Każdy rodzic chcę w odpowiedni sposób wychować swoje dziecko. W tym też celu stosuje się różne metody – nie tylko psychologiczne, czy też mentalne, ale również fizycznym mające na celu pomoc w odpowiednim rozwoju naszego dziecka. Doskonałym tego przykładem są szelki do nauki chodzenia, które pozwalają na to, aby usprawnić sam proces nauki, jak i ułatwić go dla naszej pociechy.

Oczywiście musimy być świadomi faktu, że tego rodzaju produkt powinien być odpowiednio zaprojektowany wykonany i dostosowany do potrzeb naszego dziecka. Wszystko to wynika z faktu, iż chodzenie choć dla nas wydaje się oczywiste i proste to w rzeczywistości wymaga pracy ogromnej ilości mięśni, jak i odpowiedniego ułożenia ciała, dzięki czemu możemy zachować właściwą pozycję wyprostowaną i móc się przemieszczać. Z tego właśnie powodu nim wyruszymy do sklepu w celu zakupienia tego rodzaju produktu powinniśmy zastanowić się jakie szelki do nauki chodzenia będą najlepsze, a przez to rozumiemy najbardziej bezpieczne i wygodne.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Szelki TRUNKI

9.9

Drogie


 

 

Szelki Abakus SAVEA

9.8

Średnia


 

 

LITTLELIFE SAFETY HARNESS

9.7

Drogie


 

Szelki Bezpieczeństwa Bambino

9.6

Tanie

Szelki do nauki chodzenia ranking

Poniżej specjalnie dla państwa przygotowaliśmy ranking produktów, które naszym zdaniem są aktualnie najlepsze na rynku. Ranking ten można również potraktować jako punkt wyjścia pod kątem pozyskania informacji w celu dalszego samodzielnego poszukiwania najlepszych szelek do nauki chodzenia.

Skupiając się na Innowacji- szelki TRUNKI

ranking fotelików samochodowych 15-36

TRUNKI SZELKI DO NAUKI CHODZENIA CHODZIK DZIECKA to idealne rozwiązanie dla każdego rodzica, który poszukuję innowacyjnych rozwiązań. Produkt ten w tym przypadku zakładany jest od przodu i zapinany w bardzo łatwy i szybki sposób na plecach dziecka. Został on wyposażony w szereg łatwo regulowanych pasków wokół ramion oraz wokół talii dzięki czemu bez przeszkód dostosujemy go do wymiarów naszego dziecka tym samym dając mu poczucie bezpieczeństwa, jak i wygody co korzystnie wpłynie na samą naukę. Oferowane szelki mają nawiązywać do postaci bajkowych tak by nasze dziecko chciało je nosić i cieszyło się z możliwości ich założenia. Co więcej posiadają one specjalne odblask, który gwarantuje naszemu brzdącowi jeszcze większe bezpieczeństwo w szczególności przy ruchliwej ulicy, czy też w zatłoczonym sklepie. W efekcie owe szelki nadają się nie tylko do nauki, ale także do ochrony naszej pociechy.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-NAUKA – 6
R

Zalety

-ładny design;
-wytrzymałość;
-korzystny stosunek jakości do ceny;
Q

Wady

-głównie pełnią rolę jako szelki bezpieczeństwa;

Idealne do nauki- szelki SAVEA

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

SZELKI UCHWYTY DO NAUKI CHODZENIA REGULOWANE SAVEA to rozwiązanie jest skierowane do najmłodszych i w pełni poświęcone jest o właściwej nauce chodzenia. Zacznijmy jednak od warstwy estetycznej. Szelki te cechują się niepowtarzalnym designem i dostępne są w kilku kolorach między innymi w czarnym, czerwonym i niebieskim. Skierowane są one do dzieci od 6 miesiąca życia, które stawiają lub próbują stawiać swoje pierwsze kroki. ich największą zaletą jest fakt, iż nie krępują ruchów naszej pociechy, dzięki czemu będzie mogła ona w pełni opierać się na swojej własnej siłę, a my będziemy jej przy tym pomagać. Oczywiście są one wyposażone w szereg regulowanych pasków, a także w specjalną usztywnioną rączkę, która pozwala na pewniejszy trzymanie. Produkt ten posiada odpowiednie atesty, jak i bezpieczne mocowanie w pasie i kroku dzięki czemu nie musimy się obawiać o nasze dziecko. Jako zaletę należy wskazać również fakt, że rozwiązanie to zostało przemyślane również pod kątem dorosłych, gdyż dzięki odpowiednim długościom uchwytów rodzic może asekurować swoje dziecko zachowując przy tym wygodną postawę wyprostowaną, czyli nie męcząc pleców i kręgosłupa.

