Czy już miałeś okazję odwiedzić parki rozrywki Mandoria, mieszczący się w województwie łódzkim w miejscowości Rzgów? Jeśli nie i jeśli do tej pory nie słyszałeś o nim, postaramy się zachęcić cię, by to miejsce odwiedzić. Spośród wielu dostępnych w nim atrakcji, szczególnie jedna przypadła nam do gustu. Jest nim labirynt lustrzany, stanowiący ciekawe miejsce zabawy dla dzieci i dorosłych.

Sprawdź swoje percepcyjne zdolności zmysłów

Labirynt lustrzany to starannie zaprojektowana atrakcja, która została przeznaczona dla najmłodszych i starszych gości naszego parku. Labirynt z niezliczoną ilością luster, tworzących wzajemnie przecinające się korytarze. Jak przystało na olbrzymi labirynt, głównym zadaniem jest jego pokonanie.  Nie jest to jednak tak proste zadanie, jak może się wydawać. Utrudnieniami są ślepe zaułki oraz zwierciadła tworzące błędny układ wnętrza. Poruszanie się po takim labiryncie odbywa się z naturalnie wyprostowanymi rękoma, którymi sprawdzamy każde wejście do korytarza — czy jest prawdziwe, czy polega na złudzeniu optycznym spowodowanym kolejnym lustrem.

Dlaczego warto odwiedzić lustrzany labirynt?

Rozwiejemy twoją wątpliwość. Percepcyjne zdolności zmysłów bardzo łatwo oszukać, o czym możesz się przekonać na własnej skórze. Wystarczy tylko odwiedzić lustrzany labirynt Mandoria. Czeka tu świetna zabawa zarówno na rodziny z dziećmi, grupy dorosłych osób, szkolne wycieczki i grupy pracownicze. Mandoria to park rozrywki, który jest jedną z większych atrakcji tej części województwa. Liczne biura podróży z Polski i zagranicy organizują do nas wycieczki, co jest najlepszą rekomendacją, aby nas odwiedzić. Decydując się na taką wizytę, trzeba być przygotowanym na mnóstwo wrażeń. Pokonywaniu labiryntu towarzyszy nastrojowa muzyka, a atrakcyjności dodają światła. Kto wygrywa tę zabawę? Oczywiście ta osoba lub grupa, która w najkrótszym czasie pokona labirynt luster. Jeśli chcesz to być ty, po prostu znajdź wyjście z labiryntu, nie dając się oszukać złudzeniom optycznym.

Czy labirynt luster to dobre miejsce na zabawę?

Jak najbardziej tak! Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na rozrywkę o każdej porze roku, dnia i nocy. Kiedy na zewnątrz pada deszcz, powoli zjada was nuda i nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu, koniecznie sprawdźcie nasz park. Bilety dla labiryntu luster można kupić online, na naszej stronie, jak i bezpośrednio w kasie centrum rozrywki. Czas potrzebny, by pokonać cały labirynt to kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Aby zadanie to nie było zbyt proste i szybkie, szczególnie dla osób, które kolejny raz nas odwiedzają, systematycznie zmieniamy układ korytarzy, tworząc nowe ślepe zaułki i dodając kolejne lustra. Podnosi to stopień trudności i nie pozwala na pokonywanie labiryntu na pamięć. Dla osób poddających się lub z innych powodów chcących przed czasem opuścić lustrzany labirynt zostały przygotowane liczne ukryte wyjścia awaryjne. Na miejscu, każda osoba lub grupa osób, dokładnie jest przeszkalana na temat zasad panujących w labiryncie oraz tego, co należy zrobić, kiedy zechce się go opuścić. Jest to możliwe na każdym etapie zabawy.

Znajdź wyjście w najkrótszym czasie — pomysł na świetną rywalizację!

Labirynt luster cieszy się coraz większą popularnością wśród firm, które dla swoich pracowników chcą zorganizować imprezy firmowe i integracyjne. Wejście do labiryntu może być połączone z konkursem na to, która grupa pracowników najszybciej dotrze do wyjścia. Dla zwycięzców mogą być przygotowane nagrody.  Labirynt sam w sobie jest miejscem bardzo bezpiecznym, tak dla najmłodszych, jak i starszych osób. Jeżeli masz wątpliwość czy taka rozrywka jest odpowiednia na firmowy event, koniecznie poszukaj w sieci filmików, nakręconych przez osoby odwiedzające nasz labirynt. Możesz na nich zobaczyć, jak inne osoby przeżywają taką rozrywkę i jak sobie radzą z przemierzaniem lustrzanych korytarzy.

Jakie warunki panują w labiryncie luster?

W Mandoria Park, labirynt został wykonany w taki sposób, aby być miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla osób w każdym wieku. Decydując się na wejście do niego, nie musisz martwić się niskimi lub wysokimi temperaturami. Przez cały rok panuje tu optymalna dla człowieka temperatura ok. 21 do 22 stopni, a wszystkie materiały wykorzystane do budowy labiryntu są bezpieczne dla zdrowia i życia. Mimo że w labiryncie nie brakuje luster, to wszystkie z nich są wykonane z materiałów nietłukących. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych, którzy nawet w razie wpadnięcia na lustro, nie muszą obawiać się skaleczeń. Nie zapominamy również o dużej ilości drzwi ewakuacyjnych. Wyjścia, które na pierwszy rzut oka są ukryte przed nami, w rzeczywistości okazują się szybkie i proste do odnalezienia. Zapraszamy do naszego labiryntu wszystkie osoby, od najstarszych do najmłodszych. Jeśli chcesz kupić bilet do naszego parku, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając z naszej strony internetowej. Biletu nie trzeba drukować, wystarczy go okazać przy wejściu na ekranie swojego telefonu.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online