Szczoteczki są istotnym elementem w naszym życiu. Nie da się nie zauważyć, że chronią nas one przed próchnicą i nieprzyjemnymi wizytami u dentystów – oczywiście pod warunkiem, że wykorzystujemy je przynajmniej przez dwie minuty, przy każdym myciu. Oczywiście odpowiedni dobór szczoteczki ma istotne znaczenie, w szczególności, gdy chcemy znaleźć dobrą szczoteczkę dla naszego dziecka w 2020. W efekcie warto zastanowić się nad zakupem szczoteczki elektrycznej, które są bardzo skuteczne, bezpieczne, jak i pozwalają zainteresować naszą pociechę myciem zębów. Nim jednak ruszymy na zakupy, warto zastanowić się jaka jest najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci?

Poniżej został przygotowany (specjalnie dla państwa) ranking szczoteczek elektrycznych. Znajdziecie w nim produkty, które naszym zdaniem są aktualnie najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Oczywiście ranking ten może także posłużyć jako punkty wyjścia podczas poszukiwania swojej własnej idealnej szczoteczki elektrycznej.

Poszukując markowego rozwiązania- szczoteczka elektryczna ORAL-B dla dzieci

ranking fotelików samochodowych 15-36

ORAL-B ELEKTRYCZNA DLA DZIECI +TIMER to idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka. Produkt ten cieszy się najlepszymi możliwymi opiniami w Internecie. Co więcej, jest to także jedna z najbardziej wydajnych, jak i solidnie wykonany szczoteczek z jakimi można się spotkać. W stosunku do manualnego odpowiednika usuwa ona znacznie więcej osadu, a to wszystko za sprawą specjalnej oscylacyjnej technologii pozwalającej na uzyskanie do 9600 obrotów na minutę, chroniąc przy tym przed zranieniem dziąseł. Wśród licznych zalet należy w szczególności wyróżnić łatwa obsługę, szybkie uruchamianie, jak i duża delikatność włosia. Samo urządzenie jest bardzo lekkie i kompaktowe, dzięki czemu idealnie sprawi się jako bagaż podręczny. Oferowany produkt skierowany jest do dziewczynek, jego kształt i kolorystyka odnosi się do bajek: Księżniczki Disneya.

OCENA PRODUKTU: -BEZPIECZEŃSTWO – 8 -JAKOŚĆ WYKONANIA – 8 -DELIKATNOŚĆ – 8
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania; -korzystny stosunek jakości do ceny; -kompaktowy wygląd;
Q

Wady

-brak dodatkowych funkcji jak np. timer;

Poszukując nowoczesnych rozwiązań- Szczoteczka Elektryczna Soniczna Dla Dzieci Meriden

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że szczoteczki elektryczne można podzielić na dwie kategorie. Te zwykłe i te soniczne. Soniczne elektryczne szczoteczki oferują znacznie większą dokładność czyszczenia uzębienia, pozwalając tym samym skuteczniej pozbyć się zanieczyszczeń. Doskonałym tego przykładem jest Szczoteczka Elektryczna Soniczna Dla Dzieci Meriden. Stykamy się tutaj z produktem skierowanym do dzieci w wieku lat 1-4. Swoim kształtem przypomina ona pingwinka, co w połączeniu z podświetlaną końcówką, jak i miłą dla oka kolorystyką daje idealnym produkt do używania przez dziecko. Świadczy o tym również jej wykonanie, gdyż stykamy się tutaj z antypoślizgową rączką, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Szczoteczka generuje, 16000 ruchów na minutę, dzięki czemu jest bezpieczna dla najmłodszych, gdyż nie podrażnia dziąseł. Co więcej została ona wyposażona w dwa zegary, które pozwalają na zapewnienie odpowiedniego czasu szczotkowania zalecanego przez specjalistów. Co więcej co 30 sekund będzie ona przypominała o zmianie strony szczotkowania.

OCENA PRODUKTU: -BEZPIECZEŃSTWO – 9 -JAKOŚĆ WYKONANIA – 8 -DELIKATNOŚĆ – 10
R

Zalety

-wysoka jakość wykonania; -przyjazny wygląd dla dzieci; -obecność timera;
Q

Wady

-mała liczba obrotów – niedokładne czyszczenie;

Smukła, ładna, wytrzymała- szczoteczka elektryczna Colgate dla dzieci

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Te trzy słowa opisują produkt jakim jest COLGATE SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA DLA DZIECI. Stykamy się tutaj z idealnym rozwiązaniem, które zachwycie Twoje dziecko. Wszystko to za sprawą unikalnego wyglądu nawiązującego do ulubionych bajkowych bohaterów. Sama szczoteczka została tak zaprojektowana, aby idealnie układać się w dłoni dziecka. Jest ona bardzo wygodna, a dodatkowo posiada miękkie włókna, dzięki czemu możemy być pewni, że nie podrażni dziąseł. Należy jednak podkreślić, że produkt ten jest przeznaczony dla dzieci po wyżej 3 roku życia. Co więcej owe rozwiązanie nie posiada dodatkowych funkcji, ani nie ma możliwości wymieniania główki szczoteczki. Ostatecznie jest to dobry produkt, za rozsądną cenę, choć trochę mu brakuje do uzyskania miana idealnej szczoteczki elektrycznej dla dzieci.

