Zastanawiasz się nad najlepszym fotelikiem dla swojego dziecka? Sprawdź ranking fotelików samochodowych 15-36 kg z 2024 roku już dziś!

Dziś przygotowaliśmy ranking najlepszych fotelików samochodowych 15-36 w 2024. Ranking  został stworzony przez nasz zespół, który od wielu miesięcy obserwował rynek fotelików, opinie oraz testy bezpieczeństwa. Foteliki, które widnieją w poniższym rankingu są to według nas najlepsze propozycje w tym przedziale wagowym, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie znaczące czynniki. Czynniki, którymi się kierujemy to bezpieczeństwo, komfort dziecka oraz nasz, cena, jakość materiałów, wygląd, cena, akcesoria oraz gwarancja. Ranking fotelików samochodowych 15-36 kg to numer jeden w sieci, gdy mowa o tak świetnie przygotowanych ofertach uwzględniając dodatkowo najważniejsze aspekty danego produktu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Ranking fotelikó samochodowych 15-36RECARO MILANO 15-369.8

Średni


 
Ranking fotelikó samochodowych 15-36MAXI-COSI RODI 15-36

9.6

Tani

Ranking fotelikó samochodowych 15-36GRACO AFFIX STARGAZER 15-36

9.6

Tani


 
Ranking fotelikó samochodowych 15-36CYBEX SOLUTION M-FIX 15-36

9.5

Średni


 
Ranking fotelikó samochodowych 15-36BABYSAFE CHART 15-36

9.4

Tani


 Bezapelacyjnym zwycięzcą naszego rankingu, czyli najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg to RECARO MILANO 15-36 KG.

ranking fotelików samochodowych 15-36

Zwycięzcą rankingu jest fotelik milano, który przeznaczony jest dla dziecka od 3 do 12 roku życia. Wspomniany fotelik obejmuje dwie grupy wagowe dzięki czemu dziecko może w nim siedzieć do osiągniecia 12 roku życia bądź 150 cm wzrostu. Fotelik charakteryzuje się przede wszystkim wielkim, głębokim i wzmacnianym zagłówkiem oraz świetnie zaprojektowaną osłoną boczną ASP. Fotelik montujemy w prosty, znany sposób, czyli pasem 3 punktowym. Omawiany fotelik posiada obszerne możliwości regulacyjne zagłówka, regulacje pochylenia fotelika oraz oparcia. Fotelik jest szeroki i wygodny a idealnie wyselekcjonowane materiały poprawia komfort podróży dziecka. Materiał, z którego wykonany jest fotelik jest bardzo wytrzymały, dodatkowo posiada wzmocnienie konstrukcji przez rurki aluminiowe. Materiał, którym obszyty został fotelik jest wysokiej jakości tkaniną, która jest odporna na przetarcia, jest miękka w dotyku, nie podrażnia skóry, ale co najważniejsze gwarantuje świetną cyrkulację powietrza.

Cena omawianego fotelika jest bardzo korzystna dla rodziców z niskim budżetem. Warto zwrócić uwagę, że pomimo niskiej ceny jest to naprawdę świetna oferta, która gwarantuje bezpieczeństwo, komfort oraz sportowy wygląd.

R

Zalety

– Świetna, trwała konstrukcja,
– Niska cena,
– Dobra ocena w testach bezpieczeństwa,
– Nawet 4 letnia gwarancja door to door.
Q

Wady

– Trudno dostępny (duży popyt).

Ranking fotelików samochodowych 15–36 kilogramów na miejscu drugim proponuje fotelik MAXI-COSI RODI 15-36 KG.

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Maxi Cosi Rodi to model niezwykle lekki dostosowany do dzieci od 4 roku życia do nawet 12. Fotelik oferuje ochronę boczną, która ma gwarantować bezpieczeństwo okolic bioder i lędźwi w razie zderzenia bocznego. Fotelik Maxi Cosi Rodi to fotelik, który przymocowany może być jedynie przodem do jazdy a jego montaż opiera się na 3 punktowych pasach bezpieczeństwa. Zagłówek, który widzimy w foteliku jest regulowany. Siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane a materiał, którym obszyta jest konstrukcja sprawi miłe doznania dla skóry dziecka. Miękki i oddychający materiał to kolejny plus tego produktu. Ważnym aspektem jest możliwość zdjęcia obszycia i wyprania go w pralce w różnych dostępnych temperaturach w zależności od rodzaju zabrudzenia. Producent zapewnia dożywotnią gwarancję na fotelik w przypadku, gdy zarejestrujemy zakup na odpowiedniej stronie. Dodatkowo gwarancja jest typu door to door co jest świetną opcją dla zajętych rodziców.