R

Zalety

-ładny design;
-wytrzymałość;
-długie uchwyty;
-pozwala na naukę;
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-NAUKA – 10

Gdy skupiamy się na bezpieczeństwie- szelki LITTLELIFE SAFETY HARNESS

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Fotelik ten charakteryzuje się wieloma ciekawymi cechami, zapewnia zaawansowaną ochronę w przypadku zderzeń bocznych dzięki najwyższej klasy ochronie – Safety Surround. Mocowanie fotelika jest banalnie proste i sami możemy decydować o tym jakiego mechanizmu użyjemy. Zapiąć fotelik możemy pasami lub zamocować regulowanym system Isofix (Isocatch), co zapewni jeszcze większą stabilność fotelikowi. Graco affix to również wysoki poziom komfortu zapewniony przez regulowany zagłówek oraz możliwość odchylenia fotelika do tyłu. Istotnym aspektem tego produktu są również podłokietniki, których brak w większości modeli fotelików samochodowych. Fotelik jest wykonany w trosce o dziecko przez co posiada bardzo wygodne, wyprofilowane siedzisk, które wyścielane jest delikatnym, miękkim materiałem. Materiał gwarantuje świetną cyrkulację powietrza dzięki czemu dziecko nie będzie się pocić a podróż będzie wygodna i przyjemna. Gwarancja door to door, 24 miesięczna z możliwością przedłużenia do nawet 4 lat.

R

Zalety

-funkcjonalność;
-trwałość;
-długa smycz;
-łatwo się je podpina
Q

Wady

-nie są do nauki;
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 7
-NAUKA – 7

Nowatorskie, odblaskowe i urokliwe

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów
Produkt jakim są szelki bezpieczeństwa dla dzieci to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno podczas nauki stawiania pierwszych kroków, jaki w przypadku starszych dzieci nad którymi chcielibyśmy mieć większą kontrolę. Dzięki odpowiedniemu układowi jak i stylistyce pozwalają one na swobodny ruch jednocześnie zachowując przy tym znakomite pełne bezpieczeństwo naszego dziecka. Oczywiście są one wyposażone w szereg regulacji, które pozwalają na łatwe dostosowanie ich do wzrostu u dziecka a także rodzica dzięki czemu podczas kontroli nie musimy się schylać i nadwyrężać naszego kręgosłupa. Długość regulowana jest w zakresie od 60 do 100 cm. Ponadto posiadają one specjalne element odblaskowy, jak i solidną klamrę paska, którą zaczepia się z łatwością.
OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-NAUKA – 6
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania;
-trwałość;
-długa smycz;
-solidna klamra
Q

Wady

-nie są do nauki;
-mało wygodne;

Dobre szelki do nauki chodzenia – jakie szelki bezpieczeństwa dla dziecka?

Chyba nie ma na świecie rodzica, który z niecierpliwością nie wyczekiwał by na to aż jego dziecko o wykona swoje pierwsze kroki. Oczywiście bardzo często w przypadku wielu dzieci proces ten trwa niewiarygodnie długo i zaczyna się od prób czołgania się, raczkowania, jak i chwytania mebli by stanąć prosto. Zazwyczaj nasze maluchy stawiają pierwsze kroki około 12 miesiąca życia choć oczywiście nie jest to regułą, w efekcie czego może tak się zdarzyć, że dopiero w późniejszym wieku nasze dziecko nauczy się chodzić. Oczywiście jeśli chcielibyśmy przyspieszyć ten proces to warto skorzystać z akcesoriów niezwykle pomocnych w tych sprawach a mowa tutaj o szelkach do nauki chodzenia.

