Wybranie odpowiedniej naklejki do pokoju dziecięcego wiąże się z wyborem nie tylko odpowiedniego wzorku, ale również innych, dosyć istotnych elementów. Mowa tutaj oczywiście o materiale, z jakiego została wykonana naklejka, jej rozmiar, cena, a nawet czas gwarancji. Jak zatem wybrać odpowiednią?
Poniższy artykuł przedstawi pięć najlepszych naszym zdaniem naklejek, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Recenzja uwzględni również zwycięzcę, czyli najlepszy produkt, który okaże się najtrafniejszym wyborem dla szerokiego grona odbiorców. Zacznijmy zatem od najlepszej, naszym zdaniem, naklejki ściennej dla dzieci.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Naklejki imię dziecka

9.9

Tania

Naklejki sowy

9.8

Średnia

Naklejki gwiazdki

9.7

Tania


 

Naklejki balony chmurki

9.6

Średnia


 

Naklejki AUTA 3D

9.5

Droga

Tytuł najlepszej naklejki ściennej dla dzieci wędruje do Naklejki na ścianę z imieniem dziecka XL

naklejki na sciane dla dzieci opinie

Oferowany produkt został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających rodziców, którzy chcieliby dostosować swoją naklejkę do własnego dziecka. Producent pozwala nam oczywiście dobrać wybrać jakie imię dziecka pojawi się na naklejce. Oprócz tego, możliwy jest wybór również jeden z wielu wzorów, a nawet kolorystykę.
Warto nadmienić, że przygotowane naklejki są matowe oraz idealnie się nadają na wiele różnych powierzchni. Można je nakleić zarówno na ściany, jak i na meble czy szyby i lustra. Pamiętajmy oczywiście o tym, że bardzo dużym atutem wyżej opisanych naklejek jest ich wielkość. Producent oferuje nam naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego o wielkości 100 cm na 50 cm.
Dobrze również zwrócić uwagę na to, że producent przygotował nam film instruktażowy, na którym widzieć co należy zrobić – krok po kroku – aby cieszyć się dobrze naklejoną naklejką. Niska cena to kolejna zaleta, co tylko potwierdza fakt, że produkt jest prawowitym zwycięzcą w rankingu.

R

Zalety

– Długa, 24 miesięczna gwarancja;
– Niska cena;
– Szeroki wybór wzorów i kolorów;
– Film instruktażowy.

Q

Wady

– Łatwo popełnić błąd podczas naklejania.

Jeżeli interesują nas inne naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego, to sprawdź Naklejki na ścianę ścienne dla dzieci sówki sowy

naklejki na sciane dla dzieci ranking

Inną, bardzo ciekawą ofertą, która znalazła swoje miejsce w naszym zestawieniu, jest naklejka od renomowanego i potwierdzonego producenta. Oferuje on duże, wręcz ogromne naklejki na ścianę do pokoju naszego dziecka. Naklejki te mają rozmiar XXL i wielkość 186 cm na 150 cm. Oprócz tego, warto zwrócić również uwagę na to, że w swojej ofercie producent oferuje mniejsze, a co za tym idzie tańsze produkty.
Jeżeli mowa o cenie, to niestety produkt ten jest kosztowny, co może odstraszyć niejednego zainteresowanego. Warto jednak pamiętać, że do przygotowania naklejek wykorzystano wysokiej klasy materiały, co przekłada się nie tylko na solidny montaż, ale również na wytrzymałość i pewność, że nie zostaną one łatwo zniszczone – czy to przez zabrudzenie czy zamoczenie.
Oprócz tego warto również wziąć tę naklejkę pod uwagę z innego powodu, a mianowicie interesującego designu oraz bardzo dobrego wykonania. Naklejka jest matowa, a co za tym idzie nie odbija światła. Oprócz tego, nie zostały one wypełnione bielą, a więc idealnie się nadają do każdego wystroju.
Gwarancja przewidziana przez producenta wynosi jedynie 3 miesiące, o czym należy pamiętać.

