Sprawdź, które wózki maxi cosi są najlepsze – ranking roku 2024

Szukacie sprawdzonego wózka wielofunkcyjnego dla waszego dziecka? Nie interesują was nieznane firmy, których jakość nie została potwierdzona? Kupowanie kota w worku tylko dlatego, że jest taniej, nie jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli dbamy o nasze pociechy. Sprawdź dlaczego wózek maxi cosi 3w1 lub wersja 2w1 jest lepsza od konkurencji i które modele są warte szczególnej uwagi już teraz!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Mura 4

9.8

Drogi


 

 

Mura 3

9.6

Drogi


 

 

Stella

9.5

Drogi


 

 

Elea

9.4

Średni


 

 

Dana

9.2

Tani


 

 

Wózki maxi cosi 3w1 – listę rekomendacji roku 2024 otwiera model Maxi Cosi Mura 4

wózek maxi cosi 3w1

Model Mura 4 to jeden z najdroższych wózków głęboko spacerowych w ofercie Maxi Cosi, a szczególnie na naszej liście. Charakteryzuje się on na pewno bardzo dużą konfiguracją i różnorodnością, jeśli chodzi o użytkowość. Dzięki bardzo prostej i szybkiej obsłudze, w niecałą minutę możemy zamienić fotelik samochodowy na zwyczajny wózek spacerowy. Co więcej, jest on kompaktowy i mobilny, a to wszystko możliwe dzięki łatwemu systemowi składania. Ponadto, koła w tym modelu są piankowe, co pozbywa się problemu z przebitymi oponami. Wygodę naszego dziecka poprawia zawieszenie, które zostało zaimplementowane do tylnych kół. Wartym odnotowania plusem jest tapicerka, którą można bez problemu wyciągnąć i uprać w pralce. Za bezpieczeństwo odpowiada wszechobecny system pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa oraz co ważniejsze pałąk – rzadziej spotykany element, dzięki którym nasze dziecko nie wypadnie z wózka. Cena za ten wózek oscyluje w granicach 2000-2500 złotych, co jak już wyżej wspominaliśmy, jest najwyższa ceną na naszej liście.

R

Zalety

– Dobra amortyzacja na gorzej drodze,
– Bogate wyposażenie dodatkowe,
– Nowoczesny, świetny design,
– Łatwy w montażu oraz prowadzeniu.

Q

Wady

– Waga,
– Cena.

A może model przypominający trójkołowca? Sprawdź Maxi Cosi Mura 3!

wózki maxi cosi 3w1

Jeśli tak jak w poprzednim modelu nie interesuje nas waga lecz komfort, to model Mura 3 powinien wpaść wam w oko. Od poprzedniczki różni się kilkoma rzeczami. Po pierwsze, zastosowano tutaj nowy rodzaj pałąka, który uniemożliwia naszemu dziecku wysunięcie się z wózka. Ponadto, mam tutaj nie pięcio, lecz czterostopniowe pasy bezpieczeństwa. Kolejną zmianą jest wykorzystanie kół pompowanych. Dzięki temu zabiegowi prowadzenie wózka zostało poprawione, a przez zastosowanie podwójnego koła obrotowego, zwrotność wózka wzrosła jeszcze bardziej. Przez wprowadzenie kół pompowanych, autorzy zrezygnowali z amortyzacji, co obniżyło koszt samego wózka. Niestety, ma to swoje minusy. Sam fakt użycia pompowanych kół zwiększył wagę wózka do prawie 18 kilogramów, a przy większych nierównościach nasze dziecko z pewnością odczuje dziury na drodze. Jednakże, wózki dziecięce maxi cosi charakteryzują się prostą obsługą wózka oraz bezpieczeństwem, co z pewnością nadrobi wady w postaci wagi i słabej amortyzacji.

R

Zalety

– Bezpieczny,
– Bardzo łatwy w prowadzeniu,
– Łatwy w składaniu i rozkładaniu,
– Kompaktowy.

Q

Wady

– Ciężki.

Numer trzy na naszej liście to Maxi Cosi Stella

wózki dziecięce maxi cosi

Przeglądając wózki maxi cosi oraz ich opinie, niewątpliwie ciekawym fenomenem jest Cosi Stella. Jest to kolejny wózek oscylujący przy kwocie 2000 złotych, w których zastosowano piankowe koła. Jest on jednak lżejszy niż dwa poprzednie modele, bo waży 13 kilogramów. Dzięki wprowadzeniu obrotowych kół przednich, wózkiem bardzo łatwo manewruje się po mieście, a opcja zablokowania tychże kół znacznie pomaga gdy chcemy wprowadzić wózek pod górkę. Co więcej, jest on mały i składa się do jeszcze mniejszych rozmiarów. Jednakże, nasze dziecko nie będzie narzekało na za ciasne siedzisko czy wąską gondolę. Co więcej, sztywna konstrukcja gwarantuje nam solidny i wytrzymały wózek, czego brakuje w innych modelach. Niestety, przez brak jakiejkolwiek amortyzacji i montaż kauczukowych kół sprawił, że wózek ten jest typowym miejskim produktem, który w żaden sposób nie sprawdzi się na nierównym terenie. Najlepsze wózki maxi produkowane są w bardzo podobny sposób, co ten model.