OCENA PRODUKTU: -BEZPIECZEŃSTWO – 7 -JAKOŚĆ WYKONANIA – 6 -DELIKATNOŚĆ – 8
R

Zalety

-smukła rączka; -przyjazny wygląd dla dzieci; -wygodna w trzymaniu;
Q

Wady

-mała liczba obrotów – niedokładne czyszczenie; -słaba jakość wykonania; -brak dodatkowych funkcji

By uzyskać najlepszy efekt kup szczoteczkę elektryczną LICEN

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

ELEKTRYCZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW LICEN to idealne rozwiązanie, które pozwali na dokładne czyszczenie zębów. Dzięki zastosowaniu miękkich włókien pozwalają one na sprawienie, że mycie zębów stanie się prawdziwa przyjemnością. Szczoteczka posiada funkcję wymieniania końcówki (zalecane jest to co 3 miesiące). Co więcej całość zasilana jest przez baterie oraz utrzymana w stylistyce Realu Madrit, przez co idealnie nada się dla każdego fana – nie tylko dla dzieci. Owa szczoteczka czyści zęby o wiele dokładniej niż szczoteczka manualna, jak i dociera do trudno dostępnych miejsc.

OCENA PRODUKTU: -BEZPIECZEŃSTWO – 8 -JAKOŚĆ WYKONANIA – 6 -DELIKATNOŚĆ – 7
R

Zalety

-smukła rączka; -elegancki wygląd; -możliwość wymieniania końcówek
Q

Wady

-słaba jakość wykonania -brak dodatkowych funkcji;

Poszukując wysokiej jakości wykonania wybierz szczoteczkę soniczną dla dzieci Philips HX6311/07

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Szczoteczka Elektryczna Soniczna Dzieci Philips HX6311/07 to idealny wybór wśród wszystkich szczoteczek elektrycznych na rynku. Wszystko to za sprawą dwóch aspektów. Po pierwsze zapewnia ona wysoka jakość czyszczenia, jak i całość jest niezwykle solidna i wytrzymała. Po drugie posiada zmienne obudowy, dzięki czemu bez problemu można ją dostosować do potrzeb naszej pociechy. Co więcej dostępne są dwa rozmiary główek pozwalając tym samym na jeszcze większą personalizację. Co więcej posiada ona funkcję KidPacer, która zapewnia zabawną i ciekawą muzykę. W efekcie zabawne dźwięki zachęcają dzieci do dokładnego czyszczenia całej jamy ustnej przez zalecane 2 minuty. Posiada ona także dwa specjalne tryby pozwalające na dokładne i delikatne czyszczenie. Wyposażoną ją także w gumowa końcówkę, dzięki czemu nie podrażni, ani nie spowoduje żądnych drobnych uszkodzeń w jamie ustnej.

OCENA PRODUKTU: -BEZPIECZEŃSTWO – 9 -JAKOŚĆ WYKONANIA – 9 -DELIKATNOŚĆ – 9
R

Zalety

-smukła i zgrabna rączka; -elegancki wygląd; -możliwość wymieniania końcówek; -wiele dodatkowych funkcji; -doskonała jakość wykonania;
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;

Szczoteczka elektryczna dla dzieci opinie

Zęby stanowią istotny element naszego ciała, dlatego też bardzo istotne jest zapewnienie ich odpowiedniej pielęgnacji, dzięki czemu nie musimy obawiać się o takie problemy jak próchnica, bóle zębów, problemy z dziąsłami, czy też bardziej prozaiczne jak nieświeży oddech. Oczywiście wiadomym jest, że do czyszczenia zębów stosuje się szczoteczki. Jednakże od kiedy technika ruszyła do przodu od tego też momentu stykamy się z odwiecznym dylematem jaką szczoteczkę wybrać tj. czy też manualną, czy też elektryczną. Oczywiście jedna i druga strona ma swoich zwolenników, jednakże nie da się ukryć, że szczoteczki elektryczne budzą to coraz większe zainteresowanie choćby przez wzgląd na fakt, iż zmniejsza się ich cena rynkowa, jak i zwiększa skuteczność działania. Co ciekawe szczoteczki elektryczne stanowią sprzęt do czyszczenia uzębienia nie tej tylko przez osoby dorosłe, ale coraz częściej przez dzieci. Co więcej modele dla najmłodszych stanowią prawdopodobnie najbardziej bogatą opcję wyboru z możliwych na rynku a wszystko to za sprawą bardzo bogatego ubarwienia, kolorystyki, czy też odniesienia do popkultury prosto z ulubionych bajek czy kreskówek bądź komiksów tak bym móc zachęcić przy tym naszą pociechę do korzystania z tego produktu. W efekcie decydując się na zakup szczoteczki elektrycznej dla naszego dziecka będzie na Was czekało wiele godzin dokładnej analizy jaki testów, by móc wybrać ten najlepszy model – chyba, że skorzystacie z naszej pomocy.

