Zastanawiasz się który wózek bliźniaczy będzie najlepszy w 2024? Sprawdź nasz ranking!

Szukanie wózka dla jednego dziecka jest same w sobie bardzo męczące i wymaga od nas poświęcenia bardzo dużo czasu na odpowiednie zapoznanie się z tematem. Jeśli jednak spodziewamy się bliźniaków lub dzieciaki pojawiły się jeden po drugim, to nasze zadanie będzie jeszcze bardziej utrudnione. Wózki bliźniacze to o wiele cięższy temat i nie chodzi tutaj tylko o samą wagę. Należy wziąć pod uwagę nieco inne aspekty, nie zapominając o tych najważniejszych. Wózek bliźniaczy ranking to recenzja najlepszych transporterów, które według nas oraz użytkowników okazały się najlepszym wyborem. Sprawdź zatem ranking z 2024 i wózki bliźniacze w nim zawarte, aby upewnić się, że nie jedno, ale dwójka twoich dzieci będzie zadowolona z wybranego wózka!

Baby Jogger City Mini Double – bezsprzeczny zwycięzca konkursu!

wózek bliźniaczy

Wózki dziecięce bliźniacze muszą spełniać te same funkcje, jak w przypadku zwykłych wózków, lecz nie dla jednego dziecka, a dla dwóch. Dlatego często zdarzają się problemy ze zwrotnością, wagą oraz często również z ceną. W przypadku Baby Jogger City Miny, nie musimy martwić się o żadne z powyższych. Sprawdźcie wózki bliźniacze i ich opinie, a sami przekonacie się, że wygrana w naszym rankingu nie jest dziełem przypadku. Wózek ten został przemyślany pod każdym względem i przygotowany w taki sposób, że nawet najbardziej wymagające matki czy ojcowie będą z niego zadowoleni.
Oferowany wózek został skonstruowany z aluminium. Dzięki temu cała konstrukcja jest lekka i waży bardzo mało. Ten wózek dziecięcy bliźniaczy to niecałe 12 kilogramów. Gdy porównamy tę wagę do innych wózków pojedynczych, które mogą ważyć nawet 20 kilogramów, to zauważymy ogromną różnicę. Jeśli martwicie się o zbyt delikatnie wykonanie, to certyfikaty uzyskane przez ten wózek bliźniaczy oraz opinie użytkowników powinny uspokoić was wszystkich. Oprócz wytrzymałej i lekkiej ramy, wózek ten gwarantuje również regulowane siedziska, aby w pełni dostosować położenie naszych dzieci, a nawet położyć je dzięki możliwości wyboru pozycji leżącej. Ponadto, ten wózek bliźniaczy jest modelem, który jest na tyle komfortowy, że nasze pociechy nie poczują żadnych wstrząsów na mniej równych powierzchniach. Możliwe jest to dzięki amortyzacji kół oraz łożyskom w kołach. Duży kosz na zakupy to coś, co charakteryzować będzie wszystkie wózki bliźniacze tutaj zaprezentowane i nie inaczej jest u naszego zwycięzcy.
Wózek bliźniaczy, który wygrał ranking przygotowany przez nas, kosztuje nieco ponad 2000 zł. Można go zakupić już za 2200 złotych.

R

Zalety

– Bardzo lekki,
– Łatwy w prowadzeniu,
– Bezproblemowy w montażu i demontażu,
– Bezpieczny.

Q

Wady

– Pozycja leżąca nie jest do końca leżąca.

Szukasz innego produktu? Sprawdź ranking i inne wózki bliźniacze!

Poniżej zdecydowaliśmy się ująć pozostałe wózki dziecięce bliźniacze, które okazały się bardzo dobrze przygotowane i również spełniły większość oczekiwań, jakie klient postawiłby dla zakupu wózka bliźniaczego.

