Poniższy ranking z 2019 roku zawiera najlepsze modele firmy Bebetto oraz nasze opinie na ich temat, która to od wielu lat zajmuje się projektowaniem wózków wielofunkcyjnych oraz prostych, do użytku miejskiego oraz do bardziej wyboistych terenów. Nieważne czy chcesz wózek bebetto 3w1 czy wolisz może wózki bebetto 2w1. Sprawdź rekomendowane przez nas produkty i zapoznaj się ze szczegółową oceną, jaką otrzymał od nas ten producent!

Najlepszy wózek dziecięcy Bebetto? Sprawdź nasz ranking!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Bebetto Luca

9.5

Średni


Bebetto Vulcano

9.4

Średni


 
Bebetto Torino

9.4

Średni

Bebetto Holland

9.3

Średni

Bebetto Nico

9.1

Tani

Bebetto Murano

9.1

Drogi

Zacznijmy listę z 2024 od modelu Bebetto Torino

wózki bebetto

Jeśli wózki bebetto 3w1, to bardzo dobrym wyborem będzie model Torino. Jest to wielofunkcyjny wózek uniwersalny, który pozwala nam na wykorzystanie go jako siedziska czy fotelika samochodowego, mobilnej gondoli, czy po prostu wózka spacerowego. Możliwe są różne wersje wózka – jedna to wersja głęboka dla maksymalnie półrocznego szkraba, druga natomiast to wersja spacerowa, którą można używać aż do trzech lat. Cena modelu Torino jest delikatnie wysoka, gdyż musimy przygotować się na wydatek w okolicach 1500 złotych. Wózek ten charakteryzuje się lekką konstrukcją, do której wykorzystany został aluminium. Ponadto, wykorzystanie pompowanych kół zwiększa wygodę i komfort naszego dziecka oraz ochrania je przed wstrząsami. Wiele możliwości regulacji oraz dodatki z wysokiej skóry ekologicznej to coś, czego ciężko znaleźć przy innych modelach. Wyposażenie oferowane w tym modelu jest rozszerzone – oprócz wózka otrzymamy tutaj przeróżne pokrowce, moskitierę i inne elementy, które z pewnością poprawią komfort oraz bezpieczeństwo naszego dziecka.

R

Zalety

– Wysoki komfort w miejskich warunkach
– Bardzo bezpieczny
– Łatwy w zamontowaniu
– Dużo dodatkowego wyposażenia

Q

Wady

– Wąska i krótka spacerówka

Bebetto Holland – drugi wózek warty zapoznania się

wózki bebetto opinie

Prawie wszystkie wózki dziecięce bebetto wykonane są ze specjalnie przygotowanego stopu aluminium, co sprawia, że są one wytrzymalsze niż inne wózki. Nie inaczej jest w przypadku wózka Holland. Wózek ten jest również trochę tańszy od poprzednika, gdyż wydatek rzędu 1350 to wszystko, na co musimy się w tym przypadku przygotować. W tym modelu mamy do dyspozycji wiele możliwości regulacji wózka – pozwala to nam dopasować amortyzacje oraz wysokość do naszych potrzeb oraz do terenu, po którym się będziemy poruszać. Ciekawostką jest fakt, że przednie koła zamontowane w tym wózku są skrętne, co znacząco ułatwia prowadzenie wózka. Standardowo, pompowane koła pomogą nam na bardziej wyboistej drodze. Sam montaż wózka jest również prosty, ponieważ wykorzystano tutaj nowatorski system, opracowany przez Bebetto tylko dla ich modeli wózków z 2024. Rzeczą, na którą mogą niektóre osoby narzekać, to waga wózka, która przy zamontowaniu pełnego wyposażenia, może dojść nawet do 14,5 kg.