Jaka szczoteczka elektryczna dla dzieci jest najlepsza w roku 2020

Zastanawiając się nad wyborem szczoteczki elektrycznej dla naszej pociechy powinniśmy poruszyć kilka kwestii. Po pierwsze pamiętajmy, że pod aspektem technologii szczoteczki te niczym nie różnią się od sprzątaczek dla dorosłych. Prawie niczym, gdyż oczywiście nie uwzględniamy tutaj kolorystyki, gdyż ta jest bardziej przyjazna, kolorowa i przyciągająca dzieci. Co więcej możemy także zwrócić uwagę, że szczoteczki dla dzieci będą posiadały trochę mniej funkcji od tych dla dorosłych a wszystko to wynika z faktu, iż znaczna część z nich nie jest po prostu dla naszych pociech potrzebna. Doskonałym tego przykładem jest bardzo częsta rezygnacja z takich trybów jak wybielanie, czy też masaż dziąseł, gdyż dla naszych dzieci są one kompletnie niepotrzebne tym wieku. Zwracając uwagę na główne aspekty, które będą istotne powinniśmy w szczególności wybierać takie szczoteczki, które po pierwsze będą wykończone gumą tak, by przez przypadek nasze pociechy się nie skaleczyły. Co więcej same włosie być niezwykle miękkie zaś Urządzenie powinno być zasilane bateriami lub być podłączone i ładowane przez prąd, jednakże nie w czasie jego użytkowania. Wśród licznych innych przydatnych funkcji warto zwrócić uwagę na obecność timera.

Timer będzie odliczał czas- dwie minuty niezbędne do prawidłowego oczyszczenia uzębienia. Co więcej niektóre modele będą także posiadały informacje dźwiękową, która będzie wyzwała się co 30 sekund mówiąc o zmianie położenia szczoteczki. Idąc dalej powinniśmy zwrócić uwagę na takie aspekty jak antypoślizgowy uchwyt, dzięki któremu nasze dziecko łatwiej i pewnie będzie trzymał urządzenie. Co więcej dodatkowe funkcje jak linia melodyczna przeciągająca i zachęcająca do naszego mycia ząbków czy też niepowtarzalny wygląd, który będzie oddawał zainteresowania naszej pociechy. Istotnym parametrem są także zakończenia końcówek. Tutaj jest o tyle wygodne, że można je zmienić wraz z wiekiem naszego dziecka. dla dzieci najmłodszych powstały końcówki „3 plus” zaś dla starszych pociech końcówki „7 plus”. Obie są niezwykle miękkie i jednakże przystosowują się odpowiednio do zębów danego dziecka (dowiedz się więcej na https://verdykt.pl/agd/Jaka.szczoteczka.elektryczna.dla.dzieci,57).

Dodatkowe funkcje – szczoteczka elektryczna dla dziecka

Oczywiście wraz z rozwojem technologii pojawiły się także dodatkowe funkcje, które są zbudowane nasze szczoteczki elektrycznej. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest łączenie ich z aplikacją mobilną, która będzie przypominała nam o odpowiednich szczotkowaniu, wymianie końcówek czy też rozładowaniu się baterii. Oczywiście pamiętajmy, że choć takie dodatki są interesujące to będą tylko rozpraszało nasze dziecko. Chyba, że mówimy tutaj o dziecku, które ma problemy z koncentracją i motywacją do mycia. W efekcie aplikację takie będą zawierały zestawy prostych gier i zabaw, które z pewnością pomogą przejść bezproblemowo przez proces czyszczenia zębów. Jednakże nie jest to rozwiązanie na stałe i kiedyś trzeba będzie nauczyć dziecko do samodzielnego wytrzymywania przez te dwie minuty przy zlewie.

Kilka słów podsumowania – szczoteczka elektryczna dla dziecka w 2020

Porównując informacje zawarte w części poradnikowej w raz z zaproponowanymi przez nas produktami, nie trudno znaleźć ten jeden najlepszy model. Mowa tutaj o produkcie jakim jest: Szczoteczka Elektryczna Soniczna Dzieci Philips HX6311/07. Dostajemy tutaj doskonale wykonany produkt, posiadający bogatą liczbę funkcji, jak i kolorów które przypadną do gustu każdemu dziecku. Innymi słowy jest to wręcz idealne urządzenie do mycia zębów, dlatego też warto się nad nim zastanowić.

Powiązane artykuły

Dodaj Komentarz
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Stwórz Komentarz

Jaką szczoteczkę elektryczną dla dzieci wybrać
Average rating:  
 1 reviews
by Olga on Jaką szczoteczkę elektryczną dla dzieci wybrać

Dzieci niechętnie myją ząbki, trzeba wiele cierpliwości aby wyuczyć w nich ten nawyk. Z pomocą przychodzą smakowe pasty do zębów czy szczoteczki. Najlepsze są te elektryczne, ponieważ dokładnie czyszczą ząbki. Wybierając szczoteczkę warto zapoznać się z opiniami, można skorzystać z rankingu, który podpowie jaką szczoteczkę wybrać.