Szukasz najlepszego wózka dla dziecka? Nie ogranicza cię cena? Sprawdź wózki stokke i zapoznaj się z rekomendowanymi modelami!

Wózek stokke 3w1 lub nawet wersja 2w1 to produkt, który przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających rodzicach, którzy nie zamierzają oszczędzać nawet grosza na bezpieczeństwie, komforcie, stabilności oraz rozwoju swojego dziecka. Firma ta charakteryzuje się co prawda o wiele wyższymi cenami, lecz zalicza się do jednej z nielicznych, które rzeczywiście mogą tytułować się jedną z najlepiej rozwiniętych firm z wózkami dziecięcymi na rynku. Wózki stokke 3w1 mają wiele zalet, które z pewnością przypodobają się wam oraz innym osobom. Sprawdźcie już teraz co takiego oferują wózki dziecięce stokke i zapoznajcie się z naszą własną listą najlepszych modeli, na które warto zwrócić uwagę.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Wózek Stokke Trailz

9.8

Średnia

Wózek Stokke Xplory

9.7

Średnia

Wózek Stokke Crusi

9.5

Tani

Wózek Stokke Scoot

9.5

Średnia

Pozycja numer jeden, czyli Stokke Trailz.

wózek stokke 3w1

Jeśli interesują cię opinie, jakie wózki stokke mają w Internecie, to na pewno zainteresuje was model Trailz. Jest to jeden z najwyżej ocenianych wózków Stokke i równie wysoko oceniany wózek 3w1. Oznacza to, że nie tylko spełnił oczekiwania rodziców, którzy nie znali tej firmy przedtem, ale również osób dobrze orientujących się co to takiego jest Stokke. Konstrukcja Trailz to nic innego jak połączenie wysokiej jakości aluminium wykończone plastikiem. Połączenie to gwarantuje, że szkielet wózka nie będzie aż tak ciężki i będzie można go łatwo składać i przewozić. Charakterystycznym elementem dla Stokke Trailz jest wysoce zaawansowane zawieszenia. Wózek ten został zaprojektowany specjalnie dla osób, które w poszukiwaniach wózka kierują się komfortem na najbardziej wymagających trasach. Nieważne czy zamierzasz zabrać dziecko do miasta czy na bardziej wymagające tereny. Bardzo duże pompowane koła razem z wyżej wspomnianym zawieszeniem przygotowanym na nowoczesnej technologii sprawia, że wózek jest jednym z najlepszych egzemplarzy na rynku.

Patrząc na cenę wielu z was może się odstraszyć, należy jednak pamiętać, że płacimy tutaj za najwyższą jakość oraz za zweryfikowany sprzęt, który nie zawiedzie – w przypadku Wózka Stokke Trailz, należy liczyć się z kosztami około minimum 4000 złotych.

R

Zalety

– Bardzo duży kosz na zakupy,
– Wysokie bezpieczeństwo gwarantowane pałąkiem, pasami oraz ochraniaczami,
– Niesamowita wygoda dzięki zaawansowanej amortyzacji,
– Prosty w montażu i demontażu.

Q

Wady

– Koła należy często pompować.

Drugi wózek stokke spacerówka, gondola i wszystko inne w jednym, to Stokke Xplory!

wózki dziecięce stokke

W przypadku Stokke Xplory należy pamiętać, że jest to flagowy model firmy. Oznacza to, że co jakiś czas pojawiają się nowe, ulepszone wersje tego samego modelu. W momencie opisywania wózka pamiętajcie, że najnowszym modelem był Xplory V5 i to właśnie jego dotyczy ten opis.

