Dobry termos dla naszego dziecka to przede wszystkim pojemnik, który nie tylko będzie bardzo dobrze wykonanym produktem o trwałym i bezpiecznym dla naszego malucha materiale. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasze dziecko z ciekawością na termos patrzyło i z niego korzystało, powinniśmy również zadbać o charakterystyczny, miły dla oka wygląd.

W dzisiejszym rankingu postanowiliśmy porównać pięć najlepszych, naszym zdaniem, kubków termicznych w rozsądnej cenie. Podczas recenzji braliśmy pod uwagę najważniejsze kwestie takie jak pojemność termosu, materiały, z jakich zostały wykonane, funkcjonalność oraz oczywiście wygląd. Ponadto, zwróciliśmy również naszą uwagę na wygląd, gdyż w przypadku wyboru dziecięcego termosu, opinie o wzorze i kolorystyce są równie ważne, co wyżej wspomniane atrybuty.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

MAESTRO BIDON TERMICZNY

9.9

Średni

Bidon DZIECIĘCY PROMIS

9.7

Tani

TERMOS TWÓJ GRAWER

9.6

Drogi

kubek termiczny MAŁPKA

9.5

Drogi

Termos STAR WARS

9.3

Średni

Najlepszy termos dla dziecka, zwycięzca naszego rankingu to MAESTRO BIDON TERMICZNY TERMOS

ranking fotelików samochodowych 15-36

Termosy dziecięce ranking otwiera bidon termiczny o pojemności 350 ml produkowany przez renomowaną i bardzo popularną firmę MAESTRO. To, co charakteryzuje ten model to przede wszystkim bardzo dobre wykonanie – obudowa jest z metalu, natomiast środek został zabezpieczony bezpiecznym materiałem, jakim jest stal nierdzewna. Nie zaszkodzi ona naszemu dziecku.

Samo zamknięcie natomiast wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oznacza to, że szanse na wylanie się napoju zostało zredukowane do minimum, a sam bidon odporny jest na uderzenia, upadki i na innego rodzaju uszkodzenia. Jest to bardzo ważne w przypadku korzystania z termosu przez dziecko.

Warto również odnotować, że termos oferuje słomkę w zestawie, która jest częścią produktu. MAESTRO oferuje model w kolorze zielonym z bardzo przyjemnym wzorkiem, który spodoba się najmłodszym. Ocena bidonu to 9/10.

R

Zalety

– Duża pojemność;
– Wytrzymałe wykończenie;
– Słomka zintegrowana z bidonem;
– Pasek w zestawie.
Q

Wady

– Przeznaczony jedynie dla najmłodszych.

Jeżeli szukamy innego produktu dostępnego w 2024, to warto sprawdzić Termos Bidon DZIECIĘCY stalowy PROMIS

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Jest to dobry termos, który oferuje nam nieco mniejszą pojemność, jednak wciąż większą, niż przeciętne termosy dziecięce. Wyprodukowany przez firmę PROMIS, model oferowany jest w kolorze różowym ze wzorkiem w sarenkę.

Jeżeli mowa o materiałach, to termos wykonany został ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Co więcej, termos jest wytrzymały i ciężko jest go zniszczyć – nawet w przypadku uderzeń lub upadków z większej wysokości.

Tak jak zwycięzca rankingu, w termosie PROMIS zastosowano izolację próżniową. Oznacza to, że wewnątrz termosu znajdziemy dwie ścianki oddzielające napój od zewnętrznej temperatury, co sprawia, że temperatura płynów pozostaje przez dłuższy czas taka sama.

Opisywany termos jest również bardzo funkcjonalnym urządzeniem, gdyż znajdziemy tutaj automatyczny korek. Jest to bardzo ważna opcja, gdyż dzięki temu utrzymamy temperaturę napoju przez dłużej. Bardzo dobre wykonanie potwierdza gwarancja, którą otrzymujemy na 24 miesiące. Problemem jednak może być ograniczona kolorystyka termosu, gdyż dostępne są dwa kolory. Natomiast otrzymujemy możliwość wyboru kilku wzorków. Z tego względu ocena 8/10.

