Produkty ułatwiające oddychanie naszego niemowlaka takie jak gruszki czy właśnie aspiratory są bardzo ważne, szczególnie w przypadku noworodków. Pozwalają one na usunięcie wydzieliny z nosa, co przekłada się na spokojne i bezproblemowe oddychanie naszego dziecka. Przygotowaliśmy dla was zatem ranking aspiratorów elektrycznych. Skupiliśmy się tutaj na czterech produktach – zwycięzcy rankingu oraz trzech alternatywach, jeśli główna rekomendacja nie przypadnie wam do gustu. Oprócz rankingu, postanowiliśmy również podzielić się z wami wiedzą, która pozwali wam wybrać najlepszy elektryczny aspirator do nosa według waszego uznania. Co więcej, przedstawimy wam również kilka powodów, dlaczego warto korzystać z aspiratora. Niektórzy rodzice nie wiedzą dokładnie co to jest aspirator do nosa elektryczny, przez co nie wiedzą jak bardzo takie urządzenie pomaga naszemu szkrabowi. Poniższy artykuł przedstawi wam najciekawsze aspiratory elektryczne na rynku, które według naszej opinii najlepiej odprowadzą wydzielinę z nosa naszego dziecka, nie podrażnią śluzówki, a dziecko nie sprawi kłopotów na sam widok urządzenia!

Sprawdź nasz aspirator do nosa elektryczny – ranking 2019!

Obraz

Nazwa

Sprawdź Cenę

      

Cena

Sprawdź Cenę

      
HAXE NS1

9.7

Średni


 
NOVAMA PINGO

9.4

Średni


 

 
ZOLI BREATHE

9.4

Drogi


 
Aspirator Colibri

9.4

Średni


 
KT BABY CLEANER

9.2

Średni

Aspirator do nosa ranking otwiera nasz zwycięzca, czyli HAXE ASPIRATOR DO NOSA NS1

aspirator do nosa elektryczny ranking

Haxe Aspirator do nosa NS1 to bardzo interesujący produkt dostępny w 2019, na który warto zwrócić naszą uwagę nie tylko dlatego, że jest przystępny cenowo, ale również dlatego, że spełnia on wymagania dotyczące wyrobów medycznych na terenie Unii Europejskiej. Co więcej, model ten zdobył certyfikat zgodności i został przebadany przez TUV Rheinland – niemiecki instytut specjalizujący się właśnie w testowaniu przyborów medycznych. Jeśli chodzi o specyfikację, otrzymujemy tutaj bardzo wysoką moc, która gwarantuje maksymalnie ciśnienie na poziomie 450mmHg (jest to w przybliżeniu 60kPa). Poziom ciśnienie akustycznego oscyluje na poziomie 75-80 DB. Jest on cichy i bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu może być używany gdy dziecko śpi. Jeśli nie chcemy przestraszyć dziecka, możemy skorzystać z 12 różnych melodii, które umilą naszemu brzdącowi proces czyszczenia nosa. W cenie producent oferuje kompletny zestaw. W nim znajdziemy aż cztery końcówki (dwie wąskie i dwie szerokie) oraz baterie. Warto pamiętać, że produkt ten posiada również dwuletnią gwarancję!

Cena jest kolejnym powodem, który zagwarantował aspiratorowi Haxe NS1 zwycięstwo w naszym rankingu!

R

Zalety

– Tani,
– Lekki,
– Poręczny,
– Bezpieczny dla niemowlęcia.
Q

Wady

– Nie radzi sobie z gęstszą wydzieliną.

Alternatywą dla tego produktu jest NOVAMA PINGO ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA Z MELODYJKAMI

aspirator elektryczny ranking

Dzięki prostocie oraz efektywności, model ten idealnie sprawdza się jako odciągacz kataru od 0 do aż nawet 12 lat. Dzięki temu, że jest bardzo cichy w użytkowaniu, możliwe jest używać go gdy nasze dziecko śpi. Jeśli chodzi o moc, mamy tutaj moc ssąca na tym samym poziomie, co u poprzednika, to jest 450mmHg oraz ciśnienie 75-80 DB. Jednakże, warto tutaj zauważyć, że producenci przygotowali dla nas różnego rozmiaru wymienne końcówki. Oprócz rozmiarów, różnią się one również kształtem, dzięki czemu nawet najbardziej uciążliwy, gęsty katar, można wyciągnąć przy użyciu tego urządzenia. Jak każdy dobry aspirator do nosa elektryczny, oferuje on dwanaście melodii, które bardzo dobrze odwracają uwagę dziecka od urządzenia. Interesującą rzeczą, która wyróżnia ten aspirator od innych produktów jest możliwość wyboru jednego z dwóch trybów pracy. Tryb przerywany, ciągły, dopasowanie długości i mocy odsysania – wszystko to można dostosować! Nie zapomnijmy również o trzyletniej gwarancji producenta!

