Witamy w naszym rankingu laktatorów elektrycznych z 2024. Dzisiejszy artykuł to przygotowany przez naszych specjalistów ranking, który zawiera aż 6 laktatorów z różnych półek cenowych. Prócz rankingu poznasz także sekrety, dzięki którym zaoszczędzisz a także dowiesz się na co warto zwrócić uwagę w przypadku planowania zakupu laktatora. Zapoznasz się także z wadami i zaletami każdego modelu by wiedzieć wszystko co związane jest z określonym produktem. Laktator to urządzenie, które pomoże odciągnąć pokarm (mleko) z piersi. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które chcą się zrelaksować i zając się sobą, gdy laktator będzie wykonywać swoja pracę. Nie wiesz jaki laktator elektryczny wybrać? Zapoznaj się ze zwycięzcą naszego zestawienia oraz pozostałymi pozycjami w rankingu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

CANPOL 12/201

9.7

Tani


 

 

LOVI PROLACTIS

9.6

Średni


 

 

MEDELA SWING

9.5

Drogi


 

 

 

TOMME TIPPEE CLOSER

9.4

Średni


 

PHILIPS AVENT SCF332

9.3

Tani


 

 

LANSINOH

9.2

Średni


 

 

Zwycięzca naszego rankingu to CANPOL LAKTATOR ELEKTRYCZNY 12/201.

laktator elektryczny opinie

Omawiany zestaw zawiera laktator z wkładką masującą, butelkę z wąskim otworem, pojemnik do przechowywania pokarmu i silikonową nakładkę stymulująca wypływ pokarmu, dodatkowo smoczek oraz zasilacz. Produkt posiada dwa typy zasilania przez co może być stosowany w domu jak i w podróży. Urządzenie skutecznie wspomaga laktacje i chroni piersi przez zastojami mleka. Mamy możliwość regulacji ssania, który odwzorowuje ssanie dziecka. Dodatkowe tryby to szybkie ssanie, które stymuluje wypływ pokarmu z piersi oraz tryb naturalny i mocny, który zapewnia wolne i głębokie ssanie.

Warto dodać, że omawiany model działa bardzo cicho dzięki czemu bez problemu możemy z niego korzystać, gdy obok śpi dziecko. Pozwala nam także się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Jest to bez dwóch zdań najlepszy produkt w naszym zestawieniu, który poprawi laktację i ułatwi karmienia naszego dziecka w każdych warunkach. Gwarancja obejmuje 24 miesiące na poszczególne elementy zestawu.

Niska cena w tym przypadku nie oznacza niskiej jakości. Świetny stosunek ceny do jakości i gwarancja satysfakcji.

R

Zalety

– zasilanie bateryjne i sieciowe
– wygodny i prosty w użytkowaniu
– jakość wykonania
– niska cena
Q

Wady

– wygląd

LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS to miejsce 2 w naszym rankingu.

laktator elektryczny ranking

Dwufazowy laktator elektroniczny ręczny LOVI Prolactis to dobry laktator elektryczny. Idealny dla każdej kobiety. Bez wątpienia pozwoli szybko uporać się z problemami laktacyjnymi. Jedną z największych zalet produktu jest odciąganie większej ilości mleka w bardzo krótkim czasie. Wszystko za sprawą dwóch faz pobierania pokarmu, które są bardzo zbliżone do rytmu ssania niemowlaka. Faza stymulująca odpowiada za dynamiczne ruchy ssące, które jednocześnie powodują napływ mleka. Faza głębokiego odciągania odpowiada natomiast za prawidłowy jego napływ.