Stokke Xplory to równie drogi, ale również niesamowicie interesujący wybór jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne premium. Najlepsze wózki stokke są bazowane właśnie na tym modelu i wiele elementów pochodzi właśnie stąd. Rzeczą najbardziej wyróżniającą ten wózek z morza innych jest pozycja siedziska, jaką tutaj otrzymaliśmy. W Stokke Xplory możemy ustawić siedzisko bardzo wysoko, dzięki czemu ułatwi nam to kontakt wzrokowy z dzieckiem, a naszemu maluchowi pozwoli lepiej nas obserwować. Oczywiście można nie tylko obniżyć siedzisko, co możliwe jest dzięki wielostopniowej regulacji, ale również obrócić go o 180 stopni, co pozwoli dziecku na jazdę przodem do kierunku jazdy. Oprócz tego, wózek ten dostosowany został oczywiście do montażu fotelika samochodowego. Jeśli chodzi o wymiary, to waga nie spodoba nam się. Wózki stokke znane są z tego właśnie, że ważą one niemało, co zdecydowanie może się odbić na prowadzeniu. Jednakże, firma o tym pomyślała i wózki stokke, w tym Xplory, prowadzą się lekko.

Co natomiast możemy powiedzieć na temat wózki stokke cena? Tak samo jak w przypadku poprzedniego modelu, na zakup należy przygotować ponad 4500 złotych, jeśli interesują nas wszystkie akcesoria i wyposażenie. Jest to jednak cena najwyższa ze wszystkich wózków wielofunkcyjnych.

R

Zalety

– Regulowane siedzisko – można je ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz zmienić wysokość,
– Komfort gwarantowany przez duże, pompowane koła,
– Łatwy w prowadzeniu dzięki obrotowym kołom przednim,
– Bardzo dużo dodatkowych akcesoriów.

Q

Wady

– Dodatkowe akcesoria płatne,
– Brak amortyzacji.

Stokke Crusi – czyli wózek stokke gondola i siedzisko w jednym.

wózki stokke 2w1

Wózki stokke 2w1 czy te 3w1 to oferta przygotowana pod najbardziej wymagającego rodzica. Tak samo jest z modelem Crusi, który porównawszy do poprzedniczek, jest modelem nieco tańszy. Stokke wprowadzając ten model skupiło się na wykorzystaniu znanych nam rozwiązań z innych modeli. Oznacza to, że otrzymaliśmy tutaj lekką, lecz wytrzymałą konstrukcję z aluminium, która uzupełniona została plastikowymi elementami. Dzięki takiemu rozwiązaniu wózek nie jest jeszcze cięższy, co w przypadku wielu dodatków i masy własnej mógłby być za ciężki nawet dla mężczyzn. Wózki stokke 3w1 taki jak Stokke Crusi to coś więcej niż wózek. To również idealny fotelik samochodowy, a gdy nasze dziecko podrośnie, świetny chodzik, gdzie nasza pociecha będzie mogła oglądać świat przodem do jazdy. Tak jak w innych modelach, zalecana waga dziecka to od urodzenia aż do 15 kilogramów. Jednakże, jeśli nasze dziecko nie wyrośnie z rozmiarów wózka, to można bez problemu korzystać z produktu dalej.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za stokke wózki jest w każdym przypadku wysoka i nie inaczej jest z modelem Crusi. Tutaj cena wynosi 3900 złotych, jeśli trafimy na dobrą ofertę.

R

Zalety

– Bardzo duże rozmiary (zarówno siedziska, gondoli oraz miejsca na kosz na zakupy),
– Wymienna tapicerka,
– Wysokie umiejscowienie dziecka,
– Ergonomiczna, teleskopowa rączka z możliwością regulacji.

Q

Wady

– Brak siedziska spacerowego w cenie.

