Podstawowym elementem wyprawki malucha jest zakup pieluszek. Na rynku w 2024 roku wybierać możemy pomiędzy jednorazowymi, a wielorazowymi pieluszkami. Każde z nich posiadają pewne plusy, jak i minusy. Jeśli zależy nam na wygodzie i szybkości, zdecydowanie powinniśmy zainteresować się rozwiązaniem jednorazowym. Oczywiste jest, że na początku wybierać będziemy klasyczne pieluszki, jednak wraz z rozwojem naszego maluszka każdorazowa zmiana pieluszki, będzie wymagała od nas coraz większej precyzji oraz zaangażowania. Wszystko to za sprawą tego, że dziecko jest coraz bardziej aktywne i zainteresowane otaczającym go światem. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się w jaki sposób usprawnić przebieranie, mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Na rynku dostępne są pieluchomajtki, czyli specjalne pieluszki, które wkładamy jak zwyczajne majtki.

Pieluchomajtki charakteryzują się więc znacznie łątwiejszym wkłądaniem i zdejmowaniem od klasycznych pieluszek. Zainteresował Cię ten temat? Pozostań z nami na dłużej. W dzisiejszym artykule przyrzymy się dokładniej tej tematyce.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Pieluchomajtki Pampers Pants

9.9

Drogie


 

 

Pieluchomajtki huggies pants

9.8

Średnie


 

Eko BAMBO NATURE

9.7

Tanie


 

Pieluchomajtki Dada Pants

9.6

Tanie

Happy Pants Junior

9.5

Średnie

Pieluchomajtki dla dzieci – ranking 2024

W dzisiejszym rankingu przedstawimy najpopularniejsze oraz najczęściej wybierane przez rodziców pieluchomajtki dla dzieci. Poszczególne pieluszki różnią się między sobą nie tylko firmą. Przyjrzymy się dokładniej poszczególnym propozycjom.

Pieluchomajtki Pampers Pants

pieluchomajtki dla dzieci ranking

Pieluchomajtki firmy Pampers doskonale sprawdzą się, kiedy nasz pociecha zacznie rozwijać swoje umiejętności i z każdym kolejnym dniem będzie coraz bardziej aktywna. Pełzanie, raczkowanie czy nauka stawiania pierwszych samodzielnych kroków to momenty, w których nasz maluch zdecydowanie protestuje podczas chęci założenia mu pieluszki. Wszystko przez to, że otaczający go świat tak bardzo go zainteresował, że nie chce odrywać się od zabawy. Pogoń za niespełna rocznym dzieckiem nie zawsze zakończona jest sukcesem, dlatego warto wybrać wygodne rozwiązanie w postaci pieluchomajtek. Brak konieczności zapinania pamperska znacznie ułatwia i przyspiesza proces zmiany pieluszki. Co więcej pieluchomajtki firmy Pampers gwarantują do 12 godzin suchości. Elastyczne wykonanie oraz delikatne wykończenie sprawia, że pieluszka dopasowuje się do kształtów dziecka, nie krępując tym samym jego ruchów oraz zapewniając mu pełen komfort. Pieluchomajtki Pampers skłądają się z systemu 3 kanalików chłonnych, dzięki czemu równomiernie rozprowadzają wilgoć, oraz zamykają ją wewnątrz pieluszki, co gwarantuje suchość skóry dziecka przez wiele godzin.

R

Zalety

 • specjalny system składający się z 3 kanalików skłonnych;
 • idealnie dopasowujące się do dziecka;
 • przyjemny, przewiewny materiał;
Q

Wady

 • szeroki zakres wagowy sprawia, że cięzko trafić z rozmiarem.

Pieluchomajtki Huggies Pants

pieluchomajtki dla dzieci

Pieluchomajtki Huggies to kolejna propozycja dla rodziców, którzy poszukują przede wszystkim wygody. Dzięki łatwej metodzie zakładania i zdejmowania pieluszek, cały proces przebrania dziecka jest znacznie przyspieszony i ułatwiony. Dla jeszcze większego komfortu pieluchomajtki Huggies zostały wyposażone w specjalny, dodatkowy, elastyczny pasek, który nie uciska brzuszka jednocześnie dostosowując się do zmieniającego się rozmiaru dziecka, w tym brzuszka. Pieluszki posiadają także miękkie a zarazem elastyczne gumeczki wokół nóg, które nie tylko nie powodują dyskomfortu związanefo z uciskiem, ale także zapewniają dodatkową ochronę przed przeciekaniem. Pieluchomajtki Huggies posiadają specjalny wskaźnik wilgoci, który informuje za sprawą zmieniającego się koloru o konieczności zmiany pieluszki, bez potrzeby jej zdejmowania. Prócz pieluchomajtek firma Huggies oferuje także inne rozwiązania dla maluszka, a produkty te są szczególnie polecane dla dzieci o wrażliwej skórze.

