Szukasz sprawdzonego producenta wózków wielofunkcyjnych dla dzieci? Sprawdź wózki graco oraz ich ofertę!

W poszukiwaniu solidnego, bogatego w przeróżne funkcje i dodatkowe akcesoria wózka klienci często sugerują się ceną, co może nieco przysłonić im perspektywę. Przez to o wiele lepsze modele przechodzą im koło nosa. Jednym z takich przykładów może być wózek graco 3w1. Firma ta znana jest ze swojej rzetelności i dbałości o szczegóły. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich produktach i wiedzieć jakie wózki graco 3w1 są najlepsze? Sprawdź poniższą listę!

Oferta numer jeden, czyli Graco Evo

wózki dziecięce graco

Kosztujący niecałe tysiąc złotych, wózek Graco Evo to jeden z przedstawicieli wózków, które według nas najlepiej przedstawiają wózki dziecięce graco. Jest to dosyć lekka, bezpieczna oraz komfortowa pozycja dla naszego dziecka. Swoją lekkość zawdzięcza nowoczesnemu stelażowi skonstruowanego z aluminium oraz piankowym kołom, które odciążają wózek. Dzięki temu konstrukcja waży jedynie 10 kilogramów w podstawowym montażu, co porównując do konkurencyjnych 15 lub nawet 17 kg jest bardzo dobrym wynikiem. Dodatkową zaletą jest ułatwione prowadzenie, które możliwe było dzięki przednim kołom obrotowym. Oczywiście można je zablokować, aby łatwiej było wprowadzić wózek pod górę. Bezpieczeństwo naszego dziecka gwarantowane jest przez pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ciekawą nowinkę w postaci barierkę, która znajduje się w standardowym wyposażeniu wózka. Niestety, brak amortyzatorów oraz piankowe koła oznaczają, że wózek ten nie radzi sobie na nierównym terenie i w ogóle nie tłumi wstrząsów.

R

Zalety

– Lekki,
– Łatwy w prowadzeniu,
– Bardzo prosty system składania i rozkładania wózka.

Q

Wady

– Brak amortyzacji.

Zastanawiasz się jakie są najlepsze wózki graco? Model Graco Symbio to kolejny pretendent!

wózki graco opinie

W przypadku modelu Symbio, cena różni się i to bardzo od poprzednika. Wynosi ona niecałe 1800 złotych, co może niektórych z was zniechęcić do zakupu. Jednakże, w cenie tej otrzymujemy pełny pakiet komfortu, wygody, łatwości użytkowania, a nawet lekkość przy zachowaniu solidności. Wózki graco cenią sobie solidne wykonanie oraz lekkość i tak samo jest z modelem Symbio. Różni się on jednak od dwóch poprzednich amortyzatorami. Sprawiają one, że nasze dziecko nie odczuwa nierówności na drodze oraz może spokojnie leżeć w wózeczku. Co więcej, dzięki funkcji one-click można bez problemu przełożyć dziecko z samochodu na wózek – co idealnie pokazuje funkcjonalność tego modelu. Ponadto, funkcja one-hand fold to nowoczesny sposób, który jedną ręką pozwoli nam złożyć łóżeczko do kompaktowego rozmiaru. Połączenie lekkiej konstrukcji z kompaktowym kształtem daje nam świetne połączenie dla dużo podróżujących rodzin oraz osób, które nie mają ochoty męczyć się z kilkunastokilogramowymi wózkami.

R

Zalety

– Lekki,
– Kompaktowy,
– Komfortowy na mniej równych drogach,
– Wiele ułatwiających życie funkcji.

Q

Wady

– Brak regulacji wysokości rączki.