Producent oferuje dwie możliwości pobierania pokarmu- ręczną (zapraszamy do porówania z innymi popularnymi laktatorami ręcznymi) oraz elektroniczną. Ponadto do dyspozycji mamy wyświetlacz i pokrętło, które umożliwia 8 stopniowe ustawianie siły ssania. Sprzęt zapisuje indywidualne preferencje osoby użytkującej. Ogromnym atutem jest alarm, zegar oraz wyświetlacz czasu pobierania pokarmu. Walor produktu to nakładka masująca, stymulująca produkcje mleka oraz opcja regulacji lejka. Zestaw zaopatrzony jest w zasilanie sieciowe oraz bateryjne, które pozwala na użytkowanie sprzętu w dowolnym miejscu. Do laktatora dołączone są również akcesoria niezbędne do przechowywania pokarmu.

Bez wątpienia model nie należy do najtańszych – jednak nie jest to wysoka półka cenowa. Warto mieć na uwadze funkcjonalność i jakość wykonania każdego detalu a także ciekawy wygląd.

R

Zalety

– dwie fazy ssania
– nakładka do odciągania ręcznego
– regulacja prędkości ssania
Q

Wady

– krótki kabel

Ranking laktatorów elektrycznych to także MEDELA SWING, czyli miejsce 3.

laktator elektryczny opinie lekarzy

Medela laktator elektryczny Swing to najnowszej generacji urządzenie bateryjno- sieciowe. Urządzenie może pracować korzystając z sieci elektrycznej lub z zasilania bateryjnego (2×1,5V LR6AA). Produkt posiada dwufazowy system odciągana pokarmu. Zapewnia on odczucia niemal identyczne ze ssaniem dziecka. Otrzymujemy więcej mleka w znacznie krótszym czasie, ponieważ stymulacja wypływu pokarmu jest szybsza. Siła ssania podlega pełnej regulacji, co znacznie podnosi efektywność pracy urządzenia. Laktator spełnia najwyższe, światowe standardy higieny. Jego części mogą być czyszczone wszystkimi dostępnymi metodami dezynfekcji. Sprzęt posiada pompkę, której możliwość regulacji zapewni odpowiednią siłę ssania dla każdej kobiety.

Laktator odwzorowuje naturalny cykl ssania niemowlaka, a pokarm napływa bezpośrednio do butelki, którą kolejno możemy od razu karmić dziecko. Podtrzymuje laktacje nawet w przypadku rozłąki mamy z malcem. W zestawie znajdziemy także lejek SoftFit do masowania otoczki brodawki, podstawkę do butelki, membranę, worek na akcesoria, rurkę PCV, smycz lub klips do noszenia silniczka oraz butelkę i smoczek Calma.

Drogi produkt, który cechuje się ciekawym wyglądem i funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Pozwala na stymulacje laktacji kobiet i dostarcza pokarm dziecku bez większego wysiłku w krótkim czasie.

R

Zalety

– prosta obsługa
– cicha praca
– ciekawy wygląd
Q

Wady

– wysoka cena

Numer 4 w rankingu laktatorów na rok 2024 to TOMME TIPPEE LAKTATOR ELEKTRONICZNY

jaki laktator elektryczny wybrać

Laktator elektryczny Tommee Tippee z serii Closer to Nature Easivent to urządzenie bardzo łatwe i szybkie w obsłudze. Ten produkt składa się tylko z trzech części, co niezwykle ułatwia proces czyszczenia. Laktator zapewnia całkiem zbliżoną do naturalnej formę pobierania pokarmu. Wszystko to za sprawą odzwierciedlenia ruchów wykonywanych przez dziecko w trakcie ssania. Sprzęt jest niebywale komfortowy dzięki silikonowej nakładce. Producent oferuje czterostopniową regulację mocy ssania- lekką, niską, średnią i wysoką. Faza pierwsza jest idealna do rozpoczęcia procesu stymulacji napływu pokarmu, następnie przechodząc kolejno do pozostałych trzech trybów możemy wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Przejście na każdy kolejny stopień mocy przyśpiesza pobieranie mleka. Produkt posiada bardzo miękką, elastyczną nakładkę laktacyjną. Co ważne- nie zawiera bisfenolu A (BPA). Producent poza laktatorem do zestawu dołącza także pojemnik na mleko, sześć sterylnych wkładek laktacyjnych, pojemnik do sterylizacji w kuchence mikrofalowej, butelkę o pojemności 150ml oraz smoczek do butelki 0m+ (1) wolny przepływ.