R

Zalety

 • specjalny wskaźnik wilgoci;
 • dodatkowy pasek na brzuszku, który pozwala na idealne dopasowanie do wymiarów;
 • dostępne są inneprodukty z serii;
Q

Wady

 • wysoka cena.

Eko pieluchomajtki Bamboo Nature

pieluchomajtki dla dziecka ranking

Kolejna propozycja dla rodziców, którzy poszukują pieluchomajtek to ekologiczne rozwiązanie od firmy Bambo Nature. Pieluszki te zostały przebadane dermatologicznie, dzięki czemu rodzice otrzymują gwarancję, że produkt jest całkowicie hipoalergiczny. Do produkcji pieluchomajtek Bamboo Nature nie zostały użyte także żadne szkodliwe substancje chemiczne, wśród których wymienić można metale ciężkie. Pulpa celulozowa zawarta w produktach Bamboo Nature pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa, a więc nie ma obaw o to, że podczas produkcji naruszony zostanie ekosystem. Pieluchomajtki Bamboo Nature dzięki systemowi TopDry, są supechłonne oraz zapewniają maluszkowi komfort. Co ważne, pieluszki są znacznie cieńsze niż standardowe pieluchomajtki, przez co maluch nie odczuwa dyskomfortu związanego z ich noszeniem. To produkt, który zyskał uznanie w postaci wielu prestiżowych oznaczeń, takich jak Nordic Swan Eco Label czy Asthma and Allergy i Dermatollogy Tested.

R

Zalety

 • znacznie cieńsze od klasycznych pieluszek;
 • dobry, ekologiczny skład;
 • wyróżniane w wielu prestiżowych nagrodach;
Q

Wady

 • trudno dostępne.

Pieluchomajtki Dada Pants

pieluchomajtki dla dziecka

Pieluchomajtki Dada Pants to dyskontowa propozycja w bardzo atrakcyjnej cenie. Owe pieluszki zakupić możemy zarówno w sieci Biedronka, jak i w drogeriach Hebe. To niewątpliwa zaleta, gdyż dzięki tak gęstemu rozmieszczeniu ó sklepów, zakup pieluchomajtek Dada nie powinien stanowić problemu dla rodziców.  Pieluszki Dada, tak jak i te oferowane przez konkurencję posiadają elastyczne taśmy wokół talii i nóżek, które doskonale przytrzymują pieluszkę, tym samym gwarantując suchość i chroniąc przed wyciekaniem. Pieluchomajtki są bardzo wygodne zarówno do założenia, jak i zdjęcia, bowiem wystarczy rozerwać boki pieluszek, aby móc założyć kolejną, suchą. Pieluszki posiadają specjalnie dopasowany wkład chłonny, który zapewnia suchość przez długi czas, a także nie powoduje uczucia dyskomfortu u dziecka. To jedna z tańszych propozycji, która dodatkowo często dostępna jest w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Niestety owe pieluszki nie należą do najbardziej chłonnych, a materiał z jakiego są wykonane może podrażniać delikatną skórę maluszka.

R

Zalety

 • łatwo dostępne;
 • niska cena;
 • wygodne;
Q

Wady

 • niska jakość wykonania.

Pieluchomajtki Happy Pants

pieluchomajtki dla dzieci cena

Zmiana pieluszki dla dziecka, które chce odkrywać świat to nużąca czynność, dlatego powinna być możliwie szybka. Pieluchomajtki Happy Pants dzięki systemowi Quick and Easy System są wyjątkowo łatwe do założenia, jak i wygodne do noszenia przez malucha. Elastyczny pas wokół talii gwarantuję wygodę niezależnie od pozycji jaką przyjmie nasze dziecko, a dodatkowe falbanki umożliwiają dopadowanie do kształtów ciała dziecka. Na każdej pieluszcze znajduje się specjalna tasienka, króra ułatwia zaklejenie zużytej pieluszki. Pieluchomajtki Happy posiadają specjalny wkład chłonny z włókniną Quick Dry, który pozwala na szybkie wchłanianie, a tym samym pozostawienie skóry suchej na długi czas. Każda pieluszka dodatkowo posiada kolorowy nadruk, a specjalny wykrój sprawia, że pieluchomajtki Happy wyglądają niczym bielizna. Pieluszki Happy wykonane są z oddychającej tkaniny, któranie jest perfumowana, a dodatkowo nie zawiera chloru ani lateksu. Są więc całkowicie bezpieczne pod względem dermatologicznym.

