Czego może oczekiwać nowoczesna rodzina od lodówki z prawdziwego zdarzenia? Jeżeli żyjemy w pojedynkę lub w parze, wtedy nie potrzebujemy aż tak dużej powierzchni przechowywania, jednakże rodziny, im większe, tym bardziej będą dbały o objętość wewnętrzną lodówki. Ale to nie wszystko. Nowoczesne rodziny wymagają więcej od lodówki.

Wraz z pojawieniem się dzieci rodzina zaczyna kupować specjalne produkty spożywcze, przeznaczone właśnie dla nich. W praktyce używania lodówki uwidocznia się to w tym, że zwykle rezerwujemy część lodówki na artykuły spożywcze dla dzieci. Zależy nam na przechowywaniu higienicznym i długotrwałym, pokarm dla dzieci musi być potraktowany specjalnie.

Najlepsze modele lodówek dla rodzin możemy znaleźć w Media Expert: https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki. Wskazane zestawienie daje dobry ogląd sytuacji i przedstawia lodówki o różnej wielkości, do domów i mieszkań, zaopatrzone w odmienne funkcje, z których część jest przeznaczona właśnie dla rodzin. Na drzwiach niektórych lodówek dzieci mogą swobodnie rysować i malować, inne będą podłączone do systemów sterowania zdalnego, inne znów będą posiadały blokadę rodzicielską (np. zachowanie bezpieczeństwa w dostępie do alkoholu).

Poza tym pamiętajmy, że w nowoczesnych rodzinach honoruje się gusta kulinarne każdego jej członka, także dziecka, zatem lodówka rodzinna powinna móc przyjąć pożywienie każdego rodzaju.

Lodówki rodzinne Samsung

Wspaniałe przykłady znajdujemy wśród “topowych” lodówek Samsung: https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/samsung. Dajmy na to – lodówka Samsung RS65R54112C side by side (specjalny rodzaj otwieranych drzwi) daje wystarczająco wiele miejsca w środku, aby długo gromadzić pokarm nawet dla licznej rodziny. Takie funkcje jak alarm otwartych drzwi pomogą nam wykryć częste zachowania dzieci, które spiesząc się niekiedy nie domykają drzwi lodówki.

Typową lodówką dla nowoczesnej rodziny od Samsung jest RS6HA8891B1 EF Family Hub. Została ona zaopatrzona w funkcje, które z pewnością docenią domownicy. Tą lodówką możemy śmiało sterować naszym smartfonem z każdego miejsca na Ziemi. Przestronne wnętrze układa się w piętra, z których najniżej położone są dostępne dla naszych pociech. Posiadamy pełną kontrolę zdalną, zatem w każdej chwili na ekranie smartfona możemy wyświetlić zawartość lodówki. To pozwala lepiej planować i kontrolować zużycie żywności, w każdym momencie i bez względu na miejsce naszego przebywania. Gdy pan lub pani domu nie mają pomysłu na potrawę – inteligentna lodówka podpowie przepis na danie. Uwaga: zakupy żywności możemy dokonywać “z poziomu lodówki”, głosowo, dzięki wspaniałemu oprogramowaniu. Obsługiwane są wszystkie sklepy, które dostarczają produkty spożywcze. To też się Państwu spodoba: lodówka ta odtwarza muzykę z naszych ulubionych serwisów muzycznych, więc żadne śniadanie lub obiad w kuchni nigdy nie będą nudne. Ten model jest przeznaczony dla rodzin, dba o energooszczędność, a więc nasze domowe rachunki i posiada znacznie więcej użytecznych funkcji niż te, które wymieniliśmy pokrótce.

Słynne No Frost w lodówkach – czym jest?

Technologia No Frost jest obecnie standardem wśród lodówek – prosimy sprawdzić lodówki No Frost: https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/bezszronowa-no-frost_pelny-no-frost. Ponieważ często pojawiają się pytania o to, czym jest No Frost, odpowiemy krótko. To system pozwalający zapomnieć o rozmrażaniu lodówki, ponieważ zapobiega gromadzeniu się lodu i wilgoci, utrzymując obieg powietrza właściwy dla każdego przechowywanego produktu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Nowoczesna rodzinna lodówka
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online