Niska cena w porównaniu z niektórymi pozycjami w rankingu nie oznacza niskiej jakości wykonania. Produkt cechuje się nie tylko wysoką jakością pod względem funkcjonalności, ale także dobrym wykonaniem.

R

Zalety

– cicha praca
– części zapasowe w zestawie
– wygodny w użyciu
Q

Wady

– trudny w czyszczeniu

Miejsce 5 to produkt marki PHILIPS AVENT LAKTATOR ELEKTRONICZNY NATURAL SCF332/01.

najlepszy laktator elektryczny

Laktator elektryczny Philips Avent SCF332/01 to obecnie jedno z najwygodniejszych urządzeń. Bez wątpienia produkt ten zasłużył sobie na miejsce w rankingu laktatorów elektrycznych. Sprzęt ma wyjątkową konstrukcje, dzięki czemu mleko z piersi mamy trafia prosto do butelki, bez względu na pozycję w jakiej ta się znajduje. Od teraz używanie laktatora jest banalnie proste, niezwykle wygodne i odprężające.

Przyrząd wyposażony jest w tryb delikatnej stymulacji, który uruchamia się od razu po włączeniu, a wszystko po to by rozpocząć proces napływu mleka. Kolejno do wyboru mamy aż trzy różne opcje ustawienia odciągania pokarmu. Produkt posiada ciepłą i miękką w dotyku nakładkę masującą, co bardzo dobrze wpływa na zabieg stymulacji pokarmu. Podczas odprowadzania mleka nakładka ta symuluje odruchy ssania niemowlaka, co zapewnia jego jeszcze bardziej naturalne uwalnianie. Co istotne nakładka odpowiednia jest dla większości kobiet. Ponadto sprzęt posiada atesty: CE.

W zawartość zestawu wchodzi również butelka o pojemności 125ml wraz z nakrętką i smoczkiem oraz dwie wkładki laktacyjne. Stanowczo droższa propozycja – skierowana raczej do osób z większym budżetem. Niesamowicie skuteczny laktator, który gwarantuje cichą pracę w najlepszej jakości.

R

Zalety

– cicha praca
– skutecznie poprawia laktacje
– wygodne i proste użytkowanie
Q

Wady

– wysoka cena

Ostatnia pozycja w naszym zestawieniu na rok 2018 to LANSINOH ELEKTRYCZNY LAKTATOR NA DWIE PIERSI.

dobry laktator elektryczny

Laktator elektryczny Lansinoh to laktator na dwie piersi. Odciągniesz jeszcze większą ilość pokarmu niż dotychczas, a Twoje dziecko będzie miało do niego stały dostęp. Laktator jest elementem systemu Lansinoh- Odciągaj- Przechowuj- Karm. Sprzęt wykonany z polipropylenu- tworzywo bezpieczne do przechowywania pokarmu. Nie zawiera bisfenolu A. Producent oferuje dwie fazy odciągania. Faza pierwsza zapewnia szybkie odciąganie, aby stymulować napływ pokarmu.

Faza druga natomiast wydłuża jego wypływ. Do wyboru mamy trzy tryby odciągania pokarmu. Produkt wyposażony w poduszki ComfortFit, które pełnią funkcje uszczelki, by zapewnić jeszcze bardziej efektywne zasysanie pokarmu. Ponadto laktator jest cichy i lekki, czyli idealny nawet do użytku poza domem. Jest niezwykle higieniczny i praktyczny. Prosta konstrukcja sprzętu ułatwia jego czyszczenie oraz obsługę. Walorem jest duży, jasny wyświetlacz LCD. Zestaw do odciągania mleka zawiera po dwie sztuki: kołnierza ComfortFit, korpusu kołnierza, membran, przykrywki membrany, butelki do przechowywania pokarmu o pojemności 150ml, pierścienia, dysku na pojemnik i aż 4 zawory.

