Od pokoleń dzieci marzą o klockach Lego! W dobie Internetu i gier na konsoli kocki LEGO nie przestają zadziwiać i pasjonować. Z którego zestawu dzieci ucieszą się najbardziej? Które klocki są najbardziej pożądanym prezentem? Sprawdź który zestaw warto kupić dziewczynkom, a jaki będzie idealny dla chłopców!

Klocki najlepsze dla dziewczynek

Dziewczynki uwielbiają klocki Lego tak samo jak chłopcy, ponieważ nie ma lepszej zabawki niż klocki. Ich prostota rozpala wyobraźnie każdej małej oraz dużej dziewczynki. Jest to zabawka ponadczasowa, lecz warto wybrać najlepsze zestawy LEGO, by zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci. Dziewczynki uwielbiają księżniczki i piękne bajki, dlatego klocki LEGO kraina lodu na pewno przypadną im do gustu. W zestawach można znaleźć figurki głównych bohaterów ulubionej bajki, dziewczynki mogą zbudować lodowy zamek oraz przeżyć przygody z ulubioną Anną, Elzą oraz bałwankiem Olafem.

Cała seria klocków Disney Frozen to niesamowita kolekcja dla młodszych jak i starszych dziewczyn. Mniej lub bardziej skomplikowane zestawy będą niezapomnianą przygodą dla każdej fanki Krainy Lodu. Większość zestawów posiada akcesoria i figurki ulubionych bajkowych bohaterów, dzięki czemu dzieci chętniej bawią się w wymyślanie historii i odgrywanie ról. LEGO najlepsze zestawy rozwijają kreatywność oraz myślenie przyczynowo-skutkowe, a do tego dają mnóstwo zabawy.

Klocki Lego z których ucieszą się chłopcy

Najmodniejsza gra doczekała się swojego odpowiednika w klockach Lego, dzieci nie muszą już całymi godzinami grać na komputerze. Klocki LEGO minecraft potrafią zaangażować do układania całą rodzinę, układanie klocków pobudza wyobraźnię i doskonale działa na myślenie przestrzenne. Dzieci uczą się przenoszenia obrazów z komputera do rzeczywistości pracując jednocześnie nad motoryką dłoni.

Zestawy LEGO minecraft tworzą całą kolekcję postaci z ulubionej gry chłopców. W zestawach można zajmować się hodowlą zwierząt lub wybudować własną kopalnię Creeperów, a nawet fortecę Netheru. Ceny Lego minecraft nie są wygórowane dla podstawowych zestawów, dlatego są świetnym pomysłem na prezent dla chłopca.

Jak zrobić z klocków biżuterię ramkę lub pojemnik na przybory?

Nowością w świecie LEGO są piękne i praktyczne zestawy do komponowania ozdób lub biżuterii. Zestawy LEGO dots to nowe możliwości jakie odkrywa firma Lego przed dziećmi. Te klocki zachęcają do kreatywności, a tematem przewodnim może być kosmos, zwierzęta domowe, morze oraz wiele innych. Zgodnie z filozofią firmy płytki, które znajdują się w zestawie można dowolnie łączyć i wymieniać między wszystkimi elementami bazowymi.

Są to klocki przeznaczone dla dziewczyn, ale chłopcom także spodoba się wykonanie ramki na zdjęcie lub paska do zegarka z klocków. Każde dziecko, które lubi majsterkować zakocha się w LEGO dots, które może stać się piękną dekoracją pokoju dziecięcego. Po stworzeniu pudełka na długopisy dzieci chętniej siadają przy biurku, by odrobić pracę domową. Niektóre zestawy są bardziej skomplikowane i posiadają szufladki i skrytki, dzięki czemu są jeszcze bardziej interesujące. Każdy zestaw dzieci mogą wykonać samodzielnie, jednak ze względu na bardzo małe elementy jest to zabawka raczej dla dzieci szkolnych posiadająca nieskończone możliwości ciągłego tworzenia.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online