w 2024

Zastanawiasz się jakie wózki maclaren są najlepsze? Sprawdź nasze sugestie z 2024!

W poszukiwaniu wózka 2024, czy to wielofunkcyjnego czy najzwyklejszej spacerówki, ludzie często kierują się ceną, przez co na samym początku rezygnują z bardzo dobrych i sprawdzonych firm. Wózki spacerowe maclaren to jeden z tych przypadków, gdzie najdroższe produkty mogą zniechęcić niejednego użytkownika. Jednakże, taka sytuacja może się zdarzyć jedynie, jeśli szukamy wózki maclaren 3w1, które zaspokoją każdy, nawet najmniejszy szczegół. Warto jednak zwrócić uwagę na tę firmę, gdyż oprócz holendernie drogich, ale jakże udanych produktów, posiadają w swojej ofercie również tańsze i równie ciekawe alternatywy. Sprawdź już dziś jakie są najlepsze wózki maclaren, a może znajdziesz też coś dla siebie!

Jaki wózek Maclaren najlepszy? Oto sugestie!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
MACLAREN BMW BUGGY

9.8

Bardzo Drogi

Sprawdź Cenę
MACLAREN TECHNO XLR

9.7

Bardzo Drogi

Sprawdź Cenę
MACLAREN TECHNO XT

9.6

Bardzo Drogi

Sprawdź Cenę
MACLAREN TRIUMPH

9.6

Drogi

Sprawdź Cenę
MACLAREN QUEST SPORT

9.4

Bardzo Drogi

Sprawdź Cenę

Pierwszy model, który powinien was zainteresować, to wózek maclaren bmw

wózki spacerowe maclaren

Model BMW to kompaktowa i lekka produkcja, która co prawda jest jedną z droższych ofert u firmy Maclaren, ale odznacza się niesamowicie wysokiej jakości konstrukcją oraz dużą nośnością, jak na mały i lekki wózek (dzieci aż do 15 kg mogą poruszać się tym wózkiem). Model ten zaprojektowany został z myślą o dzieciach w wieku od 6 miesięcy. Jest on bardzo lekki, gdyż waży jedynie 6 kilogramów, co w porównaniu do 10-cio lub 15-to kilogramowych „potworów” jest bardzo miłą odmianą. Oprócz niskiej wagi, wózki maclaren to również bardzo ergonomiczne i trwałe konstrukcje. Model ten został wyposażone w miękkie, wyścielone pianką rączki. Co więcej, aby poprawić zwrotność wózka, przednie koła są obrotowe. Jeśli jednak będziemy chcieli poruszać się na wprost, nic nas nie powstrzyma przez zablokowaniem kół. Za bezpieczeństwo nasze i naszego dziecka odpowiadać będą pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz dodatkowe elementy odblaskowe, które poprawią widoczność wieczorami.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten wózek, to w przybliżeniu 1600-1700 złotych.

R

Zalety

– Bardzo lekki,
– Ergonomiczny i zwrotny,
– Świetnie amortyzowany.

Q

Wady

– Drogi.

Druga oferta od Maclarena to Maclaren XLR

najlepsze wózki maclaren

Jest to równie interesujący wybór co model BMW, gdyż tak jak poprzednik wyróżnia się na tle innych modeli bardzo dużym numerem funkcji dodatkowych oraz dobrą amortyzacją. Nie jest on co prawda tak lekki jak powyższy model, ale to wciąż niesamowicie kompaktowa oraz mało ważąca konstrukcja. To jedynie 7.5 kilogramów, a takie funkcje wyposażenia jak regulowane oparcie w czterech pozycjach, regulowana rączka, regulowany podnóżek, czy możliwość złożenia budki się pojawiają. Dodatkową zaletą tego wózka jest bogate wyposażenie dodatkowe. Z akcesoriów możemy tutaj wymienić śpiworek dla dziecka, folia przeciwdeszczowa i oczywiście koszyk na zakupy. Bezpieczeństwo zagwarantowane przez pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które są standardowe już w modelach z wyższej półki. Dzięki możliwości rozłożenia do pozycji leżącej, spacerówką przewozić możemy nawet nowo narodzone dzieci, które jeszcze nie siadają same.

Cena, tak jak w przypadku modelu powyżej, może okazać się barierą nie do pokonania dla niektórych, gdyż musimy przygotować kwotę w wysokości 1600 złotych.

R

Zalety

– Lekki wózek,
– Bardzo bogate wyposażenie,
– Wiele funkcji dodatkowych.

Q

Wady

– Drogi.