Druga rekomendacja to Bebetto 42 For Two!

wózki bliźniacze

Jeśli interesuje nas inne podejście, to sposób, w jaki wózki dziecięce bliźniacze zostały przygotowane przez firmę Bebetto powinien nas przekonać. Interesującym faktem jest, że bliźniaczy wózek nie jest szeregowy. Oznacza to, że zmieścimy się w każdą futrynę i przejdziemy przez każde drzwi. Konstrukcja nie jest jednak lekka, nawet jak na wózek bliźniaczy, co pozwala nam bardzo dobrze przeprowadzić wózek przez każde miejsce. Co więcej, zastosowanie w tym modelu położenia górnego i dolnego sprawia, że wózek nie przekracza długości 135 centymetrów. Jeśli jednak będziemy chcieli wprowadzić transporter do mniejszego pomieszczenia, możemy w każdej chwili ściągnąć jedną część. Kolejną zaletą tego wózka jest możliwość zamontowania obu siedzisk przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Warto również wspomnieć o innowacyjnej, autorskiej metodzie składania, która pomimo wielkości wózka sprawia, że otrzymamy kompaktową i mobilną wielkość transportera po złożeniu. Wiele kolorów do wyboru, wiele funkcji do regulacji oparcia czy położenia siedzisk –to wszystko charakteryzuje ten wózek.
Cena za wózek nie różni się bardzo od ceny naszego zwycięzcy. Jeśli zdecydujemy się na ten zakup, to musimy przygotować około 2000 PLN.

R

Zalety

– Bardzo dużo opcji regulacji,
– Bogate wyposażenie dodatkowe,
– Bezpieczny dzięki pałąkowi i pięciopunktowym pasom.

Q

Wady

– Ciężki.

Szukamy czegoś delikatnie tańszego? W takim razie Hauck Duett 2!

wózek bliźniaczy ranking

Opinie jakie wózki bliźniacze mają w Internecie różnią się od producentów aż po modele. Opisywany przez ans wózek dziecięcy bliźniaczy zyskał bardzo dobre oceny, a opinie użytkowników sprawiły, że ranking uwzględnił wózek bliźniaczy jako jeden z sugerowanych produktów. Wózki bliźniacze muszą przede wszystkim zapewnić obu naszym pociechom komfortowe i bezpieczne miejsce, które przy okazji będzie proste w prowadzeniu i łatwe w przenoszeniu dla rodzica. Hauch Duett 2 co prawda nie jest tak lekki, jak moglibyśmy sobie wyobrażać, gdyż waży prawie 16 kilogramów, ale idealnie sprawdza się jako zarówno podwójny wózek lub jako wózek dla jednego dziecka. Otrzymaliśmy tutaj ten sam system ułożenia siedzisk, czyli jeden za drugim. Jednakże, ułożone one zostały pod kątem oraz na odpowiedniej wysokości, przez co nie prowadzimy bardzo długiego transportera, lecz schludnie wyglądający wózek.
Ranking przedstawia wózki bliźniacze, które różnią się od innych swoją jakością. Z tym przykładem jest tak samo. Lekka rama, obrotowe przednie koła oraz większe tylne koła poprawiają kontrolę wózka, a regulowany podnóżek, rączka, czy inne elementy wózka pozwalają nam dostosować wszystkie ważne elementy.
Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za Hauck Duett 2 wynosi 1500 PLN, co jest nieco mniejszym wydatkiem niż w przypadku dwóch poprzednich rekomendacji.

R

Zalety

– Dodatkowe wyposażenie,
– Bardzo duża regulacja pochylenia oparcia,
– Możliwość zamontowania gondoli oraz spacerówki w tym samym momencie.

Q

Wady

– Brak amortyzacji

Kees Twin K-2 to kolejna sugestia, którą warto wziąć pod uwagę!

wózki bliźniacze ranking

Jeśli szukasz wózki dziecięce bliźniacze, które mają siedziska koło siebie, to Kees Twin K-2 jest jednym z tych wózków! Jest to głęboko-spacerowy wózek bliźniaczy, którego opinie są w większości bardzo pochlebne. Mamy tutaj lekki stelaż posadzony na piankowych obrotowych kołach. Pozwala to o wiele lepiej kontrolować wózek, a możliwość ich zablokowania tylko poprawia komfort jazdy na wprost. Jeśli chodzi o komfort, gondole wyłożone są wygodnymi materacykami, które bardzo łatwo wyprać. Zwracając uwagę na bezpieczeństwo, ten wózek bliźniaczy wyposażony został w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zdejmowane pałąki oraz oczywiście hamulec nożny. Jeśli natomiast mówimy o dodatkowym wyposażeniu, nie możemy zapomnieć o przykryciach na nóżki czy szelkach do przenoszenia. Opinie, jakie wózki bliźniacze od firmy Kees zbierają w Internecie są bardzo dobre. Użytkownicy wychwalają bardzo duże kosze na zakupy oraz indywidualne gondole, które można ustawić zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

R

Zalety

– Duże kosze na zakupy,
– Bardzo bezpieczne,
– Lekkie w prowadzeniu.

