Dziś przygotowaliśmy ranking fotelików samochodowych 15-36. Ranking został stworzony przez nasz zespół, który od wielu miesięcy obserwował rynek fotelików, opinie oraz testy bezpieczeństwa. Foteliki, które widnieją w poniższym rankingu są to według nas najlepsze propozycje w tym przedziale wagowym, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie znaczące czynniki. Czynniki, którymi się kierujemy to bezpieczeństwo, komfort dziecka oraz nasz, cena, jakość materiałów, wygląd, cena, akcesoria oraz gwarancja. Ranking fotelików samochodowych 15-36 kg to numer jeden w sieci, gdy mowa o tak świetnie przygotowanych ofertach uwzględniając dodatkowo najważniejsze aspekty danego produktu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hulajnoga elektryczna E-scooter

9.9

Droga

Hulajnoga SKYMASTER ASTROO

9.7

Droga

Hulajnoga Forever Junior

9.6

Tania

Hulajnoga Manta MES001K

9.5

Tania

Hulajnoga elektryczna OHMYSPORT

9.4

Średnia

Na dobry początek hulajnogi elektryczne od firmy E-scooter

ranking fotelików samochodowych 15-36

Pierwsza propozycja hulajnogi elektrycznej to produkt od firmy E-scooter. To bardzo prosty model, z pewnością sprawdzi się przy rozpoczynaniu przygody z hulajnogami elektrycznymi. Mimo swojej niewielkiej cenie dostarcza wszystko, czego wymagamy od tego typu produktu. Dzięki wbudowanej diodzie możemy kontrolować poziom naładowania baterii. Model ten zasługuje na uwagę również ze względu na obciążenie, jakiemu może być poddany, z hulajnogi może korzystać nawet osoba mająca 70 kg. Niestety coś za coś – waga hulajnogi jest jedna z wyższych dostępnych na rynku.

R

Zalety

– obecność diody sygnalizujący poziom naładowania;

– obciążenie maksymalne do 70 kg;

Q

Wady

– niska prędkość maksymalna;

– ciężka;

– długi czas ładowania;

Coś dla bardziej wymagających- SKYMASTER ASTROO

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Hulajnoga elektryczna SKYMASTER ASTROO to produkt skierowany głównie do osób, którym zależy na dobrym sprzęcie z trochę wyższej półki cenowej. Model ten dostępny w 2024 roku został wyposażony w wyświetlacz, z którego dowiemy się nie tylko o poziomie naładowania baterii, ale również poznamy, z jaka prędkością się poruszamy, jaki dystans pokonaliśmy oraz na jakim biegu obecnie jedziemy. Takiego rozwiązania na próżno szukać u konkurencji. Hulajnoga ta pozwala na jazdę z prędkością nawet 20 km/h i maksymalne obciążenie do 90 kg. Dzięki baterii, jaka znajduje się w tym modelu na jednym ładowaniu możemy przejechać do 15 kilometrów.

R

Zalety

– cyfrowy wyświetlacz;

– prędkość maksymalna nawet 20 km/h;

– stworzona z wysokiej klasy materiałów;

– duży zasięg baterii;

– szybkie ładowanie;

Q

Wady

– ciężar;

– brak amortyzacji;

Postawmy na wielofunkcyjność – Junior J-100 marki Forever

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Kolejna hulajnoga to chyba najlżejszy reprezentant tej grupy. Mowa tu o modelu Junior J-100 od firmy Forever. Ważący zaledwie 4,5 kilograma sprzęt możemy używać zarówno, jako klasycznej hulajnogi, jak i wspomóc się jej elektrycznym napędem. To bardzo prosty model hulajnogi . Zarówno osiągana przez nią prędkość jak i zasięg jaki jest oferowany w wybranym modelu w porównaniu do konkurencji wypadają dość słabo. Biorąc pod uwagę fakt, iż możemy używać jej na dwa różne sposoby oraz niską cenę warto zastanowić się nad tym konkretnym sprzętem.