Nie jest on co prawda tak tani jak zwycięzca naszego rankingu, ale to również tania i wyjątkowo dobra opcja.

R

Zalety

– Cichy i wygodny w użyciu,
– Funkcjonalny,
– Długoletnia gwarancja,
– Łatwy w czyszczeniu.
Q

Wady

– Ma trudności z gęstszymi wydzielinami u starszych dzieci.

Trzecią propozycją jest ZOLI ELEKTRONICZNY ASPIRATOR DO NOSA BREATHE ZLABC11AS0001

dobry aspirator do nosa elektryczny

Zastanawiasz się jaki aspirator do nosa elektryczny okaże się najlepszy dla waszego dziecka? Jeśli poprzednie propozycje nie przekonały cię, kolejna alternatywa od firmy ZoLi powinna was zainteresować! Otrzymujemy tutaj siłę ssącą porównywalną do poprzednich modeli, czyli 50-60 kPa. Zastosowane tutaj silikonowe, zamienne końcówki. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu, co pozwala nam utrzymać urządzenie w czystości. Co więcej, produkt ten był klinicznie testowany i potwierdzono jego wiarygodność. Jest on bardzo kompaktowy. Sprawia to, że jest on idealny do wszelkich podróży. Warto również wspomnieć o dwóch trybach – trzydziestosekundowym oraz dwuminutowym. Urządzenie zasilane jest dwoma bateryjkami AA. Niestety, producent nie dostarczył ich nam. Jednakże, znajdziemy tutaj dodatkowe akcesoria w postaci tuby czyszczącej, extra pierścienie silikonowe oraz dwie końcówki z różnymi wymiarami.

Niestety, model od Zoli jest bardzo drogim aspiratorem, co z pewnością odrzuci niektórych zainteresowanych.

R

Zalety

– Łatwy w czyszczeniu, higieniczny,
– Dodatkowe akcesoria,
– Przetestowany klinicznie.
Q

Wady

– Bardzo drogi,
– Brak baterii w zestawie.

Czwartą ofertą jest KARDIOTEST ASPIRATOR DO NOSA DLA DZIECI KT BABY CLEANER

najlepszy elektryczny aspirator do nosa

W przypadku aspiratora do nosa dla dzieci KT Baby Cleaner, mamy do czynienia z równie mocnym (maksymalne ciśnienie zasysania wynosi 435mmHg) urządzeniem, który standardowo zasilany jest dwiema bateriami AA. Jednakże, to, co go wyróżnia na tle innych aspiratorów z 2019 roku, to wygląd. Charakteryzuje się on interesującym kształtem przypominającym delfinka. Dzięki temu nasze dziecko będzie z zaciekawieniem patrzyło na urządzenie, które nie będzie musiało wykorzystywać melodyjnej dystrakcji, jak poprzednie oferty. Końcówki do nosa są wymienne, a zbiorniczek na wydzielinę odczepiany. Oznacza to, że zarówno końcówki jak i zbiorniczek można bezproblemowo wyczyścić do sterylnego stanu. Nie musimy się również martwić o głośność – model ten nie przestraszy dziecka, gdyż jest bardzo cichy. Ważną zaletą, o jakiej z pewnością chcemy teraz wspomnieć, jest dodatkowe wyposażenie. Mamy tutaj aż 15 dodatkowych wymiennych zbiorniczków, baterie alkaiczne, zapasową uszczelkę silikonową oraz końcówkę. W oferowanym produkcie otrzymujemy standardowe dwa lata gwarancji, co z pewnością potwierdzi rzetelność firmy oraz samego produktu.

Cena za ten produkt jest nieznacznie wyższa niż w przypadku zwycięzcy rankingu.

R

Zalety

– Dużo akcesoriów,
– Nowatorski wygląd,
– Cichy,
– Lekki.
Q

Wady

– Brak melodii.

Jak znaleźć najlepszy elektryczny aspirator do nosa? Dowiedz się o tym jak tworzyliśmy ranking!

Najlepszy aspirator do nosa ranking to zestawienie przygotowane przez osoby znające się na wymaganiach, jakie produkt medyczny musi spełnić. Co więcej, nasza lista została sporządzona w oparciu nie tylko o specjalistyczną wiedzę dotyczącą aspiratorów, ale również własnego doświadczenia i rodziców, którzy swoimi cennymi uwagami pomogli nam w przygotowaniu najważniejszych aspektów, na jakie warto zwrócić uwagę i które powinien posiadać dobry aspirator do nosa elektryczny. Oprócz tego, posiłkowaliśmy się również informacjami producentów, które pomogły nam przygotować dla was dalszą część tego artykułu. Jeśli jednak nie szukacie szczegółowych informacji, aby wiedzieć jaki aspirator do nosa elektryczny wybrać, zachęcamy was do zapoznania się z http://www.wyborrodzicow.pl/article/44,aspiratory-do-nosa-dla-dzieci.html. Jeśli jednak szukasz szczegółowych informacji aby dokładnie wiedzieć co to jest aspirator do nosa elektryczny, zapraszamy do lektury!