Trzecia propozycja to rozwinięcie idei evo, czyli model Graco Evo XT

wózek graco 3w1

Evo XT jest droższy od swojego poprzednika o 400 złotych, lecz jest to wciąż niska cena na rynku wózków wielofunkcyjnych. Ogólnie rzecz biorąc wózki graco ceną zachwycają, gdyż jest może jeden czy dwa modele, które cenowo równają się z konkurencją. W tym modelu otrzymaliśmy nowy design, który z pewnością spodoba się osobom patrzącym na wygląd. Jednakże, oprócz niesamowitego wyglądu, Evo XT to również komfort. Gwarantowane jest to dużą budką dla naszego malucha oraz dużym koszem na zakupy. Oprócz tego, wózek wyposażony jest również w folię przeciwdeszczową, a za dopłata, możemy również dokupić moskitierę. Waga wózka jest nieco wyższa, bo wynosi 11 kilogramów, ale jest to wciąż jeden z najlżejszych wózków wielofunkcyjnych. Wózki graco 3w1, jak i również ten model, mają kilka cech, który wyróżniają je na tle innych. Jest to miedzy innymi bardzo łatwy montaż i demontaż wózka oraz bardzo duża opcja jeśli chodzi o regulacje (w tym regulowana rączka).

R

Zalety

– Wielofunkcyjny,
– Łatwy w prowadzeniu,
– Dobrze tłumi wstrząsy,
– Lekki.

Q

Wady

– Skrzypiące koła i stelaż.

Numer cztery na naszej liście to Graco Mirage Plus

wózki graco 2w1

Wózek ten, jak zresztą inne wózki graco 2w1 czy 3w1, jest bardzo mały po złożeniu, co stanowi świetny wybór dla każdego, kto dużo podróżuje. Oprócz kompaktowego rozmiaru, wózek jest lekki dzięki aluminium specjalnie przygotowanego pod wyroby Graco. Oprócz tego, Mirage Plus charakteryzuje się również wysokim bezpieczeństwem, który jest dostarczany dzięki zarówno pięciopunktowemu pasowi bezpieczeństwa oraz pałąkowi. Dzięki nim, twoje dziecko nie wypadnie z wózka ani nie zsunie się podczas snu. Najważniejszą jednak rzeczą, która skusi wielu z was na zakup tego wózka, jest cena. Oscyluje ona w okolicach czterystu złotych za nowy wózek, co jest niesamowitym osiągnięciem, biorąc pod uwagę solidne wykonanie i bezpieczeństwo, jakie ten wózek oferuje. Kolejnym plusem jest duży kosz oraz automatyczny mechanizm, który zablokuje nasz wózek po złożeniu. Niestety, w przypadku tego wózka wadą są koła, które nie radzą sobie najlepiej na każdym innym terenie niż miejski oraz brak amortyzacji.

R

Zalety

– Bardzo tani,
– Lekki,
– Kompaktowy,
– Bezpieczny.

Q

Wady

– Niski komfort.

Szukasz terenówki? W takim razie sprawdź Graco Trekko Completo!

najlepsze wózki graco

Graco wózki różnią się od swojej konkurencji ceną oraz wagą, jednak posiadają w swoim asortymencie coś, co idealnie sprawdzi się dla osób aktywnych fizycznie. Jeśli szukasz wózka, który idealny sobie poradzi na wyboistym terenie i nie przeszkadza ci waga, to Trekko Completo jest modelem idealnym dla ciebie. Spośród wszystkich produktów udostępnionych przez firmę, to właśnie ten jest najlepiej przystosowany do pozamiejskich wypadów, gdzie bezpieczeństwo naszego dziecka jest o wiele ważniejsze, niż w mieście. Jest to trójkołowy wózek, który waży niecałe 14 kilogramów. Dlaczego tak dużo? Otóż jest to po części spowodowane pełną amortyzacją, jaką wózek posiada. Dzięki temu każdy wstrząs na drodze zostanie perfekcyjnie stłumione. Wyjmowany pałąk razem z blokadą na koła oraz standardowym, pięciopunktowym pasem bezpieczeństwa podkreślają jak ważne jest bezpieczeństwo dla naszego dziecka. Jedynym problemem, jaki rodzic może mieć, jest właśnie z wagą. Są również graco opinie, gdzie możemy znaleźć osoby skarżące się na brak pompowanych kół.

R

Zalety

– Świetna amortyzacja,
– Niska cena,
– Bardzo łatwy w prowadzeniu,
– Bezpieczny.

