Termometry bezdotykowe wydają się być nieco gadżeciarskie, jednak ułatwiają one życie oraz pozwalają odczuć zdecydowanie większy komfort, niż tradycyjne. Są one przede wszystkim przydatne w razie konieczności zmierzenia temperatury małym dzieciom, które często odczuwają dyskomfort podczas wykonywania tej czynności. Bywa to trudne i nieprzyjemne, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Co więcej, jest to bezpieczniejsze urządzenie, gdyż nie znajduje się w nim rtęć, która szkodliwa jest dla naszego zdrowia. Z tych właśnie względów warto przyjrzeć się dobrodziejstwu, jakim jest termometr bezdotykowy. Jak wybrać najlepszy termometr bezdotykowy? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć, jednak każdy przyszły użytkownik, musi mieć świadomość tego, iż poniższe produkty, charakteryzują się różnymi właściwościami, które trzeba dobrać pod indywidualne potrzeby. Warto jednak dowiedzieć się dlaczego znalazły się w naszym zestawienie, czym się charakteryzują i dlaczego uważamy, że to lepsza oferta niż inne modele obecnie dostępne na rynku.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Herz YK-IRT2

9.7

Średnia


MICROLIFE NC 150

9.6

Średnia


Braun BNT400

9.6

Średnia

Geratherm noncontact

9.6

Średnia


Beurer FT 90

9.7

Drogo


OMRON GENTLE TEMP 720

9.6

Średnia


Pierwszą z propozycji jest elektroniczny, bezdotykowy termometr Beurer FT 90 – zwycięzca rankingu. Przedstawiamy jeden z termometrów bezdotykowych w rankingu 2024.

termometr bezdotykowy ranking

Jest to w pełni nowoczesny produkt, polecany przez wielu specjalistów, w tym również zadowolonych rodziców małych dzieci. Z wyglądu przypomina nowoczesny pilot do telewizora, jednak to małe urządzenie kryje w sobie ciekawe i przydatne możliwości. Ten model wyposażony jest w możliwość pomiaru temperatury nie tylko ciała, ale również otoczenia, czy danej powierzchni. Dzięki wykorzystaniu fal podczerwonych, można uzyskać pomiar, z dokładnością do 0,2C. W kilka sekund po skierowaniu czytnika termometru na powierzchnię, której chcemy znać temperaturę (na przykład butelkę z mlekiem dla dziecka) po kilku sekundach pojawi się odczyt. Co więcej, czytnik ze względów higienicznych można dezynfekować spirytusem. Dokładność pomiaru, jeśli chodzi o czoło, wynosi od 36C do 39C, natomiast obiektu od 15C do 60C. Posiada również alarm dźwiękowy, sygnalizujący podwyższoną temperaturę ciała. Sygnał dźwiękowy oczywiście można włączać i wyłączać, co może okazać się przydatne, np. w czasie dokonywania pomiaru, podczas snu dziecka.

Jeśli dla osoby wykonującej pomiar, będzie istotne monitorowanie późniejszych temperatur, istnieje możliwość zapisania do 60 wyników. Według wielu opinii, jest to dobry termometr bezdotykowy. Większość użytkowników chwali sobie jego duży, wyraźny wyświetlacz, który będzie dobry nie tylko dla młodych rodziców, ale również dla starszych osób, które będą z niego korzystały. Ponadto należy wskazać w tym wypadku wysoką jakość produktu oraz nieskomplikowaną, intuicyjną obsługę. Cena jak za produkt tej klasy jest odpowiednia, jednak dla części potencjalnych nabywców może okazać się zbyt wysoka. Reasumując, opinie o tym termometrze bezdotykowym dla dziecka są bardzo pozytywne.

R

Zalety

– Futurystyczny, ale elegancki wygląd,
– Wygodny w obsłudze, dzięki swoim dopracowanym kształtom i dużemu, podświetlanemu ekranowi,
– Wysoka jakość, która z pewnością pozwoli korzystać z termometru przez długie lata.
Q

Wady

– Cena, która w porównaniu z innymi produktami jest nieco wyższa.

