Coraz to nowsze gadżety i nowinki technologiczne pozwalają producentom zabawek na wprowadzenie niezwykle interesujących i dobrych dla naszego dziecka rozwiązań. Skoczek dla dzieci jest świetnym rozwiązaniem dla każdego rodzica, gdyż pozwala dziecku zająć się zabawą, ogranicza ruchowość dziecka, a co za tym idzie pozwala mamie lub tacie na chwilę odpoczynku. Oczywiście jak w przypadku każdej zabawki dla dzieci w bardzo młodym wieku, powinniśmy przede wszystkim upewnić się, że zabawka nie zaszkodzi naszemu dziecku, gdyż zbyt długa zabawa w skoczku dla dzieci może mieć zły wpływ na szkielet dziecka sześciomiesięcznego czy nawet rocznego.

Skoczek dla dzieci ranking z 2024 to przygotowane przez naszą redakcję zestawienie najtrwalszych i najlepszych skoczków dla dzieci. Przeglądając różne oferty posiłkowaliśmy się wieloma artykułami dotyczącymi odpowiedniego przygotowania tych produktów oraz zapoznawaliśmy się z opiniami skoczków, co pozwoliło na przygotowanie rzetelnego i sprawdzonego zestawu.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

SKOCZEK CHODZIK RAINFOREST

9.9

Drogi


 

SKOCZEK TOOTINY

9.8

Tani


 

 

 

BABY MIX SKOCZEK2W1

9.7

Średni

Myszka Minnie Disney

9.6

Drogi

FISHER PRICE ZEBRA

9.5

Średni


 

Ranking skoczków dla dzieci z 2024 otwiera SKOCZEK CHODZIK RAINFOREST – LAS TROPIKALNY – zwycięzca naszego zestawienia

skoczek dla dzieci ranking

Każdy dobry skoczek dla dzieci powinien nie tylko zająć czas dziecku poprzez skakanie, ale być również interesującym doświadczeniem wizualno-dźwiękowym. Taki właśnie jest opisywany prze nas skoczek i chodzik w jednym Rainforest – Las Tropikalny.
Zabawka oferuje panel zabawkowy z wieloma możliwościami muzyczno-świetlnymi. Jeżeli chodzi o samo skakanie, to wykorzystano tutaj trzy sprężyny do skakania, dzięki czemu dziecko ma ułatwione skakanie. Oprócz tego producenci postanowili zaimplementować ruchome zabawki, które dodatkowo zainteresują dziecko.
Niezwykle ważną zaletą tego skoczka dla dzieci jest możliwość wyregulowania zarówno wysokości zabawek, jak i oczywiście samego skoczka. Dzięki temu, produkt ten idealnie nadaje się dla dzieci już od 6 miesięcy, aż do 18 miesięcy. Waga maksymalna dziecka to nieco ponad 18 kilogramów.
Atrakcyjną nowinką w skoczku jest możliwość złożenia zabawki do mniejszych rozmiarów, co dodatkowo pozwala na przechowywanie zabawki na bardzo małej powierzchni. Gwarancję w tej zabawce przewidziano na standardowy okres, czyli 24 miesiące.
Cenowo ten skoczek nie jest najdroższym urządzeniem na rynku, lecz nie jest także najtańszy, co czyni go idealnym produktem dla wielu rodziców.

R

Zalety

– Duże możliwości regulacyjne,
– Dodatkowe efekty wizualno-dźwiękowe,
– Możliwość łatwego przechowywania,
– Ułatwione przechowywanie.

Q

Wady

– Brak informacji o atestach bezpieczeństwa.