Q

Wady

– Brak amortyzacji.

Nie patrzysz na cenę? W takim razie wózek dziecięcy bliźniaczy Hartan ZX II to twój wybór!

wózki dziecięce bliźniacze

Zwracasz uwagę czy dany wózek bliźniaczy ma opinie pozytywne? Jeśli tak, to warto sprawdzić wózek Hartan ZX II. Jest to idealny model, który pozwoli wam docenić lekkość oraz wielofunkcyjność. Ciekawostką związaną z tym konkretnym modelem jest jego amortyzacja. Otóż poprzednie modele nie miały żadnych amortyzatorów lub ich wykonanie było co najmniej wątpliwej jakości. W tym konkretnym produkcie mamy do dyspozycji trwały stelaż oraz zaawansowane regulacje wysokości oraz stopień położenia siedziska. Dzięki temu nawet niemowlaki będzie można przewieźć dzięki kompletnemu rozłożeniu. Jeśli chodzi o materiały, z jakiego został wykonany Hartan ZX II, to w tym aspekcie należy zwrócić uwagę nie tylko na ten szczególny produkt, ale również na wszystkie modele firmy z Niemiec. Budka została przygotowana przy użyciu materiałów odbijających promienie UV. Pomimo faktu, że pneumatyczne koła użyte w Hartan ZX II są lekkie, kompletna waga wózka to ponad 20 kilogramów, czyli o prawie 8 kilogramów więcej niż zwycięzca rankingu.
Jeśli chcemy kupić ten kompletny wózek, to musimy przygotować się na wydatek rzędu 3500 złotych.

R

Zalety

– Bardzo komfortowy,
– Regulowana amortyzacja,
– Prosty w prowadzeniu,
– Wiele możliwości regulacji.

Q

Wady

– Wysoka cena,
– Waga.

A może interesuje cię budżetowy wybór? W takim razie Easygo Duo Comfort!

wózki bliźniacze opinie

EASYGO Duo Comfort jest bardzo tanim, wielofunkcyjnym wózkiem, który może być idealną spacerówką dla starszych dzieci gondolą dla niemowlaków. Jak większość prezentowanych modeli w rankingu, tak samo i ten wózek został skonstruowany na bazie aluminiowego stelaża. Obniża to znacząco wagę, która niestety i tak jest dosyć wysoka. Jest to spowodowane tym, że wózki bliźniacze są same w sobie ciężkie. Jednakże, waga 14 kilogramów to zdecydowanie jedna z najniższych. Nawet niektóre wózki wielofunkcyjne dla jednego dziecka są cięższe. Dzięki temu ranking został uzupełniony przez ten wózek bliźniaczy. Nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie. Co prawda, wadą jest brak pałąku, który zdecydowanie podniósłby bezpieczeństwo naszych maluchów. Jednakże, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa wyłożone delikatnym materiałem idealnie zabezpieczają nasze dziecko. EASYGO to firma, która od pewnego czasu prezentuje swoje produkty na rynku i jeszcze nigdy nie zawiedli swoich klientów. Dlatego jest to zdecydowanie budżetowy wózek, który powinieneś wziąć pod uwagę.
Cena jest zdecydowanie najlepszą zaletą tego wózka. Kupując akcesoria dodatkowe, zapłacimy jedynie 700-800 zł.

R

Zalety

– Bardzo niska cena,
– Lekki,
– Zwrotny.

Q

Wady

– Słabej jakości koła.