R

Zalety

– Bardzo dobre wykonanie;
– Prosta w naklejeniu;
– Bardzo duża;
– Ciekawy design.

Q

Wady

– Wysoka cena;
– Brak możliwości spersonalizowania naklejki.

Inną atrakcyjną opcją jest Naklejki na ścianę GWIAZDKI GWIAZDY MEGA ZESTAW!

najlepsze naklejki na sciane dla dzieci

Kolejna w naszym zestawieniu oferta dotyczy całego zestawu naklejek, które przygotowane zostały w formie gwiazdek. Naklejki te, tak samo jak poprzednia oferta, są wykonane z folii matowej o wysokiej jakości, a samo wycięcie produktu zostało wykonane profesjonalnym urządzeniem, to jest ploterem tnącym. Oznacza to, że naklejki nie będą odbijać światła, a do tego zastosowany druk jest trwały i bezproblemowo utrzyma odpowiednią kolorystykę i nie wyblaknie po kilku miesiącach.
Oprócz tego, warto wspomnieć o tym, że naklejki te są dostosowane do wielu powierzchni. Oznacza to, że możemy je nakleić nie tylko na ścianę, ale również na szybę i na meble. Ponadto, producent gwarantuje nam trwałość naklejek do tego stopnia, że można je z pomyślnością nakleić na samochód, gdzie nie stracą swojego wyglądu nawet przez 3 lata!
Ponadto warto pamiętać o tym, że zamawiając naklejki od tego producenta, w zestawie otrzymujemy trzy rodzaje gwiazdek, które naklejone w odpowiedni sposób dadzą nam niesamowity efekt. Oczywiście powinniśmy pamiętać, że kolorystyka gwiazdek zależy całkowicie od nas. To my wybieramy który kolor gwiazdek będzie dominował. Oprócz tego, wybierzemy również kolorystykę innych, mniejszych gwiazdek. W sumie wybór pozwala nam na dobranie kolorów go gwiazdek o średnicach 10 cm, 7,5 cm oraz 5 cm. Gwarancja producenta przewidziana została na okres 12 miesięcy.

R

Zalety

– Duże możliwości kolorystyczne;
– Gwiazdki o różnej średnicy;
– Bardzo trwałe;
– Możliwość naklejenia gwiazdek na samochód.

Q

Wady

– Brak dodatkowych wzorów;
– Gwarancja na 12 miesięcy.

W rankingu naklejek na ścianę dla dziecka postanowiliśmy również uwzględnić Naklejki na ścianę BALONY chmurki dla dzieci

dobre naklejki na sciane dla dzieci

Jest to bardzo ciekawa oferta, gdyż zestaw zawiera wiele różnych elementów, co pozwala nam na oklejenie niemalże całej ściany, całkowicie zmieniając wystrój pokoju dla dziecka. Największy z elementów ma rozmiar 40 cm na 24 cm, jeśli chodzi o balon. Chmurki natomiast zaczynają się od 20 cm na 10 cm.
Dekoracja ta jest bardzo atrakcyjna, szczególnie jeśli zależy nam na udekorowaniu całej ściany. Jeżeli chodzi o sam produkt, to wykorzystano tutaj ekologiczny tusz, bezpieczny dla zdrowia naszych dzieci. Jest on również bezwonny.
Jeżeli chodzi o samą folię, to jest to samoprzylepna folia wyprodukowana przez niemiecką firmę Oracal. Jak w przypadku innych produktów, folia tego producenta jest również matowa, a więc nie odbija promieni słonecznych od ściany.
Kolorystycznie producent oferuje nam kilkanaście rozwiązań, co z pewnością zainteresuje niejedną panią domu. Do produktu przygotowano również instrukcję, która pomoże nam w zamontowaniu całego zestawu.

R

Zalety

– Wiele kolorów do wyboru;
– Dosyć niska cena;
– Naklejane bez tła;
– Możliwość udekorowania całej ściany.

Q

Wady

– Trudności w naklejeniu całego zestawu w odpowiedni sposób;
– Brak dodatkowych wzorków.

