Zastanawiasz się, które wózki dziecięce 2w1 są najlepsze?

Wybranie wózka 2w1 nie jest łatwym zadaniem, szczególnie w 2024 roku oraz jeśli chcemy zapewnić naszej pociesze bezpieczny, ale również komfortowy i dobrze wyglądający środek transportu. Myśląc o wózkach dwa w jednym musimy również wziąć pod uwagę inne aspekty, takie jak ich wytrzymałość, jakość wykonania, bezpieczeństwo, czy nawet waga i funkcjonalność. Sprawdź już teraz, jakie wózki dziecięce 2w1 są najlepsze!

Najlepszy wózek 2w1 w 2024? Sprawdź nasz ranking!

Zastanawiasz się jaki wózek 2w1 mógł zapełnić nasz ranking? W przygotowaniu najlepszego środka transportu dla naszych pociech ranking ten został przygotowany bazując na opiniach użytkowników oraz recenzji specjalistów, którzy zwrócili szczególną uwagę na koła, dodatkowe wyposażenie, bezpieczeństwo, rodzaj tapicerki oraz żywotność danego produktu.

Zwycięzca rankingu wózki 2w1? Nasz wybór to Bebetto Luca

wózek 2w1 ranking

Bebetto to firma znana na całym świecie z produktów, które wyprzedzają konkurencję nie tylko pod względem wykonania, ale również użytej technologii i materiałów. W tym przypadku, otrzymujemy zmodernizowany model Bebetto Luca, który od dłuższego czasu był sprawdzonym wyborem wśród najbardziej wymagających rodziców. Oprócz poprawienia elementów już istniejących, nowy model oferuje również nowe dodatki w postaci dodatkowej wentylacji w budce gondoli.
S-line, bo o tym modelu Bebetto Luca tu mowa, charakteryzuje się aluminiową konstrukcją. Przekłada się to natomiast nie tylko na mniejszą wagę, ale również na bardziej wytrzymałe wykończenie. Ponadto, wartym uwydatnienia faktem jest wprowadzenie dodatkowej amortyzacji, co dodatkowo wydłuża żywotność wózka i zmniejsza jego uszkodzenia podczas korzystania na nierównej powierzchni.
Kolejnym bardzo ważnym aspektem, który sprawił, że Bebetto Luca S-line znalazł się na pierwszym miejscu naszego rankingu wózku 2w1, jest materiał użyty do uszycia tapicerki. Mowa tutaj o materiałach impregnowanych, które dodatkowo zostały wzmocnione filtrem uv 50. Jest to specjalny filtr, który uchroni nasze pociechy przed szkodliwym działaniem promieniowania. To samo tyczy się torby, która została wykonana z tego samego, nietypowego materiału. Jeśli chodzi o inne elementy, to rączki i pozostałe części, które nie były wykonane z wysokiej klasy aluminium, są zrobione ze skóry ekologicznej. Sam materacyk natomiast, został wytłoczony termiczne.
Pod tym względem opisywany wózek 2w1 jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Same koła to połączenie nowoczesnej technologii oraz sprawdzonych idei, które można było ujrzeć w poprzednich modelach firmy Bebetto. Mowa tutaj o wykorzystaniu systemu pamięci DMS oraz absorpcji wstrząsów SAS. Nie wolno również zapomnieć o tym, że koła są pompowane oraz wyposażone w blokadę.
Użytkownicy najczęściej wymieniają lekkość oraz dosyć przystępną cenę jako najważniejsze zalety. Co więcej, gondola to również kolejna rzecz, która zbiera bardzo dużo pochlebnych opinii. Konstrukcja jest mobilna, wielofunkcyjna. Jedynym problemem mogą być hamulce w niektórych modelach. Trzeba upewnić się, że zostały w poprawny sposób wyregulowane. Jeśli nie, można to zrobić samemu lub oddać je do serwisu na szybką regulację. Dzięki dobrej konfiguracji kół możemy bez żadnego problemu prowadzić wózek i nie martwić się o nierówności na drodze. Inne konfiguracje oraz materiały z górnej półki, a co najważniejsze niezawodność – te elementy sprawiły, że opisany wózek 2w1 podbija ranking i jest z pewnością produktem wartym polecenia.