Na co należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim na efektywność!

Przeglądając opinie aspiratorów do nosa elektrycznych, często widzimy osoby, które narzekają właśnie na moc. Dlaczego? Zwykły akumulatorek zasilany dwiema AA bateryjkami nie gwarantuje dużo mocy. Tak jest w teorii. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości? Wszystko zależy od modelu, jaki wybierzemy. Znaleźć można bardzo mocne elektryczne aspiratory do nosa, które generują nawet do 60 kilopaskali, czyli do 0,6 Bara. Oczywiście należy pamiętać wtedy o tym, że akumulatorki wtedy mogą wtedy mieć krótszą żywotność. Oprócz maksymalnego efektywnego ciśnienia zasysanego wyrażanego w kPa, warto również zwrócić uwagę na poziom ciśnienia akustycznego z przedziałem od 70 do 80 DB. Gdy upewnimy się, że nasz wybór posiada wystarczająco mocy, nie będziemy musieli martwić się, że elektryczny aspirator okaże się słabszym rozwiązaniem niż gruszka lub aspirator podłączany do odkurzacza. Kolejną zaletą aspiratorów elektrycznych jest fakt, że większość z nich jest cicha, dzięki czemu można ją używać w nocy lub w miejscach publicznych.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Na atrybuty fizyczne!

Sporządzając ranking aspiratorów elektrycznych wzięliśmy również pod uwagę ich wielkość. To, czy dane urządzenie jest kompaktowe, lekkie i wykonane w sposób ergonomiczny również ma znaczenie. To właśnie dzięki małemu rozmiarowi, urządzenie może być również używane w trasie. Co więcej, ergonomia urządzenia również podnosi jego funkcjonalność. Wybrany przez nas model powinien być lekki i łatwy w użyciu. Atrybuty fizyczne to nie tylko kompaktowość! Wiele dzieci boi się takich wynalazków i nic w tym dziwnego. Wciskanie jakiegoś urządzenia do nosa, które wydaje dziwne dźwięki, nie może być przyjemne. Dlatego atrakcyjny wygląd to kolejna rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę.

Funkcjonalność i dodatkowe wyposażenie

Jeśli zależy nam na tym, aby bez problemu korzystać z aspiratora elektrycznego w przypadku noworodka oraz starszego dziecka, musimy być w stanie dopasować nie tylko moc ssania, ale również końcówkę czy tryb pracy. Dlatego właśnie aspiratory do nosa elektryczne w rankingu to produkty, które oferują dostosowanie urządzenia do naszego dziecka. Właśnie dlatego polecamy aspiratory, które w zestawie oferują bardzo dużą ilość zamienników, innych końcówek, czy dodatkowych zbiorniczków. Nie zapominajmy o dodatkowych atrakcjach! Jedną z nich jest

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest łatwość czyszczenia!

O tym aspekcie wielu rodziców zapomina. Jest to duży błąd, gdyż aspiratory do nosa to urządzenia do higieny osobistej. Z tego właśnie względu należy przede wszystkim upewnić się, że nasz wybór powinien mieć wymienne końcówki oraz dodatkowe akcesoria, które będziemy mogli wymieniać. Co więcej, warto również upewnić się, że możemy bez problemu wymyć wszystkie wymienne części we wrzątku.

Aspirator do nosa elektryczny, opinie innych użytkowników

Inne osoby to zdecydowanie jeden z najlepszych wyznaczników czy dane urządzenie sprawdzi się i będzie nam dobrze służyło. Tutaj jednak należy uważać, gdyż niektóre opinie mogą być nieszczere lub sponsorowane. W takich sytuacjach szukajmy weryfikowanych zakupów oraz osób, które potwierdziły użytkowanie. Tylko wtedy wiemy, że dany produkt został należycie sprawdzony i spełni nasze oczekiwania

Podsumowanie – który zatem aspirator elektryczny do nosa wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że wyżej dostarczone informacje mogą wprowadzić w zakłopotanie wielu z was. Aby kupić dobry aspirator elektryczny, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. O niektórych z nich z pewnością słyszeliście, ale jesteśmy pewni, że o innych nie mieliście zielonego pojęcia. Jeśli zatem nie jesteście pewni co dokładnie wybrać ani czy wybrany produkt spełni wasze oczekiwania, możecie zawsze zdecydować się na zwycięzcę naszego rankingu, czyli HAXE ASPIRATOR DO NOSA NS1 lub na jedną z zasugerowanych alternatyw!

Ranking najlepszych elektrycznych aspiratorów do nosa w 2019
4.7 (93.82%) 55 vote[s]

Powiązane artykuły