Szukasz dobrego wózka wielofunkcyjnego? Sprawdź wózki mutsy i ich ofertę z 2024!

Znalezienie w pełni sprawnego wózka w 2024, który swoimi funkcjami spełni nasze oczekiwania i nie zepsuje się po kilku miesiącach, jest dosyć trudne. Szczególnie kiedy nie wiemy na co zwrócić uwagę oraz jakie aspekty są ważne. Jeśli szukasz wózek mutsy 3w1, to zapoznaj się z poniższą ofertą, gdzie wybraliśmy najlepsze wózki mutsy, a dokładniej rzecz biorąc 5 różnych modeli, które powinny spodobać się wam najbardziej!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Mutsy Evo

9.8

Średni

Mutsy Igo

9.7

Drogi

Mutsy Nexo

9.5

Tani

Mutsy 4 Rider

9.3

Tani

Mutsy transporter

9.2

Tani

Rekomendacja numer 1: Mutsy Evo

wózki mutsy

Zaczynamy z grubej rury, ponieważ od jednego z droższych modeli wózków firmy Mutsy. Evo to połączenie kompatybilności, ergonomiczności oraz praktyczności. Można go wykorzystać zarówno jako wózek 2 w 1 i 3 w 1. Z tego powodu jest to jeden z lepszych ofert. Charakteryzuje go aluminiowy stelaż, który zmniejsza wagę wózka. Co więcej, zastosowano tutaj piankowe koła, których nie trzeba serwisować tak często jak pompowanych i nie będziemy mieć problemu z powietrzem lub ze złapaniem gumy. Regulowana wysokość rączki to bardzo przyjemny dodatek, który sprawia, że możemy dopasować rączkę do naszego wysokości. Co więcej, oprócz piankowych kół, sama rączka została wykonana z tego samego materiału. To jeszcze bardziej obniża wagę, przez co całość nie jest tak ciężka. Jedynym elementem, który mógłby zostać delikatnie odchudzony, to gondola. Jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, otrzymujemy tutaj bardzo podstawowe wyposażenie. Na uwagę jednak zasługuje pałąk bezpieczeństwa, który dodatkowo ubezpiecza nasze dziecko.

R

Zalety

– Bardzo bezpieczny, – Relatywnie lekki, – Łatwy w montażu.
Q

Wady

– Cena.

Drugim wózkiem, który polecamy w 2024, to Mutsy Igo

wózki dziecięce mutsy

Mutsy Igo jest jednym z najbardziej mobilnych wózków. Jest to możliwe dzięki wielu opcjom składania, przez co razem z pełnym oporządzeniem zmieści się do każdego bagażnika. Warto również wspomnieć o tym, ze posiada on w pełni regulowane siedzisko, co jest unikalnym oraz charakterystycznym elementem tego modelu. Kolejną, bardzo ciekawą nowinką, jest fakt, że wózek można wybrać z dwoma rodzajami kół: pompowanymi oraz piankowymi. Te drugie to specjalny model lightweight, który jak się pewnie domyślacie obniża wagę wózka. Jest co prawda mniej amortyzujący, ale dzięki temu nie będzie tak problematyczny w serwisowaniu i w utrzymaniu w poprawnym stanie. Z dodatkowych akcesoriów warto wymienić moskitierę, która została w bardzo przyjemny i niewidoczny sposób wbudowana w gondolę.

Oczywiście każdy element można odczepić i dostosować go do naszych potrzeb, więc nawet jeśli pełne wyposażenie przekracza 15 kilogramów, to prawie nigdy nie będzie ono potrzebne! Niestety, cena za ten wózek jest najwyższa ze wszystkich dostępnych modeli z 2024.

R

Zalety

– Idealny do transportu, – Łatwy w montażu i demontażu, – Komfortowy i wygodny.
Q

Wady

– Bardzo wysoka cena.