SKACZĄCY KONIK – SKOCZEK TOOTINY Z POMPKĄ 12m+ to kolejne, alternatywne rozwiązanie, warte wzięcia pod uwagę

skoczek dla dzieci opinie 2019

Skaczące koniki, w porównaniu do skoczków-chodzików, nie są tak niebezpieczne dla zdrowia naszego dziecka. Jednakże, należy pamiętać o tym, że nie jest to odpowiednia zabawka dla najmłodszych dzieci, gdyż nie gwarantuje tak dobrej stabilizacji. Co więcej, powinniśmy pamiętać o tym, żeby zwracać szczególną uwagę na bawiące się na skoczku TOOTINY dziecko.
Jeżeli chodzi o samą zabawkę, to producent oferuje nam TOOTINY w kilku możliwych kolorach. Dzięki temu możemy wybrać odpowiednią stylistykę dla naszego dziecka lub dopasować konika do wystroju pokoju.
Koniki te są nadmuchiwane, więc ryzyko zranienia się dziecka podczas bawienia są zminimalizowane. Warto również zwrócić uwagę na to, że produkt ten wykonany został z wysokiej jakości gumy, bez substancji zagrażających zdrowiu naszego dziecka. Wytrzymałe, solidne wykonanie to bardzo dobra wiadomość, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zabawka będzie użytkowana przez dzieci w przedziale wiekowym od dwunastu miesięcy do trzech lat.
Recenzowany konik spełnia najważniejsze normy bezpieczeństwa, takie jak na przykład europejska norma bezpieczeństwa EN71. Oprócz tego, wykorzystano bezpieczną dla dzieci farbę. Warto nadmienić, że zabawkę nie należy czyścić w żadnych detergentach, a samą wodą. Jest to spowodowane tym, że detergenty mogą wpłynąć na właściwości gumy.
Konik ten to również świetne wyjście dla dziecka, gdyż pomaga w ćwiczeniu równowagi. Dla rodzica to również ciekawa propozycja, gdyż jest to budżetowa wersja konika skoczka.

R

Zalety

– Bardzo tani,
– Spełniający europejskie normy bezpieczeństwa,
– Pomaga w ćwiczeniu równowagi.

Q

Wady

– Brak dodatkowej stabilizacji – należy bacznie pilnować dziecko, szczególnie na początku zabawy.

Inną opcją wartą uwagi może być BABY MIX STOLIK EDUKACYJNY SKOCZEK2W1 MULTICENTRUM

najlepszy skoczek dla dzieci

Jak sama nazwa wskazuje, jest to multicentrum, czyli centrum rozrywkowo edukacyjne dla naszego dziecka. Produkt przygotowany przez producenta Baby Mix oferuje dwa urządzenia w jednym – stoliczek edukacyjny z przeróżnymi funkcjami oraz skoczek, przypominający trampolinę.
Zaletą urządzenia jest wykorzystanie trzystopniowej regulacji wysokości, co jest idealnym rozwiązaniem dla dziecka, które z nami rośnie. Chodzi tutaj oczywiście o fakt, że możemy dostosować wysokość platformy rozrywkowo edukacyjnej do wzrostu naszego dziecka.
Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na siedzisko. Jest ono obrotowe w 360 stopniach, czyli dziecko może samo obrócić się dookoła, w każdą stronę, bez najmniejszego problemu. Oprócz tego standardowo na stoliczku znajdziemy rozmaite zabawki, dzięki czemu nie musimy martwić się, że dziecko będzie się nudzić.
Dodatkowo zabawka została wyposażona w dodatkowe światła oraz dźwięki, dzięki czemu bodźcie naszego dziecka są dodatkowo stymulowane. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to mamy do wyboru dwie opcje – jasnoniebieską z białymi elementami oraz zieloną z żółto-kremowymi elementami.
Cena za ten model nie jest wygórowana i z pewnością każdy, kto szuka budżetowego rozwiązania, weźmie pod uwagę ten skoczek. Jednakże, gwarancja producenta jest tylko na 12 miesięcy.

R

Zalety

– Stoliczek rozrywkowo edukacyjny,
– Możliwość obrotu stolika o 360 stopni,
– Efekty świetlne i dźwiękowe,
– Niska cena.

Q

Wady

– Krótka gwarancja producenta.