R

Zalety

– Bardzo dużo akcesoriów

– Łatwy w prowadzeniu

– Prosty w montażu

Q

Wady

– Ciężki, jak prawie każdy wózek Bebetto

Wózek Luca to kolejna propozycja, która z pewnością wyróżnia się wyglądem

wózki dziecięce bebetto

Jeśli zastanawiacie się czy wózki bebetto zaskoczą was czymś ciekawym, to raz jeszcze zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym modelem. Gdy mowa o Luca, to mowa oczywiście o wózkach bebetto 3w1, czyli bardzo popularną wersją wózka wielofunkcyjnego. Luca, oprócz oczywiście dynamicznego wyglądu, może pochwalić się aluminiowym stelażem oraz szkieletem wózka, który tak samo jak poprzednie modele nie jest żadną podróbką, ale wartościowym materiałem. Jeśli chodzi o amortyzacje, tutaj również otrzymamy obrotowe przednie koła, które są pompowane. Jednakże, warto tutaj wymienić dwa systemy – DMS oraz SAS – jeden to system pamięci kierunku, a drugi to system absorbujący wstrząsy. Pozwoli to naszemu dziecku bez żadnych wstrząsów podróżować nawet na mniej równym terenie. Jeśli chodzi o nasze dziecko, to na pewno warto tutaj wspomnieć o tkaninie, jaka została użyta do przygotowania materacyka. Została ona wytłoczona termicznie i pasuje ona kolorem do wózka, co dodatkowo poprawia jego estetykę.

R

Zalety

– Wygląd

– Innowacyjne systemy amortyzujące

– Bogate wyposażenie dodatkowe

Q

Wady

– Problemy z niedziałającymi funkcjami – w tym z daszkiem

Bebetto Nico – idealny przykład taniego wózka bebetto

wózki bebetto 3w1

Nico różni się od innych modeli swoją ceną. Jest to jeden z lepszych w tej cenie produktów, szczególnie jeśli szukamy wózki bebetto 2w1. Kosztuje on niemal połowę tego, co poprzednie modele. Oferuje on bardzo łatwy montaż ramy, która wykonana została z aluminium. Jak w innych produktach firmy Bebetto, tak i w modelu Nico mamy do dyspozycji dwa systemy DMS oraz SAS. Koła są oczywiście pompowane, więc jest to bardzo dobry wybór do miasta. Pomimo niskiej ceny, firma oferuje nam najważniejsze funkcje, oraz bezpieczeństwo w formie pięciopunktowego pasa bezpieczeństwa. Jest to samo rozwiązanie spotykane w bogatszych, droższych wersjach. Zatem pomimo niskiej ceny nie tracimy jakości wykonania. Minusem tego wózka jest jego wyposażenie, a raczej jego brak. Należy jednak pamiętać, że w takiej cenie ciężko znaleźć bogate wyposażenie!Biorać pod uwagę inn wózki bebetto oraz ich ipinie na pewno Nico jes dość ciekawą propozycją za rozsądną cenę.

R

Zalety

– Cena

– Wygodny w montażu

– Kompatybilny z wieloma dodatkami i wyposażeniem

Q

Wady

– Wysoka waga biorąc pod uwagę brak dodatkowego wyposażenia

Lista rekomendowanych wózków bebetto w 2024 kończy się na Bebetto Murano

wózki bebetto cena

Piąty wózek, jaki opisujemy na naszej stronie, to model Murano. Jest on najdroższym produktem, jaki możecie zakupić z tej listy. Kosztuje niecałe 1900 złotych, co jednak ma wpływ na wiele ważnych aspektów tego wózka. Najważniejszą rzeczą, jaką różni ten wózek od poprzedników, to nowoczesny tylny amortyzator. Jest on dostępny jedynie w najbardziej prestiżowych wózkach. Kolejnym elementem, którego znajdziemy w każdym modelu, to materiał chroniący przed promieniowaniem UV. Oznaczana często UV50+, nowinka ta zapewnia bezpieczeństwo przed promieniowaniem. Materiał wózka został pokryty specjalną warstwą, która właśnie ochrania nasze dziecko przed niepożądanymi promieniami UV. Pomimo wielu innowacyjnych systemów oraz bardzo bogatego wyposażenia, wózek ten nie jest cięższy, a nawet lepiej! Jest o kilogram lżejszy niż poprzednie modele! Materiał, z którego został wykonany materacyk, jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Bardzo miłym dodatkiem będzie również wyposażenie wózka w uchwyt na kubek. Problemem jednak może być tego modelu bebetto cena.

