W dzisiejszych czasach bardzo modne jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zmiany nawyków żywieniowych. Wiele osób chce zrzucić zbędne kilogramy i zacząć żyć pełnią życia z nową energią. Niezbędnym urządzeniem do obserwowania zachodzących postępów jest dobra waga łazienkowa. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wag łazienkowych, stanowiących niekiedy także świetne uzupełnienie wystroju łazienki. Można dopasować ją indywidualnie pod kątem preferowanych parametrów oraz funkcji, ale także kształtu oraz koloru. Poniższy ranking pozwoli zestawić wybrane urządzenia i wybrać spośród nich najlepszą wagę łazienkową, za pomocą której możemy śledzić postępy.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Xiaomi Scale 2

9.8

Średni


 

 

Tanita BC-545N

9.7

Drogi


Zelmer 34Z012 LE

9.6

Tani

Tech-Med

9.5

Średni


 

Raven EW006

9.4

Tani

AEG W08

9.3

Tani


Waga Xiaomi Scale 2 jest określania mianem „inteligentnej”. Z pewnością dzieje się to za sprawą jej wielofunkcyjności. Za pomocą tego urządzenia nie tylko sprawdzimy wagę, ale możemy dokonać pomiarów tkanki tłuszczowej, masy kostnej oraz masy mięśniowej. Dodatkowo dzięki wskaźnikowi BMI można zweryfikować, czy waga jest w normie, czy też cierpimy na nadwagę lub niedowagę. Zakres ważenia jest dosyć duży, bo maksymalne obiążenie wynosi aż do 150 kg.

Możliwe jest połączenie wagi z aplikacją mobilną za pomocą łączności Bluetooth. Dzięki temu można obserwować postępy w zmianie masy ciała w bardzo wygodny sposób.

R

Zalety

 • niewielkie rozmiary – urządzenie jest lekkie i cienkie, dzięki czemu można bez problemu ją przechowywać nawet w niewielkim mieszkaniu,

 • konstrukcja – zastosowany materiał jest odporny na uszkodzenia, a waga pokryta jest punktami antypoślizgowymi,

 • kompatybilna z aplikacją – współpraca z aplikacją pozwala na wygodne śledzenie osiąganych postępów,

 • wyświetlacz – zastosowany cyfrowy wyświetlacz LED uruchamia się po ustaniu na wadze, dzięki czemu całość ma jeszcze bardziej nowoczesny wygląd,

 • tania – tę wagę łazienkową można nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami o podobnych funkcjach.

Q

Wady

 • nieprecyzyjne pomiary – użytkownicy twierdzą, że waga nieco fałszuje wyniki dodatkowych parametrów (innych, niż sama masa ciała).

Informacje o wadze łazienkowej Tanita BC-545N

 

waga łazienkowa ranking

Tanita BC-545N to waga, która jednocześnie jest określana jako analizator składu ciała. Pozwala zbadać aż 10 parametrów podczas jednego użycia. Dodatkowo waga wyposażona jest w elektrody, które umożliwiają precyzyjne określenie ilości tkanki tłuszczowej w poszczególnej części ciała.

Dodatkowo waga ta jest wyposażona w funkcje rozpoznawania użytkownika. Dzięki temu przy wielu użytkownikach nie trzeba za każdym razem wprowadzać unikalnych informacji, ponieważ waga automatycznie rozpozna kto na niej stoi. Świetnym atutem jest fakt możliwości zbadania ilości wody w organizmie, czy też sprawdzenie wieku metabolicznego.

R

Zalety

 • odczyt segmentowy – urządzenie posiada funkcję sprawdzenia zawartości tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała,

 • wyświetlacz – zastosowany cyfrowy wyświetlacz LED uruchamia się po ustaniu na wadze, dzięki czemu całość ma jeszcze bardziej nowoczesny wygląd,

 • funkcja „auto” – waga automatycznie rozpoznaje użytkownika korzystającego w danej chwili z urządzenia,

 • precyzyjne pomiary – wykonane pomiary są bardzo dokładne i rzetelne,

 • łatwa obsługa – wagę obsługuje się intuicyjnie i nie wymaga wnikliwego zapoznawania się z jej obsługą.

Q

Wady

 • wysoka cena – urządzenie posiada znacznie wyższą cenę, niż konkurencyjne wagi o podobnych funkcjach

Charakterystyka Zelmer 34Z012 LE

 

wagi łazienkowe ranking

Zelmer oferuje model dostępny w 2024 wagi łazienkowej, które jest bardzo cienka oraz lekka, dzięki czemu można ją łatwo przechowywać. Będzie stanowiła znakomity dodatek do każdej łazienki. Posiada ciekawe wzornictwo i dostępna jest w dwóch kolorach, dzięki czemu każdy indywidualnie może dopasować odpowiedni wygląd urządzenia.

Urządzenie jest trwałe dzięki zastosowaniu hartowanego szkła, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Waga ma wbudowane cztery czujniki, które są symetrycznie umiejscowione.

