Szukasz sprawdzonego transportera dla dziecka! Sprawdź wózki Peg Perego oraz ich modele!

Znalezienie wózka, który spełniałby wymagania rodziców oraz samego dziecka. Jednakże, są pewni producenci, którzy dostarczyć nam mogą niesamowitą jakość, która razem z nie za wysoką ceną okaże się idealnym rozwiązaniem. Taką właśnie ofertą są wózki dziecięce peg perego. Oczywiście nie każdy wyprodukowany model to klasa sama w sobie. Dlatego warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, wagę, bezpieczeństwo, tapicerkę oraz oczywiście wytrzymałość. Wszystkie te elementy muszą spełniać nasze oczekiwania jeżeli chcemy, aby wózki peg perego 3w1 okazały się dobrym zakupem. Jakie zatem są najlepsze wózki peg perego? Po czym poznać, że mamy do czynienia z najlepszym transporterem? Sprawdź nasze propozycje już dziś i dowiedz się, czy oferta, którą wybrałeś to najlepszy wózek peg perego dostępny na rynku!

Wózki Peg Perego – który wybrać? Nasze sugestie

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Peg Perego BookPlus

9.8

Średni


 

Peg Perego PlikoP3

9.7

Średni


 

Peg Perego Booklet

9.5

Średni

Peg Perego Duette

9.5

Drogi

Pierwszą rekomendacją jest wózek Peg Perego Book Plus

wózki peg perego

Jeżeli interesuje nas ten model, to warto zwrócić uwagę na dwie wersje. Pierwsza z nich, tańsza, to model wózka spacerowego. Jeśli jednak szukamy bardziej wyrafinowanego rozwiązania i co ważniejsze bardziej funkcjonalnego, to powinniście skupić się na zestawie 3w1. Posiada on w zestawie gondolę, spacerówkę, oraz fotelik Maxi Cosi CITI, czyli fotelik samochodowy. Opisywany produkt uznawany jest przez wielu jako produkt flagowy firmy. Otrzymał on nowoczesne rozwiązania oraz skonstruowany został na bazie wysokiej jakości aluminium. Co więcej, wózek pochwalić się może bardzo intuicyjnym i prostym w użytkowaniu systemem składania i rozkładania. Jeśli chodzi o komfort, to otrzymaliśmy tutaj możliwość wyboru pomiędzy kołami piankowymi a pompowanymi. Jednakże wszystkie modele pochwalić się mogą amortyzacją na wszystkie koła oraz łożyskami, które podnoszą komfort i jakość użytkowania jeszcze bardziej. Minusem za to może być nośność wózka. Przeznaczony on został dla dzieci od urodzenia do 13 kilogramów, co jest raczej niską nośnością jak na wózek wielofunkcyjny.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten wózek peg perego to około 3000 złotych. Jeśli chodzi o samą spacerówkę, dostępna jest za 1400 złotych.

R

Zalety

– Bardzo bogate wyposażenie,
– Dosyć niska waga w przypadku wózka 3w1,
– Bezpieczny dla dziecka dzięki pałąkowi oraz pasom pięciopunktowym,
– Kompaktowy,
– Łatwo się go składa.

Q

Wady

– Drogie wyposażenie dodatkowe,
– Opcja 3w1 bardzo droga.

Drugim interesującym wyborem może być wózek Peg Perego Pliko P3

wózki dziecięce peg perego

Sprawdzając opinie, wózek peg perego, który teraz opisujemy wydaje się być ulubieńcem użytkowników. Chwalą go nie tylko za niską cenę oraz wysoką jakość wykonania, ale również za funkcjonalność. Zacznijmy od stelaża. Jak to rzetelni producenci wózków mają w zwyczaju, stelaż jest tutaj aluminiowy. Jest to połączenie lekkości oraz wytrzymałości, którą znamy z choćby poprzedniego wózka. Wózki peg perego charakteryzują się jeszcze innymi zaletami. Ten szczególny model posiada również podwójne koła, co daje nam łącznie 8 kół. Gwarantują one nam wygodę, a nie odbierają zwinności dzięki obrotowej funkcji. Blokada natomiast pozwoli nam poruszać się prosto bez żadnego problemu. Ważnym elementem, który cechuje wszystkie wózki dziecięce peg perego, jest bezpieczeństwo. Tak jak u poprzednika, otrzymaliśmy tutaj pięciopunktowy pas bezpieczeństwa. Jednakże, to nie wszystko! Zdejmowany pałąk jeszcze bardziej poprawi bezpieczeństwo naszego dziecka! Nie możemy zapomnieć o dodatkowych funkcjach takich jak czterostopniowa oparcia aż do pozycji leżenia czy trzystopniowa regulacja podnóżka.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za, uważany przez wielu, najlepszy wózek peg perego, to w przybliżeniu 1000 złotych.

