Produkty ułatwiające oddychanie naszego niemowlaka takie jak gruszki czy właśnie aspiratory są bardzo ważne, szczególnie w przypadku noworodków. Pozwalają one na usunięcie wydzieliny z nosa, co przekłada się na spokojne i bezproblemowe oddychanie naszego dziecka. Przygotowaliśmy dla was zatem ranking aspiratorów elektrycznych. Skupiliśmy się tutaj na czterech produktach – zwycięzcy rankingu oraz trzech alternatywach, jeśli główna rekomendacja nie przypadnie wam do gustu. Oprócz rankingu, postanowiliśmy również podzielić się z wami wiedzą, która pozwali wam wybrać najlepszy elektryczny aspirator do nosa według waszego uznania. Co więcej, przedstawimy wam również kilka powodów, dlaczego warto korzystać z aspiratora. Niektórzy rodzice nie wiedzą dokładnie co to jest aspirator do nosa elektryczny, przez co nie wiedzą jak bardzo takie urządzenie pomaga naszemu szkrabowi. Poniższy artykuł przedstawi wam najciekawsze aspiratory elektryczne na rynku, które według naszej opinii najlepiej odprowadzą wydzielinę z nosa naszego dziecka, nie podrażnią śluzówki, a dziecko nie sprawi kłopotów na sam widok urządzenia!

Sprawdź nasz aspirator do nosa elektryczny – ranking 2024!

Obraz

Nazwa

Sprawdź Cenę

      

Cena

Sprawdź Cenę

      
HAXE NS1

9.7

Średni

NOVAMA PINGO

9.4

Średni


 

 
Aspirator Colibri

9.4

Średni


 

 
KT BABY CLEANER

9.2

Średni

Aspirator do nosa ranking otwiera nasz zwycięzca, czyli HAXE ASPIRATOR DO NOSA NS1

aspirator do nosa elektryczny ranking

Haxe Aspirator do nosa NS1 to bardzo interesujący produkt dostępny w 2024, na który warto zwrócić naszą uwagę nie tylko dlatego, że jest przystępny cenowo, ale również dlatego, że spełnia on wymagania dotyczące wyrobów medycznych na terenie Unii Europejskiej. Co więcej, model ten zdobył certyfikat zgodności i został przebadany przez TUV Rheinland – niemiecki instytut specjalizujący się właśnie w testowaniu przyborów medycznych. Jeśli chodzi o specyfikację, otrzymujemy tutaj bardzo wysoką moc, która gwarantuje maksymalnie ciśnienie na poziomie 450mmHg (jest to w przybliżeniu 60kPa). Poziom ciśnienie akustycznego oscyluje na poziomie 75-80 DB. Jest on cichy i bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu może być używany gdy dziecko śpi. Jeśli nie chcemy przestraszyć dziecka, możemy skorzystać z 12 różnych melodii, które umilą naszemu brzdącowi proces czyszczenia nosa. W cenie producent oferuje kompletny zestaw. W nim znajdziemy aż cztery końcówki (dwie wąskie i dwie szerokie) oraz baterie. Warto pamiętać, że produkt ten posiada również dwuletnią gwarancję!

Cena jest kolejnym powodem, który zagwarantował aspiratorowi Haxe NS1 zwycięstwo w naszym rankingu!

R

Zalety

– Tani,
– Lekki,
– Poręczny,
– Bezpieczny dla niemowlęcia.
Q

Wady

– Nie radzi sobie z gęstszą wydzieliną.