R

Zalety

 • bardzo tania – tę wagę łazienkową można nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami o podobnych funkcjach,

 • wybór kolorów – waga dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym w zależności od preferencji,

 • łatwa obsługa – wagę obsługuje się intuicyjnie i nie wymaga wnikliwego zapoznawania się z jej obsługą,

 • niewielkie rozmiary – urządzenie jest lekkie i cienkie, dzięki czemu można bez problemu ją przechowywać nawet w niewielkim mieszkaniu.

Q

Wady

 • wymaga częstej wymiany baterii – baterie zużywają się bardzo szybko,

 • nieprecyzyjne pomiary – użytkownicy twierdzą, że waga nieco fałszuje wyniki mierzonych parametrów.

Co oferuje waga łazienkowa elektroniczna analityczna Tech-Med ?

 

najlepsza waga łazienkowa

sWaga jest bardzo elegancka i łączy w sobie jednocześnie najnowszy design z innowacyjną technologią. Będzie stanowiła świetny element wyposażenia każdej eleganckiej łazienki. Dzieje się tak za sprawą nie tylko jej świetnego wyglądu, ale także niewielkich gabarytów.

Urządzenie jest wykonane z trwałego szkła hartowanego, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu. Posiada wbudowany duży wyświetlacz LCD, a także przyciski dotykowe. Waga wykonuje pomiary masy ciała aż do maksymalnego obiciążenia 180 kg. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pamięć, która zapamiętuje dane aż do 8 użytkowników, a dodatkowo jest w stanie przywołać z pamięci dane ostatniej osoby korzystającej z wagi.

R

Zalety

 • czytelny wyświetlacz – urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD, dzięki czemu z łatwością można odczytać wyniki pomiarów,

 • łatwa obsługa – wagę obsługuje się intuicyjnie i nie wymaga wnikliwego zapoznawania się z jej obsługą,

 • precyzyjne pomiary – wykonane pomiary są bardzo dokładne i rzetelne,

 • wykonanie – waga jest wykonana z trwałych materiałów.

Q

Wady

 • różnica w kolorze – szkło jest zabarwione na zielonkawy kolor, czego nie oddają zdjęcia.

Co zyskujemy dzięki użytkowaniu wagi Raven EW006?

 

waga łazienkowa opinie

Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji, umożliwiających wykonanie pomiarów wielu czynników, takich jak: tkanki tłuszczowe, kostnej oraz mięśniowej, a także wskaźnik zawartości wody w organizmie. Dodatkowo waga wskazuje dzienne zalecane zapotrzebowanie na kalorie.

Nie zostaniemy zaskoczeni tym, że nagle waga przestanie działać z uwagi na zużycie baterii, ponieważ jesteśmy uprzedzeni o tym fakcie dzięki wskaźnikowi niskiego poziomu baterii. Waga jest bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ posiada dużą, stabilną powierzchnię, zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

R

Zalety

 • dokładność pomiarów – wykonane pomiary są bardzo dokładne i rzetelne,

 • czytelny wyświetlacz – urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD, dzięki czemu z łatwością można odczytać wyniki pomiarów,

 • duża pamięć – waga zapamiętuje dane aż do 10 użytkowników,

 • łatwa obsługa – wagę obsługuje się intuicyjnie i nie wymaga wnikliwego zapoznawania się z jej obsługą,

 • estetyczne wykonanie – nie posiada ostrych krawędzi, a całość ma elegancki wygląd.

Q

Wady

 • wypadająca klapka zabezpieczająca – urządzenie posiada luźną klapkę na baterię, przez co często wypadają z wagi i uniemożliwiają szybkiego jej użycia.

Wady i zalety AEG W08 Elektroniczna waga łazienkowa

ranking wag łazienkowych

To urządzenie ma bardzo estetyczne wykonanie, a także innowacyjny, wyjątkowy kształt. Posiada czytelny wyświetlacz LCD, który ułatwia odczytanie pomiarów. Waga jest zbudowana między innymi z hartowanego, mocnego szkła, które jest odporne na uszkodzenie czynnikami zewnętrznymi, w tym zarysowania.

Waga ma dosyć dużą powierzchnię, dzięki czemu umożliwia bezpieczny pomiar osoby stojącej na urządzeniu. Po wykonaniu pomiaru, waga automatycznie wyłącza się, dzięki czemu oszczędza baterie, na które jest zasilana.

R

Zalety

 • estetyczne wykonanie – nie posiada ostrych krawędzi, a całość ma elegancki wygląd,

 • wyjątkowo tania – tę wagę łazienkową można nabyć za bardzo niewielkie pieniądze w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami o podobnych funkcjach,

 • czytelny wyświetlacz – urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD, dzięki czemu z łatwością można odczytać wyniki pomiarów,

 • łatwa obsługa – wagę obsługuje się intuicyjnie i nie wymaga wnikliwego zapoznawania się z jej obsługą.

Q

Wady

 • nieprecyzyjne pomiary – użytkownicy twierdzą, że waga nieco fałszuje wyniki mierzonych parametrów.

