Elektroniczne nianie to produkt, który powinien posiadać każdy rodzić w trosce o swoje dziecko. Jest to przede wszystkim urządzenie, które poinformuje Cię o tym, kiedy dziecko wstało, jaką ma temperaturę oraz czy oddycha bezproblemowo. Produkt ten jest niezwykle istotny, szczególnie gdy posiadamy wiele dzieci w różnych pokojach lub w przypadku, gdy mamy duży dom z wieloma piętrami lub pokojami. Przy planowaniu takiego zakupu warto zapoznać się przede wszystkim z naszym autorskim rankingiem. Ranking ten przedstawia najlepsze na rynku nianie elektroniczne biorąc pod uwagę najbardziej istotne aspekty na które warto zwrócić uwagę. Prócz wskazania najlepiej wyselekcjonowanych produktów, podamy też specjalnie dla Ciebie najcenniejsze informacje dotyczące elektronicznych niań. Dowiesz się na jakie elementy zwrócić swoją uwagę oraz czego się wystrzegać podczas zakupu. Nie ma na co czekać, zapraszamy do zapoznania się z naszym zwycięzcą!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

PHILIPS AVENT SCD630

9.9

Bardzo drogi


 

VTECH DECT MB4500

9.7

Drogi

ANGELCARE AC420

9.6

Średni


 

BABYSENSE 5

9.4

Tani

BABYONO

9.3

Tani

PHILIPS AVENT SCD505/00

9.1

Tani


 

Wybitnym produktem dostępnym aktualnie na rynku jest PHILIPS AVENT WIDEONIANIA ELEKTRONICZNA SCD630/52.

dobra niania elektroniczna

Omawiany model to gwarancja prywatności oraz bezpieczeństwa dzięki technologii A-FHSS. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakłócenia praktycznie nie maja miejsca. Instalacja urządzenia jest banalnie prosta a użytkowanie niani sprowadzą się do nawigowania z poziomu odbiornika rodzica. Urządzenie posiada funkcje dwustronnej komunikacji co stanowi ogromny plus prezentowanego modelu. Zasięg gwarantowany przez producenta sięga nawet 300m na wolnej przestrzeni oraz do 50m wewnątrz mieszkania. Urządzenie oferuje trzy kontrolki poziomu dźwięku dzięki czemu możemy dostosować wychwytywanie dźwięku u dziecka w pokoju do naszych oczekiwań. Urządzenie posiada dodatkowo funkcję lampki nocnej, która gwarantuje delikatne światełko, które pomoże zasnąć Twojemu maluchowi. Kolejnym ciekawym atutem tego produktu jest możliwość odtwarzania kołysanek z panelu rodzica na odległość. Korzystając z Philips Avent SCD 630 możemy obserwować także temperaturę oraz poziom wilgoci w pokoju malucha. Najważniejszym elementem tej niani jest kamera, która gwarantuje nam podgląd co robi nasze dziecko dzięki czemu gwarantujemy mu jeszcze większe bezpieczeństwo.

Kamera automatycznie przełącza podgląd dzienny na podczerwień przez co możemy czuwać nad naszym dzieckiem nawet w nocy korzystając z naszego kolorowego wyświetlacza 3.5’’. Cena tego modelu jest bardzo wysoka i należy do produktów z wyżej półki cenowej. Cena jednak jak najbardziej odpowiada możliwością tego produktu przez co bezapelacyjnie zasługuje na miejsce w naszym rankingu.
R

Zalety

– dobrej jakości kamera, – bezpieczeństwo poprzez połączenie A-FHSS, – tryb oszczędnościowy (ECO).
Q

Wady

– wysoka cena, – brak możliwości zarządzania za pomocą telefonów (iOS / Android).

