W dzisiejszym artykule omówimy wszystkie aspekty związane z użytkowaniem fotelika ONETO3. Poddaliśmy testom wygodę fotelika oraz jego funkcjonalność. Oprócz tego, zwrócimy uwagę na jego wykonanie, bezpieczeństwo oraz na dodatkowe wyposażenie i gadżety, które wpływają na atrakcyjność tego produktu.

Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia, o której rodzice myślą podczas zakupu fotelika samochodowego dla dzieci. Kluczowe są również niezawodność czy wysokiej klasy wykonanie oraz komfort i wygoda najmłodszych. Z uwagi na to, że musimy pamiętać o wielu różnych aspektach podczas wyboru odpowiedniego fotelika, często ciężko jest nam podjąć decyzję odnośnie zakupu. Od pewnego czasu popularność zyskuje jeden z modeli marki Kinderkraft – fotelik samochodowy ONETO3. Jest to produkt, który łączy w sobie wszystkie z wymienionych wyżej aspektów, a dodatkowo gwarantuje przystępną cenę.

Marka Kinderkraft znajduje się na rynku polskim i europejskim od wielu lat i oferuje sprawdzone produkty o wysokim poziomie bezpieczeństwa, przemyślanej konstrukcji oraz wygodzie. Potwierdzeniem tego są liczne opinie, które pojawiają się w sklepach internetowych oraz w ramach niezależnego systemu opinii Google. Produkty te doceniane są przez rodziców i chwalone przez ekspertów, co potwierdzają testy przeprowadzane w renomowanych laboratoriach, jak na przykład w holenderskim TASS. Przyjrzyjmy się więc bliżej fotelikom samochodowym ONETO3 od Kinderkraft.

Kilka słów o samej marce

Marka Kinderkraft jest dostępna na rynku europejskim od prawie 10 lat. We wszystkich oferowanych produktach kieruje się zasadą, by zapewniać rodzicom produkty bezpieczne i funkcjonalne dla ich dzieci, przy utrzymaniu rozsądnej ceny. Stale podnosi jakość oferowanych rozwiązań, a także poziom dbałości o ich bezpieczeństwo, czego dowodem jest m.in. możliwość skorzystania z aż 10-letniej gwarancji na produkty. W ofercie marki oprócz fotelików samochodowych znajdziemy również wózki, rowerki biegowe, krzesełka do karmienia czy bujaczki.

Charakterystyka fotelika Kinderkraft ONETO3

Otrzymujemy tutaj bardzo uniwersalne rozwiązanie, gdyż producent dostosował fotelik dla dzieci o wadze od 9 do 36 kilogramów. Tak spory zakres możliwy jest dzięki funkcjom regulacyjnym, które dopasują fotelik do wymiarów małego użytkownika. Można zatem powiedzieć, że ONETO3 rośnie razem z dzieckiem. ONETO3 to fotelik typu FWF, czyli montowany przodem do kierunku jazdy. Dla osób poszukujących fotelika RWF marka oferuje inny model o nazwie MYWAY. Fotelik ONETO3 zapewnia bezpieczeństwo i wygodę malucha w atrakcyjnej cenie.

ONETO3 gwarantuje pewność mocowania oraz bezpieczeństwo małego pasażera dzięki systemowi ISOFIX oraz pas TOP TETHER. Dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego zapewnia kubełkowa konstrukcja z szerokimi zabezpieczeniami bocznymi wyposażonymi w Side Protection System. Montaż fotelika jest łatwy i przyjemny, więc nie powinien sprawić żadnemu rodzicowi problemu. Szczegółowy opis montażu można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej do produktu oraz na stronie internetowej producenta.

Co więcej możemy powiedzieć na temat udogodnień i funkcji?

Elementy regulacyjne pozwalają odpowiednio dostosować fotelik do naszego dziecka. Niezależnie od jego wymiarów, mamy zagwarantowaną idealną pozycję na zarówno dalekie podróże jak i krótkie wycieczki. Kinderkraft wyposażył swój fotelik w wygodną regulację oparcia, posiadającą 5-stopniową regulację. Sam zagłówek oferuje natomiast 9 różnych stopni ustawienia. Regulacja zagłówka jest jednocześnie regulacją pasów wewnętrznych. To znaczy, że regulując położenie zagłówka na odpowiednią wysokość, jednocześnie zmienia nam się położenie wyjścia pasów w oparciu. Dzięki temu rodzice nie muszą osobno dostosowywać wysokości pasów, ponieważ zmienia się ona wraz z zagłówkiem i zawsze jest idealna względem pleców dziecka. Dotyczy to pierwszej grupy, gdy używa się pasów wewnętrznych w ONETO3.

Oprócz wygodnego siedziska, bardzo ważne jest zapewnienie także wysokiej klasy użyteczności. W opisywanym modelu zdecydowano się na zastosowanie kilku użytecznych bardzo przydatnych rozwiązań. Jednym z nich jest możliwość prowadzenia pasów wewnętrznych w pod poszyciem dla fotelika w konfiguracji dla dzieci starszych. Dzięki temu nie będą się one plątać i zawsze szybko będziemy mieć możliwość zmiany grupy docelowej. Znajdziemy tu również dużą i miękką wkładkę nie tylko na siedzenie, ale również na oparcie. Dodatkowa poduszka znajduje się również w zagłówku. Poduszki nie tylko podnoszą spód modelu, ale też pomagają lepiej chronić dziecko, jego tułów i głowę. Są miękkie, dopasowują fotelik do dziecka, uprzyjemniają podróż i pozycjonują dziecko wewnątrz do odpowiedniego ułożenia.

