Oczywiście kupienie pierwszej lepszej hulajnogi nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż może się okazać dla nas większym problemem niż się wydawało. Przecież nikt z nas nie chce nagle zaskoczyć się, że po przejechaniu połowy drogi do pracy rozładowała się bateria i dalej musimy wykorzystywać swoje własne siły. Dlatego też decydując się na zakup takowego urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech.

Hulajnoga elektryczna na akumulator – jaką wybrać?

Po pierwsze powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość koła. Tutaj ma to duże znaczenie gdyż koła są głównym elementem naszej hulajnogi. w efekcie muszą być one dostosowane do powierzchni po jakich się przemieszczamy. Przecież w praktyce w miastach nie wszędzie są idealnie równe chodniki, czy też drogi bez dziur. Co więcej w wielu polskich miastach zetkniemy się z wydrukowaną kostką, która dla zwykłych standardowych kółek byłaby dość nieprzyjemna. Dlatego też istotne jest unikanie kół plastikowych na rzecz kół z oponami, które pozwolą nam na uzyskanie większej amortyzacji. Co więcej powinniśmy zwrócić uwagę na aspekt dodatkowych elementów takich jak amortyzatory, czy też specjalne zmiękczacze, które pozwolą na zwiększenie komfortu samej jazdy.

Drugim parametrem jest wielkość hulajnogi. Otóż może się wydawać, że znaleźliśmy w Internecie idealną hulajnogę, która wprost wpasowuje się w nasze potrzeby. Kupujemy ją a następnie po pewnym czasie do naszego domu dociera bardzo małe urządzenie, które by móc wykorzystać musimy się schylać. W efekcie powoduje to bóle pleców i pojawienie się zmęczenia porównywalnego do jazdy rowerem. Dlatego też niezwykle istotne jest to, aby sprawdzać wymiary wybranych hulajnóg, a tym samym ochronić się przed uszczerbkiem na zdrowiu.

Następną istotną cechą i są parametry jezdne. Mowa tutaj oczywiście o prędkości, jak i zasięgu. Prędkość i zasięg są zróżnicowane w zależności od typu a także od rodzaju baterii oraz jej pojemności. W praktyce możemy spotkać się nawet z urządzeniami, które osiągają do 40 km i są w stanie przyjechać taką samą odległość. Musimy zwracać uwagę na fakt, że im szybsze urządzenie tym większa szansa na wypadek, w szczególności, gdy poruszamy się wśród pieszych lub innych użytkowników jezdni. Bardzo często pojawia się też problem techniczny, otóż im większa szybkość, tym szybciej ucieka energia z naszej baterii.

Kolejnym istotnym parametrem, na który mało kto zwraca uwagę jest pozycja jazdy. Pierwotna hulajnoga działała w ten sposób, że jedna noga stoi się na hulajnodze a druga odpycha się od ziemi przez co jej postawa była bardzo wąska. Aktualnie, jako że siłą napędową jest silnik elektryczny o wiele wygodniejsze w pozycji będzie hulajnoga z siarką podstawą. Dlatego też decydując się na taki zakup warto sprawdzić co najbardziej nam odpowiada i dopilnować, żeby zamawiane urządzeniem posiadało szerszą podstawę.
Oczywiście pamiętajmy także, by zawsze zwracać uwagę na dodatkowe elementy. Mowa tutaj o oświetleniu, łatwości składania, wadze urządzenia (im lżejsze tym lepiej), obecności wyświetlacza, czy też możliwości łączenia się z telefonem (dowiedz się więcej na https://skalba.gadzetomania.pl/60284,hulajnogi-elektryczne-test-porownawczy).

Kilka słów podsumowania – jaka hulajnoga elektryczna najlepsza jest w 2024?