Kolejną, wartą poświęcenia chwili uwagi propozycją, jest Geratherm termometr noncontact.

termometr bezdotykowy opinie ranking

Opinie w 2024 o termometrach bezdotykowych, wskazują również na ten produkt, dlatego też znalazł się on w tym zestawieniu. Chętnie korzysta z niego wielu rodziców, co zaowocowało zebraną poniżej recenzję. Można go wykorzystywać do różnych zadań, nie tylko pomiaru temperatury ciała (posiada możliwość pomiaru temperatur od 0C do nawet 100C). Powyżej temperatury 37,5C załącza się charakterystyczny sygnał dźwiękowy (10 piknięć), który ostrzega o stanie podwyższonej temperatury. W razie wystąpienia gorączki, pojawi się również czerwone podświetlenie ekranu. Zastosowane rozwiązania mogą okazać się bardzo przydatne dla wielu młodych rodziców, których życie często bywa stresujące. Będą oni mogli dzięki tym udogodnieniom szybko pomóc swoim dzieciom w czasie choroby. Termometr posiada również przydatną funkcję zapamiętania 30 ostatnich pomiarów. Odczyt pomiaru następuje już po jednej sekundzie. Dwie baterie typu AAA pozwalają na dokonanie około tysiąca pomiarów. Dodatkowym atutem, który był często podkreślany przy opisywaniu termometru, jest antybakteryjny materiał, z którego jest wykonany.

Dodatkowo należy podkreślić to, że aby dokonać pomiaru, wystarczy ustawić czytnik w kierunku ciała, a pomiar zostanie dokonany. Chociaż większość tych urządzeń ma podobne właściwości, to ten ranking termometrów bezdotykowych rozjaśnia wiele wątpliwości.

R

Zalety

– Świetna relacja cena-jakość
– Wygoda w użytkowaniu
– Szerokie spektrum do jakiego może zostać użyte to urządzenie.
Q

Wady

– Brak etui w komplecie.

Następną alternatywą dla zwycięzcy rankingu jest OMRON GENTLE TEMP 720

ranking termometrów bezdotykowych

W tym wypadku mamy do czynienia z produktem, który charakteryzuje się bardzo dobrymi ocenami. Oznacza to, że opinie termometru bezdotykowego przemawiają za modelem. Co jednak przekonało użytkowników do skorzystania z tego produktu? Jedną z zalet jest z pewnością wielofunkcyjność. Otrzymujemy tutaj termometr, który jest w stanie zapisać do 25 wyników pomiarów, możliwość wyboru wyświetlania temperatury w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita, a to wszystko dostępne na bardzo czytelnym wyświetlaczu LCD. Tak jak w powyższych ofertach, czas mierzenia temperatury to jedna sekunda. Dzięki temu oraz nieinwazyjności, sprawdzenie temperatury dziecka będzie bezproblemowe i nie przyniesie żadnego dyskomfortu. Co więcej, termometr ten posiada w sobie funkcję pomiaru temperatury powierzchni oraz otoczenia. Jest to niezwykle ważny element, który redukuje margines błędu. Model ten zasilany jest standardowo dwiema bateryjkami AA, dlatego bardzo łatwo znaleźć do niego zapasowe baterie.

Jeśli chodzi o sam pomiar, wystarczy przez sekundę przytrzymać termometr w odległości 1-3 cm od środka czoła, a podany pomiar będzie identyczny jak w przypadku standardowego pomiaru w jamie ustnej. Cena za ten termometr jest dosyć wysoka.

R

Zalety

– Wielofunkcyjny,
– Pomiar temperatury otoczenia,
– Dokładny w pomiarach,
– Poręczny.
Q

Wady

– Dosyć drogi.