R

Zalety

– Tani;
– Wiele wzorów;
– Gwarancja na 2 lata.
Q

Wady

– Mały wybór kolorów.

Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie Kubek termiczny do szkoły TERMOS bidon TWÓJ GRAWER

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Jest to oczywiście droższa oferta, lecz z pewnością zaciekawi nas możliwość wygrawerowania własnego napisu. Opisywany kubek termiczny oferuje nam pojemność 320 ml.

Materiały wykorzystane do produkcji kubka termicznego to przede wszystkim stal nierdzewna. Znajduje się ona zarówno w środku jak i na zewnątrz termosu. Jeżeli chodzi o wieczko, to zostało one wykonane z tworzywa sztucznego, co podnosi wytrzymałość produktu.

Najważniejszym elementem tej oferty jest przede wszystkim możliwość wygrawerowania swojego własnego napisu. Jest on co prawda dostępny jedynie w kolorze srebrnym, jednakże możliwość wyboru wielu kolorów kubka z pewnością pozwoli nam dostosować kubek do preferencji naszego dziecka. Oprócz tego możliwe jest również wybranie jednego z kilkudziesięciu wzorów!

Dodatkowo kubek został wyposażony w szczelne zamknięcie oraz wygodne otwieranie. To wszystko, razem ze świetnymi ocenami oraz bardzo dobrym wykonaniem sprawia, że jest to niezwykle interesująca oferta. Jednakże, jest prawie dwukrotnie droższy niż niektóre termosy opisywane w zestawieniu. Z tego względu ocena 8/10.

R

Zalety

– świetna jakość produktu,
– możliwość grawerowania,
– szczelne zamknięcie.

Q

Wady

– wysoka cena.

Jeżeli zależy nam na nietuzinkowym wyglądzie, to dobrym pomysłem będzie TERMOS 260ml, kubek termiczny MAŁPKA

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Jest to z pewnością najbardziej charakterystyczny model termosu dla dzieci, jaki przyszło nam recenzować. Jak sama nazwa wskazuje, termos wykonany został na podobieństwo słodkiej małpki, co z pewnością przemówi do niejednego dziecka.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to warto pamiętać o tym, że pomimo unikalnego wyglądu, producent nawet udostępnia nam wybór dwóch innych kolorów, co sprawia że nawet tak ciekawy design będziemy mogli do nas dostosować.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zintegrowanie rączki do noszenia kubka. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że kubek sam w sobie jest bardzo mały – pojemność wynosi jedynie 260 ml. Dodatkowo, cena za tak charakterystyczny wygląd jest dosyć wysoka. Z tego względu nasza ocena 6/10.

R

Zalety

– Bardzo ciekawy wygląd;
– Możliwość doboru koloru;
– Uchwyt do noszenia.
Q

Wady

– Wysoka cena;
– Mała pojemność.

Jeżeli jednak szukamy większego termosu dla starszych dzieci, to STAR WARS DROID TERMOS KUBEK TERMICZNY będzie bardzo dobrą alternatywą!

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Jest to z pewnością jeden z ciekawszych kubków termicznych jeżeli mowa o wzornictwie. Przygotowany on został na bazie uniwersum Star Wars i dostępny jest w dwóch wzorach oraz kolorach.

Obudowa termosu wykonana została ze stali nierdzewnej, co gwarantuje zarówno wytrzymałość produktu oraz bezpieczeństwo przechowywania napojów. To, co jednak wyróżnia ten kubek termiczny od innych, wyżej opisanych produktów, to pojemność. Producenci oferują nam aż 400 ml pojemności.