Numerem dwa w naszym autorskim rankingu przedstawiającym jaka nianie elektroniczna najlepiej wybrać jest VTECH DECT MB4500.

niania elektroniczna z kamerą ranking

Niania elektroniczna znajdująca się na tej pozycji w rankingu charakteryzuje się przede wszystkim zasięgiem rzędu 300m na zewnątrz budynku oraz 50m wewnątrz. Instalacja urządzenia jest prosta i intuicyjna. Rodzica zadaniem jest wybranie idealnego miejsca dla nadajnika oraz odbiornika. Technologia łączenia między nadajnikiem a odbiornikiem gwarantuje bezpieczne połączenie, które jest szyfrowane oraz wolne od zakłóceń. Prezentowany model posiada bardzo dobry odbiornik dźwiękowy, który gwarantuje czystość przekazywanego dźwięku w obie strony (dwukierunkowa komunikacja „talk-back”). Omawiana elektroniczna niania zawiera kamerę, która oferuje nam możliwość obserwacji dziecka zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Wszystko to dzięki automatycznemu systemowi, który przełącza tryb dzienny na podczerwień. Kamera dostępna w urządzeniu jest wysokiej jakości oraz oferuje nam aktualny obraz dostarczany w czasie rzeczywistym do jednostki głównej. Ciekawymi dodatkami, które są również istotne jest funkcja kołysanek wraz z regulacją poziomów głośności oraz wskaźnik temperatury, który na bieżąco informuje nas jaka temperatura jest w otoczeniu dziecka.

Cena tego produktu jest dosyć wysoka, jednak z pewnością oferuje wiele ciekawych możliwości, które mogą ułatwić nam życie.
R

Zalety

– 9 poziomów wskaźniku dźwięku, – 5 kołysanek z regulacją głośności, – możliwość montażu naściennego, – 2 zasilacze sieciowe w zestawie.
Q

Wady

– brak możliwości monitorowania oddechu, – wysoka cena.

Kolejnym produktem, który pragniemy przedstawić jest ANGELCARE CYFROWA NIANIA ELEKTRONICZNA AC420, czyli numer 3 w naszym rankingu.

niania elektroniczna z monitorem oddechu ranking

Cyfrowa niania Angelcare AC420 to definitywnie dobra niania elektroniczna, która jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców troszczących się o swoje pociechy. Urządzenie standardowo już składa się z odbiornika oraz nadajnika. Instalacja urządzenia jest prosta i krótka, a oferowany sprzęt jest niezawodny i bardzo intuicyjny w użytkowaniu. Zasięg jaki oferuje producent sięga nawet 100 metrów w pomieszczeniu oraz ok 250m w przypadku otwartej przestrzeni. Omawiany produkt posiada do wyboru 8 kanałów dzięki czemu w przypadku zakłóceń możemy bez problemu zmienić kanał na inny. W Elektronicznej niani AC420 możemy determinować poziom dźwięku przekazywanego przez nadajnik z pokoju dziecka. Urządzenie zapewnia także możliwość chwilowego wyciszenia na czas 2 minut z automatycznym włączeniem dźwięku po upłynięciu czasu. Odbiornik zasilany jest akumulatorkiem 4 AAA, a nadajnik standardowymi bateriami 4 AAA. Ciekawym dodatkiem w urządzeniu jest pomiar temperatury, jaka jest obecnie w pokoju z nadajnikiem. Elektroniczna niania Angelcare pełni także świetnie funkcję lampki nocnej, dającej delikatne światło.

Cena tego modelu jest na pewno korzystną opcja dla rodziców z mniejszym budżetem. Nie odbiega jednak aż tak od konkurencyjnych modeli dostępnych w 2024, które posiadają czasem nawet większą cenę.
.

R

Zalety

– pomiar temperatury, – niska cena, – łatwa obsługa.
Q

Wady

– brak dodatkowej ochrony prywatności.

Pozycja numer 4 w naszym rankingu niani elektronicznych to BABYSENSE 5 SC-110-PLUS 2w1 MONITOR ODDECHU Z NIANIĄ ELEKTRONICZNĄ.

najlepsza niania elektroniczna

Monitor oddechu z nianią elektroniczną Babysense to produkt izraelskiego producenta HISENSE. Jest to świetne urządzenie, którego instalacja jest banalnie prosta tak jak i jego obsługa. Urządzenie zasilane jest bateriami, a zużycie sięga ok 1mA. Baterie mogą wytrzymać nawet 6 miesięcy. Model ten posiada różne certyfikaty, które potwierdzają skuteczność działania sensorów zaimplementowanych w urządzeniu. Babysense to bezdotykowy, 2 sensorowy monitor oddechu, który zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, ponieważ nie tylko chroni dziecko przed zespołem SIDS (nagła śmierć łóżeczkowa), ale także nie jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem. Odbiornik rodzica posiada wiele ciekawych funkcji na które warto zwrócić uwagę. Funkcja pagera, która pozwala na znalezienie sprzętu w przypadku zgubienia. Zegar z alarmem, w którym możemy zaprogramować kołysanki, budzik czy godziny karmienia dziecka. Za pomocą odbiornika możemy także mieć wgląd na temperaturę w pokoju dziecka. Mamy również do dyspozycji funkcję lampki nocnej oraz kołysanki, które odtwarzamy z panelu odbiornika będąc w innym pokoju.

