W każdym pokoju dziecięcym prędzej czy później musi pojawić się biurko. Jest to miejsce, które najczęściej nasze pociechy wykorzystują do odrabiania lekcji, przygotowania się na przyszły sprawdzian czy po prostu po to, aby wygodnie spędzić swój wolny czas.

Niewielu rodziców zdaje sobie jednak sprawę, że nasze dzieci rosną i z roku na rok potrzebują nieco innej wysokości, aby zająć komfortową pozycję przy biurku. Co więcej, należy także pamiętać o odpowiednio wytrzymałej konstrukcji, co w przypadku małoletnich użytkowników jest bardzo ważne. Jak zatem wybrać najlepsze biurko dla dziecka w 2024 roku?

W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę 5 bardzo atrakcyjnych ofert, które zagwarantują nam bezpieczeństwo, komfort oraz wielofunkcyjność. Aby wybrać najlepsze produkty, sugerowaliśmy się wyżej wspomnianymi aspektami. Dodatkowo patrzyliśmy także jaka jest wysokość biurka oraz powierzchnia dla dziecka i czy mebel wyposażony został w dodatkowe funkcjonalności.

BIURKO KOMPUTEROWE A-6 PRAWE 90cm BIAŁE

ranking fotelików samochodowych 15-36

Jednym z najlepszych wyborów będzie z pewnością bardzo proste, aczkolwiek wysoce funkcjonalne biurko komputerowe o wysokości 77 cm. Jest to system mebli CLP, a więc idealnie komponuje się z pozostałymi produktami z tej serii.
Na uwagę zasługuje wysoka kompatybilność oraz uniwersalny design. Pozwala on umieścić biurko nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w salonie, sypialni, biurze czy w gabinecie. Biurko jest idealne pod laptopa lub pod komputer stacjonarny. Jednym z powodów jest dodatkowa wysuwana półka, bardzo dobra pod klawiaturę.
Oprócz tego, znajdziemy tutaj trzy, bardzo pojemne szuflady. Jeżeli chodzi o samo wykonanie, to płyta jest laminowana i jej grubość wynosi 16 mm. Co ciekawe, posiada ona certyfikat higieniczny E1, a więc jest to dodatkowe zapewnienie dotyczące bezpieczeństwa.
Dodatkowym atutem jest oczywiście niska cena oraz dwuletnia gwarancja. To połączenie potwierdza bezpieczeństwo korzystania oraz pewność, że przynajmniej przez 24 miesiące nie będziemy narzekać na awaryjność produktu.
Niestety, jest to budżetowe rozwiązanie. Mebel dosyć łatwo zarysować, a instrukcja sama w sobie nie jest czytelna. Z tego powodu jest to najlepsza część wyposażenia tylko jeśli poszukujemy rozwiązania na maksymalnie 3-4 lata.

R

Zalety

• Uniwersalny design;
• Certyfikat higieniczny E1;
• Bardzo niska cena;
• Gwarancja na 2 lata;
• Trzy bardzo pojemne półki.
Q

Wady

• Łatwo porysować powierzchnię;
• Mało czytelna instrukcja.

BIURKO NAROŻNE KOMPUTER B16 LEWE 3SZ 124cm BIAŁE

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Jeżeli poszukujemy nieco bardziej zaawansowanego biurka, które dodatkowo będzie oferowało podobnie uniwersalny design, co zwycięzca rankingu, to warto zwrócić uwagę na biurko narożne.
Podobnie jak poprzedni produkt, jest to idealny wybór do wielu różnych pomieszczeń – począwszy od pokoju młodzieżowego, przez pokój dziecięcy, a skończywszy na biurze czy salonie. Na uwagę zasługuje także design. Mebel pochodzi z systemu CLP, a więc istnieje wiele różnych innych dodatków, które będą idealnie współgrać z zakupionym produktem.
Jeśli chodzi o samą jakość wykonania, to jest ona podobna co do poprzedniego produktu. Jest to jednak nieco niższe biurko, gdyż jego wysokość wynosi 77 cm. Większa przestrzeń i co ważniejsze zastosowanie konstrukcji narożnej sprawiło, że biurko oferuje dwie duże przestrzenie oraz standardowe 3 półki.
Po raz kolejny otrzymujemy tutaj dwuletnią gwarancję oraz w miarę niską cenę. Jednakże, należy pamiętać, że blat biurka jest nieco cienki, a na dodatek ostre krawędzie mogą negatywnie wpłynąć na odbiór przez niektórych użytkowników.

R

Zalety

• Bardzo pojemne;
• Uniwersalny design;
• W miarę niska cena;
• Solidne wykonanie.
Q

Wady

• Niskiej jakości blat;
• Ostre krawędzie biurka.