R

Zalety

– lekka konstrukcja;

– wielofunkcyjne zastosowanie;

– atrakcyjna cena

Q

Wady

– krótki zasięg na jednym ładowaniu baterii;

– niska prędkość maksymalna;

– wykonana z niskiej jakości materiałów;

Wygoda przede wszystkim- hulajnoga elektryczna Manta MES001K

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Hulajnoga elektryczna Manta MES001K wyróżnia się przede wszystkim możliwością zamontowania siedzenia, które co ważne znajduje się w zestawie. To świetna alternatywa dla klasycznego roweru. Regulowana podpórka to standard w hulajnogach, w przypadku tego modelu mamy możliwość dostosowania wysokości siedziska do wzrostu dziecka. Zasięg prezentowanej hulajnogi nie należy do największych, natomiast bez problemu powinniśmy przejechać około 12 kilometrów. Czas ładowania baterii jest jednak dosyć długi – na naładowanie musimy przeznaczyć nawet do 8 godzin. Co najbardziej rozczarowywuje to prędkość z jaką możemy się poruszać, wynosi zalewie 6 km/h, co zdecydowanie w porównaniu do konkurencji wypada słabo.

R

Zalety

– możliwość zamocowania siedziska;

– łatwe składanie nawet z zamontowanym siedziskiem;

Q

Wady

– bardzo niska prędkość maksymalna;

– stosunkowo długi czas ładowania baterii;

– ciężka konstrukcja;

Dla dorosłych i dla dzieci- hulajnoga elektryczna OHMYSPORT

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Kolejnym, a zarazem ostatnim prezentowanym modelem jest hulajnoga elektryczna OHMYSPORT. Co ciekawe model ten dostosowany jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Szybko ładująca się bateria pozwala na poruszanie się z prędkością do 25 km/h nawet przez 20 kilometrów. Hulajnoga została wykonana z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu pozwala na maksymalne obciążenie do 120 kilogramów. Model ten został wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, na którym możemy sprawdzić aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, wskaźnik biegu a także licznik kilometrów. Jest to natomiast najdroższa propozycja spośród wszystkich przedstawionych.

R

Zalety

– solidne wykonanie;

– nowoczesny design;

– wbudowany wyświetlacz;

– szybko ładująca się bateria o dużej pojemności;

– duża prędkość maksymalna – do 25 km/h

Q

Wady

– wysoka cena;

Jak kupić dobrą hulajnogę na akumulator dla dzieci w okresie 2024?

Takie pytanie zadaje sobie niejeden Rodzic, decydujący się na zakup elektrycznej hulajnogi. Jak możemy zauważyć wybór jest spory, więc przede wszystkim warto przemyśleć do czego ma służyć zakupiony sprzęt na co dzień. Czy będzie to:

  • alternatywa dla roweru;
  • środek transportu do i ze szkoły;
  • „gadżet” to sporadycznego używania.

Jeśli określimy cel zakupu łatwiej będzie nam wybrać konkretny model. W kolejnym kroku warto porównać hulajnogi pod względem wieku użytkownika. Najlepsza hulajnoga na akumulator dla młodzieży może okazać się zbyt niebezpieczna dla młodszego użytkownika. Mimo przystosowania odpowiadającemu wiekowi naszego dziecka, ze względu na osiągane prędkości warto czasem wybrać słabszy model. Jak widać na przykładach zamieszczonych powyżej bez problemu możemy znaleźć sprzęty o mniejszej mocy. Warto pamiętać, że to tylko część dostępnych na rynku hulajnóg, aby mieć pełen pogląd na wszystkie sprzęty warto przejrzeć ranking hulajnóg elektrycznych dla dzieci.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie hulajnogi 2019?

Większość hulajnóg na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie. Regulowana kierownica, antypoślizgowy podest, hamulec awaryjny to wyposażenie nie tylko każdej porównywanej przez nas hulajnogi, ale również większości sprzętów dostępnych na rynku. Warto jednak przyjrzeć się z bliska tym specyfikacjom.

