Lato to specyficzna pora roku, zwłaszcza jeśli chodzi o dbanie o pielęgnację i bezpieczeństwo małych dzieci. Upalne słońce daje się we znaki, insekty panoszą się na każdym kroku, a zabawa w wodzie staje się niemal codziennością. Warto zadbać o zdrowie malucha, wyposażając go w niezbędne artykuły, które pozwolą bez szwanku i dyskomfortu przetrwać czas letnich upałów. Dowiedz się, jakie produkty warto nabyć i na co zwrócić uwagę, by spełniały swoją funkcję z dbałością o bezpieczeństwo Twojego dziecka.

  • Kremy do opalania dla dzieci – zadbaj o delikatną skórę maluszka

  • Moskitiera do wózka – chroń przed insektami

  • Parasolka przeciwsłoneczna do wózka – zapobiegaj niebezpiecznemu przegrzaniu

Kremy do opalania dla dzieci – zadbaj o delikatną skórę maluszka

Przygotowując letnią wyprawkę dla dziecka, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na Kremy do opalania dla dzieci. Ostre słońce bardzo łatwo i szybko może poparzyć delikatną i cieniutką skórę dziecka. Jest ona jeszcze nie w pełni rozwinięta i nie potrafi samodzielnie chronić się przed promieniowaniem słonecznym. Kremy do opalania dla dzieci to produkty, które posiadają bardzo wysoki faktor ochronny, dzięki czemu maluch nie jest narażony na poparzenia słoneczne. Są one bardzo niekomfortowe i męczące, zwłaszcza dla tak małego człowieka. Pamiętaj, żeby krem nakładać za każdym razem, gdy wychodzisz z dzieckiem na słońce, również na krótko. Kremy do opalania dla dzieci należy stosować całe lato, nie tylko przy wyjściach na plażę czy basen.

Moskitiera do wózka – chroń przed insektami

Moskitiera do wózka to wspaniała rzecz i przyjaciel każdego bobasa. Jej siatkowana budowa daje doskonały przewiew i dostęp świeżego powietrza, a jednocześnie uniemożliwia dostęp insektów do dziecka leżącego w wózku. Warto chronić maluszka nie tylko przed popularnymi komarami, które gryząc, zostawiają na skórze swędzące bąble i zapewniają kilka nieprzespanych nocy. Bardziej niebezpieczne są inne owady, np. pszczoły, osy czy szerszenie. Ich ukąszenia mogą prowadzić do poważnych powikłań i ogromnego bólu. Moskitiera do wózka pozwoli również zminimalizować lub nawet uniknąć smarowania skóry dziecka chemicznymi preparatami odstraszającymi insekty, które to często powodują alergię, podrażnienie lub rumień na delikatnym naskórku.

Parasolka przeciwsłoneczna do wózka – zapobiegaj niebezpiecznemu przegrzaniu

Ani komary, ani oparzenia słoneczne nie są tak groźne, jak przegrzanie się organizmu w efekcie przebywania na ostrym słońcu. Małe dziecko nie wykształciło jeszcze odpowiednio mechanizmów schładzających organizm i pomagających w walce z jego przegrzaniem. Parasolka przeciwsłoneczna do wózka to produkt, który pozwoli Ci osłonić Twojego malucha przed ostrym słońcem i zapewni mu cień w każdym miejscu, w którym ją ustawisz. Jest to produkt przydatny również w sytuacjach zmiennej aury w czasie innych pór roku. Gdy dopadnie Was deszcz – otwierasz parasolkę i bobas pozostaje suchy i szczęśliwy.

Dobre przygotowanie dziecka do pory letniej nie jest trudne. Wystarczy wyposażyć się w kilka produktów, które ochronią malucha przed słońcem i owadami. Jego organizm nie potrafi jeszcze bronić się samodzielnie i jego delikatna skóra może ucierpieć, gdy zetknie się z palącymi promieniami słonecznymi czy plagą komarów. Bezpieczeństwo i brak dyskomfortu pozwoli Twojemu dziecku zbierać wyłącznie miłe wspomnienia z wakacyjnych wypadów oraz letnich weekendów rodzinnych. Zadbaj o to, by Twój maluszek był zadowolony i zapoznaj się z ofertą wyprawki letniej.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online