BIURKO KOMPUTEROWE A-6 PRAWE 90cm SONOMA

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Jeżeli nie interesuje nas biurko białe, to bardzo dobrą alternatywą dla powyższych produktów będzie mebel o kolorze dębowym. Jest to bardzo dobry wybór dla każdego dziecka oraz młodzieńca, który potrzebuje miejsca na laptop bądź komputer PC.
Recenzowany produkt oferuje nam długość 90 cm oraz wysokość 77 cm. W połączeniu z dobrą konstrukcją oraz dostateczną grubością płyty, to jest 16 mm, otrzymujemy tutaj bardzo ciekawą opcję. Jeśli chodzi o materiał, to jest to płyta laminowana. Oferuje ona dodatkowo certyfikat higieniczny E1 – tak samo jak zwycięzca rankingu.
Co ciekawe, jest to kolejny mebel z serii CLP, a więc istnieje szereg innych rzeczy pasujących kolorystycznie, które możemy bez problemu dokupić. Pamiętajmy oczywiście, że mamy do dyspozycji tutaj dwuletnią gwarancję oraz szereg pozytywnych opinii.
Solidna konstrukcja, w miarę prosty montaż oraz oczywiście niska cena sprawiają, że jest to ciekawy wybór dla wielu użytkowników. Szczególnie dla tych, którzy znużeni są białą kolorystyką. Jednakże, na uwadze powinniśmy mieć nieco ostre krawędzie biurka oraz fakt, że blat możemy bardzo łatwo porysować.

R

Zalety

• Oferuje dużo miejsca;
• Niska cena;
• Stabilna konstrukcja;
• W miarę prosty montaż;
• Certyfikat higieniczny E1.
Q

Wady

• Blat można łatwo uszkodzić;
• Ostre krawędzie.

BIURKO+KRZESŁO regulowane FunDesk Piccolino Grey

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Jeżeli możemy pozwolić sobie na nieco większy wydatek, to zdecydowanie warto pomyśleć o wyborze regulowanego biurka, które w zestawie oferuje także regulowane krzesełko. Jest to wielofunkcyjne biurko, które po złożeniu zajmuje niezwykle mało miejsca.
Opisywany produkt przygotowany został dla dzieci w bardzo szerokim zakresie wzrostu. Maluchy w wieku od 3 lat do nawet 12 lat będą mogły z powodzeniem korzystać z recenzowanego przedmiotu. W zestawie oczywiście otrzymujemy także niezwykle komfortowe i regulowane krzesełko.
Blat gwarantuje nam grubość 15 mm, a więc z pewnością jest ona wystarczająca. Jakościowo produkt wyróżnia się na tle konkurencyjnych biurek. Przeważa tutaj stal walcowana na zimno. Znajdziemy jednak także elementy ABS oraz płyty MDF. Co ciekawe, producenci zadbali także o certyfikat E1.
Największą zaletą biurka jest jego funkcjonalność oraz możliwości regulacyjne. Możemy regulować wysokość blatu oraz krzesła, a na dodatek pochylić blat nawet do 40 stopni. Pokrętło odpowiedzialne za pochylenie blatu jest bardzo wytrzymałe oaz solidnie wykonane. Wszystkie regulacje odbywają się ręcznie.
Kolejnym ciekawym atrybutem będą dodatkowe funkcjonalności, jak na przykład uchwyt na kubek i wieszak na plecak. Jakość wykonania została także potwierdzona normą PN-EN 12521:2016. Jest to certyfikat zgodności, który gwarantuje nam odpowiednią wytrzymałość, trwałość oraz oczywiście bezpieczeństwo.
Niestety, jest to droga opcja, a na dodatek wszystkie te dodatki sprawiają, że zarówno krzesełko, jak i biurko, są bardzo ciężkie.

R

Zalety

• Wiele możliwości regulacyjnych;
• Wytrzymała konstrukcja;
• Wielofunkcyjność;
• Bardzo wygodne;
• Przechylany blat.
Q

Wady

• Bardzo dużo waży;
• Wysoka cena.

REGULOWANE BIURKO KRZESŁO DLA DZIECKA Lavoro Blue

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Najbardziej funkcjonalnym oraz najsolidniej wykonanym biurkiem w zestawieniu jest Lavoro Blue, przedmiot gwarantujący nam bardzo gruby blat, ogromne możliwości regulacyjne, oraz wiele dodatkowych uchwytów oraz inteligentnych rozwiązań.
Sam blat ma grubość 18 mm, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich opisywanych produktów. Znajdziemy tutaj także wiele udogodnień jak na przykład uchwyt na kubek, wieszak na plecak, czy specjalne podparcie łokcia.
Zaletą jest również możliwość regulacji wysokości biurka oraz krzesła. Co ciekawe, blat możemy także regulować pod kątem – do 50 stopni. Jest to zdecydowanie najbardziej zaawansowane biurko ze wszystkich. Pozwala ono nam dopasować niemalże każde ustawienie do wymagań dziecka.
Niestety, za te udogodnienia przyjdzie nam bardzo dużo zapłacić. Oprócz niesłychanie wysokiej ceny, pamiętajmy również o tym, że jest to niesłychanie ciężki mebel.