Czwartym termometrem wartym polecenia jest MICROLIFE NC 150

termometr bezdotykowy ranking 2018

MICROLIFE NC 150 oferuje nam połączenie najnowszej technologii ze sprawdzonymi funkcjami. Dzięki temu mamy do dyspozycji elektroniczny termometr bezdotykowy z wieloma funkcjami ułatwiającymi nie tylko pomiar, ale również samo korzystanie z produktu. Mamy tu na myśli czytelny wyświetlacz oraz bardzo prostą w obsłudze obudowę. Co więcej, termometr ten służy nie tylko do sprawdzenia temperatury ciała, ale również obiektu czy powierzchni! Zaimplementowana funkcja samosprawdzenia pozwala na określenie temperatury niezależnie od innych źródeł ciepła. Innymi słowy, oznacza to, że model ten jest dokładny i nie wpływa na niego temperatura otoczenia. Kolejnym, jakże ważnym elementem, który definiuje ten produkt jako jeden z najlepszych, jest rekomendacja lekarzy. MICROLIFE NC 150 był testowany klinicznie, co dowiodło jego skuteczność oraz rzetelność i potwierdza jego niesamowitość.

Cena za ten termometr jest niższa niż w przypadku poprzedniej rekomendacji, lecz wciąż utrzymuje dosyć wysoki poziom.

R

Zalety

– Sprawdzany klinicznie,
– Rekomendowany przez lekarzy,
– Możliwość sprawdzenia temperatury ciała, obiektów (w tym cieczy) oraz otoczenia.
Q

Wady

– Dłuższy pomiar.

VISIOMED THERMOFLASH TERMOMETR BEZDOTYKOWY MÓWIĄCY LX-260T jako kolejny termometr bezdotykowy w rankingu 2024

termometr bezdotykowy opinie

Opisywane urządzenie jest jednym z najdokładniejszych na rynku. Margines błędu to nie 1 stopień Celsjusza czy 0,5, ale jedynie 0,1! VISIOMED THERMOFLASH to elektroniczny termometr bezdotykowy, który gwarantuje również unikalny numer identyfikacyjny. Oznacza to, że producenci dołożyli wszelkich starań, aby przygotowany produkt spełniał nasze oczekiwania. Jedną z ciekawszych funkcji dostępnych w tym modelu to oczywiście speaker, który powie nam jaka jest temperatura. Niestety, funkcja głosowa dostępna jest jedynie w trzech językach: angielskim, hiszpańskim i francuskim. Oprócz tej niezwykłej opcji, opisywany produkt cechuje się również bardzo prostą obsługą, która ogranicza się do wciśnięcia jednego przycisku. Ponadto, gwarantuje on możliwość sprawdzenia temperatury ciała, obiektu oraz powierzchni. Dzięki temu możemy sprawdzić temperaturę mleka lub wody do kąpieli. Temperatura pokazana na wyświetlaczu podświetlana jest na trzy różne kolory, które uwarunkowane są wysokością temperatury. Produkt ten polecany jest zarówno do użytku domowego, jak i do gabinetów lekarskich.

Jedyną problematyczną kwestią może być fakt, że jest on niewiarygodnie delikatny i należy obchodzić się z nim delikatnie. Cena to kolejna wada, gdyż jest ona najwyższa spośród wszystkich prezentowanych termometrów.

R

Zalety

– Jeden z najdokładniejszych w tym przedziale cenowym,
– Funkcja głosowa,
– Możliwość sprawdzenia temperatury ciała, powierzchni oraz obiektow,
– Różne kolory podświetlania temperatury.
Q

Wady

– Delikatny w obsłudze,
– Drogi.