Zadowalający stosunek ceny do jakości. Z pewnością jest to produkt warty polecenia, który pomimo dosyć wysokiej ceny gwarantuje wysoką skuteczność.

R

Zalety

– czasomierz
– łatwość w czyszczeniu
– możliwość dostosowania siły ssania
Q

Wady

– głośna praca

Rodzaje laktatorów i ich zastosowanie – jak wybrać najlepsze urządzenie?

Jeżeli postanowiliśmy, że chcemy zakupić laktator, warto poznać podstawowe modele dostępne na rynku. Wyróżnia się laktatory ręczne takie jak: laktatory gruszkowe, tłokowe i z pompką. Nasze dzisiejsze zestawienie dotyczy jednak laktatorów elektrycznych, także zajmijmy się tym profesjonalnym sprzętem. Urządzenie takie świetnie spisze się szczególnie w przypadku, kiedy masz na głowie cały dom i możesz zostawić dziecko z opiekunką. W takim przypadku odciągnięty pokarm może wystarczyć na dłuższy czas i pozwoli opiekunce podawać pokarm o każdej porze dnia. Dodatkowo laktatory elektryczne stanowczo wzmacniają proces laktacji, jest to świetny produkt, który znacząco pobudza ten cykl. Dodatkowo takie rozwiązanie jest najlepsze w przypadku, gdy nasze dziecko jest wcześniakiem i wymaga specjalistycznego karmienia przez sondę.

Cechy laktatora na które musisz zwrócić uwagę!

Dobry laktator elektryczny to taki, który posiada możliwość regulacji mocy ssania. Ta bowiem definiuje czy pobieranie pokarmu będzie dla nas bolesne. Laktatory elektryczne powinny posiadać możliwość regulacji, by każda kobieta mogła dostosować moc do swoich możliwości. Najlepszy laktator elektryczny będzie posiadać dwie formy zasilania – sieciowe i bateryjne. Posiadanie aż 2 możliwości ładowania pozwolą pobrać pokarm w każdym miejscu bez względu na warunki. Jest to świetne rozwiązanie w szczególności dla kobiet, które pracują lub podróżują z dzieckiem. Fazy ssania to funkcja, która zapewni nam komfort i pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu. Niektóre rodzaje ssania są delikatne przez co pobudzają laktacje. Inne natomiast są mocniejsze, ale występują cyklicznie. Sprawdź także jaki poziom hałasu generuje model, którym się interesujesz. Dobry laktator będzie cichy i pozwoli na pobieranie pokarmu, gdy obok będziemy usypiać dziecko. To niebywale istotna funkcja o której nie możemy zapomnieć.

Laktator, jego wykonanie i dodatki

W przypadku laktatorów na uwadze warto mieć wykonanie produktu i poszczególnych elementów zestawu. Te powinny być bezpieczne i posiadać atesty. Koniecznie sprawdź z jakiego materiału zaprojektowany został zestaw i czy jest bezpieczny dla matki i dziecka. Części zapasowe – choć mogą się nigdy nie przydać, to bardzo istotny dodatek, który umożliwi nam dalsze pobieranie pokarmu nawet w przypadku uszkodzenia danego elementu. Sprawdź koniecznie czy zestaw, który kupujesz posiada części zamienne darmowe lub czy można je dokupić. Dosyć istotną funkcją dla niektórych matek jest czasomierz, który pozwala nam kontrolować długość procesu ssania. Codzienne używanie o tej samej godzinie i podobnej intensywności z pewnością poprawi laktacje nawet w przypadku większego upośledzenia tego procesu. Sam wygląd urządzenia choć nie jest tak ważny to warto celować w model, który wygląda solidnie i zaprojektowany został z wytrzymałych, bezpiecznych materiałów. Ciepła kolorystyka z pewnością poprawi samopoczucie dziecka i sprawi, że nie będzie się obawiać urządzenia.

