Wakacje to okres wyjazdów. Do każdego, nawet najkrótszego należy się odpowiednio przygotować. Szczególnie ważne jest to kiedy mamy dzieci. Ilość potrzebnych rzeczy przy dzieciach wzrasta, głównie jeśli nasze pociechy są w okresie niemowlęcym. Podróż z niemowlakiem wymaga dodatkowego przygotowania już na etapie planowania noclegów. Musimy wybrać taki obiekt, który będzie usytuowany w cichym miejscu, aby nasze pociechy nie miały problemów z zasypianiem.

Warto również wybierać noclegi w miejscach o podwyższonym standardzie. Z małym dzieckiem raczej nie wybierzemy się pod namiot czy do hostelu niskiej klasy. Niezależnie od tego jaki obiekt noclegowy wybierzemy rodzi się w naszych głowach pytanie. Gdzie nasza pociecha będzie spać? Jak zapewnić Jej zdrowy i bezpieczny sen? Z pomocą przychodzą nam łóżeczka dwupoziomowe, które sprawdzą się zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Aby ułatwić Wam wybór najlepszego 2 poziomowego łóżeczka turystycznego zebraliśmy kilka propozycji, w różnej rozpiętości cenowej oraz z różnymi zastosowaniami.

Dla niewymagających- łóżeczko turystyczne Baby Mix

ranking fotelików samochodowych 15-36

Pierwsza propozycja to łóżeczko turystyczne dwupoziomowe firmy Baby Mix. Jeśli nie jesteśmy zbyt wymagającymi klientami, a łóżeczka będziemy używać sporadycznie, model ten powinien zaspokoić oczekiwania. Łóżeczko posiada dwie ścianki z siateczki, dzięki czemu wewnątrz zapewniony jest przepływ powietrza, a Rodzice mogą kontrolować dziecko podczas snu. Dodatkowo łóżeczko posiada rozsuwane na zamek wyjście, co sprawdzi się u starszych dzieci, kiedy łóżeczko będzie pełniło różnież funkcję miejsca do zabawy. Konstrukcja łóżeczka została zabezpieczona przed złożeniem dzięki systemowi double lock. Do zakupu może zachęcać stosunkowo niska cena, natomiast coś za coś. Materiały jakie zostały użyte do produkcji nie należą do zbyt trwałych, ponadto łóżeczko dostaniemy jedynie w kolorze szarym. Po rozłożeniu otrzymamy standardowy wymiar łóżeczka 120 x 60 cm.

R

Zalety

– wyposażone w system double lock chroniący przed złożeniem;
– atrakcyjna cena;
Q

Wady

– jedna wersja kolorystyczna;
– wykonany z materiału niskiej jakości.

Prostota i wygoda- łóżeczko Samba plus firmy Coto Baby

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Łóżeczko Samba plus firmy Coto baby to nasza kolejna propozycja dla osób poszukujących łóżeczka turystycznego. Model bardzo zbliżony do poprzednika, chociaż jest to wersja nieco bardziej rozbudowana. Oprócz bocznych ścianek wykonanych z prześwitującej siateczki i wejścia zamykanego na zamek, znalazła się tu praktyczna kieszeń, do której możemy włożyć pieluszki, czy zabawki. Dodatkowo model ten posiada dołączoną do zestawu moskitierę, co sprawdzi się nie tylko podczas wakacji na wsi, ale również w sytuacji kiedy zechcemy wykorzystać łóżeczko na zewnątrz. Moskitiera ochroni nasze dziecko przed ukąszniami owadów. W odróżnieniu od poprzednika, łóżeczko to możemy zakupić w jednym z trzech dostępnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, różowej i zielonej. Niestety oprócz kieszeni nie dostaniemy to żadnych innych akcesoriów, które ułatwiłyby korzystanie z łóżeczka podczas wyjazu. Samba plus po rozłożeniu również ma wymiary standardowego łóżeczka dziecięcego.