R

Zalety

– Lekki, przez co mobilny,
– Niewygórowana cena,
– Pojemna gondola wykonana ze starannością,
– Nowoczesna technologia,
– Bardzo łatwy w składaniu.
Q

Wady

– Hamulce.

Filmy przedstawiające wózek można znaleźć pod podanymi linkami:

Kolejnym, równie dobrym rozwiązaniem, będzie maxi cosi mura
Wózki dziecięce 2w1 to bardzo poważny wybór, który nie ogranicza się do wyboru najwyżej ocenianego produktu, lecz takiego, który będzie odpowiadał nam wielkością, funkcjami oraz wyglądem.

Maxi cosi mura to drugi wózek dziecięcy 2w1, który warto polecić.

wózki 2w1 ranking

Jeśli chodzi o użytkowość tego wózka, należą się producentom słowa uznania. Co więcej, maxi cosi mura można złożyć, co przełoży się na zmniejszenie miejsca podczas transportu. Ciekawostką jest, że maxi cosi mura stoi po złożeniu. Jeśli chodzi o inne dodatki, regulowana rączka poprawiająca prowadzenie wózka, czy regulowany podnóżek to tylko kilka z wielu regulacji, jakie wózek ten oferuje.
Różnorodność położeń siedziska, czy to przodem do jazdy czy tyłem, to kolejna rzecz poprawiająca wygodę. Mamy tu do wyboru wiele rozwiązań, które pozwolą nam znaleźć idealną pozycję.
Jeżeli zastanawiacie się czy ten wózek 2w1 zdobył opinie pozytywne, to już teraz możemy was uspokoić. Użytkownicy cieszyli się z wielu funkcji, które maxi cosi mura ma do zaoferowania. Mowa tu oczywiście o wielu regulacjach, solidnej konstrukcji, ale najczęściej pojawiającą się zaletą był system podróżny, który łączył w sobie zabezpieczenia przed deszczem i słońcem oraz prostotę w przenoszeniu.

R

Zalety

– nowoczesny design,
– wysoki komfort,
– ochrona dziecka.
Q

Wady

– za mało solidne wykonanie.

Kolejny wózek 2w1, który spełni wasze oczekiwania, to Adamex Vicco

wózek 2w1 opinie

Adamex Vicco to obiekt najdroższy ze wszystkich wymienionych. Jednakże, trzeba wiedzieć o tym, że w wielu przypadkach cena idzie w parze z jakością. Nie inaczej jest w tym przypadku.
Aspektem wartym wyróżnienia jest zdecydowanie wykonanie kół. Są to żelowe, bezdętkowe koła, które nie wymagają od nas pompowania lub wymieniania. Są one o wiele lepsze od pompowanych, gdyż nie możemy ich przebić. Jeśli chodzi o funkcje, to wózek firmy Adamex Vicco został wyposażony w wiele różnych funkcji dotyczących regulacji komfortu. Pozwala to nam na dopasowanie ustawień do panującej pogody lub do sposobu, w jakim będziemy transportować naszego malucha.
Jeśli martwiliście się, że centralny amortyzator obniży jakość prowadzenia wózka na równym terenie, to na pewno ucieszy was wiadomość, że jest możliwość zablokowania go. Dzięki temu wózek będzie sztywniejszy, a co za tym idzie lepiej będzie się go prowadzić. Nie możemy również zapomnieć o przestrzennej gondoli, która pozwala nam transportować nawet większe maluchy lub umieścić tam dodatkowe akcesoria, których w przypadku tego wózka jest dosyć sporo. Sprawdzając wózki 2w1 i opinie na ich temat, łatwo można zauważyć wiele zalet tego konkretnego modelu. Jednakże, warto pamiętać, że nie ma produktów idealnych. Tak samo jest w tym przypadku – użytkownicy narzekają na wysoką cenę oraz mniej wytrzymały materiał.