Cena tego urządzenia jest wysoka jednak płacimy tutaj nie tylko za jakość, ale także za bezpieczeństwo naszego malucha przed śmiercią łóżeczkową. Warto mieć ten aspekt na uwadze przy wyborze idealnej elektronicznej niani.
R

Zalety

– funkcja reproduktora, – zegar z alarmem, – funkcja pagera.
Q

Wady

– wysoka cena.

Dobra niania elektroniczna to pozycja numer 5, czyli BABYONO CYFROWA NIANIA – DWUSTRONNA KOMUNIKACJA (198).

jaka niania elektroniczna

Przedostatnia niania elektroniczna w naszym rankingu to podstawowy model posiadający mało funkcji dodatkowych jednak zapoznajmy się wpierw z podstawami. Zestaw składa się z nadajnika, odbiornika oraz 2 zasilaczy a także pakietu baterii alkalicznych. Produkt gwarantuje zasięg do nawet 300 metrów na otwartej przestrzeni oraz ok 50m w przypadku zamkniętych. W urządzeniu do wyboru mamy ponad 32 kanały dzięki którym w razie ewentualnych zakłóceń bez problemu się ich pozbędziesz. BABYONO posiada bardzo użyteczny system czuwania, który zaoszczędza energię. Urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim wysoką czułością na dźwięki. Urządzenie możemy regulować pod wieloma względami jednak najważniejszym jest przede wszystkim regulacja głośności nadajnika. Kolejnym istotnym atutem jest możliwość komunikacji dwustronnej, dzięki czemu możemy uspokoić dziecko będąc w innym pokoju.

Cena tego urządzenia jest bardzo niska jednak produkt jakościowo jest naprawdę dobry. Cena determinuje brak kamery, monitorowania oddechu czy tak podstawowych funkcji jak lampka nocna czy odtwarzanie kołysanek. Warto jednak brać ten produkt pod uwagę ze względu przede wszystkim na cenę jak i na działanie.
R

Zalety

– bardzo niska cena, – funkcja oszczędności energii (ECO), – tryb komunikacji dwustronnej.
Q

Wady

– brak kamerki.

Bardzo dobrym wyborem będzie także niania elektroniczna PHILIPS AVENT NIANIA ELEKTRONICZNA SCD505/00.

niania elektroniczna ranking

Jeśli ciągle zadajesz sobie pytanie jaka niania elektroniczna będzie najlepszym wyborem to koniecznie zapoznaj się z produktem firmy Avent. Wspomniana niania oferuje przede wszystkim prostą i szybką instalacje, wystarczy podłączyć i uruchomić. Urządzenie nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania a także nie wymaga konfiguracji przy pierwszym użytkowaniu. Oczywiście każdy rodzić dostosować może do swoich potrzeb poszczególne opcje dostępne w urządzeniu. Charakteryzuje się ono przede wszystkim dużym zasięgiem działania, maksymalny określony przez producenta to ok 330m na zewnątrz lub 50m w pomieszczeniu. Prezentowana elektroniczna niania zapewnia bezproblemowy dostęp, ponieważ nie ingeruje w inne połączenia, które znajdują się w mieszkaniu (np. wi-fi). Gwarancja braku zakłóceń oraz prywatność to ważny aspekt tego produktu. Elektroniczną nianie można skonfigurować tak by pracowała w trybie oszczędnym (ECO). Omawiany produkt posiada regulacje poziomu dźwięku oraz głośności tak by rodzić mógł dostosować go do swoich potrzeb.

Dodatkowo Philips Avent Niania Elektroniczna SCD505/00 posiada ciekawe dodatki takie jak lampkę nocną oraz kołysanki. Cena tego produktu jest bardzo niska, gdy weźmiemy pod uwagę możliwości jakie oferuje. Cena na pewno zadowoli portfel każdego rodzica.
R

Zalety

– niska cena, – technologia DECT (brak zakłóceń i pełna prywatność), – funkcja lampki oraz możliwość słuchania kołysanek, – prosta instalacja.
Q

Wady

– brak kamery, – brak możliwości monitorowania oddechu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej elektronicznej niani, która będzie czuwać nad naszym maluchem?