Kolejnym atrakcyjnym termometrem jest ROSSMAX TERMOMETR BEZDOTYKOWY HA 500

termometr bezdotykowy jak używać

Gwarantujący pomiar w niecałą sekundę termometr jest następnym wartym zasugerowania termometrem bezdotykowym. Podobnie jak poprzednie modele, otrzymujemy tutaj pomiar temperatury ciała przy skroni. Dodatkowo można sprawdzić temperaturę obiektów. Producent pozwolił nam wybrać stopnie Celsjusza lub Fahrenheita, a samo urządzenie jest w stanie zapisać do 9 pomiarów. Nie jest to może tak zachwycająca ilość jak poprzednie termometry. Jednakże, jest to wciąż interesująca funkcja, dzięki której będziemy mogli kontrolować przebieg temperatury podczas choroby. Nie zapomnijmy również o dodatkowych funkcjach, które dbają o naszą baterię. Mowa tutaj o automatycznym wyłączaniu oraz wskaźniku słabej baterii. Rzeczą wyróżniającą ten produkt jest jednak jego gwarancja. Otrzymujemy zapewnienie na pięć lat od samego producenta, że termometr ten spełni pokładane w nim zadanie i przez przynajmniej 60 miesięcy będzie służyć nam jako bardzo precyzyjny miernik temperatury ciała oraz obiektów, w tym cieczy.

W przeciwieństwie do poprzedników, nie jest on tak drogi i większe grono odbiorców może sobie na niego pozwolić.

R

Zalety

– Niska cena,
– Precyzyjne pomiary,
– Automatyczne wyłączanie,
– Wskaźnik słabej baterii.
Q

Wady

– Brak możliwości pomiaru temperatury otoczenia.

Ostatnim elektronicznym termometrem bezdotykowym na naszej liście jest NOVAMED TERMOMETR BEZDOTYKOWY VISIOMED THERMOFLASH LX 26-EVOLUTION

termometr bezdotykowy opinie 2018

Jest to bardzo podobne urządzenie do wyżej opisywanego modelu NOVAMED LX-260T. Co jednak je od siebie odróżnia? Model LX 26-Evolution nie posiada wbudowanej funkcji głosowej. Ta dodatkowa funkcja, co prawda pomocna, dostępna była jedynie w obcym języku. Co więcej, podnosiła zużycie energii, przez co baterie trzymały krócej. Model ten charakteryzuje się bardzo długą żywotnością, oraz niższą ceną. Pozostałe parametry są bardzo podobne. Mowa tutaj o bardzo szybkim, poniżej jednej sekundy, pomiarze temperatury ciała, obiektów (w tym cieczy), czy powierzchni. Co więcej, wykorzystano tutaj system podczerwieni HEIMMANN, który podnosi prędkość pomiaru oraz jego dokładność. Interesującą funkcją, która podnosi dokładność pomiaru, jest kalibracja względem temperatury otoczenia. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że podana temperatura będzie w jakikolwiek sposób zmieniona przez temperaturę otoczenia lub niedokładna przez pomiar w ciepłym pomieszczeniu, na przykład kuchni.

Brak funkcji głosowej oznacza również niższą cenę, która porównywalna jest do zwycięzcy naszego rankingu.

R

Zalety

– Nieco tańsza alternatywa dla modelu LX-260T,
– Automatyczne wyłączanie, oszczędzające energie,
– Bardzo dobrze wykonany.
Q

Wady

– Gorsza dokładność niż w modelu LX-260T.

Zastanawiasz się jak wybrać dobry termometr bezdotykowy? Sprawdź na co zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiedni produkt!

Wiele osób decyduje się poszukiwać termometrów bezdotykowych na własną rękę. Niestety, często nie mają pojęcia jakie elementy poszukiwanej pozycji są najważniejsze. Z tego właśnie powodu wybierają oni popularniejsze oferty, co nie zawsze przekłada się na jakość i trwałość. Nasz ranking termometrów bezdotykowych został przygotowany na podstawie szczegółowego researchu. Zebrane materiały pozwoliły nam wyciągnąć interesujące wnioski, z którymi możecie zapoznać się powyżej. Jeśli jednak zastanawiacie się nad dodatkowymi alternatywami, przygotowaliśmy dla was kilka porad na czym należy się skupić aby znaleźć najlepszy termometr bezdotykowy.