Sprawdź także Skoczek Myszka Minnie Disney centrum zabaw Bright

skoczek disney ranking

Opinie skoczków dla dzieci zależą nie tylko od wielu interesujących dodatków, ale również od wzornictwa i kolorystyki. Prawie każde dziecko chciałoby pobawić się w centrum zabaw wprost ze świata Myszki Minnie. Skoczek ten wykorzystuje bardzo znaną i lubianą postać z Disneya i pozwala naszemu maluchowi bawić się nie tylko podskakując, ale również poprzez korzystanie z wielu różnych zabawek przymocowanych do centrum zabaw.
Najważniejszą zaletą tego skoczka jest oczywiście jego motyw. Różowa kolorystyka z charakterystycznymi elementami przedstawiającymi narzeczoną Myszki Miki. Ważne jest również to, że zabawki i melodie nawiązują do świata Disneya.
Oprócz niesamowitych zabawek, dźwięków czy światełek, centrum zabaw pozwala również na regulowanie głośności, co jest rzadko spotykane w takich zabawkach. Oprócz tego skoczek został zaprojektowany tak, że możliwe jest zamocowanie swoich własnych zabawek.
Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i komfort, to twórcy wykorzystali bardzo solidną ramę. Ponadto, zastosowano tutaj czterostopniową regulację, dzięki czemu zabawka rośnie razem z dzieckiem. Nie możemy oczywiście zapomnieć o możliwości obrócenia siedzenia w każdym kierunku!
Montaż zabawki jest bardzo prosty, a siedzenie można wyjąć i uprać w pralce, co w przypadku młodszych dzieci jest niezwykle ważne. Jednakże, cena za tę zabawkę jest bardzo wysoka, co może odrzucić niejednego zainteresowanego.

R

Zalety

– Bardzo dużo funkcji i regulacji,
– Motyw Myszki Minnie,
– Bezpieczny i komfortowy,
– Łatwy w montażu i praniu.

Q

Wady

– Bardzo drogi.

Kolejną atrakcyjną ofertą jest FISHER PRICE ZEBRA SKOCZEK RODEO K0317

dobry skoczek dla dzieci ranking

Produkt ten nie posiada swoistego centrum zabaw ze stolikiem, gdzie dziecko nasze będzie mogło położyć sobie interesujące zabawki. Zamiast tego, producenci postanowili przygotować zebro-podobną zabawkę, która pozwoli naszemu dziecku bawić się poprzez skakanie.
Gdy dziecko rozpocznie zabawę, szereg efektów dźwiękowych oraz świetlnych pozwoli naszej pociesze posłuchać przy okazji wesołą muzykę oraz obserwować efekty świetlne.
W przypadku tej zabawki warto nadmienić, że urządzenie pomaga dzieciom w ćwiczeniu koordynacji ruchowej. Oprócz tego, Fisher Price Zebra jest świetną zabawką – skoczkiem, gdyż pozwala również kręcić się własnej osi, co jeszcze bardziej stymuluje poczucie równowagi u dziecka.
Jednakże, warto pamiętać o tym, że zabawka przeznaczona jest jedynie dla dzieci, które są w stanie już chodzić i potrafią utrzymać równowagę. Oznacza to, że najwcześniej zalecane jest korzystanie przez dzieci od 12 miesiąca do nawet trzech lat.
Cena za zakup tego skoczka nie jest najniższa, lecz mieści się w średniej, jeżeli chodzi o inne produkty przedstawione w zestawieniu.

R

Zalety

– Posiada rozubudowane możliwości regulacji,
– Oferuje efekty dźwiękowe i świetlne,
– Łatwy w użytkowaniu.

Q

Wady

– Cena nie jest najniższa,
– Przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Jak znaleźć dobry skoczek dla dzieci?

Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to czy produkt jest bezpieczny dla naszego malucha. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale niewłaściwie zaprojektowany skoczek może spowodować nadmierne obciążenie kości naszego malucha, gdyż ciało półrocznego lub rocznego dziecka nie jest przystosowane do frywolnego skakania. Oprócz bezpieczeństwa i komfortu, warto również zwrócić uwagę na funkcje dodatkowe oraz kolorystykę. Opinie o skoczkach również mogą okazać się decydujące.