R

Zalety

– Pojemna gondola,
– Najlepszy komfort dzięki wielu amortyzatorom,
– Wytrzymałe koła,
– Akcesoria,
– Mnogość regulacji.
Q

Wady

– Wysoka cena.

JOOLZ DAY2 to kolejna oferta, która powinna wam się spodobać!

wózki 2w1 opinie

Ciężko znaleźć wózek 2w1 gondola i fotelik, gdzie oba elementy byłyby wykonane z najwyższą starannością i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jest jednak produkt, który bardzo dobrze wpisuje się w ten opis – JOOLZ DAY2
Konstrukcja sprawdzona w poprzednich modelach została odświeżona i przygotowana pod najnowszy sezon, aby świetnie radzić sobie pod względem mechanicznym, ale również wizualnym. Co więcej, komponenty wykorzystane przy produkcji tego wózka sprawiły, że firma JOOLZ i najnowsza oferta z serii DAY2 gwarantują nam coś, co ciężko znaleźć obecnie na rynku, czyli lekkie wózki 2w1.
Komory powietrzne zastosowane w tych kołach będą dodatkowo amortyzować nierówności na drodze oraz poprawią płynność jeszcze bardziej. Kolejnym aspektem poprawiającym komfort wózka firmy JOOLZ jest zastosowanie ergonomicznych elementów wózka – mowa tutaj o siedzisku i barierce ochronnej. Pozwalają one na dopasowanie ustawień dla naszego dziecka oraz barierka ochronna. Nie możemy również zapomnieć o amortyzacji na wszystkie koła, co w połączeniu z wyżej wspomnianymi komorami powietrznymi daje nam wygodny wózek 2w1 z gondolą i fotelikiem spełniającymi nasze oczekiwania.

R

Zalety

– Bardzo lekki,
– Wiele opcji regulacji,
– Wysoki komfort.
Q

Wady

– Mało wytrzymałe komponenty.

A może Tutek Grander 2w1?

lekkie wózki 2w1

Jeżeli nie wiecie jaki wózek 2w1 wybrać, aby sprawdził się w terenie, jak i w mieście, to pomyślcie o utek grander 2w1.
Konstrukcja stelaża jest aluminiowa, co gwarantuje nam lekką i wytrzymałą konstrukcję. Jest on również teleskopy i posiada w sobie dwie bardzo ważne funkcje – funkcję szybkiego składania oraz regulowaną rączkę. Jeśli szukaliśmy jednak przekładanej rączki, ten model tego nie oferuje. Warto natomiast nadmienić, że gondola oraz kosz na zakupy zostały wykonane z trwałego materiału. Łącząc solidne wykonanie z lekkimi częściami, otrzymaliśmy produkt, który na nowo definiuje lekkie wózki 2w1.
Za komfort i bez-wstrząsowe poruszanie się wózka odpowiadają pompowane koła oraz amortyzatory, które świetnie sprawdzają się w terenie. Amortyzatory bardzo dobrze tłumią dziury i nierówności na drodze, a pompowane koła gwarantują nam podjazd pod krawężnik bez wstrząsów. Koła te jednak mogą ulec uszkodzeniu – mogą być przebite, lub po prostu może zejść z nich powietrze. Wózek od producenta Tutek sprawdza się jako wózek miejski i jako terenowy. Jednakże, nie oferuje on skrętnych kół. Nie powinny one jednak bardzo wpłynąć na kierowanie wózkiem.
Oprócz mobilności, jaką wózek ten oferuje, warto jeszcze wspomnieć o dodatkowych funkcjach, które pozwalają nam wybrać odpowiednie ustawienie wózka. Mowa tutaj o wyborze kierunku jazdy, regulacje podnóżka, rączki czy regulacja oparcia.
Jeżeli zastanawiasz się jaki wózek 2w1 wybrać, pomyśl nad zaznajomieniem się z recenzjami użytkowników, którzy korzystali z danego produktu już wcześniej. W przypadku Utek Grander 2w1 pojawia się bardzo dużo pozytywnych opinii na temat gondoli Grandera, która swoją obszernością i miękkim obiciom sprawdza się idealnie. Kolejną zaletą najczęściej wymienianą przez rodziców jest jego funkcjonalność. Idealnie sprawdza się jako wózek dwa w jednym. Prosta obsługa jest również pomocna. Z wad, jakie Utek Grander 2w1 może przejawiać, to wyżej wspomniane pompowane koła.