Cena fotelika jest niebywale niska, tańsza nawet od propozycji numer jeden, gdy bierzemy pod uwagę najlepsze foteliki samochodowe 15-36 kilogramów. Bez wątpienia fotelik skierowany dla rodziców z mniejszym budżetem do przeznaczenia na fotelik.

R

Zalety

– Dożywotnia gwarancja door to door,
– Wwap service (wymiana w razie uszkodzenia/ wypadku),
– Niska cena.
Q

Wady

– Brak przeprowadzonych testów bezpieczeństwa.

Numerem trzy w kategorii bezpieczne foteliki samochodowe 15-36 to GRACO AFFIX STARGAZER 15-36 KG.

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

 z 2024Fotelik ten charakteryzuje się wieloma ciekawymi cechami, zapewnia zaawansowaną ochronę w przypadku zderzeń bocznych dzięki najwyższej klasy ochronie – Safety Surround. Mocowanie fotelika jest banalnie proste i sami możemy decydować o tym jakiego mechanizmu użyjemy. Zapiąć fotelik możemy pasami lub zamocować regulowanym system Isofix (Isocatch), co zapewni jeszcze większą stabilność fotelikowi. Graco affix to również wysoki poziom komfortu zapewniony przez regulowany zagłówek oraz możliwość odchylenia fotelika do tyłu. Istotnym aspektem tego produktu są również podłokietniki, których brak w większości modeli fotelików samochodowych. Fotelik jest wykonany w trosce o dziecko przez co posiada bardzo wygodne, wyprofilowane siedzisk, które wyścielane jest delikatnym, miękkim materiałem. Materiał gwarantuje świetną cyrkulację powietrza dzięki czemu dziecko nie będzie się pocić a podróż będzie wygodna i przyjemna. Gwarancja door to door, 24 miesięczna z możliwością przedłużenia do nawet 4 lat.

Cena fotelika jest naprawdę niska a swoim wyglądem, oferowanymi systemami zabezpieczenia oraz gadżetami robi naprawdę ogromne wrażenie w tym przedziale cenowym.

R

Zalety

– Podłokietniki, schowek oraz uchwyt na kubek,
– System montażu Isofix,
– Niewiarygodnie niska cena.
Q

Wady

– Trudny demontaż oparcia.

Na ostatnich dwóch pozycjach w naszym rankingu zaprezentujemy dobre foteliki do samochodu 15-36. Przejdźmy zatem do numeru 4, czyli do CYBEX SOLUTION M-FIX 15-36 KG.

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Fotelik Cybex to produkcja znanej marki, która podbiła serca rodziców na całym świecie. Fotelik to przede wszystkim markowy wyrób, który charakteryzuje się wysokim komfortem i bezpieczeństwem a przy okazji świetnie się prezentuje. Fotelik posiada wbudowany system ochrony bocznej LSP oraz otrzymał cztery gwiazdki w testach bezpieczeństwa ADAC. Fotelik można montować za pomocą 3 punktowych pasów bezpieczeństwa, ale z użyciem systemu Isofix. Wspomniany system Isofix zapewnia o wiele większa stabilność fotelikowi oraz gwarantuje szybki montaż lub demontaż. Fotelik posiada regulowaną wysokość i odchylenia zagłówka. Dodatkowym atutem jest możliwość odchylania oparcia co stanowczo wpłynie pozytywnie na odczucia dziecka podczas podróży. Warto zwrócić uwagę na wyprofilowane, wygodne siedzisko, które zawiera energochłonną piankę a wyścielane jest miękkim i trwałym materiałem. Tapicerka zapewnia prawidłowe wentylacje dzięki czemu siedzenie w foteliku nie wywoła uczucia dyskomfortu nawet przy wysokich temperaturach.

Marka Cybex charakteryzuje się przeważnie cenami ze średniej półki. Warto jednak mieć na uwadze, że fotelik to inwestycja, która definitywnie poprawia bezpieczeństwo naszego dziecka i gwarantuje mu komfortową podróż.

R

Zalety

– System montażowy Isofix,
– 11- stopniowa regulacja zagłówka,
– Podłokietniki.
Q

Wady

– Mało wariantów kolorystycznych.