R

Zalety

– Lekki,
– Mały,
– Kompaktowy,
– Idealny po mieście,
– Bezpieczny.

Q

Wady

– Brak amortyzacji,
– Niewygodny na wyboistych drogach.

Propozycja numer cztery, czyli Maxi Cosi Elea

wózki maxi cosi opinie

Elea to model, który tak jak poprzednik wyróżnia się niską wagą. Mamy tutaj do czynienia z czternastokilogramowym wózkiem wielofunkcyjnym, który wykorzystuje sprawdzone technologie oraz nowinki. Wózek wyposażony jest w bardzo duże koła wykonane z pianki. Dzięki temu nie musimy martwić się o pękniętą oponę czy o spuszczone powietrze, natomiast wielkie koła ułatwiają podróżowanie po nierównym terenie. Ponadto, raz jeszcze mamy tutaj do czynienia z obrotowymi kołami z przodu, co poprawia prowadzenie. Nie można niestety kół przednich zablokować, co może w niektórych sytuacjach sprawiać problemy. Natomiast warto wspomnieć o czymś, czego żaden inny wózek nie posiada. Tak zwany hamulec stop&go pozwala nam blokować koła jedną stopą, (czerwoną) oraz zwalniać je drugą (niebieską). Sama konstrukcja stelaża jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Wciskając jeden przycisk, możemy rozłożyć wózek samoczynnie, bez zbędnego użycia siły.

R

Zalety

– W miarę lekki,
– Bardzo dobrze tłumi wstrząsy,
– Świetnie sobie radzi na nierównej drodze i asfalcie.
– Innowacyjny hamulec typu stop&go,
– Prosty w rozłożeniu.

Q

Wady

– Brak możliwości zblokowania przednich kół.

Ostatnia oferta to wózek maxi cosi 3w1 to model Dana

wózki maxi cosi cena

Maxi Cosi Dana to potwierdzenie tego, za co znane i cenione są wózki maxi cosi 2w1 oraz wózki maxi cosi 3w1. Pomimo o wiele niższej ceny niż w poprzednich rekomendacjach, otrzymujemy tutaj te same elementy, które najlepsze wózki maxi nam oferują. Mowa tutaj oczywiście o skrętnych przednich koła, łatwy system składania stelaża, który został skonstruowany z lekkiego i wytrzymałego aluminium oraz oczywiście piankowe koła – odpowiedzialne za tak niską wagę. Jest to najlżejszy wózek, który waży jedynie 10 kilogramów. Producenci nie zapomnieli dodać regulacje ustawienia siedziska. Ponadto, komfort wózka podniesiono za pomocą dodatkowej wkładki. Możemy również regulować zagłówek, a nawet daszek przeciwsłoneczny. Ciekawym dodatkiem jest okienko, przez które rodzic może obserwować malucha. Bezpieczeństwo zapewnione pięciopunktowym pasem bezpieczeństwa oraz pałąkiem, który można wypiąć z łatwością. Niestety, w cenie wózka nie otrzymamy za dużo dodatków, przez co trzeba będzie liczyć się z dodatkowymi kosztami.

R

Zalety

– Bardzo tani,
– Bardzo lekki,
– Bezpieczny,
– Świetny po mieście.

Q

Wady

– Mało komfortowy w terenie,
– Brak dodatkowego wyposażenia.

Maxi Cosi wózki – dlaczego firma ta jest tak polecana w 2024?

Przeszukując Internet w poszukiwaniu wózka, łatwo zauważyć, że maxi cosi opinie to w większości pozytywne wypowiedzi na temat wielu aspektów takich jak bezpieczeństwo czy wyposażenie. Jak jednak prezentuje się marka w porównaniu do innych, konkurencyjnych dostawców? Sprawdźmy jakie oceny wózki maxi cosi otrzymują za poszczególnie aspekty.