Najważniejszym aspektem jest oczywiście bezpieczeństwo, czyli funkcje kamery czy monitorowania oddechu. Warto naszą uwagę skupić także na funkcjach połączenia między odbiornikiem a nadajnikiem. Zawsze sprawdź czy dany model bez problemów będzie działać w naszym mieszkaniu pod względem zasięgu. W zależności od modelu elektrycznej niani zasięg bez zakłóceń może różnic się nawet o kilkadziesiąt metrów. Warto mieć na uwadze sposób zasilania danego modelu. Należy pamiętać, że baterie zawsze mogą się wyczerpać w najmniej odpowiedniej chwili, dlatego warto, aby nasza elektroniczna niania posiadała dodatkowy sposób zasilania np. na prąd. Kolejnym aspektem, który powinien determinować nasz zakup może być np. funkcja odtwarzacza kołysanek wraz z regulacją głośności czy lampka nocna, która swoim delikatnym, ciepłym światłem pomoże zasnąć Twojemu dziecku. Zwrócić uwagę należy także na cenę produktu. Warto pamiętać, że ceny mogą różnić się w zależności od sklepu, w którym kupujemy dany sprzęt. Zapoznaj się z dokładnym opisem poszczególnych cech produktu idealnego poniżej.

Bezpieczeństwo naszego malucha, czyli podstawowe i zaawansowane funkcje naszej niani.

Czy warto inwestować w elektryczne nianie z zaawansowanymi funkcjami takimi jak monitor oddechu czy kamera z podczerwienią? Wielu rodziców zadaje sobie to pytanie nieustanie podczas zakupu pierwszej niani elektronicznej. Wydaje nam się bowiem, że jest to dodatek niezbędny i gwarantuje nam jeszcze większy poziom bezpieczeństwa naszego dziecka. Niania elektroniczna z monitorem oddechu czy bez? Czym tak naprawdę jest monitor oddechu w nianiach elektronicznych? Jest to przede wszystkim bardzo zaawansowana funkcja, która bardzo rzadko występuje w fotelikach z niskiej i średniej półki cenowej. Funkcja ta za pomocą sensorów kontroluje oddech naszego dziecka przez co zabezpiecza dziecko przez potencjalną śmiercią łóżeczkową. Na pytanie czy warto każdy rodzić powinien odpowiedzieć sobie samemu jednak my jak najbardziej polecamy.

A może coś jeszcze bardziej ekstrawaganckiego, czyli niania elektroniczna z kamera czy bez? Jest to stanowczo mniej istotny dodatek jednak wielu rodziców bardzo go sobie ceni. Stanowi dodatkową gwarancję w przypadku np. zepsucia się systemu dźwiękowego. Pozwala nam na stałą obserwacje naszego dziecka zarówno za dnia jak i w nocy dzięki podczerwieni. Nie możemy jednak zapominać, że elektroniczna niania służyć nam może tylko kilka miesięcy, dlatego zawsze zwracajmy uwagę na najistotniejsza funkcje zapewniająca bezpieczeństwo, czyli funkcję bezpiecznej transmisji dźwięku z nadajnika do odbiornika bez żadnych zakłóceń.

Przydatne funkcje dodatkowe, czyli komfort dla rodziców jak i dziecka.

Przy zakupie idealnej niani elektronicznej warto zapoznać się z funkcjami dodatkowymi danego modelu. Najbardziej popularnym dodatkiem, który jest także bardzo pożądany jest funkcja lampki nocnej oraz kołysanki. Lampka nocna zapewni naszemu dziecku delikatne światło, dzięki któremu poczują się bezpiecznie a lampka nam zapewni dodatkowe pole widzenia w przypadku nocnych wizyt u malucha. Kołysanki o których wspomnieliśmy to nic innego jak funkcja, która zapewnia możliwość zdalnego odtwarzania dziecku jego ulubionych melodii do spania. Ważne abyśmy mogli ustawić automatyczną zmianę melodii lub godziny, w których kołysanki mają być odtwarzane. Ciekawym dodatkiem jest miernik temperatury oraz wilgoci w pokoju dziecka. Dzieci i ich delikatna skóra odczuwają nawet najmniejsze zachwiania temperatur przez co mogą zostać wybudzone, dzięki kontrolowaniu temperatury zagwarantujemy naszemu dziecku dobry sen. Kolejnym dodatkiem, na który warto zwrócić uwagę jest alarm. Funkcje alarmu posiada bardzo niewiele urządzeń z kategorii niań elektronicznych jednak jest to bardzo przydatny gadżet.