Kolejnym, równie ciekawym, ale zdecydowanie tańszym modelem jest Mutsy Nexo

wózek mutsy 3w1

Mutsy Nexo dostępny jest już od 1300 złotych w 2024 i zebrał bardzo dużo pozytywnych opinii. Znajdziemy go w ofercie jako wózki mutsy 3w1 oraz 2w1. Najważniejszą zaletą wózka jest jego waga. Cały komplet nie ważny nawet dziewięciu kilogramów, co jest o wiele lepszym rezultatem niż w przypadku wielu innych wózków. Ponadto, Mutsy Nexo zapewnia nam również skórzaną rączkę wózka, którą możemy regulować i dostosować do naszego wzrostu. Sama amortyzacja wózka pozwoli zredukować wstrząsy, a piankowe koła umożliwią bezpieczną jazdę na nierównym terenie bez obaw o złapanie gumy lub zniszczenie koła. Warto również wspomnieć o tym, że prowadzenie wózka zostało usprawnione przez wprowadzenie kół skrętnych. Nie musicie się jednak martwić – opcja zablokowania pozwoli nam poruszać się wózkiem po prostej drodze bez problemu. Bezpieczeństwo naszego dziecka w siedzisku zapewnione jest natomiast pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa oraz pałąk.

R

Zalety

– Bardzo lekki i mobilny, – Przyjemny materiał, łatwy w czyszczeniu, – Zajmuje mało miejsca, – Tani.
Q

Wady

– Mały kosz.

Czwartym wózkiem, który może przypaść wam do gustu, jest Mutsy 4 Rider

wózki bebetto 3w1

Jeśli wózki mutsy2w1 to coś, czego szukasz, a przy okazji pragniesz wózka solidnego i trwałego, to 4Rider powinien spełnić wasze oczekiwania. Łączy on w sobie zwrotność przydatną w mieście oraz komfort i trwałość, które są najważniejszy w wypadku poruszania się po trudnych terenach. Jak to jest możliwe? Trwała konstrukcja stelaża wykorzystana przy produkcji Mutsy 4Rider to nie jedyna cecha, na którą warto zwrócić uwagę. Model ten jest bardzo dobrym wyborem do spacerów po mieście, gdyż przednie koła obracają się o 360 stopni. Oczywiście można je zablokować, co pozwoli nam utrzymać wózek w linii prostej podróżując na mniej przyjaznych powierzchniach. Duże koła to kolejna interesująca zaleta. Nieważne czy szukasz kół pompowanych czy piankowych, wózki te dostępne są w dwóch wersjach. Oprócz standardowej regulacji rączki, warto wspomnieć o innych regulacjach, siedziska i podnóżka. To wszystko sprawia, że Mutsy 4Rider oferuje nam dużo możliwości.

R

Zalety

– Duże koła świetnie radzą sobie na trudnym terenie, – Bardzo dużo opcji regulacji, – Bardzo łatwo się przenosi, – Idealny dla wysokich osób.
Q

Wady

– Ciężki.

Rekomendacja numer pięć? Mutsy transporter!

wózki mutsy opinie

W przypadku kolejnego modelu, który wam proponujemy, warto wiedzieć, że jego największą zaletą jest prosta obsługa. Sam wózek spacerowy waży 11 kilogramów, co może wydawać się mało. Jednakże, należy pamiętać o dodatkach oraz oczywiście innym wyposażeniu. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Standardowo posiada on koła piankowe, co wydawać by się mogło mało wygodnym i wrażliwym na wstrząsy rozwiązaniem. Jednakże, przez wprowadzenie łożysk kulkowych nie odczuwa się tak bardzo tego problemu, a dzięki piankowym kołom nie musimy martwić się o przebite opony czy flaki. Rama została wykonana z aluminium, co również jest bardzo standardowym wyborem u prawie każdego producenta jakościowych wózków. Jeśli szukacie wózki dziecięce mutsy, które mają bogate wyposażenie dodatkowe, warto sprawdzić ten model. Dostajemy tutaj śpiworek polarowy, który idealnie spisze się na chłodniejsze dni. Kolejną zaletą jest oczywiście kosz na zakupy. O bezpieczeństwo naszego dziecka zadba pałąk bezpieczeństwa oraz pięciopunktowe pasy. Oczywiście pałąk można odpiąć.

R

Zalety

– Solidnie skonstruowany, – Lekki, – Łatwy w czyszczeniu, – Łatwy w sterowaniu.
Q

Wady

– Brak podnóżka, – Nie można odwrócić spacerówki przodem do rodzica.