R

Zalety

• Bardzo mocna konstrukcja;
• Wysoka jakość pokręteł;
• Ogromne możliwości regulacyjne;
• Wiele dodatkowych udogodnień.
Q

Wady

• Bardzo wysoka cena;
• Duża waga.

Biurko do pokoju dziecka – jak wybrać najlepsze

Dobre biurko to przede wszystkim takie, przy którym nasz maluch będzie mógł bez zbędnych problemów odrabiać prace domowe, ćwiczyć czy bawić się przez długi czas nie odczuwając zmęczenia czy żadnych bóli. Warto oczywiście mieć na uwadze inne dodatkowe elementy, które mogą wpłynąć na końcową ocenę mebla.

Poniższy poradnik przedstawi kilka ważnych czynników, jakie każdy z nas powinien wziąć pod uwagę, jeśli zależy nam na tym, aby wybrać dobre biurko dla dziecka. Mowa tutaj oczywiście o wykonaniu oraz bezpieczeństwie, funkcjonalności i designie. Dodatkowymi parametrami są także opinie biurka dla dziecka oraz ceny. Więcej informacji znajdziecie także w poniższym artykule: https://dziecisawazne.pl/kupujemy-biurko-do-nauki-na-co-zwrocic-uwage/

Dobre biurko to solidnie wykonane biurko

Każdy z rodziców zdaje sobie sprawę jak wymagające małe dzieci mogą być. Z tego względu odpowiednio mocna konstrukcja to podstawa podczas szukania biurka komputerowego czy po prostu biurka dla najmłodszych.

Dlatego biurko powinno przede wszystkim być bezpieczne i oferować szereg certyfikatów, które potwierdzają ich solidność. Najczęściej stosowanym materiałem w przypadku budżetowego biurka jest płyta wiórowa lub płyta MDF, które po laminowaniu oferują wystarczającą wytrzymałość.

BIURKO KOMPUTEROWE A-6 PRAWE 90cm BIAŁE

biurko dla dziecka opinie

Biurko FunDesk Piccolino Grey

tanie biurko dla dziecka

Funkcjonalność biurka

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to podstawą są dodatkowe szuflady na przybory szkolne lub inne przedmioty dziecięce. Oprócz tego, warto upewnić się, że biurko wyposażone jest w dodatkową wysuwaną szufladę.

Gadżetami niezwykle poprawiającymi komfort pracy przy biurku są specjalne uchwyty – czy to na napój czy wieszak na plecak. Dodatkowe podparcie na łokieć będzie również pożądane. Oprócz tego, droższe opcje gwarantują nam regulowaną wysokość biurka, co jest idealnym rozwiązaniem dla rosnącego dziecka.

Design jest równie ważny

Jest to oczywiście kompletnie subiektywna kwestia, lecz podczas wyboru biurka należy także patrzeć na to jaki jest jego kolor oraz wzór. Czasami dobrze jest także zdecydować się na zakup biurka z obszernej kolekcji, co pozwoli nam dobrać inne meble, aby wszystkie produkty do siebie pasowały.

BIURKO KOMPUTEROWE A-6 PRAWE 90cm SONOMA

biurko dla dziecka cena

Regulowane Biurko Krzesło Dla Dziecka Lavoro Blue

regulowane biurko dla dziecka

Biurko dla dziecka opinie

Komentarze innych użytkowników będą niezwykle cenne podczas wyboru właściwego urządzenia w 2024 roku. Produkt o samych pozytywnych opiniach będzie z pewnością o wiele bezpieczniejszym zakupem, aniżeli biurko, które ma wiele niepochlebnych opinii.

Należy jednak pamiętać, że większość komentarzy jest subiektywna, a na dodatek w Internecie pełno jest treści sponsorowanych. Oznacza to, że komentarze oraz opinie innych powinny być jedynie sugestią, która pozwoli nam zebrać dodatkowe informacje na temat konkretnego modelu.

Cena za dobre biurko dla dziecka

Nasz budżet to niewątpliwie bardzo ważny czynnik, który ostatecznie wpłynie na zakupiony przez nas mebel. Należy jednak pamiętać, że podczas przeglądania biurek musimy się skupić nie na cenie, ale ma stosunku jakości oraz otrzymywanego biurka do ceny.

Podsumowanie rankingu biurek dziecięcych

Istnieje szereg różnych biurek odpowiednich dla dzieci. To jednak od was zależy ostateczna decyzja. Postanowicie zakupić bardzo zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne z wieloma regulacjami czy postawicie na proste, solidne i budżetowe rozwiązanie, jakim jest zwycięzca rankingu BIURKO KOMPUTEROWE A-6 PRAWE 90cm BIAŁE.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie biurko dla dziecka wybrać
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online