Trzecim Maclarenem wartym uwagi jest Techno XT

wózki maclaren opinie

Jeśli zastanawiacie się jakie opinie wózki maclaren mają w Internecie, to możemy was zapewnić, że zarówno ten wózek, jak i poprzednio wymienione, są często chwalone w Internecie? Dlaczego? Otóż dwa pozostałe cechowały się lekkością, ergonomicznością oraz wygodą. W modelu Techno XT lekkość wózka jest zaletą, o jakiej wciąż nie możemy zapomnieć. Jednakże, oprócz charakterystycznego elementu dla prawie każdego wózka Maclarena, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność Techno XT, która wyróżnia się na tle zarówno innych Maclarenów, jak i wózków od innych producentów. Zastosowano tutaj ciekawe rozwiązania, które mają na celu ułatwić użytkowanie wózka i poprawić doświadczenie, jakie z tego czerpiemy. Możliwe jest to dzięki przedłużanej budce, która została specjalnie przygotowana dla tego modelu. Oprócz tego, pozytywne opinie, jakie ten wózek maclaren zbiera w Internecie, dotyczą również różnych regulacji, jakie nie tylko ten, ale wszystkie wózki spacerowe maclaren prezentują.

Poprzednie wózki maclaren 3w1 lub zwykłe spacerówki kosztowały więcej niż wielu z was jest w stanie zapłacić. Dlatego cena za Techno XT, wynosząca 1200 złotych może was zainteresować.

R

Zalety

– Bardzo dużo opcji regulacji,
– Łatwy w prowadzeniu, zwrotny,
– Prosta konstrukcja.

Q

Wady

– Zużywające się koła.

Rekomendacją numer cztery jest Maclaren Triumph!

wózki maclaren 3w1

Jeśli zastanawiamy się czy najlepsze wózki maclaren można kupić taniej, to alternatywnym i bardzo interesującym wyborem będzie model Triumph. Jest to wózek – parasolka, która dzięki piankowym kołom, aluminiowemu stelażowi, oraz plastikowemu wykończeniowi waży jedynie 5 kilogramów. Jednakże, wózek ten wyposażone został w bardzo nowoczesne i zróżnicowane akcesoria. Otrzymamy tutaj oczywiście siedzisko z regulacją do pozycji półleżącej, hamulec na tylne koła, oraz koła skrętne 360 st., które możemy zablokować do jazdy na wprost. Rzeczą wyróżniającą ten wózek typu parasolka jest użycie podwójnych kół, co niesamowicie wpłynęło na stabilność modelu. Pomimo niskiej wagi, prowadzi się go pewnie i bez żadnych problemów. Dodatkiem wartym wspomnienia jest tapicerka, którą można wyjąć i uprać, a także bardzo szybki system składania, który ograniczy składanie wózka do jedynie 5 sekund.

Cena za ten wózek jest jeszcze niższa, niż w przypadku trzeciej sugestii, bo przyjdzie nam za ten produkt zapłacić w przybliżeniu 1000 zł.

R

Zalety

– Wytrzymały,
– Lekki w prowadzeniu,
– Łatwy w montażu i demontażu.

Q

Wady

– Bardzo małe kółka.

Bardzo interesującym rozwiązaniem będzie również Maclaren Quest

najlepszy wózek maclaren

Maclaren Quest dostępny jest w wersji Sport. Możemy kupić tę wersję, która różni się od innych modeli Maclarena, lecz w gruncie rzeczy to bardzo dobry i udany projekt wózka typu parasolka. Prezentowany wózek to wygodna i lekka, a jednocześnie trwała konstrukcja. Stelaż dostarczony przez Maclarena jest z aluminium, a podwójne kółka z pianki, dzięki czemu otrzymaliśmy bardzo niską wagę, która w całym oporządzeniu zamknie się w 6 kilogramach. Wózek ten posiada samonastawne koła z przodu, które oczywiście możemy zablokować, aby jechać na wprost. Oprócz tego, charakterystycznym elementem jest również okienko w budce, dające nam wgląd na naszą pociechę. Standardowo otrzymaliśmy tutaj regulację oparcia w czterech pozycjach (w tym możliwość rozłożenia do pozycji leżącej) oraz możliwość regulacji rączki.

Cena za ten wózek to 1200 złotych, jest ona zatem nieznacznie większa niż w przypadku poprzedniego modelu.

R

Zalety

– Lekki,
– Łatwy w czyszczeniu,
– Wytrzymały.

Q

Wady

– Słaba amortyzacja.

Czy wózki maclaren oraz ich opinie z 2019 naprawdę są tak dobre?

Pewnie każdy z czytelników naszej strony uważa, że aby w poprawny sposób sprawdzić producenta oraz wydawane przez niego wózki, należy w szczegółowy sposób sprawdzić każdy, nawet najmniejszy element w produkcie, jakie planujemy kupić. To dlatego nie każdy ma czas i ochotę, aby podczas zakupu wózka dla naszego dziecka przyglądać się nawet najmniejszym szczegółom. Jednakże, jeśli tak naprawdę znacie się na wózkach lub zdajecie sobie sprawę które elementy są najważniejsze, wystarczy jedynie szybki rzut okiem, aby wiedzieć czy dany transporter spełni nasze oczekiwania. Oczywiście opinie, jakie dany wózek maclaren będzie miał w sieci są również ważne, ale bardzo dobrze jest mieć własne zdanie i własną opinie, aby poprawie wybrać najlepszy wózek maclaren dla naszych potrzeb. Jak w takim razie prezentują się najważniejsze aspekty, jeśli chodzi o wózki maclaren?