R

Zalety

– Relatywnie niska cena,
– Prostota i funkcjonalność,
– Komfort.
Q

Wady

– Pompowane koła.

Ostatni, ale zdecydowanie nie najgorszy wózek – Baby Design Dotty

wózek 2w1 gondola i fotelik

Oferuje on ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o funkcjonalność. Mowa tutaj przede wszystkim o wielu regulacjach, które dostosują nie tylko oparcie i podnóże w spacerówce, ale również ustawią siedzisko w spacerówce przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wartym wyróżnienia elementem wyposażenia jest gondola, która zostało dodatkowo powiększona. Budkę można dodatkowo złożyć, a kosz pod spodem został zrobiony z wytrzymałego materiału. Na wózku ujrzymy również wykończenia z ekologicznej skóry, które nie tylko poprawią wygląd, ale w bardzo elegancki sposób uzupełnią design wózka.
Koła w opisywanym wózku są pompowane, co zdecydowanie poprawia komfort naszego malucha w trasie. Co więcej, poprawia to amortyzacje i ogranicza wstrząsy. Niestety, należy pamiętać o tym, że mogą one zostać przebite i powietrze może z nich uciec. Jeżeli chodzi o amortyzacje, wózek Baby Design Dotty ma 10 łożysk – dwa łożyska na każde koło i dwa dodatkowo na piastach. Co prawda, jest tutaj więcej elementów, które mogą nam się zepsuć, ale dzięki nim mamy gwarancje stabilniejszego wózka, który nie będzie przenosił wstrząsów do budki.
Szukając opinii w Internecie, znajdziemy tutaj komentarze wychwalające wiele elementów, które wyżej opisaliśmy. Rodzice najczęściej zadowoleni byli z lekkości prowadzenia. Jest on dobrze skonstruowany i żaden mechanizm nie blokuje ani nie utrudnia prowadzenia. Zdecydowaną wadą tego wózka jest brak fotelika w zestawie, co w przypadku wózka za ponad 1800 złotych może być sporym minusem.

R

Zalety

– Lekkość prowadzenia,
– Niska waga,
– Bardzo dobra amortyzacja.
Q

Wady

– Brak fotelika.

Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie wózków 2w1 w sezonie 2024?

Po sprawdzeniu każdego z powyższych produktów, zauważyliście pewnie zależności, które określają który wózek nadaje się do zakupu, a który jednak nie. Poniższy paragraf przedstawi wam najważniejsze aspekty, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Waga wózka i rodzaj kół – wpływ na prowadzenie

Jak zauważyliście, możemy wymienić trzy rodzaje kół, które występują w wózkach. Są to koła pompowane, żelowe, piankowe oraz plastikowe. Te pierwsze dostarczają najlepsze prowadzenie i świetnie radzą sobie z tłumieniem wstrząsów i świetnie się je prowadzi na zarówno prostych i równych obszarach, jak i na różnych terenach. Niestety, problem z pompowanymi kołami jest taki, że mogą one stracić swoje niesamowite właściwości przez proste pęknięcie lub rozerwanie. W takiej sytuacji nie tylko uniemożliwi nam to pchanie wózka, ale również sprowadzi na nas dodatkowe koszty w formie wymiany kół. Komfortowe prowadzenie bez martwienia się o problemy z przebitymi oponami możliwe jest dzięki zastosowaniu piankowym kołom. Ten typ opon jest trwalszy i nie sprawia tyle problemów, co opony pompowane. Podobnie działają opony żelowe czy plastikowe. Z tą różnicą, że w przypadku dwóch pierwszych odczujemy delikatnie gorsze prowadzenie. Natomiast plastikowe koła są najtańsze w serwisowaniu, ale również najmniej wygodne.
Jeśli sama waga wózka nie jest duża, to ma to również pośredni wpływ na prowadzenie. Dzięki temu koła są mniej obciążone i nie przyjmują tak wielkiego ciężaru. Przez wykorzystanie kół z lekkiej gumy, będą one nie tylko odporne na przebicia, ale również zapewnią nam płynną jazdę i dodatkowo obniżą wagę wózka. Jak widzicie, wszystko jest zależne od siebie i należy poważnie zastanowić się nad rodzajem kół.

