Tak dużo, że łatwo stracić rachubę… Dlatego dobry przewijak to podstawa dziecięcej wyprawki

Przygotowaliśmy ranking przewijaków niemowlęcych i wybraliśmy 5 popularnych produktów w 2024 roku. Opiszę je wszystkie, porównam i wybiorę ten najlepszy. Po drodze wyjaśnię, co jest najważniejsze w wyborze tego akcesorium.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

SENSILLO USZTYWNIONY PRZEWIJAK

9.9

Średnia


 

 

SENSILLO USZTYWNIONY PRZEWIJAK

9.8

Średnia


 

 

SCHNUCKY USZTYWNIONY PRZEWIJAK

9.7

Średnia


 

PRZEWIJAK SWEET BABY

9.6

Drogi

BABYMAM MIĘKKI PRZEWIJAK

9.5

Tani

Miękki przewijak na komodę BabyMam

przewijak usztywniany

Najtańszy w rankingu produkt, sprzedawany przez firmę znaną z akcesoriów dziecięcych. To przewijak miękki, jest przeznaczony do używania na komodzie czy innym stabilnym podłożu.

Wykonany jest z pianki, pokryty od spodu nieprzemakalną ceratką, a od góry tkaniną bawełnianą. Niestety ranty są dość niskie, to znaczy, że dziecku łatwiej będzie się z niego sturlać.

Bawełna na wierzchu przewijaka to nie jest dobry pomysł, prawdopodobnie szybko ulegnie zabrudzeniu i straci swój urok. Po za tym miękki przewijak z niskimi bokami jest dużo mniej bezpieczny i mało wygodny w użyciu.

Usztywniany przewijak na łóżeczko Sensillo

przewijaki dla niemowląt

Przewijak usztywniany przeznaczony do umieszczenia na barierkach łóżeczka. Ma kilka delikatnych wariantów kolorystycznych. Na ściance jest umieszczona miarka, by móc sprawdzać jak szybko dzidziuś rośnie.

W komplecie 4 nóżki, które mogą ustabilizować przewijak na łóżeczku. Nada się on też na komodę, czy inne miejsce. Ma nieprzemakalną ceratkę, a pod nią miękką piankę. Niestety okazuje się, że ten przewijak niemowlęcy jest wyjątkowo nietrwały.

Usztywniany przewijak Ceba

przewijak ceba

Bardzo estetyczny przewijak niemowlęcy, dostępny w wielu ślicznych wzorach. Tutaj również dostajemy nóżki do samodzielnego montażu. Boki przewijaka są odpowiednio wysokie, co podnosi jego bezpieczeństwo.

Konstrukcja wzmocniona deską, gwarantuje trwałość. Ceratka jest nieprzemakalna, a pianka miękka i komfortowa. To solidny przewijak za rozsądną cenę, ma śliczne warianty wzorów (niektóre z miarką)  i same dobre opinie.

Usztywniany przewijak Schnucky

przewijak cena

Ten produkt również nada się na łóżeczko. Jeśli trzeba, można u ustabilizować za pomocą nóżek. Jest nieprzemakalny, sztywny, ale miękki dla dziecka.
Rodzice lubią produkty Schnucky, być może za wyjątkowy design. Przewijaki mają ładne rysunki w ciekawym stylu. W większości są jednak białe, z jakąś postacią na środku. Wariantów jest niewiele, szkoda, bo nie będą pasowały do każdego pokoju dziecięcego.

Przewijak do łóżeczka Sweet Baby

Ostatni produkt wygląda praktycznie tak samo jak poprzedni. Ma sztywną podstawę, nieprzemakalną folię i piankę pod nią. Można go używać na każdym podłożu.

Sweet Baby ma raczej dobre opinie, to całkiem porządny przewijak dla niemowląt. Odstaje jednak od pozostałych produktów w rankingu swoim wyglądem. Dostępnych wzorów jest niewiele i nie są zbyt atrakcyjne.

Jaki przewijak wybrać?

Wybierając przewijak pamiętaj, że będziesz go używać kilkanaście razy dziennie. W pierwszych miesiącach życia dziecka także do innych czynności niż zmiana pieluchy. Dlatego jeżeli chodzi o przewijak cena nie może być zbyt niska.

Polecam usztywniane przewijaki na łóżeczko. To bardzo wygodne. Przy okazji oszczędzamy miejsce. Noworodek jest malutki – przewijak może być na łóżeczku całą noc. Mamy szybki dostęp do wygodnego miejsca na zmianę pieluchy w nocy.

Ten sprzęt musi być nieprzemakalny, średnio miękki i trwały. Bezpieczeństwo zależy też od rantów przewijaka. Muszą być dość wysokie, sztywne, ale też obite pianką, aby dziecko nie uderzyło się przy turlaniu na boki.

Po za tym trzeba znaleźć wzór, który nam się podoba i pasuje do dziecięcej sypialni. Im więcej dostępnych wzorów, tym łatwiej wybrać ten idealny.

Najlepszy pod względem bezpieczeństwa, trwałości i wyboru wzorów jest przewijak marki Ceba i to on wygrywa nasz ranking 2024.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki przewijak na łóżeczko wybrać
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online