R

Zalety

– system blokady chroniący przed samoczynnym złożeniem;
– możliwość wyboru wersji kolorystycznej;
– posiada kieszeń na pieluszki bądź inne potrzebne przybory;
– moskitiera dołączona do zestawu;

Q

Wady

– brak dołączonych akcesoriów ułatwiających z korzystania z łóżeczka podczas wyjazdów.

Wielozadaniowy egzemplarz- model Kinderkraft Joy

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Łóżeczko Kinderkraft Joy to propozycja nieco odmienna od wcześniejszych. Jest to model dla bardziej wymagających klienów, którzy od łóżeczka turystycznego oczekują więcej niż tylko funkcji spania. Decydując się na zakup tego konkretnego modelu, wraz z łóżeczkiem otrzymamy szereg akcesoriów. Łóżeczko zostało wyposażone w półeczki na pieluszki oraz organizer, w którym możemy przechowywać nawilżane chusteczki czy kremy. Dodatkową zaletą jest opcja przewijaka, razem z organizerem ułatwi nam to znacznie tę czynność w podróży. Kinderkraft joy został wyposażony również w dwa uchwyty do nauki wstawania, a także w karuzelę. Dzięki takim rozwiązaniom, łóżeczko to nie jest zwykłym miejscem do spania podczas podróży, ale również przenośnym placem zabaw. Dodatkowo łóżeczko zostało wyposażone w płozy, które pozwalają na bujanie naszej pociechy w nim. Wszystko oczywiście jest zabezpieczone, a system rozkładania i składanie nie sprawi trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Jedynie przewijak, który w zestawie umieszczony jest na łóżeczku może budzić obawy swoim dosyć prowizorycznym wyglądem.

R

Zalety

– system szybkiego rozkładania i składania z zabezpieczeniem;
– uchwyty do nauki wstawania;
– zestaw akcesoriów: półki na pieluszki, karuzela, przewijak;
– funkcja bujania;
Q

Wady

– przewijak wątpliwej jakości.

Jak w domu czyli łóżeczko turystyczne Lionelo Sven plus

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven plus to nasza kolejna propozycja dla osób szukających wielofunkcyjnego łóżeczka na wyjazdy. Model ten może pełnić zarówno funkcję łóżeczka, kojca, jak i kołyski, dzięki dołączonym do zestawu płozom. Model ten zawiera szereg dodatkowych akcesoriów, takich jak organizer, przewijak, baldachim, moskiera czy uchwyty do nauki wstawania. Ciekawym dodatkiej jest miś, który może pełnić funkcję pozytywki oraz lampki nocnej o bardzo delikatnym świetle. Dodatkową zaletą misia jest możliwość wprawienia łóżeczka w delikatne drgania, które z pewnością ułatwią zasypianie w obcym miejscu dla naszego dziecka. Łóżeczko to dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, wszystkie jednak są mocno stonowane. Kłopotliwe może być składanie i rozkładanie łóżeczka, natomiast jeśli już poświęcimy na to chwilę, otrzymujemy bardzo bezpieczny produkt, w którym znalazło się aż podwójne zabezpieczenie przed złożeniem.

R

Zalety

– stabilna konstrukcja z podwójnym zabezpieczeniem przed złożeniem;
– zestaw zawiera dodatkowe akcesoria: organizer, przewijak, baldachim, uchwyty do wstawania;
– miś służący zarówno jako lampka nocna, pozytywka, jak i usypiacz;
– możliwość wyboru wersji kolorystycznej;
– możliwość bujania dziecka;
Q

Wady

– niezbyt intuicyjny system składania i rozkładania łóżeczka.

Elegancki szyk- łóżeczko firmy Nuna – Sena Aire

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Ostatnią propozycją jest łóżeczko firmy Nuna – Sena Aire. Model ten został wyposażony w system air design pozwalający na swobodną cyrkulację powietrza podczas snu, nie tylko poprzez ścianki boczne, ale również przez materac czy podłogę. W odróżnieniu od poprzednich modeli różni się metodą składania, natomiast jest ona równie łatwa. Model ten nie został wyposażony w kółka przy nóżkach, przez co jego przesuwanie może sprawić neico więcej kłopotu, natomiast każda z nóg zabezpieczona jest antypoślizgowym materiałem. Po rozłożeniu otrzymujemy dosyć niestandardowy wymiar: 107 x 73,5 cm. Producent jednak zapewnia zarówno materac z pokrowcem, jak i prześcieradło dopasowane do wielkości. W modelu tym na próżno szukać bocznego wyjścia dla dziecka, a cena jest dość wygórowana.