Jak działają szelki?

Szelki te mocuje się w kroku i pasie dziecka zazwyczaj, gdyż niektóre mogą być również mocowane pod pachami lub zakładane na ramiona. Skupiamy się jednak na tym głównym sposobie mocowania, gdyż w efekcie posiadają one specjalny uchwyt za, który trzymają rodzice, a tym samym pozwalają na ułatwienie nauki chodzenia. Natomiast do szelek mocowanych na ramionach i pod pachami jest dopinana specjalna smycz. Bez względu na to na jaki rodzaj się zdecydujemy oba będą spełniały trzy podstawowe zadania to jest pomoc w nauce chodzenia pomocy w utrzymaniu równowagi, jak i zabezpieczenie dziecka przed upadkiem. Należy jednak pamiętać, że tego typu akcesoria można używać dopiero od 8 miesiąca życia i stosuje się je z reguły do 16 miesiąca (dowiedz się więcej tutaj: https://najlepszerankingi.pl/dla-dziecka/podroz-i-spacer/szelki-do-nauki-chodzenia-ranking/).

Kolejnym elementem naszej układanki jest komfort, czyli jak zagwarantować naszemu dziecku komfortową podróż.

Podczas wyboru fotelika kierować się też musimy komfortem jaki zapewnia dany fotelik samochodowy. Istotnymi funkcjami, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie fotelika to na pewno możliwości regulacji zagłówka oraz odchylenia oparcia czy pochylenia całej konstrukcji. Przy zakupie fotelika trzeba koniecznie sprawdzić materiał, z którego obszyte jest siedzisko, oparcie oraz cała konstrukcja. Miękkość siedziska a także odpowiedni materiał obszycia to bardzo ważny wybór, który może decydować o tym czy nasze dziecko będzie się pocić, czy jego skóra będzie podrażniona oraz czy w ogóle przyjemnie będzie mu się siedziało. Kolejnymi mniej ważnymi dodatkami będą podłokietniki oraz miejsca na np. kubek. Jest to mały dodatek, który jednak dla niektórych rodziców może być na wagę złota.

Jakie szelki do nauki chodzenia w roku 2024 ?

Decydując się na zakup tego rodzaju produktów z pewnością w pierwszej kolejności pojawi się w naszej głowie myśl jakie szelki powinniśmy wybrać. Cóż nie da się ukryć, że najbardziej popularne są te zapinany w pasie i w kroku, gdyż pozwalają one na utrzymanie dziecka w bezpiecznej pozycji i umożliwiają mu na naukę chodzenia. Ten zapinane pod pachami i na ramionach są z reguły skierowane do starszych dzieci, które już potrafią chodzić a nawet bardzo sprawnie się przemieszczać w efekcie czego niezbędna jest prowadzona na nim odpowiednia kontrola. Niemniej jednak decydując się na zakup szelek musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich rozmiar.

Bardzo często producenci podają dla jakiego wieku przeznaczone są szelki co jednak nie zmienia faktu, że dzieci nawet w tym samym wieku mogą się od siebie różnić, dlatego też niezwykle istotne jest to, aby posiadały one specjalne paski regulujące. Co więcej powinniśmy również pomyśleć o naszym zdrowiu. W przypadku zarówno uchwytów, jak i smyczy istotne jest to, aby były one na takiej wysokości lub długości by zapewnić rodzicowi odpowiednią postawę wyprostowaną a tym samym nie dopuszczać do nadmiernego przeciążenia kręgosłupa. Wśród innych cech na jakie należy zwrócić uwagę powinniśmy pamiętać, że ten rodzaj produktu jest skierowany do naszego dziecka i powinien on przyciągać jego wzrok i budzi zainteresowanie. Z tego właśnie powodu niezwykle istotny jest właściwi Design, który przypodobać się naszemu dziecku. Ostatnim istotnym elementem jest materiał. Powinien być on na tyle wytrzymały, by poradzić sobie z przygodami, jakie czekają na naszego malucha, a zarazem wygodny w noszeniu i lekki.