A może wolisz Stokke Scoot? Sprawdź czwartą zalecaną propozycję!

wózki stokke opinie

Gdy mowa o Stokke Scoot, warto wiedzieć, że stokke opinie na temat tego konkretnego modelu są podzielone. Jedni uważają, że wózek ten, będąc najtańszym modelem w całej kolekcji firmy Stokke, nie jest tak dobry, jak wózki Stokke za niecałe 5000 PLN. Inni natomiast twierdzą, że jest to świetny wózek stokke 3w1, który wciąż jest wózkiem Premium, ale nie kosztuje aż tyle. Cechą wyróżniającą ten model od innych jest jego kompaktowość. Jest to wózek miejski, którego aluminiowo-plastikowa konstrukcja pozwala nam na szybkie, zwinne i bezproblemowe przemieszczanie się po mieście, na w miarę równych drogach. Wózek waży „jedynie” 13 kilogramów, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich wózków stokke, lecz należy pamiętać, że to wciąż dużo, gdy weźmiemy pod uwagę konkurencje i ich wózki kompaktowe ważące jedynie 8-11 kilogramów. Tutaj jednak producenci nie zapomnieli o tym, co wyróżnia ich na tle innych firm.

Stokke Scoot to przede wszystkim wygoda oraz bezpieczeństwo, które zapewnione jest najwyższej klasy rozwiązaniami. Mowa tutaj o siedzisku, które można zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Do tego otrzymujemy trzy różne ustawienia oparcia. Rączka jest również regulowana, co jeszcze bardziej pomoże nam dopasować wózek do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o tłumienie wstrząsów, tak otrzymaliśmy tutaj zawieszenie wbudowane w gumowe kółka wypełnione pianką. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się o pompowani.

Patrząc na cenę, można uznać to za pewnego rodzaju zaletę. Koszt wózka Stokke Scoot to tylko 2500-3200 złotych, czyli o prawie 2 tysiące mniej, niż reszta modeli.

R

Zalety

– Niższa cena niż w przypadku innych modeli,
– Lżejszy od pozostałych wózków Stokke,
– Komfortowa jazda w mieście,
– Regulowana rączka,
– Wysokie, regulowane siedzisko.

Q

Wady

– Nie radzi sobie na terenowych nawierzchniach.

Dlaczego warto zastanowić się nad zakupem wózka Stokke?

Przeglądając różne oferty dostępne w Internecie, nietrudno zauważyć, że wiele osób skupia się na kilku bardzo ważnych elementach. Elementy te pozwalają określić nam czy dany wózek jest bezpieczny, czy łatwo się go prowadzi, czy jest wytrzymały i starczy nam na lata. Oprócz żywotności, bezpieczeństwa i prowadzenia, użytkownicy zwracają również uwagę na tapicerkę oraz na dodatkowe wyposażenie. Dowiedz się już teraz które aspekty Stokke sprawiają, że wózki te mogą być idealne dla każdego zainteresowanego!

Bezpieczeństwo

W przypadku bezpieczeństwa, Stokke zastosowało sprawdzony system podwójnego bezpieczeństwa, który polega na zaimplementowaniu zarówno pałąku, aby nasze dziecko nie wypadło z wózka, gdy będzie się rzucało, kopało i chciało zobaczyć świat, oraz pasy bezpieczeństwa, które dzięki zastosowaniu pięciu funkcji są idealnym rozwiązaniem dla każdego dziecka, gdyż zabezpieczają je przed różnymi niebezpieczeństwami i przy okazji upewniają się, że nasze dziecko nie zsunie się. Ponadto, niektóre wózki zostały wyposażone w specjalne ochraniacze na pasy, co jeszcze bardziej usprawnia wszystkie mechanizmy bezpieczeństwa. Nie wolno zapominać o hamulcach, które we wszystkich modelach wózków Stokke są niesamowicie skuteczne i mocne. Wózki Stokke charakteryzują się naprawdę wysokim bezpieczeństwem i oceniając firmę pod tym względem, nie można wystawić oceny innej niż 5/5.