Wózki mutsy – opinie oraz oceny dotyczące poszczególnych aspektów

Aby ocenić jak firma radzi sobie na tle innych, konkurencyjnych producentów wózków wielofunkcyjnych, porównaliśmy wózki mutsy pod względem sterowności, wyposażenia, wytrzymałości, tapicerki oraz bezpieczeństwa. Sprawdź jaki jest najlepszy wózek dziecięcy mutsy dzięki poniższym ocenom!

Sterowanie wózkiem – waga i koła

Waga i typ kół ma duży wpływ na sterowanie. Oczywistym jest, że pompowane, duże koła będą najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o komfort i łatwość w prowadzeniu. Jednakże, ten typ kół jest trudniej serwisować i dbać. Drugim rodzajem kół, jakie możemy spotkać w wózkach mutsy, są koła piankowe. Te natomiast o wiele łatwiej czyścić. Firma Mutsy plusuje u nas za możliwość wyboru których kół chcemy. Jednakże, waga wózków mogłaby być delikatnie mniejsza, dlatego ogólna ocena to 4/5.

Bezpieczeństwo na papierze i naprawdę

Wózki mutsy 3w1 czy nawet te 2w1 są bardzo dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa. Oferują nie tylko podstawowe zabezpieczenie w postaci pasów pięciopunktowych, ale również specjalne pałąki, które dodatkowo zabezpieczają nasze dziecko. O ile mnogość opcji jest bardzo interesująca, tak spotkaliśmy się z opiniami, że pałąki tylko przeszkadzają, przez co są mało efektywne. Dzięki opcji odpinania możemy je co prawda zdjąć. Warto również wspomnieć o problemach z amortyzacją. Co prawda wersje z pompowanymi kołami redukują wstrząsy, które odczuwa nasze dziecko, jednak nie na tyle dobrze, co w przypadku modelów z amortyzatorami. Biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę, Mutsy otrzymuje 3/5 za bezpieczeństwo.

Mutsy wózki, ich wyposażenie i funkcjonalność

Nie otrzymujemy tutaj za dużo akcesoriów lub dodatkowego wyposażenia, jednakże funkcjonalność z pewnością nadrabia problemy z brakiem wyposażenia. Otrzymujemy tutaj nawet pięciostopniowe regulacje, opcję regulowania nie tylko wysokości rączki do popychania wózka, ale również regulacje siedziska i inne opcje. Warto również wspomnieć o tym, że każdy wózek można złożyć do minimalnych rozmiarów dzięki łatwemu demontażowi prawie każdej części. Oznacza to, że tak naprawdę miejsce zajmować będzie sam stelaż, który po złożeniu przypomina mały kwadracik. Biorąc to pod uwagę oraz opinie, jakie mutsy otrzymywał za funkcjonalność, ocena 4/5 wydaje się jak najbardziej sprawiedliwa.

Tapicerka

W przypadku tapicerki, wiele mówi się o łatwości czyszczenia. Oznacza to, że każde zabrudzenie spowodowane przez nasze dziecko będzie z łatwością doczyszczone. Prawie każdy model ma możliwość wyciągnięcia podkładki, co niesamowicie ułatwi jej wymycie. Są nawet wózki, które pozwolą nam uprać naszą wykładzinę. Materiał, z jakiej wykonane są tapicerki, odporny jest na prucie się, jest oddychające i przyjazny dla naszego dziecka. Biorąc to pod uwagę, ocena 5/5 jest zdecydowanie na miejscu.

Żywotność wózków

Wytrzymałość to bardzo ważna cecha, która nierzadko jest pomijana. Kupując wózek musimy pamiętać, że zakup nasz musi wytrzymać nie tylko czas i nasze humory, ale również dziecko, które nie będzie na wózek uważać. Dlatego wózki mutsy ze spacerówką jak i te leżące są bardzo interesującą opcją, gdyż konstrukcja aluminiowa oraz wysokiej jakości plastik stanowią bardzo wytrzymałe i lekkie połączenie. Co prawda nie czuć tak naprawdę tej wagi, gdyż kompleksowość wózków uniwersalnych efektywnie sprawia, że są one cięższe, niż zwykłe wózki. Należy jednak pamiętać, że pozytywne opinie wózków Mutsy opiewają głównie wokół wyżej wspomnianej tapicerki, funkcjonalności, oraz oczywiście wykonaniu. Ocena za ten aspekt to 5/5.

[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Mutsy
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online