R

Zalety

 • z tasiemką ułatwiającą zawinięcie zużytej pieluszki
 • kolorowe i wygodne;
 • przebadane dermatologicznie;
Q

Wady

 • dość grube.

Pieluchomajtki dla dzieci – na co zwrócić szczególną uwagę?

Wydawać by się mogło, że temat pieluchomajtek dla dzieci jest oczywisty. Jednak mnogość dostępnych na rynku rozwiązań, pokazuje, że rodzice niejednokrotnie stają przed dylematem, jaki produkt wybrać. Oto najważniejsze cechy pieluchomajtek, które zestawiliśmy w rankingu 2024.

Cecha produktu

Pampers Pants

 Huggies Pants

Eko  Bamboo Nature

 Dada Pants

Happy Pants

Uniwersalność

TAK

TAK

TAK

TAK

TAK

Grubość

klasyczna

klasyczna

cienkie

grube

grube

G

Dostępne rozmiary

Szeroki zakres dostępności rozmiarów pieluchomajtek pozwala na szybsze i dłuższe ich wykorzystanie. Nie każde dziecko jest takie samo, nie każde rozwija się w tym samym tempie. Dlatego niektórym pociechom przy próbach pierwszego samodzielnego przemieszczania się potrzebne będą pieluszki w mniejszym rozmiarze niż innym. Warto więc wybrać firmę, która oferuje pieluchomajtki, które pozwolą na długi okres użytkowania, bez potrzeby dokonywania zmian.

G

Uniwersalność

Coraz więcej dostępnych na rynku pieluchomajtek przeznaczonych jest zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, a także bez rozróżnienia na noc czy na dzień. Jeśli jednak spotkamy się z pieluszkami, które przystosowane są do konkretnych okoliczności, warto wybrać te, które wydają się nam dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Jeśli nasze dziecko w ciągu dnia informuje o swoich potrzebach, pieluszki na noc powinny być bardziej chłonne.

G

Chłonność

Na rynku w 2024 roku dostępne są pieluszki, które różnią się chłonnością. Poczynając od klasycznych pieluchomatek Pampers, które oferują do 12 godzin suchości, również i inni producenci deklarują, że ich produkt jest równie wartościowy. Od tego, czy pieluszki są chłonne uzależniony jest komfort maluszka. Mokra pieluszka to często bezsenna noc, Rozwiązanie jest proste. Spośród dostępnych na rynku pieluchomajtek warto wybierać pozycje, które posiadają pozytywne opinie innych rodziców, także w kwestii chłonności.

G

Grubość

Każdemu rodzicowy zależy na wygodzie swojej pociechy, bowiem jego nastrój często uzależniony jest właścnie od komfortu. Na rynku dostępne są pieluchomajtki, które różnią się między sobą grubością. Oczywiście im ciensza pieluszka, tym dziecku wygodniej. Zdarza się także, że grubość powiązana jest z materiałem chłonnym, z jakiego wykonana jest pieluszka. Im materiał lepszej jakosci, tym możliwość stworzenia cienszej pieluszki większa.

G

Dostępność

Przedstawione w dzisiejszym rankingu propozycje pieluchomajtek są z reguły łatwo dostępne. Większość z nich zakupić możemy w większości sklepów, zarówno hipermarketach czy popularnych drogeriach. To istotne, szczególnie dla rodziców, że produkt pierwszej potrzeby zakupić mogą bez problemu podczas codziennych zakupów.

Nasza propozycja – pieluchomajtki Pampers Pants.

Spośród propozycji przedstawionych w dzisiejszym rankingu na szczególną uwagę zasługują pieluchomajtki firmy Pampers. Warto wspomnieć, że dostępne są one w wielu rozmiarach. Jako nieliczne na rynku posiadają także rozmiar 7, a więc idealny dla starszych dzieci, które jeszcze potrzebują pieluszek. Pampersy posiadają różne linie produktowe, jednak wszystkie z nich są uniwersalne. Charakteryzują się wysoką chłonnością, a przy tym pozostawieniu skóry suchej nawet przez 12 godzin. To wszystko za sprawą specjalnej technologii trzech kanalików, dzięki którym wilgoć jest równomiernie rozprowadzana po całej pieluszce. Mimo faktu wysokiej chłonności, pieluszki nie są grubsze od klasycznych, dostępnych na rynku pieluchomajtek. Pampers Pants kupić możemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Powiązane artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie pieluchomajtki dla dzieci wybrać
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online