R

Zalety

– Bardzo dobrze wyposażony

– Łatwy w prowadzeniu

– Łatwy w utrzymaniu czystości

Q

Wady

– Cena

Sprawdź jakie oceny za poszczególnie aspekty otrzymała od nas firma oraz jakie są opinie o bebetto

Wiesz już jaki jest najlepszy wózek dziecięcy bebetto? Ciężko tak naprawdę zdecydować, które modele mogą być najlepsze. Niektóre z nich są do siebie bardzo podobne, inne natomiast mogą się diametralnie różnić. Warto zatem sprawdzić poniższe aspekty i zobaczyć jak zarekomendowane przez nas bebetto wózki sprawdzają się w poszczególnych dziedzinach.

Zwrotność wózków – sprawdź jaki wpływ na wózek bebetto 3w1 ma waga i rodzaj kół

We wszystkich oferowanych wózkach mamy do czynienia z kołami pompowanymi. Jest to typ kół, który wymaga od nas serwisowania. Dlatego będziemy musieli co jakiś czas pojawiać się na wulkanizacji z wózkiem w celu dopompowania. Inne rodzaje kół, czyli koła plastikowe lub żelowe, nie zostały wykorzystane w produkcji tych wózków. Dlaczego? Nie mamy pojęcia. Pompowane koła są o wiele cięższe niż dwa pozostałe rodzaje. Co prawda podnoszą komfort prowadzenia i je ułatwiają, ale sprawiły one, że waga na poziomie 14-16 kilogramów jest czymś normalnym dla tych wielofunkcyjnych wózków. Ocena 3/5 w pełni oddaje problem wagi oraz serwisowania kół, ale również plus za wysoką zwrotność.

Najlepsze wózki Bebetto

Najlepszy wózek bebetto

Funkcjonalność wózka – akcesoria, które wózki bebetto mają na wyposażeniu

W tym przypadku należy się ogromny plus dla firmy Bebetto. Prawie każdy model ma na wyposażeniu takie rzeczy jak moskitierę, torbę z przyborami do „oporządzenia” naszego dziecka, czy dodatkowe zabezpieczenia w formie ochrony przeciwdeszczowej czy specjalnego materiału UV50+. Te wszystkie rzeczy oraz oczywiście takie dodatki jak uchwyt na kubek sprawiają, że wózki bebetto 3w1 czy nawet te 2w1 są bardzo przyjemne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Mają one w sobie wszystko, czego tak naprawdę pragniemy.
Warto również wspomnieć o wielu opcjach regulacji fotelika, ramy, a nawet amortyzatorów. Sprawia to, że wózek może być prowadzony w sposób dostosowany do naszych potrzeb. Sama możliwość przełożenia gondoli aby prowadzić dziecko przodem lub tyłem do kierunku jazdy jest niesamowicie pomocne, szczególnie dla młodszych smyków, które pragną co jakiś czas zobaczyć naszą twarz. Biorąc pod uwagę te wszystkie funkcje, które zostały przygotowane z dbałością o każdy szczegół, ocena 5/5 jest jak najbardziej trafna.

Bezpieczeństwo naszych pociech ma waga i rodzaj kół

Dyskutując o bezpieczeństwie naszych dzieci, nie możemy zapomnieć o pięciopunktowym pasie bezpieczeństwa. Jest to tak naprawdę podstawa w każdym wózku u producenta, który aspiruje do tytułu najlepszego producenta wózków. Wózki dziecięce bebetto posiadają oczywiście te pasy, możemy je znaleźć nawet w tańszych modelach. Oprócz tego, bezpieczeństwo podczas jazdy gwarantowane jest przez amortyzatory, które są dostępne zarówno z przodu i z tyłu. Możliwość ich regulowania pomaga, szczególnie jeśli chcemy korzystać z naszego wózka na innym niż zazwyczaj terenie. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nikt nie skarżył się na za niskie bezpieczeństwo naszego dziecka, standardowe wyposażenie bezpieczeństwa w formie pięciopunktowego pasa oraz amortyzatorów do redukcji wstrząsów dają ocenę 4/5 w kategorii bezpieczeństwo.