R

Zalety

– Kompaktowy,
– Lekki,
– Dobrze amortyzowany,
– Umiarkowanie tani.

Q

Wady

– Marnej jakości koła.

Trzecią rekomendacją jest wózek Peg Perego Booklet

najlepsze wózki peg perego

W przypadku modelu Booklet, otrzymujemy bardzo lekki i prosty w obsłudze wózek bez zbędnych dodatków lub skomplikowanych systemów. Co prawda obniża to funkcjonalność i sprawia, że jest on mniej interesującym wyborem dla każdego rodzica szukającego wielofunkcyjnego. Jednakże, jeśli nie interesują nas wózki perego, które ważą przez te dodatki za dużo, to sama spacerówka w modelu booklet będzie idealnym rozwiązaniem. 9 kilogramów to cała waga, jaką otrzymaliśmy w tym modelu. Pozwala ona nam na zwinne i bezproblemowe poruszanie się spacerówką po mieście. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na większe koła z tyłu. Dzięki temu wózek idealnie radzi sobie na nierównym terenie. Piankowe koła to również niższa waga. Komfort natomiast dostarczony został dzięki amortyzacji tylnej oraz wykorzystaniu łożysk. Przednie koła są obrotowe z możliwością blokady, co dodatkowo poprawia kontrolę nad transporterem. Wózki peg perego to również niesamowity poziom bezpieczeństwa i nie inaczej jest w modelu Booklet.

R

Zalety

– Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa,
– Niska cena,
– Bardzo dużo opcji regulacji.

Q

Wady

– Brak dodatkowego wyposażenia.

Szukasz wózka podwójnego? W takim razie wózek Peg Perego Duette!

najlepszy wózek peg perego

W tym zestawieniu omówimy tańszą wersję wózka podwójnego. Jeśli jednak interesuje was ten model w wersji 3w1, należy pamiętać o wyższej cenie. Tutaj otrzymaliśmy podwójne siedziska sportowe z obrotowymi kołami przednimi. Jednakże, interesującym aspektem jest możliwość złożenia wózka razem z siedziskami, bez potrzeby demontażu! Regulowane oparcia oraz podnóżki to kolejna funkcja dostępna w standardowej wersji. Dodatkowo podwójne wózki dziecięce peg perego mają możliwość zdjęcia kół. Waga wózka to aż 18,5 kg, ale trzeba się z ty liczyć, biorąc pod uwagę dwa siedziska. Interesującą funkcją jest możliwość ułożenia siedzisk w czterech różnych kombinacjach. Pozwoli to naszym dzieciom patrzeć na siebie, ustawić je w przeciwnych kierunkach, lub jedno za drugim przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jeśli chodzi o szerokość wózka, to wynosi ona 60 centymetrów. Producenci pozwolili wykorzystać ponadprzeciętne wymiary transportera i otrzymaliśmy ogromny kosz na zakupy.

Cena za standardową wersję to 2500 PLN. Natomiast wersja 3w1 kosztować będzie ponad 4000 zł.

R

Zalety

– Bardzo duży kosz na zakupy,
– Wysokie bezpieczeństwo,
– Łatwy w montażu,
– Wytrzymały,
– Dobrze zamortyzowany.

Q

Wady

– Dosyć długi,
– Drogi.

Ostatnia oferta, którą wam sugerujemy, to wózek Perego Pliko Mini!

wózki peg perego opinie

Jak sama nazwa wskazuje, jest to bardzo mały i kompaktowy wózek, który zwinnością oraz łatwością w obsłudze przebija wszystkie inne dotąd opisane. Można by rzec, że pod tym względem jest to najlepszy wózek peg perego, a jak dobrze wiecie – wielu chętnych jest do tego tytułu. Oprócz niskiej wagi, która wynosi niecałe 6 kilogramów, wózek ten jest również tani. Oprócz tego, należy zwrócić uwagę na fakt, że pomimo prostoty i kompaktowości, producentom udało się wyposażyć wózek w podwójne koła, co poprawiło stabilność. Ponadto, otrzymujemy tutaj również siedzisko rozkładane w trzech pozycjach. Brakuje tutaj pozycji leżącej dla najmłodszych dzieci. Jest to jednak kompaktowa spacerówka, więc ciężko byłoby wyobrazić sobie połączenie pozycji leżącej i pięciokilogramowej spacerówki. Otrzymaliśmy jednak możliwość jazdy na wprost oraz materiałowy kosz na zakupy. Nie otrzymaliśmy jednak pałąka, a bezpieczeństwo naszego malucha gwarantowane jest jedynie przez pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

R

Zalety

– Bardzo lekki,
– Kompaktowy,
– Bardzo dobrze się prowadzi w mieście,
– Prosty w rozłożeniu i w złożeniu.