Dzięki alarmowi wbudowanemu w nasz odbiornik możemy na bieżąco kontrolować godziny snu dziecka, pory posiłków, podania leków czy np. zmiany pieluszek. Ostatnim dodatkiem, który jest niebywale przydatny to komunikacja w obie strony, przebudzone dziecko po usłyszeniu Twojego głosu na pewno znowu zaśnie w kilka chwil. Warto mieć ten dodatek w szczególności, kiedy próbujemy uspokoić dziecko a nie możemy odejść od obecnej aktywności.

Opinie na wagę złota, czyli dogłębna analiza opinii zweryfikowanych posiadaczy.

Jeżeli jesteś rodzicem, który pragnie bezpieczeństwa dla swojego dziecka i planujesz zakup elektronicznej niani to warto posiłkować się naszym rankingiem. Dlaczego akurat naszym? Nasz zespół przez wiele miesięcy analizował najnowsze testy danych modeli, ale także oceny i opinie. Nie od dziś wiadomo jak istotna jest dla nas opinia drugiej osoby, w przypadku zakupów oceny i opinie mają jeszcze większą wagę. Często ogromna ilość negatywnych komentarzy dotyczących danego sprzętu czy usługi skutecznie odstraszy potencjalnego klienta. Aby zaoszczędzić Twój czas my dokonaliśmy szczegółowej analizy i mamy dla Ciebie gotowy wynik. Każdy produkt, który umieściliśmy w naszym rankingu mają bardzo dobre opinie zamieszczone przez zweryfikowanych użytkowników, którzy posiadają dowód zakupu danego sprzętu. Jeżeli jednak posiadasz chwilę wolnego czasu i chcesz sprawdzić opinie na własną rękę – nie zwlekaj, na pewno opinie użytkowników jeszcze bardziej zachęcą Cię do wybrania najlepszej elektronicznej niani.

Gwarancja

Gwarancja to wątek, który bardzo często jest pomijany zarówno przez sprzedającego jak i kupującego. Warto jednak gwarancji poświęcić trochę swojej uwagi. Urządzenia typu elektroniczne nianie objęte są przeważnie gwarancją od 12 miesięcy do 24 miesięcy. Jest to bardzo krótki okres gwarancyjny jednak w większości przypadków wystarczający. Gwarancja umożliwia nam naprawę bądź wymianę na nowy sprzęt w przypadku uszkodzenia nie mechanicznego naszej niani, czyli uszkodzenie na wskutek awarii lub innych przyczyn niezależnych od nas. Podczas poszukiwania idealnej niani warto odwiedzić zakładkę gwarancji i dowiedzieć się co obejmuje gwarancja oraz czy jest typu door to door. Warto mieć na uwadze, że jeżeli producent oferuje dłuższą gwarancję to jest pewny swojego produktu. Na pewno nianie elektroniczne z dłuższym okresem gwarancyjnym będą pewniejszym i rozsądniejszym wyborem niż w przypadku tych z brakiem gwarancji lub krótkim okresem gwarancyjnym. Podczas zakupu warto dopytać o dodatkową gwarancję, która przeważnie można dokupić.

Cena, czyli czy warto inwestować w dodatki i najnowsze modele z kamerami czy monitorami oddychania?

Ceny elektronicznych niani zaczynają się od 3 cyfrowych kwot. Warto mieć na uwadze kwestie tego czy opłaca nam się inwestować więcej pieniędzy w sprzęt, który potencjalnie przyda nam się jedynie przez pierwsze miesiące życia dziecka. Jest to na pewno idealny wybór dla rodziców, którzy mają dużo obowiązków w domu lub posiadają więcej niż jedno dziecko. Zastanówmy się jednak czy warto płacić za dodatkowe funkcje takie jak kamera czy monitor oddychania. Może wystarczy zakupić podstawową elektroniczną nianie, która zapewni nam jedynie odbiór dźwięków z pokoju dziecka. Decyzja o zakupie powinna być podjęta wspólnie przez rodziców biorąc pod uwagę ilość obowiązków w domu, wolny czas oraz wolne fundusze. Z naszych badań wynika, że większość rodziców wybiera nianie elektroniczne z niskiej lub średniej półki cenowej, czyli produkty takie, które widnieją w naszym zestawieniu.

