Witaj na naszej stronie, na której pomożemy Ci wybrać najlepszy nawilżacz dla dziecka. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy specjalnie na Wasze prośby zestawienie, które przedstawia ranking nawilżaczy powietrza dla niemowląt. Znajdziesz tutaj najlepszy sprzęt na rok 2018 w przystępnej cenie wraz z dokładnym opisem najważniejszych funkcji. Dowiesz się także jak wybrać idealny nawilżacz powietrza dla Twojego dziecka w odpowiednim przedziale cenowym nie tracąc przy tym na wydajności oraz nowoczesnym wyglądzie. Wszystkie propozycje umieszczone w naszym rankingu zostały wyselekcjonowane dzięki opiniom zawartym w ankiecie zatytułowanej nawilżacz powietrza dla dzieci opinie. Ankieta została przeprowadzona nie tylko w Polsce, ale na terenie całej Europy i na podstawie opinii rodziców z dowodem zakupu zostały wybrane poniższe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Eldom NU5

9.7

Średnia


 

STADLER FORM OSKAR

9.6

Bardzo Drogi


 

OVERMAX HOME AERI 4.0

9.5

Drogi


 

Eldom NU6

9.5

Średnia


 

Philips HU4813

9.4

Drogi


 

Blaupunkt ahs801

9.4

Drogi


Nie wiesz jaki nawilżacz powietrza dla dziecka wybrać? Przedstawiamy numer jeden w naszym rankingu czyli ELDOM NU5.

nawilżacz powietrza dla dzieci ranking

ELDOM NU5 to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o pojemności 5.2L. Urządzenie posiada duży wyświetlacz z zegarem, który umożliwi nam uruchamianie nawilżacza na określony czas. Urządzenie jak już wspomnieliśmy jest ultradźwiękowe, co oznacza, że cząsteczki wody są rozdrabiane przez ultradźwięk przez co otrzymujemy przyjemną mgiełkę wody wypuszczaną w powietrze. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dla dzieci ranking nie byłby kompletny bez tego produktu. Nawilżacz ten posiada funkcje opóźnionego startu dzięki czemu możemy ustawić godzinę włączenia lub wyłączenia urządzenia. Urządzenie to możemy dowolnie regulować a dzięki czujnikowi poziomu wody stale monitorować pozostały czas działania. Omawiany produkt posiada możliwość pomiaru wilgotności w pomieszczeniu. Maksymalny czas pracy na pełnym pojemniku na wodę (5.2 L) to ok 17 godzin. Ciekawą funkcją jest jonizacja, która zapewnia redukcje jonów dodatnich z otoczenia. Sterować urządzeniem możemy za pomocą panelu LCD widocznego na urządzeniu. Korzystanie z tego nawilżacza jest banalnie proste i intuicyjne przez co każdy poradzi sobie bez problemu.

Świetny, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania to kolejne cechy ELDOM NU5. Cena tego nawilżacza powietrza jest niska i należy z pewnością do niskiej półki cenowej. Nie jest to jednak produkt, który odbiega wydajnościowo od topowych produktów z wyższej półki cenowej.
R

Zalety

– ceramiczny filtr, – łatwy w obsłudze, – tylko 32 W poboru energii.
Q

Wady

– higrostat umieszczony pod urządzeniem.
[

Produktem, który zajął drugie miejsce w naszym rankingu nawilżaczy powietrza na rok 2018 jest STADLER FORM OSKAR CZARNY.

nawilżacz powietrza ranking 2018

STADLER FORM OSKAR to ewaporacyjny nawilżacz powietrza stworzony do każdej powierzchni o wielkości do 40 m2. Urządzenie waży 3 kg i posiada pojemnik na wodę o pojemności 3.5 L oraz dodatkowy pojemnik w którym możemy umieścić olejek zapachowy. Szwajcarski nawilżacz powietrza STADLER FORM OSKAR CZARNY posiada funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku wykrycia pustego zbiornika. Filtr dostępny w urządzeniu wymieniać należy co 3-4 miesiące co stanowi bardzo dobry okres użytkowania. Urządzenie jest ciche i energooszczędne dzięki czemu jest bardzo wydajne i bardzo polecane na forach internetowych. Produkt posiada wbudowany higrostat, dzięki czemu możemy stale kontrolować poziom wilgotności w pomieszczeniu. Cicha praca, świetny wygląd, dzięki któremu nawilżacz praktycznie będzie niewidoczny a także przyciemniane kontrolki dla trybu nocnego sprawiają, że urządzenie idealnie sprawować się będzie w pokoju dziecka. Gwarancja na ten produkt wynosi 24 miesiące i w niektórych sklepach może wystąpić możliwość przedłużenia jej.