Jakość wykonania tapicerki ma waga i rodzaj kół

W przypadku tapicerki należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze, musimy upewnić się, że jest ona łatwa w czyszczeniu. Następnie, warto sprawdzić czy jest na tyle wytrzymała, że nie popruje się przy pierwszej lepszej okazji. Ciekawym dodatkiem byłaby również możliwość prania tejże tapicerki lub po prostu możliwość wyciągnięcia, aby łatwiej było doprowadzić ją do stanu użyteczności. Wózki bebetto mają pozytywne opinie szczególnie dzięki wyposażeniu oraz właśnie tapicerce. Nie jest to jakiś zaawansowany produkt, przez który cena wózków miałaby drastycznie poszybować w górę. Zostały one jednak tak przygotowane, że można je w bardzo prosty sposób wyczyścić. Materiał nie jest również niebezpieczny dla dzieci. Oczywiście nie zastosowano tutaj 100% ekologicznej bawełny, która jest najzdrowsza, ale twórcy postarali się znaleźć kompromis i podarować nam łatwy w utrzymaniu czystości wózek. Ocena 4/5 za starania, gdyż niektórym modelom brakuje możliwości wyciągnięcia tapicerki z wózka.

Wózki bebetto oraz ich wytrzymałość

Gdy skupimy się na wytrzymałości, główną rolę w tych wózkach odgrywa aluminium. Jest to najczęściej spotykany materiał, a zarazem bardzo lekki. Nadrabia on dzięki temu wagę, która z pewnością jest powiększona przez zastosowanie pompowanych kół. Kolejną zaletą aluminium jest oczywiście solidność. Trwała konstrukcja pozwala nam na korzystanie z wózków przez wiele lat, a gdy już nasze dziecko wyrośnie z wózka, będziemy mogli przekazać go dalej! Oprócz szkieletu wózka, części zestawu, jak na przykład stelaż, są również wykonane z aluminium. Aby jednak odciążyć wózek w środku, spotkamy się z gondolami plastikowymi. O ile nie planujemy opuścić naszej gondoli z wysokości, będzie to idealny materiał, który przy okazji łatwo jest utrzymać w czystości. Jeśli szukamy najlepszy wózek dziecięcy bebetto biorąc pod uwagę konstrukcję, to tak naprawdę każdy jest wysoko oceniany pod tym względem, dzięki czemu otrzymują od nas stosowną ocenę, czyli 5/5.

wózek dziecięcy bebetto

[kkratings]
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze wózki Bebetto
Average rating:  
 5 reviews
 by diminim

Nie lubię zazwyczaj przywiązywać się do jednego rodzaju wózków, ale te są jak najbardziej ok. Dziecko jest zabezpieczone, jakiś wykonania, nawet w tym najtańszym modelu jest porządna, także jak najbardziej śmiało kupujcie. Bebetto stawia na super rozwiązania dla dzieci i rodziców.

 by klaudia500

Nie mogę sobie przypomnieć czy aby mój brat nie miał takiego wózka. Chyba tak, ale nie wiem, który model. Trochę za niego dali, nawet za używany, ale co tam, dziecko mieć musi. Jakbym mogła sobie kupować, to też bym pewnie sie na coś takiego zdecydowała.

 by bradzi

Bebetto znam ze słyszenia. Dobre mają wózki, ale nie są one takie tanie. Dodatkowo powiedziałabym, że trzeba je pielęgnować, bo szkoda modelu za takie pieniążki. No, ale najważniejsze, że dziecku jest wygodnie i że nic się nie dzieje. O to przecież chodzi, prawda?

 by sandri

Miałam ten Holand, dobrze się sprawdził, nie mogę powiedzieć. Wózek ładny, mocny, skrętny, niczego złego w nim nie widziałam. A spacerówkę to już nie miałam markową i też był ok, ale czuć było opory. Marka Bebetto jest naprawdę dobra i jeśli o niej myślicie, to zdecydowanie powinniście się na nią zgodzić.

 by calek85026

Wózek jak wózek. Wiem, że te za 100-200 zl używane to jakości żadnej nie przestawiają , ale żeby kupować wózek po modzie? Albo marce? Nie, ja za tym nigdy nie będę. Owszem, kupowany przeze mnie model musi być porządny, mocny i w ogóle się spisywać, ale nie musi być markowy.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online