Alternatywą dla tego produktu jest NOVAMA PINGO ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA Z MELODYJKAMI

aspirator elektryczny ranking

Dzięki prostocie oraz efektywności, model ten idealnie sprawdza się jako odciągacz kataru od 0 do aż nawet 12 lat. Dzięki temu, że jest bardzo cichy w użytkowaniu, możliwe jest używać go gdy nasze dziecko śpi. Jeśli chodzi o moc, mamy tutaj moc ssąca na tym samym poziomie, co u poprzednika, to jest 450mmHg oraz ciśnienie 75-80 DB. Jednakże, warto tutaj zauważyć, że producenci przygotowali dla nas różnego rozmiaru wymienne końcówki. Oprócz rozmiarów, różnią się one również kształtem, dzięki czemu nawet najbardziej uciążliwy, gęsty katar, można wyciągnąć przy użyciu tego urządzenia. Jak każdy dobry aspirator do nosa elektryczny, oferuje on dwanaście melodii, które bardzo dobrze odwracają uwagę dziecka od urządzenia. Interesującą rzeczą, która wyróżnia ten aspirator od innych produktów jest możliwość wyboru jednego z dwóch trybów pracy. Tryb przerywany, ciągły, dopasowanie długości i mocy odsysania – wszystko to można dostosować! Nie zapomnijmy również o trzyletniej gwarancji producenta!

Nie jest on co prawda tak tani jak zwycięzca naszego rankingu, ale to również tania i wyjątkowo dobra opcja.

R

Zalety

– Cichy i wygodny w użyciu,
– Funkcjonalny,
– Długoletnia gwarancja,
– Łatwy w czyszczeniu.
Q

Wady

– Ma trudności z gęstszymi wydzielinami u starszych dzieci.

Trzecią propozycją jest ZOLI ELEKTRONICZNY ASPIRATOR DO NOSA BREATHE ZLABC11AS0001

dobry aspirator do nosa elektryczny

Zastanawiasz się jaki aspirator do nosa elektryczny okaże się najlepszy dla waszego dziecka? Jeśli poprzednie propozycje nie przekonały cię, kolejna alternatywa od firmy ZoLi powinna was zainteresować! Otrzymujemy tutaj siłę ssącą porównywalną do poprzednich modeli, czyli 50-60 kPa. Zastosowane tutaj silikonowe, zamienne końcówki. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu, co pozwala nam utrzymać urządzenie w czystości. Co więcej, produkt ten był klinicznie testowany i potwierdzono jego wiarygodność. Jest on bardzo kompaktowy. Sprawia to, że jest on idealny do wszelkich podróży. Warto również wspomnieć o dwóch trybach – trzydziestosekundowym oraz dwuminutowym. Urządzenie zasilane jest dwoma bateryjkami AA. Niestety, producent nie dostarczył ich nam. Jednakże, znajdziemy tutaj dodatkowe akcesoria w postaci tuby czyszczącej, extra pierścienie silikonowe oraz dwie końcówki z różnymi wymiarami.

Niestety, model od Zoli jest bardzo drogim aspiratorem, co z pewnością odrzuci niektórych zainteresowanych.

R

Zalety

– Łatwy w czyszczeniu, higieniczny,
– Dodatkowe akcesoria,
– Przetestowany klinicznie.
Q

Wady

– Bardzo drogi,
– Brak baterii w zestawie.

Czwartą ofertą jest KARDIOTEST ASPIRATOR DO NOSA DLA DZIECI KT BABY CLEANER

najlepszy elektryczny aspirator do nosa

W przypadku aspiratora do nosa dla dzieci KT Baby Cleaner, mamy do czynienia z równie mocnym (maksymalne ciśnienie zasysania wynosi 435mmHg) urządzeniem, który standardowo zasilany jest dwiema bateriami AA. Jednakże, to, co go wyróżnia na tle innych aspiratorów z 2024 roku, to wygląd. Charakteryzuje się on interesującym kształtem przypominającym delfinka. Dzięki temu nasze dziecko będzie z zaciekawieniem patrzyło na urządzenie, które nie będzie musiało wykorzystywać melodyjnej dystrakcji, jak poprzednie oferty. Końcówki do nosa są wymienne, a zbiorniczek na wydzielinę odczepiany. Oznacza to, że zarówno końcówki jak i zbiorniczek można bezproblemowo wyczyścić do sterylnego stanu. Nie musimy się również martwić o głośność – model ten nie przestraszy dziecka, gdyż jest bardzo cichy. Ważną zaletą, o jakiej z pewnością chcemy teraz wspomnieć, jest dodatkowe wyposażenie. Mamy tutaj aż 15 dodatkowych wymiennych zbiorniczków, baterie alkaiczne, zapasową uszczelkę silikonową oraz końcówkę. W oferowanym produkcie otrzymujemy standardowe dwa lata gwarancji, co z pewnością potwierdzi rzetelność firmy oraz samego produktu.