jaki laktator elektryczny wybrać

Gwarancja

Bardzo istotna kwestia, czyli gwarancja. Wielokrotnie będzie determinować, który produkt z danego repertuaru wybierzemy. Gwarancja zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa i pozwala nam cieszyć się produktem dłużej pomimo jego ewentualnych wad. Warto sprawdzić czy gwarancja producenta obejmuje dany element zestawu czy cały zestaw jaki zakupiliśmy. W przypadku laktatorów gwarancja z reguły obejmuje laktator i elementy niezbędne do poprawnego użytkowania. Ważne by wybrać taką ofertę, w której otrzymujemy gwarancję na jak najdłuższy okres. Z reguły okres taki wynosi 24 miesiące. Warto sprawdzić czy dany producent bądź sklep oferuje wykupienie dodatkowej gwarancji np. na uszkodzenia mechaniczne. Za niewielką dopłatę możemy bez obaw korzystać z urządzenia i w przypadku awarii otrzymać w pełni sprawny model za darmo. Koniecznie sprawdź czy wymiana na nowy sprzęt obejmuje cały okres gwarancji czy np. tylko pierwszy rok.

Laktator elektryczny opinie – czy warto i gdzie ich szukać?

Zadajesz sobie pytanie czy warto sprawdzać opinie o laktatorach? Według nas to kluczowy element, który pomoże nam poznać wszystkie wady i zalety danego modelu. Jest to zalecane działanie, które powinniśmy stosować w przypadku każdego zakupu, który nie odbywa się w sklepie stacjonarnym. Wbrew pozorom Internet przepełniony jest sponsorowanymi opiniami i recenzjami. Warto wiedzieć, gdzie należy się udać w poszukiwaniu prawniczych opinii. Naszą sugestią, niezmiennie pozostają strony – porównywarki cen, która posiadają zweryfikowane opinie prawdziwych użytkowników. Niektóre sklepy także posiadają specjalną sekcje dyskusji i recenzji, gdzie możemy zapoznać się z opiniami osób, które zakupiły produkt w danym sklepie. Kolejnym miejscem są fora dyskusyjne, które oferują możliwość uczestniczenia. Można także sprawdzić laktator elektryczny opinie lekarzy na odpowiednim forum specjalistycznym.

Podsumowanie najlepszych laktatorów elektrycznych w 2024

Na dziś to wszystko co przygotował nasz zespół. Mamy nadzieje, że ranking najlepszych laktatorów elektrycznych pomógł Ci wybrać najlepszy sprzęt. Pamiętaj jednak, że zawsze warto skorzystać z naszych rad i zaczerpnąć wiedzy, która możesz znaleźć na forach specjalistycznych. Produkty, jakie umieściliśmy w naszym rankingu są z różnych półek cenowych przez co bez problemu każda kobieta znajdzie dla siebie idealny laktator w odpowiedniej cenie.

[kkratings]

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki Laktator Elektryczny
Average rating:  
 19 reviews
 by Marzena

Mam laktator Neno Camino. Kupiłam kierując się dobrymi opiniami i nie zawiodłam się. Jest mały, poręczny, łatwo się czyści a co najważniejsze, spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Zdecydowanie polecam.

 by Agnieszka

Dziewczyny ja od siebie polecam neno Bella, bardzo fajny, prosty w obsłudze jak i czyszczeniu w super cenie ok 200 zł.

 by Amanda

Dobry ranking. Ja zdecydowałam się na Neno Cemino. Podwójny laktator z wyższej nieco półki, ale w dobrej cenie bo poniżej 500 zł

 by Renata

Od siebie mogę doradzić żeby brać podwójny. O wiele szybciej można pokarm ściągnąć. A jakościowo dobry jest ten z Neno

 by Paloma

Ja zakupiłam laktator-elektryczny-2-fazowy-lakta-zoe Bardzo soi=lidny. Supr ściąga pokarm. Dzięki odpowiedniemu ssaniu pobudza produkcje mleka.