jaki termometr bezdotykowy

Wydajność

Pod tym pojęciem kryje się nie tylko szybkość pomiaru, ale również jego dokładność. Sprawdzając ranking termometrów bezdotykowych, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy wybrany model posiada kalibrację względem otoczenia. Jest to bardzo przydatna funkcja, która ogranicza margines błędu pomiaru do minimum. Dzięki specjalnym czujnikom, termometr bierze pod uwagę otoczenie, w jakim się znajduje. Dzięki temu pomiary w kuchni czy salonie będą bardzo zbliżone. Kolejna specyfikacja termometrów bezdotykowych, którą warto wziąć pod uwagę jest oczywiście czas pomiaru. Tutaj polecamy szukać modeli, których czas pomiary nie przekracza jednej sekundy. Jest to niezwykle ważne, gdyż głównym zadaniem takiego termometru jest właśnie szybkie i w żaden sposób niezakłócone zmierzenie temperatury.

Wielofunkcyjność

Termometry bezdotykowe posiadają w swoim repertuarze wiele interesujących funkcji, które dostarczą nam dodatkowych informacji lub po prostu ułatwią pomiar temperatury. Wartą wspomnienia opcją jest możliwość zapisania poprzednich pomiarów. Dzięki temu będziemy mogli śledzić wyniki podczas leczenia choroby, a co za tym idzie będziemy wiedzieć czy naszemu dziecku się poprawia. Ilość pomiarów, jakie urządzenie może zapamiętać, różni się w zależności od termometru. Z tego względu minimum, które powinno cię interesować, to 25 pomiarów. Pozwoli nam to zachować archiwalne wyniki oraz sprawdzać bieżącą temperaturę przed długi czas. Wielofunkcyjność to o wiele więcej niż tylko przechowywanie pomiarów. Warto również szukać termometrów, które są w stanie mierzyć temperaturę obiektów oraz otoczenia. Pozwoli nam to korzystać z urządzenia do sprawdzenia temperatury wody, mleka, czy innych cieczy.

Kolejną ważną rzeczą jest sposób użycia!

Wielu z was zastanawia się pewnie jak używać termometr bezdotykowy. Odpowiedź na to pytanie jest proste, gdyż korzystanie z tego typu produktu jest proste! W wielu przypadkach elektroniczne termometry posiadają jeden przycisk, który służy właśnie do rozpoczęcia pracy. Oprócz tego, bezdotykowe termometry elektryczne cechują się bardzo przejrzystymi ekranami, które dostarczają jedynie najważniejszych informacji. Oznacza to, że nie musimy martwić się ekranem przeładowanym za dużą ilością detali. Jednakże, zachęcamy każdego do przeczytania instrukcji obsługi, gdyż producenci wykorzystują różne materiały do produkcji termometrów, a co za tym idzie nie wszystkie można przechowywać w ten sam sposób. Uwaga ta dotyczy głównie delikatnych modeli, które mają niższą tolerancję temperatur i dostarczają rzetelnych wyników jedynie w odpowiednich warunkach.

Ranking termometrów bezdotykowych, a opinie użytkowników

Kolejnym aspektem, które bardzo nam pomoże w wyborze odpowiedniego termometru, jest właśnie komentarz innej osoby. Wiele osób zastanawia się jaki termometr bezdotykowy okaże się najlepszym. Zweryfikowani użytkownicy, którzy korzystali z danego modelu więcej niż tylko kilka razy to świetna propozycja, szczególnie jeśli liczymy się z tym, co inni sądzą. Należy jednak wystrzegać się sytuacji, w których takie opinie mogą okazać się fałszywe. Dlatego polecamy korzystać z niezależnych stron internetowych oraz sklepów, gdzie użytkownik musi potwierdzić zakup produktu zanim będzie mógł go ocenić i skomentować. Wtedy wiemy, że ranking termometru bezdotykowego i opinie staną się interesującymi źródłami wiedzy.