Cena nawilżacza powietrza Stadler Form Oskar Czarny jest zdecydowanie większa niż pozostałe pozycje w rankingu. Jest to definitywnie najdroższy produkt w naszym zestawieniu. Warto mieć jednak na uwadze nie tylko wygląd, ale także wydajność i korzyści jakie płyną z inwestycji w to urządzenie.
R

Zalety

– cichy, – łatwość uzupełniania pojemnika na wodę, – wydajność i energooszczędność, – nowoczesny wygląd.
Q

Wady

– mała pojemność (3,2 L), – brak instrukcji użytkowania.

Pozycja numer 3 w naszym rankingu to na pewno dobry nawilżacz powietrza dla dziecka, OVERMAX HOME AERI 4.0.

nawilżacze powietrza dla niemowląt ranking

Prezentujemy nawilżacz powietrza, który zapewni powiew świeżego powietrza w Twoim mieszkaniu. Wszystko za sprawą funkcji jonizacji powietrza, która dostępna jest w urządzeniu. Aeri 4.0 posiada automatyczny wyłącznik połączony z czujnikiem wody dzięki czemu urządzenie zostanie wyłączone w przypadku pustego zbiornika. Zbiornik na wodę ma pojemność 6.5 L a wydajność jest bardzo dobra i wynosi 300ml/ godzinę. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD na którym możemy ustawiać zegar. Możemy też korzystać z pilota zdalnego sterowania, który dołączony jest do zestawu. Nawilżacz powietrza AERI 4.0 posiada filtr powietrza w wentylatorze turbinowym a jego pobór mocy oscyluje w granicach 28W. W urządzeniu możemy umieścić olejki zapachowe, które rozpraszać będą w całym pomieszczeniu wybrany przez nas zapach zachowując przy tym idealną wilgotność powietrza. Dosyć istotną funkcją urządzenia jest tryb nocny, który pozwala na bezproblemowe działanie w pokoju dziecka. Schludny design i kolorystyka urządzenia świetnie wpasuje się do każdego wnętrza.

Gwarancja jaką otrzymujemy od producenta wynosi 24 miesiące bez możliwości jej przedłużenia. Cena tego nawilżacza powietrza jest niska i z pewnością nie narazi Twojego portfela na duże koszty. Warto mieć jednak na uwadze, że ceny mogą znacząco się różnić w zależności od sklepu w którym zakupujemy OVERMAX HOME AERI 4.0.
R

Zalety

– cichy, – tani, – nowoczesny design.
Q

Wady

– brak higrometru.

Ostatnią pozycją w naszym rankingu jest ultradźwiękowy nawilżacz powietrza ELDOM NU6 HAZY.

ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dla dzieci ranking

Nawilżacz powietrza ELDOM NU6 HAZY to nawilżacz ukierunkowany do ludzi, dla których liczy się nie tylko wydajność, ale również ciekawy, nowoczesny wygląd. Ultradźwiękowa dysza zapewnia nam rozpylanie zimnej mgiełki wody w powietrzu. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze a sterowanie sprowadza się do regulacji funkcji z panelu LED, znajdującego się na obudowie. Omawiany produkt posiada regulacje poziomów intensywności nawilżania. Nawilżacz pobiera jedynie 30W energii przez co jest to bardzo energooszczędny model. Pojemność to zaledwie 4,5 L jednak urządzenie na jednym zbiorniku potrafi działać do 15 godzin. Czujnik poinformuje nas w przypadku kończącej się wody oraz automatycznie wyłączy urządzenie, aby nie doszło do awarii. Istotnymi funkcjami, na które warto zwrócić uwagę, jest wbudowany higrometr oraz funkcja jonizacji. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące i jest to gwarancja rodzaju door to door, która gwarantuje największy poziom komfortu bez dodatkowych opłat.

Cena nawilżacza powietrza ELDOM NU6 jest niska, jeżeli na warsztat bierzemy urządzenie, które posiada tak wiele użytecznych funkcji. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz świetnym wyglądem przez co w tym pułapie cenowym jest to idealny produkt.
R

Zalety

– cicha praca, – funkcja jonizacji, – wbudowany higrometr.
Q

Wady

– zasobnik wody 4,5 L.