Ostatnim produktem w naszym rankingu jest dobry fotelik samochodowy 15-36 kg, czyli BABYSAFE CHART 15-36 KG.

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Fotelik Babysafe Chart to fotelik, który zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku a po wyjęciu można go złożyć w kilka chwil. Fotelik montujemy przodem do kierunku jazdy za pomocą 3 punktowego pasa bezpieczeństwa. Omawiany produkt nie posiada systemu Isofix. Fotelik możemy dostosować do naszego dziecka pod wieloma względami. Fotelik poszerzyć możemy na boki, wyciągnąć w górę czy odchylić, aby dziecku było jeszcze wygodniej podczas spania. Regulowany zagłówek nie tylko zagwarantuje większe bezpieczeństwo, ale również komfort dla kręgosłupa szyjnego. Fotelik dodatkowo oferuje miękkie oraz wygodne siedzisko, w którym dziecko bez problemu spędzić może nawet kilka godzin. Dzięki wentylowanemu materiałowi nawet w wysokich temperaturach nasza pociecha nie będzie się pocić. Fotelik dostępny jest w trzech kolorach takich jak czarny, szary oraz czerwony. Na fotelik otrzymamy w zależności od wybranego sklepu gwarancje od 24 miesięcy do nawet 48.

Cena tego fotelika porównywalna jest z topowymi fotelikami w dzisiejszym rankingu przez co została umieszczona na tej pozycji. Warto mieć ten fotelik jednak na uwadze podczas dokonywania swojego zakupu.

R

Zalety

– Niska cena,
– Wiele wariantów regulacji.
Q

Wady

– brak podłokietników

Czym należy się kierować przy zakupie fotelika samochodowego z 2024?

y] Przy zakupie fotelika trzeba po pierwsze określić nasz cel. Chcemy kupić bezpieczny fotelik z testami bezpieczeństwa, z dodatkowymi systemami ochrony czy zaawansowanymi mechanizmami to musimy być przygotowani na większy wydatek. Kluczowym aspektem determinującym, który fotelik wybrać dla większości rodziców może być cena. W dzisiejszym rankingu przedstawiliśmy wiele produktów, które są tanie, ale bezpieczne. Bezpieczne to słowo klucz, jest to niepodważalnie priorytet, którym trzeba się kierować, warto sprawdzić jakie funkcje bezpieczeństwa oferuje dany model. Kolejnym istotnym czynnikiem jest komfort, jest to bardzo istotne, aby nasze dziecko czuło się dobrze w foteliku. Pamiętajmy o zapoznaniu się z materiałem, z którego wykonany jest fotelik i jakim obszyciem pokryte jest siedzisko. Wybór fotelika to jedna wielka układanka, która składa się z wielu elementów, przybliżymy Ci kilka z nich najlepiej jak potrafimy. Możecie również skorzystać z mniej szczegółowego opisu dostępnego na http://mamygadzety.pl/foteliki-samochodowe/

Bezpieczeństwo to najważniejszy element naszej układanki.

Przy zakupie fotelika samochodowego, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na aspekty bezpieczeństwa jakie oferuje dany produkt. Warto zacząć od przeanalizowania konstrukcji modelu, łatwy montaż oraz zapewnienie stabilności fotelikowi to istotna cecha dobrego fotelika. Ważne, aby sprawdzić jakie zapięcia rekomendowane są dla danego fotelika samochodowego 15-36 kg, wyróżniamy bowiem zapięcie 3 punktowe, 5 punktowe oraz Isofix. Kolejnym ważnym aspektem będą osłony boczne, które zagwarantują naszemu dziecku amortyzację oraz ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Wiele fotelików posiada dodatkowe systemy, które informują nas czy dziecko jest odpowiednio zapięte oraz czy fotelik jest stabilnie zamontowany w pasach bezpieczeństwa. Wyregulowany zagłówek oraz siedzisko czy kąt nachylenia stanowczo wpływają na amortyzacje podczas wypadku, dlatego warto mieć to na uwadze. Więcej o tym na czym opierać nasz wybór znajdziecie poniżej w sekcji komfortu.

najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg
najlepsze foteliki samochodowe 15-36 kilogramów

Kolejnym elementem naszej układanki jest komfort, czyli jak zagwarantować naszemu dziecku komfortową podróż.