Podczas wyboru fotelika rodzice zwracają również uwagę na dodatkowe elementy dołączone do fotelika samochodowego. W ONETO3 znajdziemy między innymi prowadnice do zaczepów ISOFIX. Za zaletę produktu należy uznać również pomysłowo zaprojektowany pokrowiec, który pozwoli nam w bardzo prosty sposób zdjąć tkaninę i wyprać ją w pralce. W recenzowanym modelu nie znajdziemy niepotrzebnych gadżetów, załączono tutaj wyłącznie przydatne i istotne elementy wyposażenia.

W ONETO3 najważniejsze jest bezpieczeństwo

Niezwykle istotnym elementem, jeśli chodzi o zakup fotelika, jest bezpieczeństwo. Marki i producenci uznawani w tej dziedzinie za najlepszych starają się, aby za każdym razem ich produkty zapewniały bardzo wysoką ochronę. Z tego powodu poddają oni swoje foteliki licznym testom. Podczas ich przeprowadzania, sprawdza się jakość ochrony oraz to czy w przypadku wypadku lub kolizji dziecko będzie chronione. ONETO3 został pod tym kątem przebadany w holdenderskim TASS.

Producent recenzowanego modelu podchodzi bardzo poważnie do kwestii bezpieczeństwa. Z tego właśnie względu ich produkty przechodzą niezwykle skrupulatne i wysoce specjalistyczne testy przed wprowadzeniem produktu na rynek oraz regularne kontrole produktów będących już na rynku. Potwierdzeniem zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa w przypadku modelu ONETO3 są pozytywne wyniki badań w renomowanej i niezależnej instytucji ADAC. Jest to niemiecki automobil klub, który zrzesza ponad 19 mln członków na całym świecie.

Jako niewspółpracująca z żadnym producentem instytucja, przeprowadzają oni niezwykle dokładne, a co najważniejsze obiektywne testy, w których sprawdzane są takie kwestie jak poziom bezpieczeństwa, sposób instalacji, a także poziom komfortu oraz szkodliwość (a raczej brak) użytych do produkcji materiałów. Kinderkraft ONETO3 przeszedł ten test i uzyskał ocenę 2.8, czyli trzecią w swojej grupie wagowej. Biorąc pod uwagę ogromną uniwersalność oraz świetną ochronę zarówno dla malucha ważącego 9 kg jaki i dla 10-11 latka o wadze 36 kg, jest to bardzo dobry wynik.

Kinderkraft to dopiero druga polska firma, która została uwzględniona w tych ocenach i wyszła z nich „zwycięsko”. Wyniki testów w ADAC, zostały dodatkowo potwierdzone pozytywnymi ocenami jakie fotelik ONETO3 otrzymał ze strony takich instytucji certyfikujących jak Stiftung Warentest oraz OAMTC.

Co jeszcze przemawia za zakupem tego modelu?

Produkt został zaprojektowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Aby sprostać oczekiwaniom, twórcy zastosowali szereg interesujących rozwiązań i opcji, z czego każda z nich została przemyślana i odpowiednio dopasowana.

Materiał, z którego wykonany został fotelik samochodowy ONETO3 to poliester 300D oraz polipropylen. Takie połączenie, wraz z nowoczesnym wzornictwem tapicerki, przekłada się na świetny design, trwałość oraz wygodę i prostotę w pielęgnacji.

Sprawdziliśmy również opinie użytkowników tego fotelika samochodowego. Kinderkraft ONETO3 charakteryzuje się większością pozytywnych opinii o produkcie, a głównie dotyczą one bezpieczeństwa i komfortu. Innymi słowy, deklarowane systemy i funkcje wprowadzone przez producenta idealnie działają i rzeczywiście poprawiają one jakość użytkowania.

Ważną informacją jest aż 10-letnia gwarancja po zarejestrowaniu produktów na stronie internetowej Kinderkraft! Jest to niezwykle długi okres ochronny, który tylko potwierdza pewność producenta dotyczącą wysokiej jakości wykonania produktów.

Istotną informacją z perspektywy rodziców kupujących fotelik samochodowy jest również program „Bezpieczny Fotelik” marki Kinderkraft. Polega on na bezpłatnej wymianie fotelika na nowy po wypadku bądź kolizji. W momencie uderzenia, na foteliku mogą powstać mikropęknięcia oraz uszkodzenia, których nie widać gołym okiem. Mogą one wpłynąć na bezpieczeństwo, dlatego tym programem objęte są wszystkie foteliki samochodowe marki Kinderkraft.

Podsumowując recenzję fotelika Kinderkraft Oneto 3

Fotelik samochodowy ONETO3 zapewni dziecku bezpieczeństwo oraz wygodę na najwyższym poziomie dzięki swojej solidnej konstrukcji. Bezpieczna podróż, świetne dopasowanie wszystkich elementów, a także stonowany wybór kolorystyczny gwarantuje nam bardzo dobrą ofertę w przystępnej cenie.

Znajdziesz go bezspośrednio u producenta -> Kinderkraft Oneto 3 

Szereg wymagających testów z pozytywnymi wynikami potwierdzają jego bezpieczeństwo oraz klasę wykonania. Znaczenie ma także wygoda zagwarantowana przez funkcjonalne regulacje oraz przyjemny w dotyku materiał użyty do produkcji poszycia. Bardzo długa gwarancja, program „Bezpieczny Fotelik” oraz oczywiście liczne opinie pochodzące od zadowolonych rodziców to wisienka na torcie i potwierdzenie jakości tego produktu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kindercraft Oneto 3
Average rating:  
 0 reviews
slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online