Warto pamiętać, że produkt również charakteryzuje się automatycznym korkiem. Pozwala to na bardzo szybkie otwieranie i zamykanie kubka termicznego i gwarantuje nam, że płyny w środku nie stracą swojej temperatury i nie wyleją się.
Wadą jednak może być bardzo krótka gwarancja, jedynie na miesiąc. Może to wskazywać na niepewną trwałość produktu. Z tego względu ocena za bidon wynosi 6/10.

R

Zalety

– Bardzo ciekawy wzór i tematyka;
– Duża pojemność;
– Atrakcyjna cena.
Q

Wady

– Bardzo krótka gwarancja.

Najlepszy termos dla dziecka – sprawdź jak wybrać

Termosy dziecięce ranking, który dzisiaj przeglądacie, przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach. Najważniejsze kwestie podczas wyboru odpowiedniego termosu to oczywiście pojemność oraz to jak długo dany pojemnik utrzymuje wysoką lub niską temperaturę. Co więcej, musieliśmy wziąć pod uwagę nie tylko atrybuty funkcjonalne czy użytkowe, ale również wygląd.

Jaki termos dla dziecka zatem wybrać? Zdecydowaliśmy się przygotować krótki opis elementów, które według nas odgrywają najważniejszą rolę przy wyborze termosu. Mowa tutaj oczywiście o pojemności, utrzymywaniu ciepła, wykonaniu czy wyglądzie. Dodatkowo zwróciliśmy również uwagę na opinie termosów, cenę oraz długość gwarancji.

Pojemność termosu

Jest to oczywiście bardzo ważny aspekt podczas wyboru odpowiedniego pojemnika termicznego. Tutaj wielkość zależy również od tego jak duże jest dziecko, które będzie korzystało z termosu. Minimum jednak polecamy pojemność 300 ml. Oczywiście mniejsze pojemności mogą okazać się bardzo dobrym wyborem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jeśli jednak planujemy zakup porządnego produktu, który nie ulegnie uszkodzeniu po miesiącu, to warto pomyśleć o większym termosie, który przyda się na dłuższe, aniżeli kilkugodzinne podróże dziecka.

Utrzymywanie ciepła

To jak długo dany termos utrzymuje ciepło lub chłodzi napój jest równie ważne – szczególnie podczas upałów lub bardzo zimnych dni. Oczywiście powinniśmy pamiętać również o tym, że na utrzymywanie ciepła wpływa materiał, z jakiego wnętrze termosu zostało wykonane.
Za utrzymywanie ciepła odpowiedzialne jest również to w jaki sposób wykonano otwarcie. Istnieją termosy oferujące szybkie, jednoręczne otwieranie i zamykanie przy pomocy specjalnego korka. Takie rozwiązania gwarantują dłuższe utrzymanie temperatury napoju. Dodatkowo ograniczają wylewanie się napoju, co z pewnością przyda się każdemu dziecku.

Materiały

Oprócz izolacji i utrzymywania ciepła, materiały wykorzystane do wyprodukowania termosu wpływają również na wytrzymałość i na szczelność produktu. Z tego względu polecane jest szukanie pojemników termicznych wykonanych całościowo ze stali nierdzewnej lub chociaż częściowo. W niektórych przypadkach wyjątkiem może być wieczko, które wykonane może być z tworzywa sztucznego.
Odpowiednie materiały wpływają oczywiście na to, że produkt nie będzie przeciekać, że będzie utrzymywać ciepło i również na to, że napój w nim przechowywany nie wyleje się. Z tego względu powinniśmy zawsze zwracać uwagę na jak najlepsze wykonanie termosu.

Wygląd

Wygląd jest niezwykle ważnym elementem, szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę kupienie termosu dla naszego dziecka. Oczywiście w zależności od wieku naszej pociechy, możemy wybrać wiele wzorów oraz kolorów, które pozwolą nam spersonalizować nasz wybór.
Warto pamiętać również o tym że istnieją specjalne oferty pozwalające nam na dowolne dostosowanie bidonu lub termosu do naszych preferencji. Jest to spowodowane oczywiście tym, że niektórzy producenci oferują nam możliwość wygrawerowania własnego napisu, a na dodatek wyboru jednego z kilkudziesięciu wzorów.