Poznaliśmy już ranking nawilżaczy powietrza na rok 2018. Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawilżacza powietrza idealnego dla Twojego dziecka?

Podczas wyboru idealnego nawilżacza do naszego mieszkania musimy znać podstawowy podział. Wyróżnia się nawilżacz parowy, tradycyjny, ultradźwiękowy oraz ewaporacyjny (dokładny opis, każdego z rodzajów znajduje się w dalszej części artykułu). Po wybraniu odpowiadającego nam rodzaju nawilżacza musimy określić jaka pojemność nas interesuje oraz wydajność. Im lepsza wydajność i większy pojemnik na wodę tym dłużej urządzenie może działać bez uzupełniania zbiornika.

Dobry nawilżacz powietrza charakteryzuje się przede wszystkim posiadaniem funkcji takich jak higrometr, który ułatwia monitorowanie wilgotności powietrza w danym pomieszczeniu. Kolejna przydatną funkcją jest jonizator powietrza, czyli funkcja, która polega na wytwarzaniu jonów ujemnych za pomocą których neutralizuje się jony dodatnie. Funkcja ta oddziałuje na nasze samopoczucie dlatego warto aby Twój nawilżacz ją posiadał. Tryb nocny to na pewno funkcja, która przyda się jeżeli planujemy zostawić nawilżacz powietrza u dziecka w pokoju na noc. Zalecamy również zapoznać się z długością gwarancji oraz rodzajem oferowanej gwarancji przez producenta a także ceną, która niewątpliwie jest istotna przy zakupie nawilżacza powietrza.
dobry nawilżacz powietrza dla dziecka

Rodzaje nawilżaczy powietrza

Wyróżnia się kilka rodzajów nawilżaczy powietrza i ciągle powstają nowe, innowacyjne projekty. Zajmijmy się jednak tymi najbardziej popularnymi czyli nawilżaczami parowymi, tradycyjnymi, ultradźwiękowymi oraz ewaporacyjnymi. Nawilżacz tradycyjny to nieskomplikowane połączenie ceramicznego pojemnika na wodę z zawieszką, która umieszczamy na kaloryferach. Ich wydajność jest znikoma jednak dzięki temu, że nie wymagają zasilania są bardzo ekonomiczne i można je stosować w każdym pomieszczeniu.

Nawilżacze ewaporacyjne czyli takie, które działają na zasadzie naturalnego odparowania wody z wkładu nawilżającego. Para wodna wytwarzana przez takie nawilżacze jest praktycznie niewidoczna a także można ją zbogacić o ciekawy zapach za pomocą odpowiednich olejków. Jest to prawdopodobnie najzdrowsza metoda utrzymania odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu. Nawilżacze ultradźwiękowe to takie, które są niebywale ciche. Para generowana przez ten nawilżacz powstaje z rozdrabiania cząsteczek wody przy użyciu ultradźwięku. Urządzenia takie charakteryzują się świetną wydajnością i są przeważnie droższe. Ostatnim rodzajem są nawilżacze parowe, które działają na zasadzie podgrzewania wody. Podgrzana woda wytwarza parę wodną, która z łatwością radzi sobie z nawilżaniem powietrza w danym pomieszczeniu. Urządzenia takie charakteryzują się większymi kosztami eksploatacji ze względu na wysokie zużycie energii elektrycznej.

Cena i gwarancja

Cena to bardzo istotny aspekt, który musimy brać pod uwagę przy każdym zakupie. W zależności od rodzaju nawilżacza powietrza jaki mamy na oku cena może się różnić. W dzisiejszym rankingu przedstawiliśmy sprzęt w różnych wariantach cenowych. Każdy znajdzie tutaj produkt dla siebie, który cenowo nie narazi naszego budżetu na wysokie koszty. Nawilżacz powietrza ranking 2018 to zbiór produktów z niskiej półki cenowej jak i ze średniej ponieważ już w takich progach cenowych możemy kupić dobry nawilżacz, który nie będzie wydajnościowo i jakościowo odbiegać od droższej konkurencji. Po zapoznaniu się ze wskazanymi przez nas modelami można dodatkowo skorzystać z porównywarki cenowej, która pomoże nam ustrzelić najlepsza okazję i dzięki temu zaoszczędzić. Kolejnym ważnym aspektem determinującym chęć do zakupu danego produkt powinna być długość i rodzaj gwarancji. Wszystkie nawilżacze w dzisiejszym rankingu posiadają minimum 24 miesięczną gwarancję oraz niekiedy gwarancję door to door, która stanowi dodatkowy plus.