R

Zalety

– system swobodnej cyrkulacji powietrza;
– antypoślizgowe nóżki;
– łatwe składanie i rozkładanie;
Q

Wady

– wysoka cena;
– brak bocznego wyjścia dla dziecka;
– brak kółek ułatwiających przesuwanie.

Decyzja jakie łóżeczko dwupoziomowe kupić nie należy do najprostszych. Zebraliśmy więc pewne funkcjonalności na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu.

Cecha     Propozycja 1 Propozycja 2 Propozycja 3 Propozycja 4 Propozycja 5
kółka ułatwiające przesuwanie  TAK  TAK  TAK  TAK  NIE
boczne wyjście TAK  TAK  TAK  TAK  NIE
dodatkowe akcesoria NIE TAK – moskitiera TAK  TAK  NIE

 

Jak łatwo zauważyć większość łóżeczek spełnia więc najważniejsze cechy łóżeczka turystycznego. Zakup jednak powoduje, że rodzice zadają sobie wiele pytań odnośnie modeli i swoich preferencji. Na najczęściej zadawane postaramy się odpowiedzieć.

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu łóżeczka?

Łóżeczko turystyczne zazwyczaj kupujemy z zamiarem używania go poza domem, w podróży. Warto więc zwrócić uwagę, na to jak składa się łóżeczko, czy jest to w miarę intuicyjny mechanizm, czy wyjeżdżając samemu z dzieckiem damy radę złożyć łóżeczko. Większość modeli na rynku da się rozłożyć jedną ręką, a dodatkowo posiadają zabezpieczenie przed niechcianym złożeniem.

Kolejną sprawą jest wytrzymałość. Kupując łóżeczko lepiej wybrać model, który wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Takie rozwiązanie pozwoli nam cieszyć się produktem przez lata. Dodatkowo materiał z jakiego jest wykonane łóżeczko powinien być bezpieczny i nieszkodliwy dla naszego dziecka. Wybrane przez nas modele są dwupoziomowe, warto zwrócić uwagę na takie właśnie egzemplarze. Są szczególnie wygodne kiedy mamy do czynienia z niemowlakiem. Nie nadwyrężając kręgosłupa, możemy odłożyć naszego śpiącego maluszka do łóżeczka. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę są kółka ułatwiające przesuwanie łóżeczka. Kiedy zechcemy przestawić łóżeczko wraz z dzieckiem nie musimy prosić drugiej osoby o pomoc, z łatwością zrobimy to sami. Jeśli ktoś z naszych znajomych posiada łóżeczko turystyczne opinia jego będzie bezcenna podczas naszych wyborów w roku 2024.

Lionelo Sven plus – nasz wybór.

Decydując się na jeden model z przedstawionych propozycji przedstawionych na rok 2024 wybralibyśmy łóżeczko Lionelo Sven plus. Łóżeczko wygląda solidnie, a materiały z jakich zostało wykonane są wysokiej jakości. Dodatkowo w zestawie z łóżeczkiem otrzymujemy szereg akcesoriów, które przydadzą się podczas każdej podróży, zarówno tej krótkiej, weekendowej za miasto, jak i tych dłuższych wyjazdów urlopowych. Łóżeczko to dodatkowo posiada budkę – baldachim, który ochroni naszego maluszka przed promieniami słonecznymi podczas drzemki. Łóżeczko Lionelo Sven plus to nie tylko dobry wybór pod kątem podstawowej funkcji jakiej oczekujemy, czyli spania, ale również idealne miejsce do zabawy dla naszego dziecka podczas wyjazdu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie łóżeczko turystyczne dwupoziomowe
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online