Technologia otacza nas z każdej strony. Nic więc dziwnego, że co rusz pojawiają się coraz to nowsze technologiczne rozwiązania pozwalające na usprawnienie naszego życia. Doskonałym tego przykładem są smartwatche. Do niedawna na naszych dłoniach gościły tradycyjne zegarki, które ustępują miejsca smartwatchom, czyli specjalnym elektronicznym zegarkom posiadającym wiele funkcji jakie ma smartfon. O ile dorosłe osoby coraz częściej korzystają z tego typu rozwiązań, to warto zwrócić uwagę, że smartwatche są też doskonałym pomysłem dla naszych pociech. Wynika to z faktu zwiększonego bezpieczeństwa (np. lokalizacja gps), łatwiejszego obsługiwania wielu funkcji (jak np. przypomnienia), czy też zmniejszenia ryzyka zgubienia telefonu (gdyż nie trzeba go cały czas wyciągać). Smartwatche są bezpieczne, stylowe i niezwykle przydatne. Jednakże zanim udamy się na zakupy, warto się dowiedzieć, jaki jest najlepszy smartwatch dla dziecka?

Poniżej specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ranking smartwatchy, które naszym zdaniem są najciekawszym wyborem spośród dostępnych produktów (tego typu) na rynku. Ranking może także posłużyć, jako punkt wyjścia do poszukiwania swojego własnego idealnego urządzenia tego typu.

Gdy zależy nam na funkcjonalności- SMARTWATCH Q528

ranking fotelików samochodowych 15-36

SMARTWATCH ZEGAREK GPS DZIECI Q528 LATARKA 24H PL to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo swojego dziecka. Łączy on w sobie nie tylko zachwycający design i potężny system, ale także znakomitą funkcjonalność. Dostajemy tutaj produkt wyposażony w pełni kolorowy wyświetlacz, który pozwala na łatwą jego obsługę. Sama obudowa jest dostępna w trzech różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu można dopasować go do potrzeb naszego dziecka. Jego największą zaletom jest wbudowanie wysokiej jakości GPS, który dzięki zastosowaniu układu Q50 i A90 pozwala na znacznie dokładniejsze odczytywanie sygnału z nadajnika. Wśród dodatkowych funkcji, możemy znaleźć tutaj także takie opcje, jak m.in. funkcja odbierania i wykonywania połączeń, czy też kontrola rodzicielska poprzez ograniczenie możliwości kontaktów dzwoniących do naszej pociechy. Całość jest sterowana z poziomu aplikacji i działa zarówno na systemach Android, jak i iOS. Oprócz tego został on także wyposażony m.in. w latarkę LED oraz aparat.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 9
-JAKOŚĆ -8
-BATERIA – 8
R

Zalety

-jakość wykonania;
-skuteczność działania GPS;
-korzystny stosunek jakości do ceny;
Q

Wady

-słaba bateria;
-wolne ładowanie baterii;

Idealne urządzenie do komunikacji- Forever Call Me KW-50

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Jeśli poszukujesz produktu, który pozwoli Ci na stałą i bezproblemową komunikację ze swoim dzieckiem, to nie możesz przejść obojętnie wobec rozwiązania jakim jest Zegarek kids Forever Call Me KW-50. Dostajemy tutaj urządzenie, które posiada wejście na kartę sim, dzięki czemu doskonale poradzi sobie jako zastępstwo dla smartfonu. Po jej uruchomieniu zostaną odblokowane dodatkowe funkcje zegarka takie jak np. lokalizacja AGPS/LBS pozwalająca na ustalenie lokalizacji naszego dziecka przy pomocy nadajników operatorów sieciowych. Jako dodatkową zaletę należy wskazać obecność przycisku SOS, która automatycznie wykona połączenie alarmowe do trzech z góry zdefiniowanych numerów kontaktowych. Z dodatkowych funkcji bezpieczeństwa należy wyróżnić obecność monitoringu głosu, który pozwala w czasie rzeczywistym słyszeć co się dzieje w bezpośrednim otoczeniu dziecka, a także korzystać z aparatu.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 10
-JAKOŚĆ -7
-BATERIA – 8
R

Zalety

-korzystny stosunek jakości do ceny;
-dużo przydatnych funkcji;
-duże bezpieczeństwo;
Q

Wady

-słaba bateria;
-niedokładna lokalizacja (różnica nawet kilkunastu metrów;

Poszukując wysokiej jakości-zegarek SMARTBAND

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

SMARTWATCH zegarek SMARTBAND Pulsometr Krokomierz to idealne rozwiązanie dla osób, które od tego typu produktu oczekują jak najlepszej jakości i wytrwałości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz stali jako głównych elementów obudowy, produkt ten jest odporny na wiele uszkodzeń, dzięki czemu nasze dziecko bez obaw może bawić się i szaleć do woli, tym bardziej, że jest także wodoodporny i pyłoszczelny. Całość została wyposażona w wysokiej jakości dotykowy ekran OLED, pozwalający na łatwe wybieranie poszczególnych funkcji. Wśród nich należy wyróżnić m.in. krokomierz, czy też pulsometr, a także alarm wibracyjny. Owy produkt nie należy jednak to rozwiązań najwygodniejszych dla dzieci, gdyż do swojej pełnej funkcjonalności potrzebuje połączenia bluetooth, które to umożliwi mu zbieranie danych.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 7
-JAKOŚĆ -10
-BATERIA – 10
R