jaki wózek 2w1 wybrać
tanie wózki dziecięce 2w1

Dodatkowe akcesoria i funkcjonalność

Jeśli chodzi o akcesoria, które zwrócą waszą uwagę na poszczególne produkty, to na pewno docenicie wiele możliwości regulacji. W wózkach dwa w jednym można dostosować sobie wysokość rączki, oparcie w gondoli, wyregulować twardość zawieszenia oraz oczywiście samą budkę. Do tego dochodzi ponad przeciętna funkcjonalność w przenoszeniu oraz mobilności. Łatwe przenoszenie możliwe jest dzięki uchwytowi do przenoszenia oraz system składania ramy wózka, który swoją prostotą i innowacyjnością zaskoczy niejedną osobę.
Produkty przygotowane przez producentów są trwałe, dosyć proste w obsłudze. Oprócz standardowego wyposażenia, jakim niewątpliwie jest amortyzowany dół, otrzymujemy w niektórych modelach również amortyzację przeciw-zderzeniową z przodu, co redukuje wstrząsy i nieprzyjemności z nimi związane. Jeśli chodzi o materiały, mamy tutaj wiele możliwości. Zaczynając od bardzo popularnych, gwarantujących solidne wykonanie, kończąc na znanym aluminium. Jeśli już jesteśmy przy wygodzie, należy wspomnieć o elemencie, który ciężko znaleźć w wielu wózkach, ale dostępny jest w jednym konkretnym – mowa tutaj o amortyzatorze centralnym. Gwarantuje on komfortowe poruszanie się na jakimkolwiek terenie. Bardzo ważnym elementem, który wpływa na popularność niektórych modeli, jest teleskopowy stelaż oraz system szybkiego i prostego składania. Dzięki temu możemy wózki w bardzo prosty i bezproblemowy sposób przenosić. Co więcej, zajmują one wtedy bardzo mało miejsca po złożeniu i możemy go przewozić bez problemu, nawet w mniejszym aucie.

Bezpieczeństwo naszego dziecka

Prawdopodobnie najważniejszy punkt, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Bezpieczeństwo w wózkach dwa w jednym zapewniane jest przez pasy bezpieczeństwa, które nie tylko zapobiegają wypadnięcie naszej pociechy z wózka, ale również stabilizują ją i zapobiegają wysuwaniu się czy przemieszczaniu. Gdy sprawdzicie ranking wózków dziecięcych 2w1, zrozumiecie, że najczęstszym wyborem są pięciopunktowe pasy. Ten rodzaj pasów został przetestowany przez wiele niezależnych firm i potwierdzili oni, że zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę dla naszej pociechy. Innym elementem, który odpowiedzialny jest za wygodne i bezpieczne transportowanie naszego dziecka, jest zawieszenie zastosowane w kołach tylnych. Podnosi to wygodę jazdy, a przy okazji zmniejsza wibracje, jakie nasze dziecko odczuwa, co również zmniejsza ryzyku wystąpienia problemów.