Q

Wady

– Brak dodatkowego wyposażenia.

Wiesz już jakie są najlepsze wózki Peg Perego? Sprawdź oceny firmy w poszczególnych aspektach!

Wózki peg perego 3w1 jak również standardowe wersje spacerówek lub wózków typu parasolka dostarczają nam bardzo dużego wyboru – niektóre osoby mogą się nawet skarżyć zawrotem głowy przez to. Jednakże, większość modeli produkowana jest w bardzo podobny sposób, co ułatwiło nam zadanie w określeniu czy wózki pep perego są nie tylko ładne, ale również czy są dobrze wykonane. Poniższe oceny oraz opinie wózków pep perego pomogą wam w podjęciu decyzji czy produkty oferowane przez tę firmę rzeczywiście są rzetelne.

Waga, koła oraz prowadzenie

W przypadku wagi, wózki pep perego nie wyróżniają się spośród innych firm zajmujących się produkcją transporterów dla dzieci. Są oczywiście lekkie i kompaktowe modele, jak na przykład sugestia numer pięć, jednakże pojawiają się ciężkie i ogromne wózki typu pep perego duette lub pep perego book plus, które ważyły kolejno 19 i 16 kilogramów. Świadczy to jednak o tym, że twórcy nie pragną nam wmówić, że im lżejsze tym lepsze. Potrafią znaleźć idealną równowagę pomiędzy ciężkim, ale funkcjonalnym wózkiem oraz lekką, lecz słabo wyposażoną jednostką. Ocena wynosi 4/5, gdyż pomimo dobrych wyników wagowych, koła nie są wykonane najstaranniej i czasami po roku lub dwóch potrafią popękać i być nie do użytku.

Co z prowadzeniem wózków PEG PEREGO

Funkcjonalność wózków PEG PEREGO

Dodatkowe funkcje wózka

Jeśli chodzi o funkcjonalność, ważnymi elementami, na które zawsze warto zwrócić uwagę jest możliwość dostosowania oparcia do potrzeb naszego dziecka. Każdy wózek od firmy pep perego taką funkcję posiada, nawet kompaktowy, bardzo mały model. Jednakże, są inne aspekty, które również warto wziąć pod uwagę. Możliwość regulacji rączki do trzymania wózka to kolejna rzecz, która często pojawia się w modelach od opisywanej firmy, co z pewnością jest ważnym plusem, gdyż nie zawsze możemy tę regulację znaleźć u innych producentów. Biorąc pod uwagę inne dodatkowe akcesoria takie jak na przykład systemy składania, regulowana budka i inne udogodnienia.

Bezpieczeństwo

Pod tym względem wózki pep perego to absolutny top. Każdy wózek wyposażony został w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz w pałąk zabezpieczający, który można w każdej chwili odczepić. Jedynym wyjątkiem jest kompaktowy model pliko mini. Ocena 5/5 to również zasługa hamulca nożnego, który również pojawia się w prawie każdym wózku. Jedynym problemem, który jednak nie wpłynął na ocenę bezpieczeństwa, to gorsza jakość tego hamulca. Może to być kłopotliwe jedynie przy opieraniu się o wózek.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze szczególnie dla wózków PEG PEREGO

Jakość wózków dziecięcych PEG PEREGO

Tapicerka – jakość wykonania

Częstym problemem przy wózkach czy to 3w1 czy zwykłych spacerówkach jest słaba jakość tkaniny, na której nasze dziecko leży lub siedzi. Jednakże najlepsze wózki Pep Perego, w tym wspomniana wyżej piątka, wyposażona została w specjalny materiał zwany softerm. Jest to bardzo łatwy w czyszczeniu i szybko schnący materiał, który dodatkowo można prać. Pokazuje to, że nawet takie detale jak materiał tkaniny zostały wzięte pod uwagę przy projektowaniu.

Wytrzymałość

Wytrzymałe stelaże to bardzo ważna część każdego wózka. Tutaj niestety ocena będzie obniżona z jednego powodu: wózki te mają mniejszą nośność niż konkurencja. Maksymalnie 13 kilogramów w przypadku wózka wielofunkcyjnego 3w1? To trochę za mało, biorąc pod uwagę, że ten wózek powinien służyć minimum 2 lata. 4/5 to jednak zasłużona ocena, gdyż lekkie aluminium w połączniu z trwałością oraz gwarancją pokazują, że jeśli przestrzegamy nośności, nic złego wózkowi się nie stanie.

Wytrzymałosć wóżków PEG PEREGO

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Peg Perego
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online