SZELKI DO NAUKI CHODZENIA

SZELKI BEZPIECZEŃSTWA

Skierowane do najmłodszych

Skierowane do starszych/chodzących już dzieci

Służą do nauki

Służą do pilnowania naszego dziecka i zapewnienia bezpieczeństwa

Zapinane w pasie

Zapinane pod pachami lub na ramionach

Lekkie i wygodne

Lekkie i wygodne

Uchwyt pozwalający na wygodne trzymanie

Wygodne trzymanie smyczy zależy od jej długości

Posiadają regulowane paski

Posiadają regulowane paski

 

Szelki do nauki chodzenia opinie

Ostatecznie porównujący informacje zawarte w części poradnikowe wraz z produktami jakie były przedstawione w rankingu 2024 bardzo ciężko jest wskazać ten jeden unikalny produkt, który będzie spełniał nasze największe oczekiwania. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ze wszystkich rodzajów, które zostały tutaj przedstawione to tylko rozwiązanie jakim są SZELKI DO NAUKI CHODZENIA SAVEA będą w pełni skierowane do najmłodszych i pozwalały przy tym naukę chodzenia. Pozostałe proponowane modele również są niezwykle interesujące jednak, że to właśnie ten jest najbardziej bezpieczny, doskonale zaprojektowany, wytrzymały i korzystny cenowo. Dlatego też zastanawiając się nad zakupem tego rodzaju produktu warto uwzględnić go w swoich przemyśleniach.

[kkratings]

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie szelki do nauki chodzenia wybrać
Average rating:  
 6 reviews
 by Karolina

Proponuję zapytać jakiegokolwiek fizjoterapełtę o opinie dot. wspomagania nauki chodzenia m. im w postaci szelek, czy chodzikow.
Większość, jesli nie wszyscy zdecydowanie odradzą takiego wyboru, dlaczego? W ten sposob wymusza się niewłaściwą postawę itd.

Co innego szelki jesli szkrab już chodzi, ale trzeba mu zapewnić bezpieczeństwo bo się ma np. dwójkę maluchow.

Dziewczyny, jesli chcecie pomoc swojemu dziecku to dajcue mu przede wszystkim czas, następnie możliwość swobodnego pelzania, raczkowania tak zeby wzmocniło odpowiednie mięśnie, potem pozwolcie ćwiczyć stawanue przy meblach. Nic, a może az tyle.

 by Kasia

Szelki to super ułatwienie do nauki chodzenia ale i zapewnienie bezpieczeństwa. Często ludzie krzywo się na mnie patrzą ale moje dziecko jest mega ruchliwe i gdy ma szelki i pasek nie ma szans, żeby uciekł np. na ulicę. Mam podobne do Trunki i jestem bardzo zadowolona

 by Alex

Mój synek zaczął już wstawać i powoli uczymy go chodzić. Mamy szelki SAVEA i jest to super ułatwienie. Jak synek trochę podrośnie to zacznę się zastanawiać nad innym modelem, który zapewni mu bezpieczeństwo. Coraz częściej spotykam matki z dzieckiem na pasku. Niby wygląda dziwnie ale każdy kto ma dziecko wie, że czasem lubią "uciekać".

 by Ala

Pamiętam jak kilka lat temu moja siostra była krytykowana za to, że traktuje dziecko jak psa bo dziecko miało założone szelki i pasek. Teraz na szczęście to już standard. Świetny ranking, mega pomocny dla rodziców. Z pewnością coś uda mi się wybrać 🙂

 by Małgorzata

Świetny ranking! Od dłuższego czasu zastanawiałam się właśnie nad szelkami nie tyle w celu nauki chodzenia jak bezpieczeństwa. Mam bardzo ruchliwe dziecko które często mi ucieka... Takie szelki to super opcja jeżeli chodzimy na spacery po osiedlu gdzie chcąc nie chcąc jeżdżą samochody.

 by Natalia

Mój szkrab zaczął niedawno wstawać więc chciałabym mu pomóc trochę w nauce. Fajnie, że trafiłam na ten ranking bo szukałam właśnie takich szelek jak SAVEA wydają się doskonałe do nauki.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online