Zalety

-dużo przydatnych funkcji dla aktywnych dzieci;
-duża odporność;
-długi czas pracy baterii;
Q

Wady

-niskie bezpieczeństwo;
-potrzebuje telefonu by działać;

Poszukując stylowych rozwiązań

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

SMARTWATCH DLA DZIECI Q629 APARAT RADIO MP3 2018 to niezwykle stylowy przedstawiciel tego rodzaju produktów dla dzieci. Swoim designem znacznie przypomina znaną wszystkim markę apple, dostarczając tym samym niezwykle urodziwe i ciekawe rozwiązanie technologiczne. Posiada on szereg interesujących funkcji, które nie tylko zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo dla dziecka, ale także pozwolą na uzyskanie dostępu do wielu przydatnych gadżetów. Jedną z jego możliwości jest śledzenie lokalizacji, przy użyciu LBS, dzięki czemu bez problemu można namierzyć swoją pociechę. Jest to możliwe, dzięki włożeniu do zegarka karty microSIM – dowolnej sieci, która również pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych. Dodatkowo zegarek posiada funkcję budzika i krokomierz. Jest też możliwość odczytywania wiadomości głosowych. Całość jest sterowana przy pomocy aplikacji w telefonie.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 9
-JAKOŚĆ -9
-BATERIA – 9
R

Zalety

-dużo przydatnych funkcji dla aktywnych dzieci;
-niezwykła stylistyka
-dobry GPS
Q

Wady

-brak informacji od strony klientów;

Poszukując najlepszego rozwiązania

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Smartwatch Motus Watchy Monster&Cosmos do doskonały wybór w szczególności dla osób ceniących sobie wysoką jakość. Niestety w tym przypadku za jakością podąża też cena, gdyż stykamy się tutaj z produktem z wysokiej półki cenowej. W zamian jednak dostajemy niezwykle ciekawe i solidne urządzenie, które z pewnością będzie nieodłącznym elementem naszego dziecka. Po pierwsze jest to produkt wytrzymały, a wszystko to dzięki zastosowaniu zaokrąglonego szkła 2D, które idealnie pokrywa cały 1,3 calowy ekran dotykowy. Po drugie jest bezpieczny – używa kilku systemów lokalizacji w tym: GPS, AGPS, LBS oraz WiF, tak byś zawsze wiedział, gdzie jest Twoje dziecko. Wraz z tym systemem wiąże się funkcja informowania, gdy dziecko opuści bezpieczną strefę lub gdy dotrze do szkoły. Trzecim elementem jest funkcjonalność. Bez problemu dziecko może wezwać pomoc, czy też blokować natrętne połączenia.

OCENA PRODUKTU:
-BEZPIECZEŃSTWO – 9
-JAKOŚĆ -9
-BATERIA – 9

R

Zalety

-dużo przydatnych funkcji;
-niezwykła stylistyka
-dobry GPS;
-wysoka jakość wykonania;
Q

Wady

-niekorzystny stosunek jakości do ceny;

Smartwach dla dzieci opinie produktów najlepszych w 2019

Elektroniczne opaski czy też smartwatcha stanowią coraz to bardziej rozchwytywany produkt nie tylko dla nas jako dorosłych, ale także dla naszych dzieci. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to urządzenie poręczne – dostarczające szeregu przydatnych informacji, funkcjonalne, a także pozwalające na dowiedzeniu się wielu rzeczy (w szczególności w przypadku dzieci) takich jak na przykład: na temat ich miejsca pobytu, czy też pozwalając na łatwy kontakt z nimi. Smartwatch dla dzieci przypomina tradycyjne zegarki, z tym, że posiadają szereg funkcji, które powodują, że jest on jeszcze lepszy od nich. Dzięki wysokiej jakości wykonania z reguły są odporne, a dzięki szeregu funkcji, o których już wspomniano na początku stanowią urządzenia będące asystentem każdego odpowiedzialnego rodzica. Zacznijmy jednak od początku, czyli od trzech głównych funkcji Smartwatch dla dzieci.

Jaki smartwatch dla dziecka?

Każdy Smartwatch dla dzieci powinien cechować się trzema podstawowymi funkcjami. najważniejszą z nich jest nadajnik GPS. Tutaj możemy zerknąć się z różnymi typami w zależności od tego w jaki sposób urządzenie posiada możliwość pobierania informacji, to jest albo ma wbudowaną kartę SIM bądź micro SIM, albo łączy się przez bluetooth. nadajnik pozwala na śledzenie naszej pociechy i upewnienie się, że jest tam, gdzie być powinna. Bardziej zaawansowane zegarki pozwalają także na określenie przy pomocy aplikacji bezpiecznego pola przebywania dla dziecka, a w momencie, gdy ono opuści ten teren dostajemy powiadomienie o potencjalnym ryzyku.