1. Większa będzie dobra dłużej.

Wielkość hulajnogi jest niezwykle istotnym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę. Oczywiście regulowana kierownica jest standardem, natomiast często nie można regulować jej swobodnie. Szukając sprzętu dla naszego dziecka warto zwrócić uwagę czy wybrany model ma regulację punktową czy można ustawić dowolną wysokość. Warto pamiętać, że gdy dziecko jest niższe i korzysta z minimalnego ustawienia kierownicy nie powinna ona znajdować się wyżej niż klatka piersiowa dziecka, pamiętając przy tym, że dziecko musi stać wyprostowane. W innym przypadku jazda na hulajnodze nie tylko nie będzie komfortowa, ale również niebezpieczna.

2. Nie od razu na głęboką wodę.

Wiadomo, że im wyższa moc hulajnogi, tym szybciej możemy się na niej poruszać. Kierujmy się jednak rozsądkiem jeżeli chodzi o sprzęt dla naszych dzieci. Oceńmy na spokojnie umiejętności dziecka, nie patrzmy na opinie innych, każde dziecko rozwija się swoim tempem. To co będzie dobre dla dzieci sąsiadki, dla naszego kilkulatka może się okazać zbyt mocnym sprzętem. Może lepiej zacząć od hulajnogi o niższej mocy i wraz ze zdobytymi umiejętnościami zmienić ją na mocniejszą, a co za tym idzie szybszą. Pamiętajmy, że dzieci często nie potrafią ocenić odległości tak precyzyjnie jak my. Chwila nieuwagi, zbyt szybka jazda i podróż naszego dziecka na hulajnodze może zakończyć się źle.

3. Jakość, a nie cena.

Nie po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni słyszymy to stwierdzenie. Decydując się na zakup warto nie tylko poczytać opinie o hulajnogach elektrycznych dla dzieci dostępne w internecie, ale również skorzystać z możliwości zobaczenia sprzętu na własne oczy. Często zdjęcia wyglądają bardzo zachęcająco, a widząc produkt stacjonarnie w sklepie widzimy niedociągnięcia. Nie kierujmy się ceną wybierając sprzęt dla naszego dziecka, ale jakością i solidnością wykonania. Często już na pierwszy rzut oka widać, że łączenia wykonane są bardzo niestarannie, platforma pod naciskiem ugina się, słychać skrzypienie czy inne niepokojące odgłosy. Czasem lepiej wybrać droższy, a używany model niż nową wersję budżetową.

4. Duże, czy małe?

Wybierając hulajnogę dla naszego dziecka warto zwrócić również uwagę na kółka. Od nich bowiem zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przede wszystkim od ich wielkości zależy, czy hulajnoga będzie zwinna i prosta w prowadzeniu. Uznaje się, że do jazdy miejskiej najlepiej sprawdzą się kółka o średnicy do 12 cm. Jeśli zamierzamy używać hulajnogi głownie w terenach nierównych, wyboistych, lepiej wybrać model o kołach z większą średnicą. Będąc przy temacie kółek warto wybierać te średnio-twarde, są nieco mniej komfortowe od miękkich natomiast nie zużywają się tak szybko.

5. Bezpieczeństwo w naszych rękach.

Kupując hulajnogę elektryczną dla naszego dziecka należy pamiętać o tym, że przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 roku życia. Jeśli nasze dziecko spełnia to kryterium warto przypomnieć mu o podstawowych zasadach ruchu drogowego, o tym gdzie możemy poruszać się hulajnogą oraz jak zachować się na przejściu dla pieszych. Zanim jednak puścimy dziecko na przejażdżkę nową hulajnogą pamiętajmy aby założyło na głowę kask. Jak wybrać odpowiedni kask dla dziecka? O tym  czym kierować się wybierając kask więcej dowiemy się ze strony: https://mamygadzety.pl/wybieramy-dzieciecy-kask-rower-hulajnoge-rolki/. Ostatnią rzeczą, w którą musimy wyposażyć nasze dziecko to odblaski. Tak przygotowana pociecha może bezpiecznie odbyć pierwszą podróż hulajnogą elektryczną.