Cena za ten produkt jest nieznacznie wyższa niż w przypadku zwycięzcy rankingu.

R

Zalety

– Dużo akcesoriów,
– Nowatorski wygląd,
– Cichy,
– Lekki.
Q

Wady

– Brak melodii.

Jak znaleźć najlepszy elektryczny aspirator do nosa? Dowiedz się o tym jak tworzyliśmy ranking!

Najlepszy aspirator do nosa ranking to zestawienie przygotowane przez osoby znające się na wymaganiach, jakie produkt medyczny musi spełnić. Co więcej, nasza lista została sporządzona w oparciu nie tylko o specjalistyczną wiedzę dotyczącą aspiratorów, ale również własnego doświadczenia i rodziców, którzy swoimi cennymi uwagami pomogli nam w przygotowaniu najważniejszych aspektów, na jakie warto zwrócić uwagę i które powinien posiadać dobry aspirator do nosa elektryczny. Oprócz tego, posiłkowaliśmy się również informacjami producentów, które pomogły nam przygotować dla was dalszą część tego artykułu. Jeśli jednak nie szukacie szczegółowych informacji, aby wiedzieć jaki aspirator do nosa elektryczny wybrać, zachęcamy was do zapoznania się z http://www.wyborrodzicow.pl/article/44,aspiratory-do-nosa-dla-dzieci.html. Jeśli jednak szukasz szczegółowych informacji aby dokładnie wiedzieć co to jest aspirator do nosa elektryczny, zapraszamy do lektury!

Na co należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim na efektywność!

Przeglądając opinie aspiratorów do nosa elektrycznych, często widzimy osoby, które narzekają właśnie na moc. Dlaczego? Zwykły akumulatorek zasilany dwiema AA bateryjkami nie gwarantuje dużo mocy. Tak jest w teorii. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości? Wszystko zależy od modelu, jaki wybierzemy. Znaleźć można bardzo mocne elektryczne aspiratory do nosa, które generują nawet do 60 kilopaskali, czyli do 0,6 Bara. Oczywiście należy pamiętać wtedy o tym, że akumulatorki wtedy mogą wtedy mieć krótszą żywotność. Oprócz maksymalnego efektywnego ciśnienia zasysanego wyrażanego w kPa, warto również zwrócić uwagę na poziom ciśnienia akustycznego z przedziałem od 70 do 80 DB. Gdy upewnimy się, że nasz wybór posiada wystarczająco mocy, nie będziemy musieli martwić się, że elektryczny aspirator okaże się słabszym rozwiązaniem niż gruszka lub aspirator podłączany do odkurzacza. Kolejną zaletą aspiratorów elektrycznych jest fakt, że większość z nich jest cicha, dzięki czemu można ją używać w nocy lub w miejscach publicznych.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Na atrybuty fizyczne!

Sporządzając ranking aspiratorów elektrycznych wzięliśmy również pod uwagę ich wielkość. To, czy dane urządzenie jest kompaktowe, lekkie i wykonane w sposób ergonomiczny również ma znaczenie. To właśnie dzięki małemu rozmiarowi, urządzenie może być również używane w trasie. Co więcej, ergonomia urządzenia również podnosi jego funkcjonalność. Wybrany przez nas model powinien być lekki i łatwy w użyciu. Atrybuty fizyczne to nie tylko kompaktowość! Wiele dzieci boi się takich wynalazków i nic w tym dziwnego. Wciskanie jakiegoś urządzenia do nosa, które wydaje dziwne dźwięki, nie może być przyjemne. Dlatego atrakcyjny wygląd to kolejna rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę.