Wózki stokke bezpieczeństwo

wózki stokke jakość wykonania

Tapicerka

W przypadku tapicerki, Stokke jest jedną z niewielu firm, która przyznaje się z dokładnie jakiego materiału została ona wykonana. Jest to bardzo ważne, ponieważ możemy sprawdzić czy nasze dziecko nie będzie miało problemów zdrowotnych przez właśnie wyłożenie w siedzisku. W przypadku stokke, większość tapicerki wykonana jest z dwóch materiałów: poliestru i poliuretanu. Znane one są z łatwości do mycia i czyszczenia oraz do bezpieczeństwa. Dzięki nim każda tkanina, jaką można znaleźć w wózkach Stokke jest możliwa do wyprania w pralce. Warto oczywiście wspomnieć, że prawie wszystkie części tkaniny można wyjąć, dzięki czemu nasze dziecko ma zawsze czyste i pachnące miejsce w łóżeczku. Ponadto, poliester i poliuretan nie są substancjami szkodliwymi dla zdrowia, więc jeśli nie ma indywidualnych przeciwskazań co do korzystania z przedmiotów, które zawierają te dwa materiały, to tapicerka jakiegokolwiek wózka Stokke będzie idealna dla waszego dziecka. Biorąc pod uwagę łatwość, z jaką tkaninę się czyści, dostępność informacji oraz samą jakość tapicerki, ocena 5/5 to jedyna, jaką wózki Stokke mogą od nas otrzymać.

Prowadzenie – waga oraz rodzaj kół

Niestety, jeśli szukamy wózki stokke opinie pod względem wagi oraz prowadzenia, to tutaj możemy się nieco rozczarować. Te wózki Premium to jedne z najcięższych wózków wielofunkcyjnych dostępnych w tym momencie. Ważą one ponad 17 kilogramów, a najlżejsze, najbardziej kompaktowy model, 13 kilogramów. Jest to bardzo dużo, przez co ludzie skarżą się nie tylko na cenę, ale również na trudności z wnoszeniem wózków po schodach czy podjeżdżaniem pod krawężnik. Nie można jednak powiedzieć samego złego o prowadzeniu, gdyż zastosowanie obrotowych kół i różnego rodzaju opon. Mamy do dyspozycji modele pompowane, gdzie amortyzacja sama w sobie jest dobra i łatwiej jest się poruszać po różnych terenach. Drugą wersją są modele z oponami piankowymi. Te, pomimo mniejszej amortyzacji, nie mają problemów z tłumieniem wstrząsów, gdyż każdy wózek stokke 3w1 czy wózek stoke 2w1 z kołami piankowymi ma przy okazji wbudowane amortyzatory w kołach. Dlatego ocena 3/5.

Najlepsze wózki stokke

Trwałość konstrukcji

Pod tym względem wózki Stokke nie mają sobie równych. Pomimo plastikowych elementów, które zostały wykorzystane do wykończenia rączek czy innych części mniej narażonych na zniszczenie, Stokke może pochwalić się niesamowicie wytrzymałą konstrukcją stelaża. Aluminiowe podwozie standardowo wytrzymać może dziecko do 15 kilogramów, ale wiele osób cieszyło się, gdy ich maluch ważący już 16, 17, a nawet 18 kilogramów mógł spokojnie poruszać się w wózku. Ocena 4/5, gdyż te plastikowe elementy zdarzają się skrzypieć, co może wpłynąć negatywnie na sam wózek.

Akcesoria – dodatkowe wyposażenie

Tutaj ocena dla wózków Stokke 4/5. Dlaczego? Otóż wyposażenie dodatkowe jest bardzo bogate. W standardzie otrzymujemy tutaj moskitierę, bardzo duży kosz na zakupy, folię przeciwdeszczową, a nawet osłonę gondoli. Oprócz tego, można jeszcze pokusić się o parasol, torbę podróżną lub pielęgnacyjną, specjalny kocyk, uchwyt, czy dodatkowe siedzisko na miejsce kosza na zakupy. Jednakże, to wszystko kosztuje horrendalnie dużo, dlatego ocena została obniżona na 4/5.

Wózek stokke dodatkowe wyposarzenie

[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Stokke
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online