Bezpieczeństwo dziecka

Podczas upewnienia się, że nasze dziecko jest odpowiednio bezpieczne, należy zdecydowanie wziąć pod uwagę materiały, z jakich wykonano skoczki. Przede wszystkim sprawdźmy, czy sprawdzany przez nas produkt ma odpowiednie certyfikaty lub materiały, z jakich został zrobiony, nie zawierają w sobie szkodliwych substancji. Oprócz tego, solidna rama i trwałe wykonanie, potwierdzone przynajmniej dwuletnią gwarancją, to coś, o czym należy zdecydowanie pamiętać.

skoczek dla dzieci recenzje 2019

Funkcje dodatkowe oraz wzór

Wzbogacona funkcjonalność to coś, co z pewnością wielu rodziców ma na uwadze. Możliwość dostosowania wysokości skoczka, łatwość w utrzymaniu czystości, efekty dźwiękowe, świetlne, łatwy montaż i demontaż – to podstawa w przypadku wielu zabawek tego rodzaju. Warto również pamiętać o takich rzeczach jak stolik, gdzie dziecko może bawić się innymi zabawkami.

Kolorystyka i wzory to kolejna, niezwykle ważna dla naszego dziecka rzecz. Jeżeli zależy nam na tym, aby wybrać najlepszą zabawkę, to możemy pokusić się o takie z motywami z najpopularniejszych bajek. Są jednak one wtedy o wiele droższe.

Skoczek dla dzieci opinie – czy się liczą w 2024 roku? Podsumowanie

Wybór odpowiedniego skoczka dla naszego dziecka jest niezwykle trudny, gdyż istnieje wiele różnych zmiennych, o które powinniśmy zadbać. Jednakże, warto zastanowić się nad zwycięzcą rankingu, czyli nad skoczkiem i chodzikiem w jednym RAINFOREST – LAS TROPIKALNY. Jest to bez wątpienia bardzo atrakcyjna oferta z wszelkimi funkcjami i regulacjami, a do tego jest również atrakcyjny z wyglądu.

[kkratings]

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki skoczek dla dzieci
Average rating:  
 6 reviews
 by fangre

No ja mam nową chrześniaczkę, którą muszę oprezentować, że tak powiem, to wasz ranking bardzo mi pomoże. Sama nie miałabym pomysłu, a tu proszę, jakie gotowce. Wydaje mi się, że warto na was polegać, dzięki wielkie za to 😉

 by matyja

Marka Fisher Price ma naprawdę dobre produkty dla dzieci, jest jednym z wiodących producentów, dlatego wydaje mi się, że warto będzie kupić ostatnią propozycję z Waszej listy.

 by belucky

Mała różnorodność w tym porównaniu, ale widać, że się staracie, bo macie naprawdę spoko pomysły na to, jak w ogóle zaaranżować takie wiecie, sprawdzone prezenty dla maluchów. U nas akurat taki skoczek by się przydał, to może kupimy naszej małej.

 by fiona88

Czego to się człowiek nie dowie, że istnieje. Moje dzieci bez tego jakoś sobie dały radę, ale też może gdyby to miały, to nie byłoby takich problemów z równowagą. No nie wiem, zobaczymy z córką. Na razie myślę o tym, jak to wszystko ogarnąć i tak dalej.

 by wampirina

Fajnie, że macie na to pomysły i że można dzieciakom kupić coś, co wspomoże ich rozwój. My kupiliśmy chodzik, to w taki skoczek nie będziemy szli, ale w jeżdzącego pchacza to może owszem. Dzieciaki za czymś takim szaleją i latami są po prostu na tym skore jeździć.

 by motylek

Takie skoczki to nie tylko fajna sprawa, jeśli chodzi o naukę chodzenia, tylko również jeśli chodzi o poczucie równowagi. Moim zdaniem dzieciaki powinny coś takiego mieć, bo wtedy okazuje się, jak bardzo są przygotowane do codziennych zajęć. Naprawdę fajna sprawa.

slot thailand slotgacormaxwin wwwl24.mitsubishielectric.co.jp game slot online