Jaka jest najlepsza waga łazienkowa? – ranking i jego wyniki

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli wag łazienkowych. Właściwe urządzenie powinno spełniać oczekiwania w zakresie precyzyjności pomiarów, ale nie tylko. Ważna jest także odpowiednia konstrukcja, jej wykonanie, rozmiary, a także kolory i kształty.

Jakie najważniejsze funkcje powinny spełniać wagi łazienkowe? Ranking, który został stworzony ma właśnie stanowić podpowiedź w uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim najważniejsza jest konstrukcja wagi. Materiał, z którego urządzenie jest wykonane powinno być odporne na wszelkie działanie czynników zewnętrznych i ewentualne uszkodzenia. Wagą posiadającą taką bezpieczną konstrukcję jest Xiaomi Scale 2. Dodatkowo wyposażona jest ona w paski antypoślizgowe, co jeszcze bardziej zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Mimo to posiada ona stosunkowo niewielkie rozmiary, które ułatwiają jej przechowywanie nawet w przypadku dysponowania niewielką powierzchnią łazienki.

Ponadto urządzenie jest bardzo nowoczesne i możliwe jest połączenie wagi za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną dostępną na telefon komórkowy. Ułatwia to bardzo śledzenie zachodzących postępów w sylwetce. Cyfrowy wyświetlacz LCD nadaje całości bardzo innowacyjnego, nowoczesnego charakteru, dzięki czemu waga będzie świetnie komponowała się z współczesnym wystrojem każdej łazienki.

Waga jest łatwa w użytkowaniu, a jej obsługa jest intuicyjna. Można sprawdzić jak łatwo jest ją uruchomić i jaki jest jej rzeczywisty wygląd klikając w poniższy link:

https://www.youtube.com/watch?v=bmMtGS9fNUU

Na wadze należy stawać na boso, bez nałożonych skarpet lub obuwia, ponieważ urządzenie bada większość parametrów poprzez możliwość kontaktu powierzchni wagi bezpośrednio ze skórą.

 

dobra waga łazienkowa

Czy Xiaomi Scale 2 to naprawdę dobra waga łazienkowa? – opinie w tym zakresie

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii na temat tego urządzenia:

 • „Urządzenie ma bardzo estetyczny wygląd. Myślałam, że będą jakieś problemy z połączeniem z telefonem, jednak odbyło się to bez żadnych kłopotów i bardzo szybko. Samo ważenie masy ciała jest bardzo precyzyjne, jednak mam zastrzeżenia co do dokładności innych pomiarów. Niemniej jednak bardzo polecam ten sprzęt.”;

 • „Użytkuję tą wagę od kilku tygodni i muszę przyznać, że spełnia moje oczekiwania. Łatwo się ją użytkuje, nie wymaga specjalnych umiejętności. Jestem zdziwiona, gdy czytam, że ktoś uważa, że jest nieprecyzyjna, ponieważ porównywałam wyniki z profesjonalnym sprzętem postawionym na siłowni i są one praktycznie takie same.”;

 • „Wcześniej miała wagę kupioną za 2 razy tyle i chowa się przy tej. Nie ma nawet żadnego porównania. Ta jest o wiele lepsza, więc produkt warty uwagi.”.

Podsumowując, z pewnością waga łazienkowa Xiaomi Scale 2 nie jest sprzętem medycznym, ale będzie stanowiła świetny gadżet dla osób interesujących się parametrami swojego ciała. Szczególnie jest to urządzenie, które sprawdzi się w przypadku osób regularnie trenujących, dla których zachodzące postępy są bardzo ważne.

Więcej informacji na temat funkcjonalności wagi możemy uzyskać klikając w poniższy link:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/inteligentna-waga-xiaomi-mi-smart-scale-2-jakie-sa-jej-mozliwosci.html

waga łazienkowa ranking

Podsumowanie rankingu najlepszych wag łazienkowych

Wybrane, opisane wyżej produkty różnią się od siebie swoją specyfikacją, funkcjonalnością, a także ceną. Najlepszym wyborem będzie waga, która umożliwia wykonanie dodatkowych pomiarów ciała, poza samym wskazaniem wagi użytkownika. Będzie to z pewnością jeszcze bardziej pomocne w obserwowaniu zachodzących postępów w Naszym ciele. Z czasem wykonywanych treningów i prowadzenia zdrowego stylu życia, będzie można obserwować spadek masy tłuszczowej, przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej. Urządzenie posiadające taką możliwość, można nabyć w atrakcyjnej cenie. Jest nim Xiaomi Scale 2. To zdecydowanie najlepsza waga łazienkowa.

Urządzenie jest w stanie dokonać pomiarów osób ważących do 150 kg. Każdy użytkownik może zweryfikować, czy jego wskaźnik BMI jest w normie. Pozwala to określić stopień nadwagi lub otyłości, czy też niedowagi. Jest to bardzo przydatne podczas obserwowania efektów, zachodzących w ciele podczas odchudzania lub chęci zwiększenia masy ciała. Taka kontrola zachodzących postępów jest bardzo motywującym elementem pracy nad sylwetką. Nie tylko widzimy naocznie, że zmieniają się rozmiary ciała, ale także potwierdzają to zmieniające się parametry.

 

Powiązane artykuły

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online