Waga, koła oraz zwrotność

W tym przypadku nikogo nie zdziwi najwyższa nota dla Maclaren. Producent ten postarał się stworzyć bardzo lekkie, zwrotne oraz w większości przypadków stabilne wózki, które bez problemu można w chwilę złożyć i jedną ręką zanieść nawet na szczyt wieżowca. Waga, jaką ujrzymy w przypadku wózków Maclarena waha się od pięciu do maksymalnie siedmiu kilogramów. Jeśli patrzyliście na wózki typu gondola, czyli wózki głębokie, to na pewno wiecie jak ogromna różnica to jest. Wielu z was myśli pewnie czy tak lekkie wózki mogą być stabilne. Otóż wózki spacerowe maclaren nie mają problemów z wywrotnością, chociaż faktem jest, że odczujemy na rączkach do trzymania wózka nierówną drogę. To jednak nie powinno w żaden sposób wpłynąć na doświadczenie z prowadzenia wózka. Aby lekkość nie została zaburzona, prawie każdy model ma zastosowane kółka piankowe. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ale amortyzowane każde koło zadbało o to, żeby nasze dziecko tego nie odczuło.

wózek maclaren opinie

Co z funkcjonalnością wózków maclaren

Funkcjonalność

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to wózki te nie mają sobie niczego do zarzucenia. Każdy wyposażony jest w możliwość regulowania oparcia i siedziska, a co niektóre modele pozwolą nam ustawić siedzisko do pozycji leżącej, tak potrzebnej dla najmniejszych i najmłodszych użytkowników wózków, którzy jeszcze nie potrafią sami siedzieć. Oprócz tego mamy tutaj regulację rączki oraz inne dodatki jak na przykład specjalny system do składania wózka oraz zabezpieczenie przed rozłożeniem. Wszystkie te elementy poprawiają odbiór wózka na lepsze. Ocena 5/5 za niesamowite podejście do funkcjonalności.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas jazdy lub samego fotelika, to otrzymaliśmy tutaj pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Co więcej, wózki maclaren typu 3w1 czy parasolka posiadają również hamulec nożny, a oprócz tego wózki wyposażone zostały w elementy odblaskowe, aby wieczorami były lepiej widoczne. Oprócz tego, wózki niektóre mają możliwość zamontowania pałąka. Niestety, w wielu przypadkach należy go oddzielnie kupić, co może być niedogodnością dla niektórych z was. Dlatego ocena 4/5.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze szczególnie dla wózków maclaren

Jakość wózków dziecięcych maclaren

Tapicerka

Jak jeszcze sprawdzić czy wózki maclaren są najlepsze? Po przez tapicerkę! Tkanina, z jakiej ściółka została wykonana jest równie ważna, co materiał, jaki otacza siedzisko z zewnątrz. To właśnie wysokiej jakości tapicerka jest kolejnym, jakże ważnym aspektem, na który prawie każdy z nas zwraca uwagę przeglądając opinie wózków maclaren. Oczywiście zależy nam na tym, aby nasze dziecko nie było narażone na uczulenie lub szkodliwe substancje. W przypadku wózków Maclarena w 2024 nie odnotowano żadnych problemów, a dodatkowo ucieszy was fakt, że można tapicerkę wyciągnąć z wózka i uprać. Ocena 5/5.

Wytrzymałość wózków

Jeśli pragniemy żywotnych wózków, to Maclaren jest idealnym wyborem dla nas. Jeśli będziemy przestrzegać zalecanej maksymalnej nośności, która wynosi 15 kilogramów, to wózek nie powinien mieć żadnych problemów z utrzymaniem świetnego stanu nawet przez dwa lata użytkowania. Producent gwarantuje nam przynajmniej rok bezawaryjnego użytkowania, co również pokazuje nam, że twórcy są pewni swojego dzieła. Oczywiście można przyczepić się do trzeszczących plastików, ale jeśli pragniemy lekkiego, a przy tym wytrzymałego wózka, to Maclaren powinien spełnić nasze oczekiwania. Ocena 4/5 obniżona jedynie z powodu plastików, które jednak po pewnym czasie mogą niektóre osoby irytować i uprzykrzać życie podczas ciągłego użytkowania.

Wytrzymałosć wóżków maclaren

[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Maclaren
Average rating:  
 1 reviews
 by Paulina

Nie ma lepszych spacerówek na świecie! Model XLR jest wart każdej wydanej złotówki. Uszanowany wózek posłuży nam przy więcej niż jednym dziecku. Ja już odchowuję trzecie i nie wyobrażam sobie mieć inną spacerówkę

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online