Dodatkowym wyborem może również być Naklejki na ścianę AUTA 3D CARS 160×110!

najlepsze naklejki na sciane dla dzieci ranking

Jest to niezwykle ciekawa oferta, która idealnie się nadaje do pokoju, w którym obmyśliliśmy specjalną tematykę. W tym przypadku byłaby to tematyka jednej z najpopularniejszych animacji, jakie ostatnio uświadczyliśmy, czyli AUTA.
Naklejki są niezwykle duże, gdyż mają rozmiar wynoszący aż 160 cm na 110 cm. Oprócz tego, najważniejszą zaletą tych naklejek jest fakt, że przygotowane one zostały w formie 3D. Standardowo, naklejki są wykonane z folii samoprzylepnej o błyszczących właściwościach. Jednakże, producenci na życzenie mogą również zastosować folię matową.
Naklejki nie mają za sobą żadnego tła i są wycięte odpowiednio. Dzięki temu możemy je zastosować na każdą powierzchnię, bez martwienia się o brak estetycznego wyglądu. Zaletą jest niewątpliwie fakt, że naklejki nadają się do naklejenia na niemalże każdą powierzchnię, wliczając w to meble oraz szyby.
Jeśli nie jesteśmy zainteresowani naklejkami z serii AUTA, producenci przewidzieli taką sytuację i dostarczają nam inne naklejki, z innych bajek. Cena jednak nie jest tak atrakcyjna jak w przypadku innych naklejek, na co należy zwrócić uwagę. Oprócz tego, nie znaleźliśmy żadnych informacji odnośnie gwarancji.

R

Zalety

– Naklejki tematyczne – wiele wzorów nawet z innych bajek;
– Wysoka jakość wykonania;
– Naklejki 3D;
– Polskiego wykonania.

Q

Wady

– Dosyć wysoka cena.

W jaki sposób dobrać odpowiednią naklejkę? Dowiedz się już teraz!

Jeżeli żadna z propozycji przygotowanych w zestawieniu nie była wystarczająco atrakcyjna, to warto przeszukać Internet oraz lokalne sklepy w poszukiwaniu swojej ulubionej naklejki. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę?
Przede wszystkim na rozmiar naklejki oraz na to z jakiego materiału zostały wykonane. Oprócz tego należy również spojrzeć na wytrzymałość, która natomiast jest bardzo często popierana gwarancją producenta. Nie zapomnijmy również o tym, że opinie o naklejkach na ścianę dla dziecka będą równie przydatne.

najlepsze naklejki na sciane dla dzieci opinie 2019

Rozmiar naklejki

W zależności od tego czy zamierzamy okleić tylko część ściany czy całą ścianę, powinniśmy szukać naklejek o minimalnej wielkości 50 cm na 30 cm. Oczywiście pamiętajmy o tym, że istnieje wiele różnych naklejek oraz ich typów. Jeśli przygotujemy sobie pokój pod daną kolorystykę, wtedy warto poszukać odpowiednich wzorów lub odpowiednich kolorów.
Oprócz standardowych naklejek w kształcę prostokątów, warto zwrócić również uwagę na to, czy dana naklejka została przygotowana bez tła, które nie tylko mocno ogranicza nasz wybór kolorystyczny, ale psuje również estetykę.
Ponadto, są specjalne naklejki, o wiele mniejsze niż minimalna zalecana wielkość, które mogą okryć nawet całą ścianę. Są to po prostu całe zestawy naklejek. W takich zestawach zazwyczaj znajdziemy wiele naklejek o różnych wielkościach, dzięki czemu możemy albo wypróbować własną kompozycję, albo zwyczajnie przygotować gotowy już projekt.

Wytrzymałość i materiały

Każda z naklejek powinna być wykonana z wysokiej jakości folii matowej bądź błyszczącej. Matowa jednak jest częściej polecana, gdyż redukuje jakąkolwiek szansę na to, że w słońcu będą odbijać światło. Oprócz tego należy również zwrócić uwagę na to gdzie dana naklejka była wyprodukowana oraz to jaki ploter był wykorzystany do drukowania naklejki.
Oczywiście bardzo ważnym elementem jest to czy dany produkt można zaaplikować na inne powierzchnie niż ściany. Bardzo często odpowiednie przygotowanie produktu pozwala nam na naklejenie ich na meble, szyby, lustra, a w niektórych przypadkach nawet na samochody. W takich jednak sytuacjach powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to jak wytrzymały druk jest.