Q

Wady

– Ciężki.

Co sprawia, że wózki graco są tak doceniane?

Jeśli zastanawiasz się dlaczego wózki graco 3w1 czy te wersje 2w1 są tak popularne, to zapraszamy do naszej oceny poszczególnych aspektów, gdzie sprawdzisz czy wózki dziecięce graco spełniają swoje oczekiwania.

Waga wózków, jakość prowadzenia

Na prowadzenie wpływ ma kilka rzeczy, lecz najważniejszymi elementami są na pewno waga wózka oraz rodzaj zastosowanych kół. W przypadku wózków Graco, znajdziemy tutaj piankowe koła, które charakteryzują się bardzo niską wagą. Dzięki temu prawie każdy wózek jest delikatny, łatwy w przenoszeniu, i bezobsługowy (jeśli chodzi o koła oczywiście). Ocena 5/5 za świetne połączenie łatwego prowadzeniu i niskiej wagi. Oczywiście niska waga, piankowe koła i brak amortyzatorów odbija się na komforcie jazdy.

Wózki Graco uniwersalność

Najlepsze wózki graco

Tkanina

Opinie dotyczące tkaniny, jakie wózki graco mają, są w większości pozytywne. Nie ma tu jednak fajerwerków, producenci nie zdecydowali się wykorzystać specjalnych materiałów. Mamy tu jednak zdrowe, bezpieczne dla dziecka tkaniny, które dodatkowo można łatwo wyjąć i umyć. Ciekawym faktem jest możliwość ich wyprania, co dodatkowo ułatwi nam sprawę. Dzięki temu ocena 4/5 wydaje się najbardziej odpowiednia.

Żywotność wózków – konstrukcja

Jeśli chodzi o trwałość wózków, to aluminium znane jest z tego, że wytrzyma dłuższy okres bez napraw ani żadnych problemów. Najlepsze wózki graco zostały skonstruowane właśnie na bazie aluminium, co jest niesamowicie lekkim oraz trwałym połączeniem. Mówi się, że wózki graco mogą posłużyć dłużej niż przez okres dorastania jednego dziecka. Ponadto, stelaż został wyposażony w specjalny system, który pozwala w bardzo prosty sposób złożyć wózek. Tak jak w przypadku tkaniny, nie wprowadzono tutaj żadnych zaskakujących nowinek technicznych i aluminium wykorzystane przy tych wózkach nie różni się od innych, konkurencyjnych wózków.

Wózki Graco wytrzmałość

Bezpieczeństwo

Pięciopunktowe pasy i pałąki – są to elementy nierozłączne, które zapewniają zarówno bezpieczeństwo naszego dziecka przed wypadnięciem oraz utrzymują naszego malucha przed zsunięciem. Każdy wózek wyposażony jest również w pewnego rodzaju hamulec – tańsze, nieflagowe modele mają zwykły hamulec nożny. Te nowsze jednak, posiadają nowocześniejszy system, który jest skuteczniejszy i o wiele mniej zawodny. Ciekawym dodatkiem, który można znaleźć w niektórych modelach, jest barierka ochronna, która dodatkowo zabezpiecza naszą pociechę. Ocena 5/5 jak najbardziej odpowiednia.

Funkcjonalność

Pod względem funkcji, wózki graco 2w1 są równie interesującym wyborem, co wózki graco 3w1. Nieważne ile wydasz na wózek i jak bogatą wersję zakupisz – graco wózki są fabrycznie wyposażone w regulacje kąta nachylenia. Pojawiają się również możliwości ustawienia siedziska przodem lub tyłem do jazdy, regulacje wysokości rączki, oraz wiele innych dodatków, takie jak na przykład ochrona na stópki czy moskitiera, a nawet osłona przeciwdeszczowa. Nie ujrzymy w dodatkach uchwytu na kubek, a wyposażenie wymienione powyżej może być niedostępne w niektórych modelach. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz to, że niewiele wózków ma amortyzatory, wystawiamy „tylko” 4/5.

Wózki Graco funkcjonalność

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Graco
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online