ranking wózków dziecięcych 2w1
wózki 2w1 ranking

Wykonanie wózka – tapicerka i szkielet wózka

Nasz ranking wózków dziecięcych 2w1 zdominowany został przez wózki, które swoją trwałością gwarantują użytkowość przez wiele miesięcy, a nawet lat. Ponadto, nadają się one do wieloletniego użytku, co oznacza, że mogą być z powodzeniem stosowane przez kolejne dzieci lub sprzedane rodzinie. Jeśli chodzi o wykonanie wózka, to wybrane produkty charakteryzują się solidną konstrukcją, która w zależności od modelu może być bardzo lekka i solidna, lub o wiele bardziej trwała, lecz również delikatnie cięższa. Dzięki temu nie musimy martwić się o uszkodzenia mechaniczne. Wykonanie tapicerki jest równie ciekawe, gdyż możemy zauważyć zastosowanie tutaj materiału bardzo wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu. Są nawet specjalne filtry uv 50 dodane do produktów, dzięki czemu ochraniają skórę naszego dziecka przed promieniami słonecznymi. Warto wspomnieć o tym, że za każdym razem, gdy będziemy chcieli uprać tapicerkę, będziemy mogli zrobić to w pralce, gdyż większość produktów można bez problemu zdjąć i włożyć do pralki.

Czy znajdę wytrzymałe i tanie wózki dziecięce 2w1?

Jak pewnie zauważyliście, podane wózki dwa w jednym są skonstruowane naprawdę solidnie. W większości przypadków to aluminiowe zakończenia lub inny, bardzo wytrzymały materiał. O ile znalazł się jeden wózek czy dwa, gdzie konstrukcja mogłaby być lepsza, tak cenowo plasują je na bardzo wysokim miejscu. Mówiąc o aluminium użytym do konstrukcji wózków, nie możemy zapomnieć, że jest to inna odmiana. Wiele producentów zdecydowało się zmodyfikować stop, dzięki czemu ma on o wiele lepsze właściwości, niż zwykłe aluminium.
Sprawdź już sam czy jeden z podanych wózków sprawdzi twoje oczekiwania i wybierz jeden z rankingu! Przekonaj się, czy naprawdę można znaleźć tanie wózki dziecięce 2w1!

wózki dziecięce 2w1
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze Wózki 2w1
Average rating:  
 36 reviews
 by Anonymous

Ja wybrałam wózek 2w1 Coast Larktale i jestem mega zadowolona. Najważniejsze że jest lekki i bardzo wygodny do prowadzenia. Myslę, że posłuży nam około 4 lat. Kupiłam go w tym roku i cenowo mimo tej strasznej drożyżny wypada całkiem nieźle.

 by Laura

niesamowite jest to że w takim rankingu nie ma wózka uppababy vista, dobrze że w sklepie podpytałam bo pan mi trochę wytłumaczył jak działają takie rankingi 🙂

 by jusia

ja mam od Larktale wozek. mam go dopiero tydzien, ale jak na razie jestem zadowolona. dobrze sie sklada i mozna go wrzucic do samochodu ;p

 by edi

dzieki za opinie! szukam wlasnie porzadnego wozka dla mojej Malutkiej . na pewno na nich spojrze skoro tak sobie chwalisz ?

 by Michalina

Po dość niemiłych doświadczeniach z Bebetto przesiadłam się a X-landera X-cite i jestem bardzo zadowolona, niebo a ziemia ! lekko się prowadzi, super amortyzacja i wózek jest przede wszystkim bezpieczny i komfortowy 🙂

 by Zuza

Ja mam x-landera x-move i wybrałam go ze wzgledu na to że mieszkam na wsi i wokół mam niezbyt równe drogi i lubie wyskoczyć na weekend w góry bo mamy niedaleko i nie chciałam z ego rezygnować . Wózka potrzebowałam więc terenowego i trafiłam w 10 ! Bardzo wygodnie się prowadzi , świetna amortyzacja , duża budka i siedzisko ! Waga jest spora ale coś za coś 🙂

 by Kasia

Jeśli ja mogę coś polecić to zdecydowanie nam się spodobał cybex priam.