Funkcjonalność i dodatkowe wyposażenie

Jeśli zależy nam na tym, aby bez problemu korzystać z aspiratora elektrycznego w przypadku noworodka oraz starszego dziecka, musimy być w stanie dopasować nie tylko moc ssania, ale również końcówkę czy tryb pracy. Dlatego właśnie aspiratory do nosa elektryczne w rankingu to produkty, które oferują dostosowanie urządzenia do naszego dziecka. Właśnie dlatego polecamy aspiratory, które w zestawie oferują bardzo dużą ilość zamienników, innych końcówek, czy dodatkowych zbiorniczków. Nie zapominajmy o dodatkowych atrakcjach! Jedną z nich jest

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest łatwość czyszczenia!

O tym aspekcie wielu rodziców zapomina. Jest to duży błąd, gdyż aspiratory do nosa to urządzenia do higieny osobistej. Z tego właśnie względu należy przede wszystkim upewnić się, że nasz wybór powinien mieć wymienne końcówki oraz dodatkowe akcesoria, które będziemy mogli wymieniać. Co więcej, warto również upewnić się, że możemy bez problemu wymyć wszystkie wymienne części we wrzątku.

Aspirator do nosa elektryczny, opinie innych użytkowników

Inne osoby to zdecydowanie jeden z najlepszych wyznaczników czy dane urządzenie sprawdzi się i będzie nam dobrze służyło. Tutaj jednak należy uważać, gdyż niektóre opinie mogą być nieszczere lub sponsorowane. W takich sytuacjach szukajmy weryfikowanych zakupów oraz osób, które potwierdziły użytkowanie. Tylko wtedy wiemy, że dany produkt został należycie sprawdzony i spełni nasze oczekiwania

Podsumowanie – który zatem aspirator elektryczny do nosa wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że wyżej dostarczone informacje mogą wprowadzić w zakłopotanie wielu z was. Aby kupić dobry aspirator elektryczny, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. O niektórych z nich z pewnością słyszeliście, ale jesteśmy pewni, że o innych nie mieliście zielonego pojęcia. Jeśli zatem nie jesteście pewni co dokładnie wybrać ani czy wybrany produkt spełni wasze oczekiwania, możecie zawsze zdecydować się na zwycięzcę naszego rankingu, czyli HAXE ASPIRATOR DO NOSA NS1 lub na jedną z zasugerowanych alternatyw!

[kkratings]

Powiązane artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze elektryczne aspiratory do nosa
Average rating:  
 24 reviews
 by Ela

Najbardziej polecam Novama Pingo. Jest niezawodny, dzieci go lubią, a ja mogę go zabierać wszędzie, nawet w podróż.

 by Hanna

Dla mnie strzałem w dziesiątkę okazał się aspirator polecany przez was zoli. Lepszy niż gruszki, działa szybko i bezinwazyjnie. Polecam bardzo.

 by MarzenaM

u mnie zdaje egzamin aspirator z Neno, mocno polecam! bardzo wygodny, bo ma wymienne końcówki. ma tez kilka programów zasysania, też na ogromny plus 😀

 by Anonymous

Na początku przestarszylam sie sie gdy wlaczylam dzieciątku urzadzenie. Wydawało się bardzo głośne ale z czasem przyzwyczailiśmy się oboje z synkiem. Melodyjki działają jak trzeba uspokajająco.

 by Ola

Polecam ten bezprzewodowy aspirator od Neno. Córka często ma problemy z noskiem, zwłaszcza od kiedy zapisaliśmy ją do żłobka i to jest prawdziwe wybawienie!

 by Danuta

Ostatnio pierwszy raz używaliśmy aspiratora neno sinus. Mały nic a nic nie płakał, a katar naprawdę mu dokuczał 🙂

 by fanfoska

Jestem na etapie kompeltowania wyprawki i właśnie szukam dobrego aspiratora i myślę że ten ranking pomoże mi w wyborze, a i opinie na pewno też są pomocne.