Porównując informacje zawarte w części poradnikowej, wraz z zaproponowanymi produktami, ciężko jest jednoznacznie wskazać ten najlepszy produkt. Mimo wszystko poszukując hulajnogi dla osoby dorosłej, która służyłaby jako środek lokomocji do pracy, warto zastanowić się nad produktem jakim jest Xiaomi m365. Dostajemy tutaj solidne rozwiązanie za rozsądną cenę. Ma ona dużą funkcjonalność i pozwala na wysoki komfort jazdy, jak i zapewnia duże bezpieczeństwo. Zastanawiając się więc nad zakupem hulajnogi elektrycznej, warto zwrócić uwagę na ten model.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką hulajnogę elektryczną wybrać
Average rating:  
 14 reviews
 by Bogdan

Dla tych którzy chcą podróżować na długich odcinkach polecam hulajnogę VELEX MAXX - zasięg do 70 km, super amortyzacja i duża prędkość

 

 by Bogdan

Dla dorosłych VELEX KING - do 150kg, maks 35 km/h, koła 10" pompowane, akumulator 10.4Ah. Podjeżdża pod górkę bez problemu

 by Bogdan

Ja polecam hulajnogę elektryczną VELEX Smart - mocny silnik, akumulator 7.8Ah, pełne koła eliminujące możliwość przebicia, łatwe składanie itp, Bardzo fajnie wygląda oświetlenie boczne neon.

 by Karolina

u nas jest ta ninebot es2 - rewelacyjny sprzęt, lekki, zwrotny, dobrze się jeździ na niej. wszyscy mają frajdę.

 by Dareek

ja mogę polecić moją - Ninebot by Segway KickScooter MAX G30. Najsolidniejsza, najbardziej stabilna z tych co jeździłem

 by Sławek

Szkoda że nie wzięli pod uwagę hulajnogi Velex. Mój syn jeździ nią od roku i jest zadowolony. Sprawdzona konstrukcja takze nie boje się o jego bezpieczeństwo. Duży akumulator 7,8 Ah tak że po mieście bez problemu wystarczy. Polecem Velex model L885

 by Fosz

Ja polecam hulajnogi polskiego producenta VELEX. Mamy tam klasyczne hulajnogi elektryczne jak na przykład VELEX L885, wersje dla dorosłych z wyższą kierownicę, dużym akumulatorem i silnikiem - VELEX L810 lub już tak naprawdę motorower - VELEX eGreen.

 by bojaźliwa

Boję się puszczać na coś takiego moje dziecko. Nie wiem dlaczego, ale się boję. Może wynika to z tego, że sama kiedyś miałam porządny wypadek na takiej zwykłej hulajnodze, a te jednak mogą jeździć szybciej. No, sama nie wiem, zobaczymy jak to będzie.

 by Adi

Nie zawsze trzeba kupować, są teraz te tak zwane hulajnogi miejskie, to jak ktoś chce poszaleć, to bez problemów może. Moim zdaniem to nawet bardzo dobra opcja, żeby nie ponosić kosztów, ale to jak każdy tam woli 😉 . Ja bym nie kupował, wolałbym zaoszczędzić.

 by Olek

u mnie ninebot max, trochę masywna ale za to mega wygodna.

 by elektryk

No ja to bym powiedział, że to trochę zdobycze techniki, ale też może to trochę dzieciaków rozleniwić, a przecież nie o to chodzi, żeby one nic więcej nie robiły, prawda? Mogą używać, ale z głową, tak bym to widział 😉 .

 by sardynka

Fakt, kupiłam dziecku trochę mniejszy model niż te i tańszy i nie spisywał się. A jak kupiłam Xiaomi, to od razu lepiej wszystko wyglądało, dziecko zadowolone. No to jeśli miałabym znów wybierać, to zdecydowanie o tym bym pomyślała.

 by niezłomek

No tak myślałem, że Xiaomi będzie dla nas dobrym wyborem. Ta marka, choć tania, to zdecydowanie warta jest tego, żeby na nią spojrzeć. Mogą stać się jednym z pionierów, jak marka Samsung. Ciekawi mnie czemu on w ogóle nie inwestuje w coś takiego. Moim zdaniem dużo traci.

 by XXX

Takie zestawienie, rzetelne i sprawdzone, powinno być bardziej widoczne w sieci, popracujcie nad tym. Na pewno bije na głowę te wszystkie, które są na pierwszej stronie Googla. To to w ogóle jest byle jak poprowadzone, byleby dobrze pozycjonowało. A wasza strona jest porządna i wartościowa.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online