 by kinal

Jak dla mnie najlepszym i sprawdzonym wózkiem jest Bebetto. Nie wyobrażam sobie bym miała jakiś inny wózek niż ten. A poza tym bardzo ładnie się prezentuje co jest dodatkowym atutem

 by braciszek

Tutek grander 2w1 to bardzo fajny i dość lekki wózek. A wszystko dzięki temu iż konstrukcja stelaża jest aluminiowa, co gwarantuje nam lekką i wytrzymałą konstrukcję. Jest on również teleskopy dzięki czemu łatwo się go składa

 by smykuś

A nasz synek dostał od dziadków wózek Adamex Vicco bo ich zdaniem jest najlepszy gdyż posiada kilka amortyzatorów co daje lepszy i bezpieczniejszy komfort jazdy

 by Ani

Wpadłam ostatnio na ich stronę ale trochę mało opinii o nim jest. Dzięki za podpowiedź, jeszcze szukam ale wezmę pod lupę?

 by Eli

Do rankingu zdecydowanie dodałabym jeszcze mój nowy nabytek. Zdecydowaliśmy się z mężem na spacerówkę od Larktale. Jakościowo super, łatwo się składa, a poza tym jest po prostu śliczna. Śmiało polecam wszystkim niezdecydowanym!

 by cudak

Całkiem niezły ten ranking, ale ja tam wolę wózek marki Masi-Cosi. Tak jakoś od razu spodobał mi się ten wózek i go kupiłam. Bardzo fajnie i wygodnie go się prowadzi no i jest wygodny dla maluszka

 by wiesia

Baby Design Dotty to może nie jest wózek z górnej półki, ale za to posiada koła pompowane, co zdecydowanie poprawia komfort naszego malucha. A poza tym ma niską wagę dzięki czemu z łatwością można go podnieść

 by rossi

W naszym przypadku mąż kupował wózek i kupił Bebetto. Sugerował się tym,że wózek ten ma pojemną gondolę wykonaną ze starannością, i bardzo łatwo się go składa

 by Kasia

Teraz przy następnym dziecku stawiamy na nowy model Anexa M/type . Wyglada rewelacyjnie i ma duży fajny kosz na zakupy .

 by Maksiu

Trudno jest wybrać wózek 2w1 taki który będzie taki jakbyśmy chcieli. Mój mąż wybrał wózek marki JOOLZ DAY2. Może on nie jest znanej marki ale za to jest lekki i wytrzymały

 by Marysia

Dla mnie w wózku liczy się przede wszystkim prostota i funkcjonalność . Dlatego też wybrałam markę Tutek Grander 2w1. A do tego nie jest on drogi ale za to nadaje się zarówno do miasta jak i na wieś

 by Dudziak

Ja tam jestem zakochana we firmie Bebetto i nie wyobrażam sobie innego wózka niż tej marki. Jest on tak lekki a przy tym dobrze się prezentuje. Co jest dodatkowym atutem

 by Kiwka

Kupno wózka bywa często bardzo trudne. Ale ja zdecydowałam się na Bebetto Luca . A skusiło mnie to, że oferuje nowe dodatki w postaci dodatkowej wentylacji w budce gondoli. Co jest bardzo ważne

 by Justa

Jak dla mnie Bebetto to komfort i bezpieczeństwo dla dziecka. Wszystkie modele są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc łatwo znajść wózek pasujący do naszego stylu. Złożony stelaż zajmuje mało miejsca, idealnie nadaje się do transportu w bagażniku samochodu.

 by Arlit

W dobrym sklepie sprzedawca Ci doradzi bez wciskania tego, co musi sprzedać. Sama trzy sklepy odwiedziłam zanim trafiłam na takiego sprzedawce, któy faktycznie pytał o moje potrzeby, a nie próbował wcisnąć to co aktualnie muszą sprzedać. I w końcu lekki, skrętny, stabilny i dobrej jakości wózek do miasta to Bebbeto Luca. Po kilku miesiącach nadal jestem zadowolona.