Podczas wyboru fotelika kierować się też musimy komfortem jaki zapewnia dany fotelik samochodowy. Istotnymi funkcjami, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie fotelika to na pewno możliwości regulacji zagłówka oraz odchylenia oparcia czy pochylenia całej konstrukcji. Przy zakupie fotelika trzeba koniecznie sprawdzić materiał, z którego obszyte jest siedzisko, oparcie oraz cała konstrukcja. Miękkość siedziska a także odpowiedni materiał obszycia to bardzo ważny wybór, który może decydować o tym czy nasze dziecko będzie się pocić, czy jego skóra będzie podrażniona oraz czy w ogóle przyjemnie będzie mu się siedziało. Kolejnymi mniej ważnymi dodatkami będą podłokietniki oraz miejsca na np. kubek. Jest to mały dodatek, który jednak dla niektórych rodziców może być na wagę złota.

Cena, czyli kolejny element naszej układanki, czyli czy da się pogodzić wysoką jakość z niską cena.

Wiemy już, że przy wyborze fotelika należy kierować się bezpieczeństwem, komfortem dziecka, ale ważnym aspektem dla większości rodziców jest cena. Nie od dziś wiadomo, że tańsze nie oznacza gorszego, jak więc jest w przypadku fotelików samochodowych? Odpowiedz nie jest jednoznaczna jednak z pełnym przekonaniem możemy zagwarantować, że dla rodziców z małym budżetem znajdzie się wiele modeli fotelików, które będą spełniać normy bezpieczeństwa oraz komfortu. Ceny fotelików zaczynają się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Warto mieć na uwadze, że ceny fotelików znacząco mogą się różnić w zależności od sklepu, w którym planujemy zakup. Czasem sklepy oferują dodatkowe rabaty, które też znacząco mogą obniżyć cenę produktu. Każdy rodzić z gorszą sytuacja finansową powinien także rozważyć ewentualny zakup używanego fotelika, który nie jest uszkodzony i będzie spełniać swoje zadanie.

Podczas zakupu używanego fotelika samochodowego trzeba dokładnie sprawdzić czy fotelik nie uszkodzonego żadnego mechanizmu regulacji oraz czy prowadnice pasa czy funkcje Isofix działają poprawnie.

dobre foteliki do samochodowu 15-36

Gwarancja oraz akcesoria są przedostatnim elementem w drodze do wybrania idealnego fotelika.

Jeżeli fotelik jest bezpieczny, komfortowy oraz jest w satysfakcjonującej dla nas cenie warto przyjrzeć się kolejnym istotnym aspektom. Są nimi akcesoria oraz gwarancja. Zajmijmy się pierw akcesoriami, są to dodatki do fotelika, które ułatwiają nam życie. Mogą być to dedykowane dodatki do danej serii fotelików lub ogólne akcesoria dostępne dla każdego modelu i progu. Wyróżniamy wiele dodatków jednak najważniejszymi są zasłony na szybę auta, które chronić będą oczy i skórę naszego dziecka przed słońcem. Kolejnym istotnym dodatkiem są maty, które zabezpieczają fotel samochodu, na którym znajdować będzie się fotelik samochodowy. Innymi akcesoriami mogą być maty ochronne na fotele przednie, dodatkowe uchwyty na kubek, pokrowce, dodatkowe tapicerki i wiele innych. Przy zakupie fotelika warto brać pod uwagę długość oferowanej gwarancji od sprzedawcy oraz ewentualnego przedłużenia u producenta. Przeważnie foteliki dziecięce 15-35 kg objęte są 24 miesięczną gwarancja.
Warto mieć na uwadze, że wielu producentów oferuje dożywotnią gwarancję co stanowi świetnie rozwiązanie dla rodziców planujących więcej dzieci w niedalekiej przyszłości.

Ostatnim, kulminacyjnym elementem są recenzję i opinie użytkowników, sprawdź je przed zakupem.

Recenzje nie powinny być dla nas decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika, gdyż każdy rodzić pragnie czegoś innego dla swojego dziecka. Na pewno jednak nie warto bagatelizować opinii znalezionych na stronach internetowych czy forach, ogromne ilości pozytywnych opinii ciężko sfabrykować. Często w Internecie możemy spotkać się ze sprzecznymi opiniami dotyczącymi danego produktu, dlatego warto zweryfikować przedstawione informacje w wielu źródłach. Najważniejszymi opiniami powinny być te, które wystawiane są przez zweryfikowanych użytkowników posiadających produkt.

Podsumowanie rankingu fotelików samochodowych 15-36 kg.