Cena, a jakość wykonania

W przypadku termometrów bezdotykowych, cena nie wpływa aż tak bardzo na materiały, z jakich wykonano produkty. Oczywiście im więcej zapłacimy, tym więcej dodatkowych funkcji lub opcji nasz termometr będzie posiadał. Jeśli jednak zależy nam na sprawdzonym produkcie bez zbędnych funkcjonalności, warto wydać te 80 złotych mniej i cieszyć się budżetową wersją. Z tego właśnie powodu powyższy ranking zawiera jedynie oferty w średnim przedziale cenowym. Nie oznacza to jednak, że niższa cena oznacza gorszy termometr. Jeśli wybrane przez nas urządzenie oferuje szybki pomiar, dużo dodatkowych funkcji, a przy okazji jest tanie, to wtedy wiemy, że dobrze wybraliśmy.

Gwarancja producenta gwarancją długotrwałości

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, to gwarancja. Termometry bezdotykowe oferują zazwyczaj gwarancję na 12 lub 24 miesiące. Oznacza to, że producent jest w stanie zagwarantować sprawność danego termometru na ten okres. Jeśli zatem szukamy rozwiązania na lata, należy sprawdzić czy możliwe jest przedłużenie gwarancji. Oczywiście możemy również szukać dalej i szukać standardowej gwarancji na dłużej niż dwa lata. Znaleźć można, i to w interesującym nas przedziale cenowym, produkty z gwarancją na pięć lat. Wtedy wiemy, że takie urządzenie będzie nam służyło dłużej niż kilka miesięcy.

Podsumowanie – czy wiesz już jak wybrać najlepszy termometr bezdotykowy?

Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej opinie o termometrach bezdotykowych dla dziecka okażą się pomocne, a nasza profesjonalna ocena i zestawienie wskażą właściwą drogę przy wyborze termometru. Przy poszukiwaniu własnego produktu, nie zapomnijcie o wyżej wspomnianych poradach, gdyż to właśnie te aspekty definiują dobry termometr bezdotykowy. Jeśli jednak nie macie ochoty poświęcać więcej czasu na poszukiwania, warto wziąć pod uwagę zwycięzcę naszego rankingu, czyli BEURER TERMOMETR ELEKTRONICZNY BEZDOTYKOWY FT 90 lub jedną z alternatywnych opcji. Spełniają one najważniejsze aspekty dobrego termometru bezdotykowego. Jeśli sprawdzimy opinie w 2024, termometr bezdotykowy wybrany jako zwycięzca naszego zestawienia okaże się niezawodnym i w miarę budżetowym rozwiązaniem, które z pewnością zainteresuje każdego.

Powiązane artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsze termometry bezdotykowe
Average rating:  
 23 reviews
 by Marta0101

Testowałam już różne termometry przy dziecku, zawsze mialam wątpliwość bo byly niedokładne :/ Spróbowałam z Neno i muszę mocno pochwalic, w końcu super dokładny pomiar, żadna pora roku nam nie straszna! :DDD

 by Diana

Tez mam Diagnostic na podczerwień, bardzo fajny, cichutki i dokładny, mogę polecić 🙂

 by Karolka

Moim faworytem jest Diagnostic Nc 300. Cichy, szybki i dokładny 🙂

 by Kinga

U mnie najlepiej sprawdziły się termometry bezdotykowe, kupowałam przez stronę diagnosis.pl i jestem bardzo zadowolona, dają bardzo dokładny pomiar i są moim zdaniem najwygodniejsze.

 by Marcin

W zestawieniu zabrakło termometru z projektorem bardzo dokładnego. Można zobaczyć opinie i recenzje visiofocus smart

 by uzumaki

My od jakiegoś czasu mamy Omron. Jeszcze nie było okazji do sprawdzania, ale znajoma która ma też ten termometr jest zadowolona, dokładnie mierzy temperaturę.

 by hansia

Termometr sprawdza się idealnie przy malutkim dziecku, kiedy naprawdę ciężko jest zmierzyć temperaturę, zwłaszcza, gdy jest rozdrażnione chorobą. Pomiar temperatury jest bardzo prostu i szybki (trzeba tylko postępować dokładnie zgodnie z instrukcją). Uważam ten termometr za udealny wybór i są to dobrze zainwestowane pueniądze. Polecam!