 by Justa

Każdemu pasuje co innego jeśli chodzi o wózki. Ja sobie chwalę Bebetto. Robią wózki nowoczesne i funkcjonalne ale z drugiej strony ładne, dopracowane pod względem szaty graficznej, kolorystyki itp.

 by Jagódka58

Ja chyba z trzy miesiące zastanawiałam sie jaki wózek wybrać do bobaska i zdecydowałam się na Bebetto Luca 2w1 . Bardzo spodobał mi się ten model, widziałam go też na żywo u znajomej zanim kupiłam. Gondola idealnie duża. Sam wózek z Córką prowadzi się bardzo dobrze i lekko, nie skrzypi, nie schodzi z toru jazdy. Jestem na prawdę zadowolona z wyboru.

 by Irina

Hmm, ja posiadamAdamex Vicco. Mogę powiedzieć tyle: wózek od nowości czyli od półtora roku prawie w ogóle nie stracił na wygladzie, ślady użytkowania są nieznaczne, a wiadomo – gondolka zamieniona teraz na spacerówkę. mimo to bardzo polecam firmę, uważam, że jakościowo do ceny wygrywają bezkonkurencyjnnie.

 by Soniczka

Moim zdaniem jeden z fajniejszych wózków, któe są teraz dostepne. Leciutki, mało miejsca po złożeniu, łątwo się w ogóle składa, dobrze się prowadzi i ma fajny wygląd ?

 by lewka

mam ten wózek i jestem zadowolona i z gondoli i ze spacerówkimega malo wazy wszedzie go wniesiesz i nim wjedziesz i milo ze jest w miare maly to dziecko ma duzo miejsca

 by katarzynaPa

Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, ze jest naprawdę fajna do miasta. Lekka, skrętna, stabilna, z dużym koszem i całkiem sporą rączką (jestem wysoka, więc to zauważam). Fajna amortyzacja jak np. w chodniku jest dziura. Składa siedo małych rozmiarów. Wszystko też łątwo wypierzesz ?

 by Marti

Proszę o opinię o ABC Design Salsa4 ?

 by Edyta1985

Moim zdaniem Adamex – wózki solidne i niedrogie, a do tego wyglądają naprawde super, mają mnóstwo wersji kolorystycznych, więc zawsze można wybrać coś idealnego pod siebie ?

 by Kamila:]

Proszę o opinię na temat wózków Venicci.

 by Kira25

Dołączam się do zwolenniczek Adamexu. Mam model Monte i nie chwaląc się – jest super. W zestawie mam wszystko, czego mi trzeba. A sam wózek jest śliczny, wytrzymały i zwrotny.

 by Wiktorowicz

Ja w sumie poszłam w stronę Adamexu. Głównie ze względu na solidność konstrukcji i polecenia znajomych. Szczerze, nie żałuję. Wózek się dobrze prezentuje i sprawdza na co dzień. Nie spotkałam się z żadnymi usterkami bądź defektami.

 by Karolina

Zastanawiałam się z mężem nad wózkiem 2w1, ale ostatecznie wybraliśmy 3w1 riko naturo ecco. Roznica w cenie byla naprawde niewielka, a jednak komfort lepszy i jakosciowo wózek, który kupilismy byl znacznie lepszy. Cieszymy sie glownie, ze kola sa mocne i dają radę w trudnym terenie ?

 by Paulina

Adamex Vicco – super wózek! Mamy go już od pół roku i sprawuje się bardzo dobrze. Najlepsze są te bezdętkowe koła, bo odpada nam ich pompowanie, a komfort jazdy jest dużo lepszy niż przy zwykłych. Jest bardzo lekki, zwrotny i dodatkowo bardzo ładny. Gdybym miała kupować ponownie wózek to wybrałabym ten!

 by Paulina G

A gdzie się podziały wózki Musty? Jakiś czas temu czytałam u Was artykuł ich modelach. Zakupiłam model Igo. Jestem bardzo zadowolona, a najbardziej podoba mi się to że jest bardzo wygodny w składaniu i posiada w pełni regulowane siedzisko

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online