Trudne wybory- opinie hulajnogi elektryczne w 2024 roku.

Nie da się ukryć, że dostępność hulajnóg elektrycznych dla dzieci na rynku znacznie wzrosła. Wybór więc tej jednej jest znacznie utrudniony. Mając wybrać jedną z pięciu przedstawionych hulajnóg wybór padłby na hulajnogę elektryczną SKYMASTER ASTROO. Dlaczego? Zapewne nie ze względu na popularność, chociaż nasze dzieci widząc, że koledzy posiadają właśnie taki model mogłyby naciskać na taki sam wybór. Przede wszystkim hulajnoga ta wykonana nie jest z plastiku, a wytrzymałego stopu aluminium. Zastosowany silnik o mocy 250 W pozwala na osiągnięcie prędkości do 20 km/h co jest prędkością odpowiednią dla dziecka, które zaznajomiło się już z obsługą hulajnogi.

Co ważne hulajnoga wyposażona jest w czytelny i intuicyjny wyświetlacz, dzięki czemu nasze dziecko może kontrolować ile baterii pozostało, jaką odległość może pokonać na ładowaniu, a co za tym idzie ułatwi mu to wybór trasy. Gdyby jednak okazało się, że naszemu dziecku nie udało się dobrze oszacować odległości jaką może pokonać na naładowanej baterii, hulajnogę można łatwo złożyć i przewieźć w autobusie czy tramwaju. Wyświetlacz pozwoli również dziecku kontrolować prędkość.

Niejednokrotnie była mowa o bezpieczeństwie, w przypadku tej hulajnogi producent pomyślał o widoczności i nie zabrakło na wyposażeniu czerwonego światła odblaskowego nad tylnym kołem.

Oczywiście dla niektórych cena tej hulajnogi może być zbyt zaporowa, ale ta kwestia i alternatywne jej rozwiązania były omawiane już wcześniej. Ostateczny wybór jest oczywiście kwestią indywidualną, najważniejsze jest zadowolenie dzieci i rodziców z dokonanego wyboru, a także bezpieczeństwo podczas użytkowania hulajnogi elektrycznej.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką hulajnogę elektryczną dla dzieci wybrać
Average rating:  
 6 reviews
 by szalonaa

Hulajnoga elektryczna dla dziecka? Nie, jeszcze nie oszalałam, sama sobie coś takiego pragnę kupić. Wydaje mi się, że będzie to dobry plan, patrząc na to, jak wiele mam do wyboru. No, ale też dam się czasem córce pobujać, a co.

 by presto

O, widzę coś nowego, a tu wpis o hulajnogach elektrycznych. Dla nas jak najbardziej na topie, bo nasz pasierb zaczął nas o coś takiego prosić. To teraz będziemy widzieli, ile to kosztuje i ewentualnie na który model nas stać będzie. Dzięki!

 by ilonka

Skymaster ma dobre produkty, jeśli chodzi o pojazdy elektryczne. Z tego co wiem, to i niektóre miasta decydują się właśnie na takie hulajnogi, z tym, że oczywiście większe, dla starszych. Także nad tym nie ma co się zastanawiać.

 by irciu1993

No i przy takich produkach wychodzi, jak wielu producentów sprzętu, który używają nasze dzieci, tak naprawdę jest. Przecież ja nawet nie miałem pojecia o OHMOlympic czy jakoś tak. A widać, że muszą być coś znani, skoro są widziani w porównaniach.

 by oldur

Manta i Forever to nie są najbardziej sprawdzone marki, ale wydaje mi się, że jeśli w coś takiego zainwestujemy, to dzieciom nic się nie stanie , a my jednocześnie będziemy mieli troszkę czasu dla siebie (w miarę rozsądku) .

 by ajentos

Wy wiecie, kiedy coś udostępnić, nie? Właśnie niespodziewanie zostaliśmy zaproszeni na dodatkową komunię i co? Nie mieliśmy pomysłu na prezent, a tu proszę, gotowe rozwiązanie. No nic, dzięki wielkie, uda nam się teraz nie zbłaźnić ;p .

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online