Termos opinie

Opinie innych osób na temat termosu to równie ważny element. Nie jest to oczywiście najważniejszy aspekt, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru termosu. Jednakże, to właśnie komentarze innych z użytkowania mogą pomóc nam w ostatecznym wyborze. Pamiętajmy o tym, że w wielu przypadkach użytkownicy kierują się własnym doświadczeniem i nierzadko zdarza się, że produkt użytkowany jest w niewłaściwy sposób. Prowadzi to oczywiście do przedwczesnych uszkodzeń i możliwie niższych ocen.
Dlatego opinie o termosach powinny być przyjmowane z ziarnkiem niepewności, a wybranie najlepszego termosu dla naszego dziecka powinno być pokierowane faktami.

Gwarancja

Gwarancja to po prostu zapewnienie producenta o rzetelności i trwałości produktu. Oznacza to oczywiście, że możemy liczyć na termos, który wytrzyma nie miesiąc, nie rok, a nawet dłużej. Z tego względu zawsze powinniśmy szukać produktów o jak najdłuższym okresie gwarancyjnym. W przypadku większych produktów standardem są dwa lata. Jeśli jednak znajdziemy gwarancję nawet na rok, to w przypadku termosu będzie to bardzo dobra oferta.

Podsumowanie- zobacz jaki termos bidon dziecięcy warto kupić w 2024

Teraz już wiesz jaki termos dla dziecka wybrać. Warto jednak pamiętać, że każdy z nas ma swoje własne wymagania i oczekiwania w stosunku do pojemników termicznych. Dlatego właśnie warto wziąć pod uwagę powyższe aspekty podczas wyboru produktu dziecięcego.
Oczywiście zawsze możecie wybrać zwycięzcę rankingu, to jest Termos Bidon DZIECIĘCY stalowy PROMIS, który okaże się niezwykle uniwersalnym i bardzo dobrym termosem w kształcę bidonu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki termos dla dzieci wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by Sara

Wybierając termos dla dziecka kieruje się przede wszystkim funkcjonalnością ale i jakością wykonania. Musi odpowiednio leżeć w ręce i przede wszystkim nie przeciekać. Kolejnym aspektem jest długość utrzymania ciepła. Warto również zwrócić uwagę na walory estetyczne, które będą odpowiadać dziecku. Termos z małpką jest wyjątkowo uroczy 🙂

 by Luiza

Świetne zestawienie, zgodnie z waszą rekomendacją kupiliśmy termos Maestro - jest świetny! Fajny design, trwały, wygodny w użytkowaniu. Wykonany z dobrej jakości materiałów, nie przecieka, łatwo się z niego pije. A co najważniejsze jest odporny na uderzenia (córce czasem zdarza się nim rzucić)

 by Sonia

Fajny ranking, bardzo pomocny 😉 Szukaliśmy ostatnio kubków termicznych i córka zakochała się właśnie w małpce dzięki waszemu rankingowi. Użytkujemy już jakiś czas i jesteśmy zadowoleni. Córka się z nim nie chce rozstawać a mi podoba się to, że jest wygodny do noszenia. Cena trochę wysoka ale jakość doskonała

 by Julka

Zaczynając rok szkolny szukałam odpowiedniego kubka termicznego dla syna. Młody jest fanem Gwiezdnych Wojen więc wybór był prosty. Kubek sprawdza się doskonale. Design super, długo trzyma ciepło. Ergonomiczny kształt, kubek dobrze leży w dłoni.

 by Laura

Najlepszy ranking dotyczący termosów jaki znalazłam 😉 Szukaliśmy kubków termicznych dla całej rodziny ze względu na to, że często urządzamy wycieczki. Syn wybrał oczywiście Star Warsy a córka Małpkę. Sprawdzają się na każdej wycieczce, długo utrzymują ciepło.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online