W dzisiejszym artykule, który dotyczył rankingu fotelików samochodowych 15-36 KG to już wszystko. Już teraz wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie fotelika oraz czym kierować swój wybór. Poznałeś też nasze propozycje w tym przedziale wagowym i samemu możesz zweryfikować i dobrać model idealny dla Ciebie i Twojego dziecka. Mamy nadzieje, że byliśmy w stanie zapewnić odpowiednia dawkę wiedzy oraz potrzebnych informacji dotyczących wyboru idealnego fotelika dziecięcego do samochodu. Jeżeli dzięki temu rankingowi udało Ci się wybrać ten niepowtarzalny fotelik to nie zapomnij podzielić się artykułem ze znajomymi by oni także mogli dobrać idealny fotelik samochodowy dla swojego dziecka

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ranking najlepszych fotelików samochodowych 15-36
Average rating:  
 10 reviews
 by Wisełka

Koleżanka poleciła mi fotelik BABYSAFE CHART gdyż sama go ma i twierdzi, że jest bardzo dobry. W sumie to jest dość dobry fotelik chociaż mało znanej firmy. Z tego co się dowiedziałam to jest to fotelik, który zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku a po wyjęciu można go złożyć w kilka chwil. Co dla mnie ma bardzo duże znaczenie. Także nam się świetnie sprawdza

 by Viola

My mamy fotelik Milano i bardzo fajnie nam się on sprawdza. Wybraliśmy akurat ten model gdyż charakteryzuje się przede wszystkim wielkim, głębokim i wzmacnianym zagłówkiem oraz świetnie zaprojektowaną osłoną boczną ASP. Co ma bardzo duże znaczenie w przewożeniu większego dziecka. Poza tym jest on bardzo stabilny i łatwy w montażu

 by Kaii256

Według mnie oprócz tych wszystkich stopni bezpieczeństwa ważne by fotelik był wygodny i był wykonany z materiału łatwego do czyszczenia. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na Fotelik Cybex i nie zamieniłabym go na żaden inny

 by Sonia

Będę musiała kupić w prezencie dla swojego chrześniaka taki fotelik, bo jego rodzice mi zasugerowali, że by się przydał do ich nowego auta. Dlatego cieszę się, że znalazłam takie fajne porównanie różnych produktów na tej stronie. Przyznam, że nie znam się na nich tak bardzo, więc dobrze, że są tu opisy, wady i zalety.

 by Nina

Mój synek tak szybko rośnie, że nie nadążam z kupowaniem ubrań, a co dopiero jeśli chodzi o fotelik samochodowy. Całe szczęście jest duży wybór takich akcesoriów w sklepach i można dopasować najlepszy. Ten ranking jest dla mnie wyjątkowo przydatny dlatego, że mogę poznać zarówno zalety jak i wady tych produktów.

 by Paulinek

Zawsze sprawdzam właśnie testy ADAC, ale nie samą ilość gwiazdek, bo gwiazdki są przyznawane w różnych kategoriach, i fotelik może mieć np. 4 gwiazdki ale ani jednej w kategorii bezpieczeństwo. Tani fotelik nie może być bezpieczny… Nie ma szans. Dla młodszych są całkiem niezłe firmy . Mają jakieś crash-testy. Mieliśmy 2 kołyski tej formy i sprawdziły się rewelacyjnie.

 by Kaja

Dużo jest fotelików, najlepiej przymierzyć do auta czy pasuje. Mogę polecić babysafe mastiff montowany właśnie na system ISOFIX z ochroną boczną oraz stalową ramą konstrukcyjną. Niestety dobre foteliki są dosyć drogie. No ale najwazniejsze że są bezpieczne.

 by agatka

a u nas dla starszaków w rodzinie mamy trzy transformery XT ?

 by Ala

My mamy Maxi Cosi – parę koleżanek go ma, więc poleciło, my także jesteśmy zadowoleni – czytałam o nim dość sporo i wydaje się, że jest bezpieczny i wygodny i na długo wystarczy.

 by Sylvius

Dla dziecka w przedziale 15-36 kg można również zastosować alternatywne rozwiązania do fotelika. Jednym z nich jest Smart Kid Belt, urządzenie które rośnie razem z dzieckiem, i które zapewnia jego bezpieczny przewóz w naszym aucie, jak i taksówce i czasami podczas wycieczek autokarem. Jest niewielkich wymiarów i waży tylko 120 gram więc ze spokojem zmieści się nawet w damskiej torbie.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online