Gdy znajdziesz już idealna nianie elektroniczną dla swojej pociechy warto poszukać zniżek lub rabatów bądź zakupić sprzęt na raty co sprawi, że portfel domowy na tym nie ucierpi.

Podsumowanie

To już wszystko co przygotowaliśmy dla Was w tym rankingu. Teraz już wiesz jakie nianie są najpopularniejsze i najlepsze. Wiesz już także na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej niani elektronicznej dla swojego dziecka. Po zapoznaniu się ze szczegółowym opisem wskazanych przez nas najlepszych elektronicznych niań wiesz już co jest najważniejsze, gdy mowa o tym sprzęcie. Jeżeli dopiero planujesz zakup to zapraszamy co jakiś czas na naszą stronę, aby sprawdzić czy ranking się nie zmienił i czy nie pojawiły się tańsze i lepsze produkty. W każdej chwili możesz wrócić do tego rankingu i przypomnieć sobie najważniejsze cechy idealnej elektronicznej niani. Dziękujemy za zapoznanie się z naszym autorskim rankingiem, nad którym nasz zespół spędził wiele dni by wyselekcjonować najlepsze na rynku produkty w tej kategorii na rok 2024.

Powiązane artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ranking najlepszych niani eletronicznych
Average rating:  
 8 reviews
 by Oman

Mamy taką nianię od niedawna i bardzo fajnie że zdecydowaliśmy się na jej zakup. Oczywiście mąż kupił Vtech Dec gdyż ma 9 poziomów wskaźniku dźwięku, 5 kołysanek z regulacją głośności,możliwość montażu naściennego, oraz 2 zasilacze sieciowe w zestawie. Dla mnie to nie ma większego znaczenia ważne aby miała kontrolę nad snem naszego dziecka

 by Daria

Zdecydowanie wybraliśmy nianię marki Philips bo ma ona niską cenę, – technologia DECT (brak zakłóceń i pełna prywatność), posiada funkcję lampki oraz możliwość słuchania kołysanek,i no co dla mnie bardzo ważne jest prosta w instalacji. Muszę powiedzieć, że dzięki takiej niani elektrycznej mam pewność że moje dziecko jest bezpieczne i oddycha spokojnie

 by Daria

Odkąd mamy taką nianię elektryczną to na spokojnie mogę zajmować się innymi sprawami domowymi. Nawet nie spodziewałam się, że taka niania okaże się aż tak przydatna. Oczywiście wybierając sugerowałam się tym rankingiem. Super, że w ogóle taki powstał

 by Alina

Słyszałam, że elektroniczna niania szczególnie jest potrzebna przy wcześniaku. Moja siostra ma właśnie takiego malucha w domu i chciałaby już przenieść się do swojego pokoju. Myślałam, żeby kupić jej w prezencie jedno z takich urządzeń. Właściwie wszystkie spełniają swoje zadanie, ale muszę jeszcze dokładnie przejrzeć ich cechy i wówczas jakieś zamówię.

 by Aldona

Ja mam Philips, sprawdziła się w domu piętrowym (dziecko na piętrze, ja na dole) , przed domem zostawiałam z nią śpiące dziecko, jestem zadowolona z niani, jest na prawde niezawodna. Wychodzę nieraz na drugi koniec działki i cały czas ma zasięg, a działka duża. Przez mury także zero kłopotu.

 by Anna

Przymierzam się właśnie do zakupu takiej elektronicznej niani, ale muszę się jeszcze dowiedzieć, jakie dokładnie posiada funkcje. Wszystkie niby są takie same, ale jednak czymś się różnią między sobą. Niektóre mają kamery inne nie a inne jeszcze jakieś dodatkowe czujniki. Najważniejsze, żeby to urządzenie funkcjonowało bez zarzutu i miała stały podgląd na dziecko.

 by maria

Jest u nas cztery miesiące i działa bardzo dobrze. Będziesz zadowolona. Pozdrawiam.

 by beti

A co sadzicie o nianiach truelife? Napotkałam się na nie i są polecane. Zbieram informacje bo chce najlepszego dla mojej Maleńkiej:3 <3

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online