 by Anna

ja kupiłam laktator Finesse poleciła mi go położna porównała go do laktatora z firmy Medela i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona z tego laktatora!!! 🙂 bez problemu poradził sobie z nawałem pokarmu jest łatwy w obsłudze i w 100% bezpieczny wcześniej miałam laktator aventu i niestety nie poradził sobie... 🙁

 by lania

A ja kupiłam troszke tańszy laktator od najtańszego z waszego rankingu i w ogóle jakoś nie ściąga tego mleka. Jakieś to w ogóle niewygodne. Chyba go zamienię. Wcześniej miałam ręczny, to masakra była .

 by chłopakdziewczyny

Moja dziewczyna jest w ciąży i mówiła, że właśnie czegoś takiego by potrzebowała. I dzięki Wam wiem teraz, który jej kupię. To już 6 miesiąc, więc powoli myślimy o tym, co będzie potrzebne. Dzięki za pomoc.

 by wielmożny

Cześć, fajny ten Wasz ranking. Można wiele się dowiedzieć, ale co ważniejsze , porównać laktatory elektryczne i kupić sobie taki, jaki nam odpowiada. Ja myślałam o pierwszym, ostatnim i trzecim, al wybiorę Canpola.

 by Kasia

Mi tam nie przeszkadza wygląd waszego zwycięzcy rankingu. Może inne są ładniejsze, ale on najbardziej spełnia swoje zadanie. A przecież o to w laktatorach chodzi, prawda?

 by Dara

Lovi to dobra marka i ja ją chętnie kupię, jak już będę w ciąży. Wiele moich koleżanek-mam właśnie ich używało i poleca. Muszę tylko sprawdzić na waszych filmikach jak to dokładniej działa.

 by wona

Bardzo dobry ranking, można się nauczyć , jak wybiera się taki sprzęt dla dziecka. Bo potem jak się już maluch na świecie pokaże to może nie starczyć nam czasu na to.

 by tuliś

Bardzo dobrze opisaliście najlepsze modele na rynku. Wydaje mi się, że teraz każda nowoczesna mama może sobie wybrać laktator dopasowany do jej możliwości oraz ułatwić sobie opiekę nad dzieckiem.

 by terenia

Laktatory są dziś bardzo poręczne. Trzy razy byłam w ciąży i trzy razy używałam laktatorów.. Najpierw ręcznych, a potem elektrycznych. Każdy jest po prostu bardzo wygodny i pomaga mamom przespać noc 😉 .

 by janusz

Tego aventa to mamy, i inne produkty tej marki, nie narzekamy. Wszystko działa i jest łatwe w użytkowaniu. Bez problemów i łatwo się myje. 😉

 by iana65

W końcu dowiedziałam się, co to jest ten laktator i jak on działa. Chyba jak urodzę, to zdecyduję się na elektryczny. Jest wygodniejszy jednak.

 by Diana

Ja na początku sciągałam pokarm ręcznym laktatorem i umeczyłam się tym strasznie. Jednak odkąd mam Lovi to czuję że żyje. według mnie jest najlepszy a co jest wielkim plusem w komplecie są części zapasowe.Dla mnie numer jeden!

 by Soni11111

Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem w laktator elektryczny bo ręczne pompowanie już mnie dobija. Cały dzień łażę po domu z laktatorem a to na prawdę uciążliwe. Czytałam że dobrze dobrany laktator naprawdę potrafi ułatwić życie! Tak więc i ja będę musiała wybrać dla mnie najlepszy.

 by Klauduśka

Ja miałam okazję używać laktatora elektrycznego od marki NUK (model Luna) i byłam z niego bardzo zadowolona. Teraz karmienie piersią jest już za mną, ale z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę ?

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online