S-Twinner Casualplay – propozycja numer 6

wózek dziecięcy bliźniaczy

Szósta sugestia, którą dla was przygotowaliśmy, uzupełnia ranking gdzie wózki bliźniacze szokują swoją jakością lub innymi cechami. Mieliśmy już produkt prawie kompletny, który wygrał ranking. Omówiliśmy również tańsze, droższe, a nawet alternatywne oferty dostępne w roku 2024. Czas na S-Twinner, który bezpieczeństwem bije na głowę wszystkie pozostałe produkty. Oprócz pasów bezpieczeństwa, które są standardem w wózkach tego typu, otrzymujemy tutaj pałąk bezpieczeństwa. Oprócz tego, mamy też hamulec ręczny, hamulec postojowy na tylne koła oraz blokadę na przednie koła. Dzięki podwójnym kołom z przodu mamy pewną stabilność. Oprócz funkcji wymienionych powyżej, warto również sprawdzić stopniową regulację oraz możliwość posadzenia naszych dzieci zarówno przodem oraz tyłem do kierunku jazdy. Koła piankowe obniżają wagę, która w połączeniu z aluminiową konstrukcją oraz plastikowym wykończeniem dało nam niecałe 13 kilogramów. Wózki dziecięce bliźniacze przedstawione w tym rankingu to najwyższej jakości transportery i CasualPlay S-Twinner w niczym nie odstaje od poprzedników… nawet ceną.

Jeśli chcemy zakupić ten model wózka, to musimy przygotować się na dość pokaźny koszt.

R

Zalety

– Najbezpieczniejszy wózek w rankingu,
– Wygodny,
– Stabilny,

Q

Wady

– Brak możliwości zamontowania gondoli.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli nie wiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie transportera dla naszych małych dzieci, to sprawdź jakie opinie dane wózki bliźniacze mają. Dzięki temu będziesz mógł zrozumieć jakie są podstawowe zalety i wady danego wózka bliźniaczego. Warto jednak wiedzieć rzecz czy dwie, aby mieć pojęcie czy wózek dziecięcy bliźniaczy, który teraz oglądamy jest nie tylko interesującym wyborem biorąc pod uwagę wygląd, ale również pod względem mechanicznym oraz funkcjonalnym. Dzięki temu nie będziemy mieć żadnego problemu z odrzuceniem tych wózków, które do niczego się nie nadają. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musicie wziąć pod uwagę, to waga wózka. Na wagę wózka składa się wiele elementów takie jak dodatkowe wyposażenie, akcesoria, dodatkowe funkcje, czy rodzaj kół. Oprócz tego, nie możemy również zapomnieć o tym, aby wózek bliźniaczy był przygotowany z solidnego i trwałego materiału. Żywotność zagwarantuje nam długie użytkowanie, które na pewno ważne jest podczas użytkowania.
Bardzo ważnym elementem, który został uwzględniony przez ranking dla każdego wózka bliźniaczego, lecz nie wspomniany w opisie, jest rozmiar przed złożeniem oraz po złożeniu. To pomoże nam oszacować czy produkt zmieści się w każde miejsce i czy nie będzie problemów z wejściem do mieszkania, windy, czy ulubionego supermarketu. Tapicerka to kolejny aspekt, który rodzice powinni bacznie obserwować. Bezpieczna i przyjazna dla dziecka tkanina to obowiązek, a dodatek w formie łatwego czyszczenia na pewno spodoba się każdemu. Nie możemy również zapominać o bezpieczeństwie, bo to ono gra główne skrzypce dla wielu osób. Wyposażenie dodatkowe, które to bez problemu zażegna każdy, nawet najmniejszy problem, jest równie ważną rzeczą.

Waga, koła oraz prowadzenie

Jak wiecie, to czy nie będziemy mieć problemu z przetransportowaniem wózka jest bardzo ważne. Dlatego zawsze należy sprawdzić czy waga wózka nie będzie nam przeszkadzać. Jeśli chodzi o wózki bliźniacze, waga zaczyna się od 12 kilogramów, a może dochodzić nawet do 25 kilogramów. Dlatego należy zwrócić uwagę na wszystkie, które ważą do 15 kilogramów. Jeśli uważacie, że duża waga nie jest problemem, należy pamiętać o tym, że waga wózka wpływa nie tylko na to czy łatwo go przenieść czy nie, ale również na prowadzenie. Co prawda tutaj większą rolę odgrywa rodzaj kół, ale im cięższy wózek, tym gorzej będzie się prowadził.
Jeśli chodzi o koła, to tutaj należy znać podstawową różnicę między kołami pompowanymi oraz kołami piankowymi. Wózki bliźniacze wyposażone w koła pompowane są o wiele bardziej komfortowe. Nasze dziecko nie odczuwa wtedy tyle wstrząsów, a prowadzenie jest o wiele łatwiejsze. Niestety, trzeba o takie koła dbać oraz mieć na uwadze fakt, że takie koła są cięższe. Koła piankowe nie wymagają natomiast serwisowania oraz są o wiele lżejsze. Niestety, jeśli kupimy wózek z kołami piankowymi bez amortyzatorów, dziecko nasze może odczuwać dyskomfort.