 by viola

jak dla mnie bardzo ważny jest wybór aspiratora i szczerze to ja chyba bym się zdecydowała na NOVAMA PINGO bo jest z melodyjką i pewnie mój bobas by się tego nie bał, a wiadomo jak to z dziećmi bywa.

 by magdusia

Ciekawy ranking, na pewno warto się zastanowić nad dobrym aspiratorem, sama też będę kupować niedługo, i na pewno pomocne sa tutaj opinie, jak również opisane aspiratory.

 by Mama

Aspirator przy małym dziecku to zbawienie. Nie wyobrażam sobie odciągania kataru gruszką. Posiadam aspirator Haxe i jestem zadowolona. W ogóle świetny artykuł, w sam raz dla rodzica.

 by Milena 99

Ja mam także ale inny Zolie i także mogę śmiało polecić. Jakość wykonania na dobrym poziomie i robi to do czego jest stworzony beztrudu

 by Majkie

Gnusiaczku ja mam ten aspiratator i jestem względnie zadowolona robi to co ma robić i to bez trudu a to jest chyba najważniejsze

 by igorek

Pisze do Was wdzięczny Igorek z mamą. Oboje dziękujemy bardzo za ten fajny ranking, dzięki któremu mama kupiła bezpieczny aspirator do mojego małego noska. Teraz mogę spokojnie w nocy spać i nie mam z nim problemów. 😉 .

 by mąż

Widzę, że nawet najwyżej oceniany model nie radzi sobie z gęstą wydzieliną z nosa maluszka. To ja już nie wiem, co mam kupić. Każdy jest dobry, ale chcę wiecie, taki najlepszy.

 by Gniusiaczek

Poszukuje dobrego skutecznego aspiratora czy ktoś może polecić/miał do czynienia z aspiratorem Novama ?

 by ona

Myślę, że wielu osobom takie porównanie pomoże, a nawet uświadomi, że są takie aspiratory. Nie zapominajmy, że nie wszyscy się na czymś takim znają i wiedzą. Używają zwykłych gruszek, co może powodować krwawienia.

 by polka

Co z produktami z jeszcze niższej półki cenowej? Czy kupując coś takiego nie skrzywdzimy swojego dziecka? Jakie macie w tym względzie zdanie?

 by ingora

Fajna sprawa z takim aspiratorem, chociaż u nas to zwykle wystarczały zwykle gruszki, o ile maluszek nie był nadto ruchwliwy. Bo wiecie, przy niespokojnym dziecku to się można było obawiać, że taką gruszeczką się coś zrobi.

 by aliś

W zasadzie to ten Zoli wygląda całkiem w porządku i mimo ceny, to bym się na niego zdecydowała. Chociaż dla mojego malucha to niczego bym nie oszczędzała. Może się na niego jednak zdecyduję.

 by natka85

Właściwie to nie miałam pojęcia, że jest coś takiego jak apirator do nosa. O gruszce to słyszałam, nawet sama u chrześniaka używałam, ale aspiratora nie. Będę musiała się temu dokładniej przyjrzeć.

 by monisia

Ta novama pinge jest całkiem dobry, sąsiadka ma. Do tego wygląd ma bardzo przyjazny, więc dzieci się interesują, co im przykładamy, a nie co robimy. I zanim się orientują, nosek jest czysty.

 by Danka20

No ja właśnie miałam taki aspirator u mojego dziecka i bardzo się spisał. I wiele razy go używałam, nic się nie działo.

 by Czesia

Szkoda, że za naszych czasów nie było takich sprzętów. Dzieci by się mniej męczyły, ale i mamy miałyby pewnie więcej przespanych nocy.

 by Kalina44

Ja mam aspirator haxe i jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że wyciąga dużo więcej katarku od tych ustnych, to nie ma możliwości zarażenia się od dziecka ? a mój synek to już nawet sam sobie odciąga jak mu podłącze :p

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online