Bezpieczeństwo

Nieważne czy mamy wózek maxi 3w1 czy 2w1, każdy model dostępny w 2024 został wyposażony w bardzo bogate wyposażenie, do którego możemy doliczyć pasy pięciopunktowe (lub w niektórych przypadkach czteropunktowe) oraz pałąk. Potwierdza to dbałość firmy o bezpieczeństwo naszych pociech, gdyż wiele innych firm oferuje pałąki jako dodatkowe wyposażenie. Tutaj otrzymujemy to wszystko. Co więcej, wprowadzenie innowacyjnego systemu hamowania stop&go to również aspekt bezpieczeństwa, który podnosi ocenę firmy. Biorąc pod uwagę te elementy, wózki dziecięce maxi cosi w tym polu otrzymują od nas ocenę 5/5.

maxi cosi wózki
maxi cosi opinie

Funkcjonalność

Wózki maxi cosi opinie podzielone są pod względem funkcjonalności. Niektórzy doceniają regulację kąta pochylenia oraz dodatki takie jak bardzo łatwe składanie czy możliwość zamontowania silnika. Jednakże, niektórym modelom brakowało regulacji rączki oraz pojawiały się również problemy z poprawnym rozkładaniem niektórych dodatkowych akcesoriów, co obniżyło ocenę wózków. Jednakże, niewiele firm może pochwalić się rozkładaniem wózka w niecałą minutę poprzez przytrzymanie jednego przycisku. Pozwala to użytkownikom wózków maxi cosi na dostosowanie produktu do ich potrzeb. Są również modele, gdzie możemy dostosować położenie siedziska przodem lub tyłem do jazdy. Ocena 4/5 odzwierciedla bardzo dużą funkcjonalność, która w niektórych modelach może odstawać od standardu.

Żywotność – jak wytrzymałe są maxi cosi wózki

Konstrukcje Maxi Cosi to aluminium, z którego zostały wykonane stelaże, oraz wykończenia plastikowe, co pozwoliło obniżyć wagę w niektórych modelach. Nie ma osoby, która narzekałaby na wózki maxi cosi 2w1, gdy mowa o solidności. Firma wyróżnia się na tle konkurencji pod tym względem. Od wielu lat znana jest z produkcji trwałego oraz bezawaryjnego sprzętu. Wózki maxi cosi 3w1 są używane przez bardzo długi czas. Pojawiają się nawet maxi cosi opinie, gdzie właściciele korzystają z tych wózków wielofunkcyjnych nawet przy trzecim dziecku, co tylko potwierdza ich żywotność oraz przydatność. Ocena 5/5 jak najbardziej zasłużona.

wózki maxi cosi spacerówka
wózek maxi cosi gondola

Tkanina w wózkach Maxi Cosi

Biorąc pod uwagę tkaninę, należy wspomnieć o wyjmowanej wyściółce, którą bardzo łatwo uprać, nawet w pralce. Pozwoli to utrzymywać środowisko naszego malucha w świeżości, nieważne jak długo korzystać będziemy z produktu. Oprócz tkaniny, którą łatwo utrzymać w czystości, należy wspomnieć o bardzo miłym w dotyku materiale. Nie pochłania on zapachów oraz nie przebarwia się. Ponadto, jest on bezpieczny dla naszego dziecka. Kolejną zaletą wózków Maxi Cosi jest łatwo regulowany podnóżek. Firma nie zdecydowała się jednak na żadne innowacyjne czy nowe technologie. Nie ujrzymy zatem tutaj żadnych zmyślnych rozwiązań. Producenci woleli skupić się na sprawdzonym materiale, który używany jest w ich modelach od wielu lat. Jednakże, nie przeszkadzało to żadnemu użytkownikowi, a nawet docenili za to twórców. Zatem ocena 4/5 jest jak najbardziej na miejscu.

Waga, rozmiar kół oraz prowadzenie

Pod tym względem możemy powiedzieć o zróżnicowanym wyborze. Otrzymujemy od producentów bardzo ciężkie modele, które ważą nawet po 17 kilogramów, ale również lekkie – gdzie waga ta ogranicza się nawet do 10 kilogramów. Różnią się one tak naprawdę tylko waga, gdyż w każdym modelu zostały zastosowane odpowiednie elementy, mające na celu ułatwienie prowadzenia lub zwiększenie komfortu. Jeśli sprawdzimy wózki maxi cosi i spacerówki, to zobaczmy, że każda waga podana przez producenta, dotyczy wózka w pełnym osprzęcie ze wszystkimi dodatkami. Zależność ta jest identyczna w przypadku wózek maxi cosi i gondola. Koła w wózkach są duże, co poprawia komfort prowadzenia na nierównym terenie, a amortyzatory w niektórych modelach idealnie sprawują się dla wózków bardziej terenowych. Świetne prowadzenie i możliwość doboru wagowego w wózkach firmy Maxi Cosi sprawiły, że ocena 5/5 jest jak najbardziej odpowiednia.

wózki maxi cosi 3w1
[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Maxi Cosi
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online