Podsumowanie nawilżaczy powietrza dla dziecka na rok 2024

To już wszystko co przygotowaliśmy dla Was w dzisiejszym artykule, który przedstawia nawilżacz powietrza dla dzieci ranking. Omówiliśmy dokładnie 4 topowe modele na rok 2018, które charakteryzują się świetną jakością wykonania, są praktycznie bezawaryjne oraz nie stanowią obciążenia dla portfela. Wiesz także jak wybrać idealny nawilżacz powietrza, który będzie świetnie współgrać z pomieszczeniem w którym spędza Twoje dziecko najwięcej czasu. Pamiętaj o tym aby zapoznać się dodatkowo z internetowymi opiniami poprzez wyszukanie frazy nawilżacz powietrza dla dziecka alergika opinie. Zwiększy to Twoja szanse na rzetelne opinie oraz zagwarantuje wykaz najlepszego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo każdemu dziecku.

[kkratings]

Powiązane artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze nawilżacze powietrza dla dziecka
Average rating:  
 12 reviews
 by Ania M.

Uważajcie na nawilżacze z mgiełką, bo potrafią truć kamieniem. W takich nawilżaczach ultradźwiękowych trzeba stosować wodę destylowaną. Obecnie zdrowym standardem jest typ ewaporacyjny. Ja się zastanawiam między Klarta Humea Wifi a Stadler Form Oskar. Pierwszy wydaje się znacznie lepszy do pokoju dziecka, bo ma lampkę, znacznie większą wydajność, jest tańszy w eksploatacji oraz ma aplikację, więc można wszystkim kontrolować zdalnie. Szukam opinii, czy to dobry wybór. Ktoś ma?

 by Halina

ja od kilku dni, po różnych analizach, używam oskara z stadler form, jestem bardzo fajnie zaskoczona tym, że ta woda jakby rozchodzi się w powietrzu, nigdzie nie osiada, nie skrapla się 🙂

 by Anna

Mam nawilżacz z stadler form, prosty, nie za duży, w sam raz wg mnie.

 by Magda

u synka stoi oskar z stadler form i bardzo dobrze się sprawuje. jesteśmy zadowoleni.

 by domcia

Nawilżacz Eldom ładnie się prezentuje i z opisu też brzmi ciekawie, chyba się na niego skuszę. Na pewno przyda się w pokoju dziecka, a zimą powietrzę jest bardzo suche.

 by juska

A czy ktoś ma ten nawilżacz Eldom Nu5 ? No zaciekawił mnie opis tego nawilżacza i chcętnie bym kupiła go do pokoju dzieci, jednak powietrze jest suche, a taki nawilżacz z pewnością by się przydał.

 by milana

Mnie też jak koleżance zaciekawił nawilżacz firmy Eldom, no chociaż nie wiem jak to by wyglądało w praktyce. Ale uważam że warto zainwestować w taki nawilżacz jeśli mamy w domu suche powietrze, tym bardziej w pokoju dziecka.

 by Mybaby

Niedługo zostaniemy z mężem rodzicami. Ostatnio zdaliśmy sobie sprawę, że w mieszkaniu mamy bardzo suche powietrze. Dobrze, że trafiliśmy na ten artykuł, już wiemy jaki nawilżacz powietrza kupić.

 by Agata

Najlepszy ewaporacyjny nawilżacz na rynku. Wydajny, cichy, elektroniczne sterowanie, funkcja nocna. Cena niemała, ale nie ma konkurencji. Brawo Philips!

 by Anonymous

Ja mam model niższy i jestem względnie zadowolona dość dobra przepustowość, dość duży pojemnik na wodę i łatwość obsługi.

 by Pytaczka55

Ma ktoś z was tego philipsa ?

 by Rodzinny

Ja kupiłem w zeszłym sezonie Eldoma i czuje że jest różnica. Dziecko nawet jak jest chore i kaszel to po włączeniu nawilżacza od razu inaczej egzystuje łącznie z tym że śpi jakoś tak lepiej

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online