Gwarancja – dowód długotrwałości

Im dłuższa gwarancja, tym lepiej. Jeżeli chodzi o naklejki, to już okres 12 miesięcy wydaje się długim. Oczywiście powinniśmy pamiętać, że wciąż 2 lata to standard i powinniśmy zwracać szczególną uwagę na te naklejki.

Naklejki na ścianę dla dziecka opinie

Komentarze innych zainteresowanych to świetny sposób na to, aby znaleźć odpowiednią naklejkę. Pozytywne opinie potwierdzą nas w przekonaniu, że wybrany przez nas produkt rzeczywiście jest dobrej jakości. Oczywiście powinniśmy pamiętać o tym, żeby nie kierować się wyłącznie opiniami, a potraktować je jedynie jako sugestię.

Podsumowanie – którą naklejkę na ścianę dla dziecka wybrać w roku 2024?

Teraz już wiesz w jaki sposób wybrać odpowiednią naklejkę. Co więcej, już wiesz, że ranking naklejki na ścianę dla dziecka wygrała naklejka na ścianę z imieniem dziecka XL! Jest to bardzo dobra oferta, która zarówno swoją ceną jak i możliwościami konfiguracyjnymi oraz wytrzymałością i gwarancją pozwala na dobre rozwiązanie.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie naklejki na ścianę dla dzieci wybrać
Average rating:  
 8 reviews
 by Endorfina

Mój synek ma typowo niemowlęce wzory z cienkiej folii naklejone na ściany. Szukam inspiracji na naklejki, ktore będą pasowały dla 'poważnego' pięciolatka 😉 . Znalazłam pluszowe Wall Snuggles. Z opisu i zdjęć zapowiadają sie super, ale mam wątpliwości jak się będą sprawdzać na ścianie. Czy ktoś z Was ma takie naklejki?

 by Aneta

Tutaj jest spora oferta naklejek na ścianę dla dzieci tanienaklejanie.pl

 by bratka

Jakie naklejki na ścianach macie w pokojach swoich dzieci? Bo ja szukam jakiś ale nie mam pomysłu jakie konkretnie wybrać. Wtedy dowiedziałam się o takim rankingu, który bardzo mi się spodobał bo wiem jakie naklejki są na topie a jakie nie

 by sierpniowa

Zwracacie uwagę przy zakupie takich naklejek na ścianę z czego tak na prawdę została dana naklejka wykonana? Bo ja nie i wiem, że to błąd. Dlatego też szukając bliższych informacji znalazłam taki ranking. Mam nadzieję, że pomoże mi w wyborze dobrej naklejki pod każdym względem

 by moliki

Chcąc jakoś fajnie udekorować pokój synka znalazłam kilka dość fajnych naklejek na ścianę ale nie wiem jakie wybrać. Wtedy trafiłam na taki ranking odnośnie najlepszych naklejek. I teraz już wiem które naklejki wybrać

 by pierwsza

Chcemy jakoś fajnie udekorować pokój naszego synka i widzieliśmy takie naklejki na ścianę. Jednak wybór w nich jest bardzo duży przez co nie wiemy jakie wybrać. I tak też trafiliśmy na ten ranking który bardzo dużo nam pomógł

 by Daria

Wybór naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego jest bardzo duży nie tylko pod względem kolorów ale także wielkości. Dlatego też zastanawiam się jakiej wielkości wybrać. I tak dzięki takiemu rankingowi jak ten wiem już jaka będzie najlepsza

 by Emma

Każdy chce mieć urządzony jak najlepiej pokój swojego dziecka. Dlatego też bardzo często kupujemy naklejki na ścianę. Ja nie mogę się zdecydować na jakąś konkretną i ten ranking bardzo pomógł mi w wyborze najlepszej

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online