 by kamila

Teraz jest tyle termometrów bezdotykowych że można w zasadzie wybierać przebierać, no ale nie każdy będzie dobry i tak czuły. Te termometry co są opisane wydają mi się dobre, i może na któryś się zdecyduje.

 by fancia

Ja mam ten VISIOMED THERMOFLASH odkąd mam dzieci, i jest bardzo czuły, dokładny pomiar, lepiej mi się tym mierze temperaturę dzieciom niż tym rtęciowym. Dzieci same mogą z tego korzystać i tak tez robią jak jest konieczność.

 by Tereskaxxx

Ja także polecam tego typu termometry. Szybkość + nie potrzeby budzenia dziecka są dobrą rekompensatą za koszt.

 by Majka

Do Edutku, tak naprawdę tylko te stare termometry na rtęć miały powtarzalną temperaturę ale jak nie ma dla ciebie różnicy np 2 kreski to są to niezłe urządzenia do szybkiego sprawdzania temperatury

 by Edutka15

Dziewczyny czy uważacie że te termometry naprawdę dobrze sprawdzają temperature dziecka i czy jest ona poprawna

 by ratek

Moje maluchy też lubią takie mierzenie temperatur, na inne się nie zgadzają. No to cóż, muszę kupić, myślę, że ten najtańszy model. Nie ma co przepłacać, jak dzieci na szczęście rzadko chorują.

 by radzion

Dzięki za ten ranking. Chociaż mój maluch ma już 5 lat i co nieco rozumie, to jednak muszę zmienić termometr, jaki mieliśmy dotychczas do mierzenia temperatury na taki "do strzelania" , bo pani w przedszkolu miała i on innego nie chce 😉 .

 by jula

No kto nie pamięta nowoczesnych pistolecików przykładanych do głowy w szpitalach? Mimo, że używane są przez lekarzy, to dzieciaki je uwielbiają i bardzo dobrze. Bo przynajmniej nie ma problemów z mierzeniem temperatury 😉 .

 by brother

Nic dziwnego, że piszecie, że ważna jest wytrzymałość i czas pracy. Nikt nie chce przecież termometru który przestaje działać wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebny, prawda?

 by fajrant

Gratuluję włożonej pracy i czytelnego rankingu. Bardzo to fajna strona, wiele rzeczy się dowiedziałam. I termometr już nawet wybrałam.

 by kinia

Markę Microlife to ja znam, mam od nich ciśnieniomierz naramienny. Dobrze się spisuje, chociaż czasem ma problem ze zmierzeniem ciśnienia, ale to jak źle założę mankiet. Jeśli więc miałabym kupować termometr to właśnie tej marki.

 by polana

A ten drugi w rankingu termometr można jakoś fajnie zapakować na prezent? I spisze się on także u dziecka, które ma atopowe zapalenie skóry? Nie będzie to przeszkadzać?

 by funiak

Bardzo fajne i szczegółowe porównanie. Można śmiało wybrać to, co dla nas najlepsze, co wybieramy według siebie i dziecka.

 by elika

Fajna sprawa taki termometr. Dobrze mierzy temperaturę i nie trzeba go maluchowi nigdzie wkładać. Płaczu dużo mniej 😉 .

 by oli8

Fajna sprawa takie termometry. Może ten termometr noncontact kupię bratu dla jego córeczki. Miewa kolki i podwyższoną temperatury, a nie lubi, jak się ją jej mierzy. Pewnie mu się to przyda.

 by Iwcia

Ja kilka różnych przećwiczyłam i uważam, że najlepszy jak dla mnie jest ROSSMAX. Termometr poręczny, łatwy w obsłudze. Ogólnie na pewno wygodny do mierzenia temperatury u malutkich dzieci.Polecam bardzo serdecznie i wart swojej ceny.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online