Drugim niezbędnym elementem jest wbudowany alarm. Każdy zegarek nowoczesny dla naszej pociechy powinien posiadać tego typu możliwość, gdyż dzięki niej nasze dziecko na pewno nie zaśpij lub nie przegapi ważnych wydarzeń. Kolejną istotną funkcją jest funkcją dzwonienia. Jest na o tyle wygodne, gdyż pozwala po pierwsze na szybki kontakt z rodzicami (lub z dzieckiem), a po drugie pozwala na dużą kontrolę tego kto będzie mógł dzwonić na „telefon” dziecka lub odwrotnie do kogo nasze dziecko będzie mogła zadzwonić. Po trzecie jest także związane ona z możliwością wysyłania esemesów postaci wiadomości głosowych. A po czwarte i najważniejsze w pewnych chwilach wymagających szybkiego reagowania pozwala na łączenie się (z reguły) z trzema ustalonymi kontaktami, by poinformować o niebezpieczeństwie. W efekcie jak widać te trzy główne cechy powodują, że Smartwatch jest znacznie istotniejszy niż typowy zegarek manualny dla waszych dzieci (dowiedz się więcej klikając tutaj: https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-smartwatch-dla-dziecka-ktory-bedzie-najlepszy/13316/).

Smartwatch dla dziecka na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze musimy być świadomi, że decydując się na tego rodzaju zakup dla naszej pociechy wybrany Smartwatch musi być wytrzymały. Nasze dzieci często znajdują się w różnych miejscach i bawią się różnymi rzeczami w efekcie czego ich ręce nieraz są zabrudzone lub po prostu narażone na drobne uszkodzenia. W efekcie tego obudowa Smartwatcha powinno być wodoodporna, pyłoodporna, a także odporne na liczne zarysowania. Drugim istotnym parametrem jest pojemność baterii, która będzie warunkowa możliwość czasu przez jaki możemy korzystać nowego Smartwatcha. Jako, że są to zaawansowane urządzenia to maksymalnie czas pracy będzie wynosił kilka dni przez co trzeba regularnie pamiętać o ładowaniu.

Z drugiej strony tańsze modele mogą pozwalać tylko na pracę przez kilka godzin co w przypadku, gdy nasze dziecko pójdzie do zwiększa ryzyko, że gdy staje się coś niebezpiecznego nie będzie mogło zadzwonić po pomoc. Ostatnim aspektem na jaki zwrócić uwagę jest komfort użytkowania. Mowa tutaj w szczególności o wygodzie noszenia danego zegarka tak aby nie narazić naszego dziecka na zarysowania lub inne urazy, które wynikają na przykład z materiału z jakiego zbudowanego jest pasek. W takich właśnie wypadkach warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Ostatni element choć nie wymagany, ale również przydatny to funkcje dodatkowe. Tutaj mamy dość bogate pole do popisu, gdyż wiele Smartwatcha oferuje między innymi książka adresową, pomiar kroków, rejestr połączeń, aparat, stoper, zestawy głośnomówiące, zdalny podsłuch, powiadomienia o wiadomościach, połączeniach czy wydarzeniach, czy też tak zwane do ogrodzenie, o którym wspomniano już wcześniej, a które służy do określenia bezpiecznej strefy jaki może przemieszczać się nasze dziecko.

Podsumowując smartwatcha To niezwykle przydatne i fajne rozwiązania dla naszych pociech, dlatego też mając taką możliwości warto zaopatrzyć nasze dziecko w takie urządzenie a na pewno nie będziemy tego żałować.

PARAMETR SMARTWACHA

PODSTAWOWE WYMAGANIA

DODATKOWE WYMAGANIA

Pojemna bateria

TAK

Wodoodporność

TAK

Komfort noszenia

TAK

TAK

Wytrzymałość wyświetlacza

TAK

Zdalny podsłuch

TAK

Wybieranie głosowe

TAK

Design

TAK

System głośnomówiący

TAK

Harmonogram/kalendarz

TAK

 

Ranking smartwatch dla dzieci

Porównując informacje na temat smartwatchy popularnych w 2019 zawarte w części poradnikowej, wraz z przykładowymi smartwatchami nietrudno wybrać ten jeden najlepszy model. Mowa tutaj o SMARTWATCH DLA DZIECI Q629 będący znakomitym urządzeniem, na którym zawsze można polegać. Jest bezpieczny, stylowy i bardzo funkcjonalny, a do tego oferuje korzystny stosunek jakości do ceny. Dlatego też mając taką możliwość, warto wyposażyć naszą pociechę właśnie w ten produkt.

Powiązane Artykuły