wózek bliźniaczy opinie

Funkcjonalność – dodatkowe akcesoria

Opinie, jakie wózek bliźniaczy zbierze na temat wyposażenia z pewnością wam pomogą w ocenie czy akcesoria te są pomocne. Jeśli jednak nie będziecie wiedzieć czego dokładnie oczekiwać, to opinie te w żaden sposób wam nie pomogą. Otóż przy kupnie wózka bliźniaczego, musimy mieć pewność, że nie jedno dziecko, ale dwójka będzie wyposażona w te same zestawy. Ze wszystkich wózków, jakie przeglądaliśmy, najczęściej pojawiającymi się dodatkami były oczywiście hamulce, które wspierały bezpieczeństwo wózka. Oprócz tego należy zwrócić uwagę na pałąki, które z pewnością można dokupić. Jeśli jednak interesują nas inne akcesoria, to wózki bliźniacze oferują nam również takie dodatki jak śpiworki, osłonki na nogi, folie przeciwdeszczowe, moskitiery, a nawet specjalne uchwyty, które poprawiają przenoszenie wózka. Co więcej, wózki dziecięce bliźniacze to również przeróżne funkcje oraz regulacje. Tutaj również mamy dużo możliwości, gdyż nawet jeśli nie będziemy mogli zamontować gondoli do naszego wózka, to położenie spacerówki da miejsce niemowlakowi.

Bezpieczeństwo jazdy oraz fotelika

Jak już wyżej wspominaliśmy, wózki bliźniacze mają najlepsze opinie jeśli chodzi o bezpieczeństwo, gdyż prawie każdy wyposażony został w pasy pięciopunktowe. Pasy te powstrzymują nasze dziecko od zsuwania się oraz zabezpieczają przed wypadnięciem – nawet największy urwis zostanie utrzymany przez takie pasy. Oprócz tego, niektóre wózki mają dodatkowo pałąk bezpieczeństwa, który można oczywiście zdjąć w każdej chwili. Jeden z polecanych wózków w rankingu ma również dodatkowe hamulce oraz blokady na koła. Te wszystkie elementy zapewniają 100% bezpieczeństwo oraz pewność, że nic naszemu dziecku się nie stanie. Oprócz tego, pojawiają się również wózki bliźniacze, gdzie opinie użytkowników są dodatkowo poprawione przez amortyzatory. Jeśli chodzi o jazdę, to wózki bliźniacze bardzo często mają podwójne koła z przodu, które poprawiają stabilność.

Tapicerka – jakość wykonania tkaniny

Wózek dziecięcy bliźniaczy musi być bardzo prosty w czyszczeniu, szczególnie jeśli mamy do czynienia z bliźniakami bądź rodzeństwem pojawiającym się rok po roku. Wtedy będziemy musieli za każdym razem prać tapicerkę. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, czy jest w ogóle taka możliwość. A jeśli jest, to czy można ją całkowicie wyjąć i uprać w pralce. Niestety, tańsze modele nie mają tkaniny tak wytrzymałej i przyjaznej dla skóry dziecka jak te droższe. Dlatego wózek bliźniaczy powinien zostać wybrany w odpowiedni sposób, pamiętając o wszystkim. Jeśli jednak nie musimy mieć wyjmowanej tapicerki, warto sprawdzić czy materiał ten może być czyszczony specjalnymi środkami. Wózki bliźniacze to podwójna ilość roboty, dlatego nie wolno zbagatelizować tego aspektu.

Wytrzymałość

Kolejny element, który powinien przykuć naszą uwagę. Jeśli znajdziemy informację o stelażu, należy sprawdzić czy oprócz aluminium były używane inne materiały. Aby odciążyć wózek bliźniaczy, często pojawiały się wstawki plastikowe. O ile rączki wykończone w ten sposób czy nawet wymienne elementy nie powinny nam przeszkadzać, tak sama konstrukcja powinna być wykonana z aluminium lub innego solidnego materiału, aby nie mieć później problemów z wózkiem. Każdy wózek bliźniaczy, który był na tyle dobry, że ranking go wziął pod uwagę, jest oczywiście sprawdzony pod tym względem. Co więcej, opinie potwierdziły, że te wózki bliźniacze wytrzymały spore ciężary, a kosze na zakupy przewoziły ogromne ilości zakupów i nic im się nie stało. Żywotność to bardzo ważny aspekt i jeśli o nim nie zapomnimy, to wózek nasz będzie świetnie jeździł przez wiele lat.

Wymiary wózka

Długość i szerokość wózka dziecięcego bliźniaczego zależna jest od tego w jaki sposób został przygotowany wózek. Jeśli pragniemy krótkiego wózka, który nie będzie nam nigdzie zawadzał, to należy wybrać wózek, gdzie gondole lub spacerówki umieszczone są koło siebie. Wtedy będziemy mieć krótki model, którego długość nie przekracza długości zwykłego wózka dla jednego dziecka. Wtedy jednak możemy mieć problem ze zmieszczeniem się do niektórych wejść lub do drzwi. Dlatego w takiej sytuacji można wybrać modele, gdzie gondole i spacerówki zamontowane zostały pionowo. Wtedy nasze dzieci ułożone są jeden za drugim. Wózki dziecięce bliźniacze oferowane przez nas są skonstruowane w taki sposób, że gondole nie wadzą sobie i nie ograniczają widoków. Jednakże, takie wózki są dłuższe i pomimo niskiej szerokości, możemy tym razem mieć problem z wejściem do mniejszych pomieszczeń jak na przykład winy. Pojawia się jednak wózek dziecięcy bliźniaczy, który ma możliwość bezproblemowego zdjęcia siedziska, dzięki czemu zmieścimy się wszędzie.

[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepszy wózek bliźniaczy
Average rating:  
 7 reviews
 by Lucy

Ja zakupiłam wózek dla dwójki rok po roku X-lander i jest spełnieniem marzeń mamy dwójki dzieci 🙂 Ci co go projektowali chyba sami maja bliźniaki:D Jest lekki, zgrany, mieści się w drzwi, ma niezależne siedziska, budki, barierki... bardzo mi ułatwił spacery z moją niesforną dwójką.

 by Alinka

też wybrałam wózek easyGo, ale inny model - Domino. Bardzo dobry, mogę polecić go z czystym sumieniem. Służył mi długo i nic nie odpadło, nic się nie zniszczyło itp

 by Roksana

Ja kupiłam nowość X-landera X-double i nie żałuję ! bardzo zgrabny , lekki jak na wózek dla dwójki , wygodny. Polecam !

 by Wanda

Przyznam szczerze, że wózek Baby Jogger wybrałam szybko i sprawnie. Zawsze tak dokonuję zakupów i zazwyczaj tych zakupów nie żałuję. I tak też było tym razem. Potrzebowałam dobrej jakości wózka dla bliźniąt, w jakiejś dobrej cenie i ten model okazał się być właśnie tym czego szukałam. Super materiały, estetycznie wykończony.

 by Tina

My zakupiliśmy wózek firmy Easygo Duo. Pierwsze odczucia - jak najbardziej pozytywne. Elegancki, solidny wózek. Prosty w montażu, solidny materiał. Ogólne wrażenie - super. Dobrze się prowadzi, w miarę lekki. Zobaczymy jak będzie z dalszą eksploatacją. Na razie - super wózek za dobrą cenę.

 by Sabina

Lubię ten wózek Bebetto 42 . Jest bardzo zwrotny. Na razie jestem na etapie gondoli, który są bardzo ciężkie i to jest jedyna wada tego wózka. Prowadzi się lekko. Argument, że nie widać dwójki dzieci nie trafia do mnie (wystarczy się zatrzymać i zajrzeć, dla mnie to nie problem).

 by Roma

Używamy Wózka Bebetto w opcji "rok po roku". Szkoda, że nie można ustawić gondoli tyłem do kierunku jazdy a jednocześnie spacerówki przodem. Jestem zadowolona, bo spełnia swoją podstawową funkcję - mogę szybko i łatwo, bez problemu przedostać się z dwójką dzieci w jakiekolwiek miejsce.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online